Niepoprawne Radio PL - audycja 372. Posłuchaj on-line, lub pobierz!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Kultura

AUDYCJA 372 - SZCZEGÓŁY. Ostatnie audycje do pobrania ze strony http://audycje.4shared.com Audycję włączyć można klikając w jedną z poniższych ikonek.

19:02 Muzyka:Kukiz - Kurica nie ptica Hybrydy 06.11.2012

Marsz Niepodległości zgromadził setki tysięcy ludzi. Czy prawicowe teksty zarzucające uczestnikom i organizatorom zbytnią radykalność i ostrość haseł, nie prowadzą do dezintegracji środowisk opozycyjnych? Czy opozycja chce młodych, którzy zazwyczaj są radykalni?

19:06 Blog:MarkD - Panienki wycofują się z Marszu

Czy Marsz Niepodległości stanie się „wewnętrzną imprezą” Ruchu Narodowego?

19:18 Blog:Gadający Grzyb - Co dalej z Marszem?

O manipulacji jonosfery, czyli o systemie HAARP

19:30 Artykuł: Paweł Surosz (czyta:JaWa) - Czy Amerykanie kontrolują pogodę?

"Siła ich" Cyprian Kamil Norwid(1851)

"Ogromne wojska,bitne generały,
Policję-tajne,widne i dwu-płciowe-
Przeciwko komuż tak się pojednały?
-przeciwko kilku myślą...co nienowe!"

Jak niesamowicie słowa te pasują do niedzielnej obławy na patriotów idących w Marszu Niepodległości.

19:56 Artykuł:Filip Frąckowiak - Polska jest tylko jedna (czyta Zuzia)

Pani Renata, uczestniczka wędrówki Prezydenta po stacjach z popiersiami Znanych Polaków, udziela wywiadu.

20:04 Blog:Rolex - Cięta z meblościanki

Chcesz wiedzieć, dlaczego powstał Kanał Augustowski i jak doszło do utworzenia Banku Królestwa Polskiego? Posłuchaj. Niezwykle interesująca część opowieści Michała Bobrzyńskiego, dotycząca rodzącego się na ziemiach polskich przemysłu. (Odc.172)

20:10 Historia:czyta Katarzyna - T. III § 15 Gospodarstwo "Dzieje Polski" Michała Bobrzyńskiego

4 listopada gościem „Rozmów Niedokończonych” na antenie Radia Maryja i TV Trwam był pos. Antoni Macierewicz - przewodniczący parlamentarnego zespołu ds. wyjaśniania okoliczności katastrofy smoleńskiej. Tematem spotkania były nowe fakty związane z dochodzeniem prawdy o Tragedii – również odkrycie śladów materiałów wybuchowych na wraku TU-154M 101.

20:27 Rozmowy Niedokończone:Antoni Macierewicz - Katastrofa Smoleńska – nowe fakty i pytania

„Inaczej niż rok temu - nie mieli owi tajniacy na sobie żółtych kamizelek odblaskowych. Rozpoznać ich w tłumie mogło tylko wprawne oko. Najczęściej stali w dwu-, trzyosobowych grupkach. Niektórzy mieli biało-czerwone szaliki. Inni niewielkie flagi przyklejone do kurtek. Gdzieniegdzie z kieszeni wystawały im krótkofalówki. Najbardziej rozczula ów dzielny zadymiarz, który zapomniał się zapiąć pod szyją i w rezultacie paraduje w policyjnej koszulce pod cywilną kurtką”.

21:52 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - W sumie, wszyscy zadowoleni

"Oszołomy" -to pierwsza powieść, której akcja związana jest z katastrofą smoleńską.

22:01 Czytanka:Martyna Ochnik (czyta : JaWa) - Oszołomy - część 7 (nagranie Niepoprawnego Radia)

To co zrobiły oddziały policji w kominiarkach na Marszu Niepodległości jest bezmyślnym naśladownictwem prowokacyjnych działań specjalnej grupy ORMO z czasów PRL. Ta grupa została na wniosek IPN osądzona.

22:14 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Taktyka "na ORMO"

Drugi i ostatni odcinek wspomnień Józefa Piłsudskiego z lat studenckich i zesłania na Sybir.

22:23 Autobiografia:czyta Katarzyna - Józef Piłsudski "Jak stałem się socjalistą?" "Promień" 1903, nr 8-9; Pisma zbiorowe, t.2, Warszawa 1937, s. 45-53.

