NEWS NOWOROCZNY, CZYLI POLAK NA KACU

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

No proszę! Mamy już pierwsze noworoczne sondaże. I to jakie! Bo oto "sondaż uliczny wybory.xaa.pl", przeprowadzony 2 stycznia 2012, objawił, że 17,8% Polaków zagłosowałoby na Ruch Palikota! Hmm, rozumiem, że skoro sondaż był uliczny i przeprowadzony 2 stycznia, to ankietowani musieli być jeszcze na ciężkim posylwestrowym kacu. Mogli to też być ci, którzy ciesząc się z życia w Tuskolandzie, jeździli metrem bez spodni. Chociaż nie! Bo ci bez spodni ganiali po metrze dzisiaj, o czym ochoczo donosiły rządowe media. Tak ochoczo, że pani w Polsacie suszyła końskie zęby kilka minut - oprócz fikołków "brata łaty" Jurka, ludzie bez gaci byli newsem numer 2.
No dobra, wracając do "sondażowni ulicznej wybory.xaa.pl", to nie mam blado-zielonego pojęcia co to za twór!
W każdym razie, z sondażowego wyniku cieszy się zapewne inny twór - Anna Grodzka. Twór, z tej radości, wystawił na aukcję u "brata łaty" Jurka, swoją parasolkę! Kobita postury Tysona musi mieć dużą parasolkę! Parasolka może się przydać jako namiot albo wiata przystankowa albo tunel pod uprawę ogórków.
Tym optymistycznym akcentem kończę i życzę Wam dobrego tygodnia :)

Brak głosów

Komentarze

zrobimy sondaż jak sypną dużo grosza

Vote up!
0
Vote down!
0
#213246

Jaka z tego trolla "kobita"? To przecież Rychu Grocki.
W kiecce i paputkach.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#213263

Ubawił mnie Pan okrutnie! Ja mam często "głupawkę" i przez Pana boli mnie brzuch i oddychać normalnie nie mogę! A służba zdrowia kuleje!

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

zdumiona

#213762

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Czyżby kondonek się już zużył?,czyli niedługo wybory, pod pompują jeszcze trochę penisa resztę się dopisze i wynik będzie jak ta lala,a Kopaczową zamienią na obojniaka bo wkońcu będzie to coś trzymać laskę choćby marszałka bo swojej chyba juz nie ma a inni brzydzą się podać.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#213374

Zdjęcie cudo! Januszek chyba trochę wystraszony, a ono zalotne... Źle widzę?

Ps. A ja myślałam, że gruba jestem!!!

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

zdumiona

#213760