Chcę wam powiedzieć.....

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Tym wszystkim którzy wczoraj głosowali w Sopocie na złodzieja i łapówkarza ,tym którzy w Poznaniu wybrali złodzieja na prezydenta ,tym którzy w Olsztynie oddali głosy na zboczeńca ,którzy w pijanym widzie zachwycają się bandą okupujacą Polskę , tym którzy wybrali tą żałosną kreaturę na "prezydenta rp" , tym którzy zachwycają się wizytą "rewizora" w POlszy ,tym którzy wielbią idiotę i donośiciela jako ikonę Polski ,tym którzy zidiociałego starca uważają za 'powstańca warszawskiego" ,tym którzy mówią o zbrodni smoleńskiej : "dajmy temu spokój", wam wszystkim żałosnym cynglistom z GWna ,WSI 24 ,ludziom o mentalności niewolnika ,sługi, włazidupy ,bezmózgiego elektoratu POLszewii ,wam wszystkim żałosna bando chę powiedzieć JEBAŁ WAS PIES.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Sama wczoraj zaniemówiłam na rozmiary bezmózgowatości. Ot, taka scenka uliczna: odśnieżam meisjce parkingowe (kolejne, drugie, czy może czwarte w danym dniu). Nie tylko dla siebie, ale i to obok, bo to parking dl ainwalidów (inwalidę przywiozłam i żeby wysiadł musiałam odśniezyć). osoba niepełnosprawna została doprowadzona gdzie chciała, swoje sprawy se poszła załatwiać a ja, że to jeszcze młodo się czuję zostałam na tem parkingu z łopatom. Odsnieżam otóż miejsca przyległe (bo z zasady inwalida nie da rady tego zrobić sam a nie każdy z nich ma kogoś do pomocy, to ostatecznie co mi tam parę łopat więcej). No i jeden taki z auta obok sypie se śnieżek ze swego autka na kawałek przeze mnie nie bez trudu odwalony. Ja mu (grzecznie) zasuwam teks, żeby może śnieżył cokolwiek w przód a nie na boki.
Ot tam coś odpysknął. Ja, że nie z tego miasta pochodzę, to i na pyskówki odporna jestem;). Podzieliłam się otóż z chłopiną refleksją osobistą, że:
1. W krajach pod tym względem cywilziowanych, takich, jak białoruś, czy Korea Północna, odśnieżaniem zajmują się więźniowie;
2. W krajach tak bardziej cywilizowanych (Niemcy, Norwegia) są od tego odpowiedie służby. No, ale nie przeszadzajmy z wymaganiami;
3. Nie przypominam sobie występku tak cięzkiego, bym za niego miała być skazana na wykonywanie prac społecznie użytecznych (zwł, że zdrowiu mojemu to niekoniecznie służy, bo acz dusza młoda, to kolano strzyka i tego ten na nogi nei zdużam panie dobrodzieju - hihi);
4. Preziu "miasta", w którym rzecz się działa, na zimę przewidział dla pospólstwa światełka "choinkowe" na lampach i tak ogólnie po mieście. Odśnieżania chodników (o parkingach już nie wspomnę) nie przewidział. I jakim trzeba być idiotą, żeby na takiego obleżywego buca głosować (i się zachwycać 1-szym miesjcem w rankingu najśliczniejszości miejskiego oświetlenia świątecznego).
Na to usłyszałam, żem kurwa i że prezia to ja mogę w dupę pocałować. Do bitki się chciał brać, na taką krytykę idola, ale ja tam łopatę miałam w rączce;) a on tylko zmiotkę, więc spasował.
Ja mu na to, że po 1-sze nie "ty", tylko "pani" (bo na kurwy razem nie chodzilim) a po drugie nie "w dupę pocałować", tylko kopnąć jeśli już.
On mi na to, że za to pójdę siedzieć.
ja se dalej głośno myślałam, że jak mam iść siedzieć, to byłoby dobrze nie tyle kopnąć, co poważnie uszkodzić albo i całkiem zutylizować - no żeby wiedzieć za co siedzieć przyjdzie.
On na to ze zgrozą w głosie, że za takie rzeczy idzie się do więzienia.
Ja furt głośno myślałam (jakoś to świeże powietrze myśleniu sprzyjało), że to nawet fajnie, bo i stawkę żywnościową będę mieć wyższą niż teraz, i dostęp do telewizji i siłownia za darmo i najważneijsze: NIE BĘDĘ MUSIAŁA ODŚNEIŻAĆ!!!!
Facet zwiał. Nie chciał kontynuować naszej pouczającej pogawędki. A w prezia jak wierzył, tak wierzy. Choc też nie mógł z zaspy wyjechać a światełka kolorowe nad nami migłay radośnie...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#112334