Z Robertem Winnickim komentujemy kłamstwa mediów nt. Marszu Niepodległości. Dalej wchodzimy w polemiki nt. czym jest, a czym nie jest ruch narodowy. Jednostka czy grupa? Socjalizm, etatyzm, czy wolny rynek? Jak narodowcy podchodzą do ekonomii, jak do kultury? W drugiej części Przemysław Żurawski vel Grajewski komentuje wynik wyborów w Stanach Zjednoczonych. I dekoniunkturę dla Polski.

22:41 Konserwa:Jabollissimus&Kreator - Po Marszu z R. Winnickim, i po wyborach w Stanach

Generał August Emil Fieldorf w listopadzie 1950r.zostaje aresztowany w Łodzi i przewieziony do aresztu śledczego w Warszawie miesiąc później osadzony w więzieniu na Mokotowie.16 kwietnia 1952r. sąd wydaje na polskiego bohatera wyrok śmierci.
Człowiek,który za zasługi dla Polski podczas I i II wojny światowej oraz udział w wojnie polsko- bolszewickiej otrzymał Order Virtuti Militari, czterokrotnie Krzyż Walecznych, Krzyż Niepodległości, Krzyż Kawalerski Polonia Restituta oraz Złoty Krzyż Zasługi- zostaje skazany przez sowieckie Bestie na karę śmierci.
Czy przypadkiem jest, że skazujący Generała "Nila" byli pochodzenia żydowskiego?
Do tej pory nie udało się ustalić miejsca pochówku Generała Emila Fieldorfa.Mordercy Generała "Nila"zobacz artykuł Tadeusza M.Płużańskiego na tropach bezpieki:
http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=22894#more-22894

24:15 Czytanka: Janina Fieldorf - Los już mną zawładnął - cz.4 (czyta Zuzia)

Artykuł, którego autorem jest Dawid Golik z krakowskiego Oddziału IPN, powstał na podstawie fragmentów przygotowywanej przez niego pracy pod tytułem: Obszar opanowany przez "leśnych". Działania partyzanckie oraz represje aparatu bezpieczeństwa na terenie Ochotnicy w latach 1945-1956.

24:34 Historia:Dawid Golik - Po "Ogniu" był "Mściciel"... oddział partyzancki "Wiarusy" i jego rozbicie

„Jedynie dzięki spontanicznej reakcji stosunkowo niewielkiej części lwowskich Polaków nie dopuszczono na początku listopada 1918 roku do opanowania miasta przez Ukraińców”.

24:54 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - O krok od katastrofy - cz.2

Fragment wykładu Rafała Brzeskiego ilustrujący czym jest i jak działa agentura wpływu.

01:08 Wykład:Rafał Brzeski - Agentura wpływu- Definicja

Tym razem w cyklu materiałów z Konferencji Smoleńskiej nadajemy referat prof. Aleksandra Olejnika z Wojskowej Akademii Technicznej.

01:35 I Konferencja Smoleńska:Prof. A. Olejnik (WAT) - Zastosowanie inżynierii odwrotnej do procesu modelowania lotniczych konstrukcji cienkościennych

Pan Gwakowski chce zdelegalizować ONR i Młodzież Wszechpolską. A Sojusz Lewicy Demokratycznej nie przestał być ugrupowaniem totalniackim. Dlaczego?

02:04 FelietonRM:Stanisław Michalkiewicz - Z totalniacką szczerością

Benedykt XVI powołał Papieską Akademię Języka i Kultury Łacińskiej. Decyzję papieża ogłoszono w sobotę (10 listopada br.) w Watykanie w liście apostolskim "Latina lingua". O znaczeniu religijny, kulturowym i cywilizacyjnym tego wydarzenia mówi prof. Jaroszyński.

02:11 FelietonRM:prof. Piotr Jaroszyński - Myśląc Ojczyzna

Fundacja Nowy Kierunek zorganizowała w dniu 6 listopada br. na warszawskim Ursynowie koncert patriotyczny. Podczas wieczoru, w klimacie polsko-węgierskiej przyjaźni i współpracy, wystąpiły: węgierski zespół Karpatia i warszawski Zjednoczony Ursynów.

02:21 Audycja muzyczna:Karpatia - Koncert, Ursynów - 06.11.2012 Nagranie Witolda dla Niepoprawnego Radia PL

Brak głosów