Niepoprawne RadioPL - audycja 310 - włącz i posłuchaj!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

AUDYCJA 310 - SZCZEGÓŁY

19:03 Tadeusz Sikora: Na śmierć Prezydenta

Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego podczas Apelu Pamięci na Krakowskim Przedmieściu. Podziękowania dla TV Trwam, Radia Maryja, Gazety Polskiej i... blogerów - plus kilka słów od Marty Kaczyńskiej.

19:06 Apel Pamięci:Jarosław Kaczyński, Marta Kaczyńska – II Rocznica Katastrofy Smoleńskiej – Krakowskie Przedmieście, Warszawa, 10.04.2012

Kto będzie liczył się z Polską w świecie, jeśli zapomnisz o Smoleńsku?

19:22 Blog:Katarzyna – Rozmyślania przy zmywaku mamy Katarzyny – Kogo osłabia Smoleńsk?

Herbertowska „zdrada o świcie” odbywa się każdego dnia w sercach i głowach Polaków, którzy nie chcą słyszeć o Smoleńsku, skrupulatnie betonując własne sumienia.

19:37 Blog:Gadający Grzyb – Smoleńskie status quo

Ważna komentarz; co mówią o katastrofie zebrane dowody? Dlaczego śledztwo napotyka na trudności ze strony nie tylko władz rosyjskich, ale i polskich? Czy to był zamach?

19:51 AktRM:prof. Andrzej Zybertowicz – Postępy w śledztwie smoleńskim

W drugą rocznicę tragedii pod Smoleńskiem odbyła się konferencja Polska Wielki Projekt, w której udział wziął między innymi premier Jarosław Kaczyński i profesor Zdzisław Krasnodębski. Konferencja poświęcona była katastrofie smoleńskiej.

20:12 Konferencja Polska Wielki Projekt:Jarosław Kaczyński, prof. Zdzisław Krasnodębski i in. – Dziedzictwo Lecha Kaczyńskiego – II Rocznica Katastrofy Smoleńskiej

"Podejmując problem Smoleńska wkraczamy w jakiś matrix – nie tylko wydarzeniowy, kreślony rosyjską narracją, ale również prawno-ustrojowy, trudny do zrozumienia i niemożliwy do zaakceptowania..." - wywiad autorki blogu ze znanym blogerem, Free Your Mind, na tematy związane z katastrofą. Czy matrix dotyczy tylko samej katastrofy?

21:08 Blog:amelka222 (czyta:JaWa) – – Burzenie smoleńskiego matrixu

„Jak wszyscy wiemy, a jak nie wiemy, to nam już w Wyborczej to wytłumaczą, wszyscy mają dosyć Smoleńska, wszyscy rzygają Smoleńskiem, no, po prostu już nie wyrabiają. Zapewne dlatego Wyborcza zamieszcza na swoich świątecznych łamach tyle artykułów o Smoleńsku, konkretnie, żeby już o Smoleńsku tak bardzo nie wspominać i nie pisać, bo wszyscy mają dosyć”.

21:33 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) – Cierpienie antysmoleńskie

Charakterystyczna dla Prelegenta ostrość widzenia spraw Polski, trafność ocen ubogacona doskonałą znajomością polskiej literatury pięknej, prozy i poezji, żelazna logika argumentów, jak również szeroka ekonomiczna i prawnicza wiedza oraz doskonała znajomość politycznych realiów, sprawiają, że Pana Stanisława Michalkiewicza słucha się z prawdziwą przyjemnością, czerpiąc nie tylko wiedzę, ale i mądrość, patriotycznego ducha i nadzieję na przełamanie rządów ciemniaków, będących w istocie marionetkami tajnych służb, najwyraźniej jakiejś zdeklarowanej antypolskiej proweniencji.

21:41 Spotkanie:Stanisław Michalkiewicz – „Polska w kryzysie” – cz. 1

Ciąg dalszy: Chińsko-sowiecki dualizm i strategia wojskowa - kolejny, 86 odcinek o fazach "dyplomacji przyspieszenia" Chin, wykorzystaniu przez Związek Sowiecki polityki odprężenia do wzrostu własnej potęgi militarnej i "graniu chińską" kartą przez USA.

