Menele polityki czyli nie ma zgody Morski Wilku

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Tak jak sądziłem i jak przypuszczałem ,ferajna zwana 'ziobrystami" rozpoczęła medialny spektakl pt. "Kto lepiej napluje na PiS".
Z obrzydzeniem oglądałem wczoraj te zadowolone z siebie facjaty , tak jakby co najmniej wygrali wybory , pełny odlot. Rechot Kempy ,zadowolona mina Mularczyka i ledwo powstrzymywany uśmiech samozadowolenia Ziobry.
Oni nie płaczą nad rozbijaniem PiSu oni się z tego najnormalniej cieszą. No i te argumenty ,te debilne uzasadnienia głupiego Tadzia jak to on kocha PiS i Prezesa Kaczyńskiego. Jednym słowem kopią go po głowie ale dla jego dobra. Zakładają nowy klub parlamentarny po to aby zjednoczyć prawicę!!!!
Już nawet nie krępują sie tym ,że mówią rzeczy sprzeczne z sobą i sprzeczne z logiką. Najważniejszy jest stołek prezesa w nowo utworzonej partyjce.
Z tyłu za pożytecznymi idiotami stoi Jacek Kurski , który chce zdobywać "centrum".
Ludzie kochani czy ktoś mogłby wymyślić większy idiotyzm?
Na razie medialna szczwalnia traktuje ich na luzie z niejaką aprobatą bo dopóki bedą gryźli Kaczyńskiego będą potrzebni. Później dostaną kopa takiego aby balansoiwać na pograniczu 5 - 6 % poparcia.
Zawsze i wszędzie broniłem Ziobry ,Kurskiego przed medialnymi atakami ,wierzyłem w ich ideowość oddanie sprawie.
Mea culpa ,że nie dostrzegałem wcześniej czegoś co było widoczne już dawno mianowicie zamiłowania do zbytku Kurskiego i rosnącą megalomanię Ziobry.
Nie ma zgody Morski Wilku ,że to nasi tylko trochę zagubieni. Oni już nie są nasi oni grają na siebie i tylko na siebie.
Sposób w jaki to robią jest szczególnie obrzydliwy bo mają nas za idiotów, którzy uwierzą w ich pokrętne tłumaczenia.
Nie mają żadnych zasad przyzwoitości , nie są już tymi na których mógłbym oddać głos.
Są złodziejami ,którzy okradają PiS ten sam PiS który dał im wszystko co osiągneli.
Zwyczani menele polityczni bez zasad , przyzwoitości i honoru.
Ja takim ludziom ręki nie podaję.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jako odpowiedź, zapraszam do przeczytania wpisu
"NIEPOROZUMIENIE...".
Pozdrawiam serdecznie z dyszką

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#198366