Miałem dzisiaj dość dużego doła bo to i dopiero co wróciłem z pracy (lekko nie było) a tu wyniki wyborów i co za tym idzie promocja złodziejstwa i kretynizmu.
Dzięki za ten tekst kropeczko ,rozbawił mnie i dał trochę luzu.
Swoją drogą szkoda ,że tego matoła nie walnęłaś łopatą przez ten durny chamowaty łeb.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#112340

Świadków nie było - było odwinąć łopatą, po czym wezwać pogotowie, bo się poślizgnęłam i gościu krwawi:). Samej "zemdleć" i upadając siniaków se ponabijać a potem dochodzić odszkodowania za siniaki i za straty moralne ("...że niby ja, na niego tą łopatą?! No przecież mówię, że się poślizgnęłam i jak leciałam, to mi łopata wyleciała i poleciała a on poleciał na mnie (zbok jeden!) i tak się to skończyło jak wysoki sąd widzi" - hihi). Ale mi czasu i sił było szkoda - odsnieżania było dużo a jak to mówią "pluskwę uszkodzisz, za człowieka będziesz odpowiadać".
Trzymaj się.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#112343

"No przecież mówię, że się poślizgnęłam i jak leciałam, to mi łopata wyleciała...."        I TAK 44 RAZY....! NO JAK PANA PPPREZIA KOCHAM!!!!!

POZDRAWIAM

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#112511

facio (ten od czynnej walki o "chonor" prezia rzeczonego "miasta"), choć sam cierpiał niedogodności, to nie rozumiał, że władza powinna pomóc a nie ograniczać się do oświecania światełkami. Sam doświadczalnie, na własnej skórze doświadczył rzeczy tak przyziemnej jak niewłaściwe zarządzanie miastem. Mimo to uwielbiał prezia, który się wozi autkiem z szoferem (i nie ma innych osiągnięć poza tym) a ludzi z łopatami ma gdzieś.
(No i jak taki człek ma sięgnąć dalej niż zaspa śnieżna...? Toz przecież niemożliwe... Cóż takiemu prawić o interesie państwa, jak on własnego interesu nie rozumie.... - czysty, rasowy leming. N.b. tak wielka jego cyzstość rasowa to było to, co mnie "zatchnęło". Ale o tym napisał Autor tekstu.)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#112342

Może gdyby dostał w główkę zmieniłoby mu się myślenie???? Uśmiałam się do łez. Dzięki kropeńko. :)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#112347

Za ten z życia (zaspy) wzięty tekst, to ja nawet jestem skłony do tego miasta "Prezesowa" przyjechać, lampki popodziwiać, gościa tego z parkingu odnaleźć i ciepnąć nim w zaspę tak że pozostałby po nim odciśnięty w śniegu wzór rozpostartego orła, a przy okazji to i na strzykające kolano coś by się poradziło :).

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#112376

bardzo porządana:) acz mało prawdopodobna. Możliwa chyba tylko przy okazji odśnieżania i podziwiania światełek:). Ale biorąc pod uwagę naszego prezia, to chyba lepiej ja się wezmę za widły (po łopacie mam zaprawę a Cyncynnatus chwalebnym wzorem tu jest:) ) niż, żeby porządni ludzie musieli się zniżać do naszego miasta "Prezesowa":).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#112382

Aż tak źle ? Czyli to już nawet nie Prezesowo ale Augiaszowo i to w najbrudniejszym wydaniu.
Przepraszam. Płynie gdzieś tam w pobliżu jakaś rzeczka ? No chodźby strumyk ?

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#112446

To jest własnie ten jeden z przypadków w pełni zasadnego użycia przekleństwa.W końcu przekleństwa też do czegoś służą. Dołączam się

Sigma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#112425

Mam wrażenie jakby partia miłości oddziaływała na swoich wyborców jak pastylka reformacka, co to pędzi mocz, czyści krew a przy tym dziwnie wzmacnia nie przerywając snu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#112438

zupelna. Nie wiem, czy moi rodacy naprawde maja naprawde tak po... ne
w glowach?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kkatarzyna

#112479

Pożytecznym idiotom stanowcze NIE! A to wszystko przez to, że każdy typ bez poczucia własnej wartości chce być "fajny" i żeby się takim czuć potrzebuje potwierdzenia i poklasku, a aferały i postkomunistyczne psy, wszystkie te samozwańcze autorytety mówią, że fajny jest ten, kto z nimi, a więc wpieriod! Zgadzam się z autorem, pies ich jebał. Róbmy swoje. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#112594