23:15 Czytanka:czyta Katarzyna – „Nowe kłamstwa w miejsce starych” Anatolija Golicyna – odc.85

Układ pokojowy z roku 1972/73 to de facto oddanie komunistom całego Wietnamu. Przyjęty on został entuzjastycznie przez większość opinii publicznej Zachodu. Do tego entuzjazmu dołączył się także papież Paweł VI,przemawiając mimo choroby, do wiwatującego tłumu.
Ciekawa dla nas dziś może być uwaga o niesymetryczności przekazywanych informacji i skutkach takich działań dla świadomości społeczeństw.

23:30 Czytanka:czyta MarkD – Ofiary zbrodni i ofiary polityki – „Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy” – Józef Mackiewicz

Warto wiedzieć - Jemy nie tylko sól przeznaczoną do posypywania dróg, ale także masło nadające się do zastosowania w przemyśle i mięso – “podłogówkę” Czy jest na to rada? Autor był pracownikiem Wydziału Rolnictwa i Jakości Żywności, Departamentu Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego
Artykuł ukazał się w najnowszym numerze “Naszej Polski” Nr 11 (854) z 13 marca 2012 r.

23:44 Artykuł:Robert Wit Wyrostkiewicz (czyta:Jawa) – Czy jemy smary? – „Nasza Polska”

Wraz z naszym gościem, dr Bartłomiejem Grysą, przyglądamy się prześladowaniu chrześcijan w krajach islamskich, skupiamy się na Bliskim Wschodzie. Omawiamy obecne prześladowania. Zaczynamy jednak od historycznego podłoża. Od genocydu Ormian, Greków i Asyryjczyków w Imperium Osmańskim, poprzez prześladowania w początkowych wiekach islamu, do mitów o "osiągnięciach" "cywilizacji islamu". Przy okazji dowiadujemy się o charakterze Kościołów wschodnich.

24:00 Konserwa:Jabollissimus&Kreator – Arabska… zima. Islamiści prześladują chrześcijan

„(...) wybuch nastrojów anty-POwskich nastąpi z całą mocą wtedy, kiedy elektorat Tuska pojmie w końcu, jak bardzo się ześwinił po 10 kwietnia 2010 roku popierając ekipę zdrajców narodu, wspieranych przez medialnych zomowców i kremlowskich zbrodniarzy”.

1:17 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) – Kiedy już głupcy przejrzą na oczy…

"Operacja irańsko iracka" - plany Moskowii dotyczące zabiegów przebicia się do Oceanu Indyjskiego po rozpadzie ZSRR. Osłabienie Moskowii. Trudności w realizacji zamierzeń. Agenturalne metody działania.

1:24 Czytanka:Grzegorz Rossa (czyta: JaWa) – Ciężkie czysy dla agentów cz.31

Co pokazały na scenie politycznej obchody drugiej rocznicy smoleńskiej?

1:41 FelietonRM:Stanisław Michalkiewicz – Z frontu walki o rząd dusz

Wiemy coraz więcej, a mimo bezsilności wiele potrafiliśmy już dokonać. Okazuje się, że nie jesteśmy sami. Coś w nas pękło...

1:48 FelietonRM:prof. Piotr Jaroszyński – Myśląc Ojczyzna

O tym w szkole nie mówili. Posłuchaj!
"Mieli być przeklęci i zapomniani, żądano wyrzeknięcia się ich przez bliskich./.../ nierzadko za kampanią nienawiści wobec Żołnierzy Wyklętych stoją właśnie potomkowie ich morderców, komunistycznych funkcjonariuszy, albo są z nimi rodzinnie powiązani".

2:00 Wykład:Leszek Żebrowski – Leszek Żebrowski o żołnierzach Wyklętych

Ocena wpisu: 
Brak głosów