Społeczny, uczuciowy i absurdalny - mój NETART

Obrazek użytkownika wojcicki
Kultura

Mam to po córce, studiującej na łódzkiej ASP. Lubię obrazki, a zwłaszcza internetową anegdotę obrazkową zwaną m. in. nazwami - netartem.

Netart to jedyna dziedzina, której uprawianie przyniosło mi ze dwa wyróżnienia na konkursach portalu Independent, Grupy Twożywo, wspieranych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Sami powiedzcie, jak mam w takich miłych okolicznościach nie lubić tej dziedziny twórczości? Nie da się nie lubić.

Po dłuższej przerwie wróciłem do pracowitego niesamowicie żmudnego wycinania, przeklejania, składania, przesuwania elementów czyli do majstrowania kolaży, a właściwie foto-kolaży coś tam znaczących - przynajmniej dla mnie. Obrazki te są mniej lub bardziej osobiste, niektóre ogólne, a niektóre wręcz intymne.

Powołałem więc do życia stronę Art NETART , na którą serdecznie Was zapraszam, proponują zabawę z momentami refleksji i zadumy, albo i bez owych momentów. To już jak kto woli. Zapiszcie się na subskrypcję (kanały rss), bo to dobrze robi obu stronom. Z góry dziękuję.

Informuję również, że strona powstała w ekspresowym tempie, w ciągu ostatniej doby, a więc jeszcze w linkach nie uwzględniłem prywatnych stron Niepoprawnych, aczkolwiek sami Niepoprawni.pl i Niepoprawne Radio już mają swoje miejsce na dole nowej strony, mają miejsce - a jakżeby mogło być inaczej.

A obrazków już jest sporo i będzie znacznie więcej, gdyż mam wenę, jak cholera.

 

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

...to u-Bolek i chyży rój.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Andrzej Szubert

#40386

Kto zacz .? Co to za pawian z końską szczęką ..?

Nikt nikomu nie zabrania kochać się we Frasyniukach , Maleszkach czy innej ubbeckiej sfołoczy ale na litość pańską po cholerę się czepiacie IPN-u ..

Wara wam świńskim ryjom od porządnej Polskiej Firmy ..Was nawet wyleniały bezpański pies nie chciałby wyjeb-ć ..aż tak nisko nikt nie upadł jeszcze ..

Najlepsze co może was spotkać to granat załadowany od "tyłu" ..z wyjętą zawleczką wrzuconą do waszej "butonierki"

Wy świńskie ryje ..

pozdrawiam
............................
http://andruch.blogspot.com/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#40389

Toż to ja sam się podłożyłem jako "demokrata kapturowy". Przynajmniej się dowiedziałem, że mam końską szczękę, bo tego mi jeszcze nikt nie powiedział. Poświęcam się dla satyry politycznej, a co mi tam. Zresztą historia tych portretów jest dość ciekawa. Otóż córka zrobiła mi serię podobizn pod hasłem "starość", fest podostrzyła zdjęcia i zaniosła w teczce na egzamin na ASP... i się dostała. Po prostu trzeba dysponować odpowiednią twarzą, jeśli nie własną, to przynajmniej ojca.
Pozdrawiam

Piotr W.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#40394

Ha ha ha

Panie Piotrze toś mnie pan ale usidlił ..
Muszę przyznać że owa retoryka bijąca z owego arcydzieła doprowadziła moją przyznaję nieco spracowaną i zabieganą "głowę" wręcz na skraj wybuchu ..

Nic dziwnego że się "komuś" oberwało ..

Ma pan u mnie 10-kę za to ,
ale się dałem podejść ..
( przyznaję pobiegłem na "skróty" i stąd ten falstart )
;)

pozdrawiam
............................
http://andruch.blogspot.com/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#40397