Rok 2014.

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Rok 2014 mija właśnie druga rocznica braterskiej interwencji wojsk UE wezwanych przez kierownictwo PO po przegranych wyborach parlamentarnych.
Kierownictwo Platformy Obywatelskiej wezwało do interwencji wojska Bundeswehry w związku możliwością przejęcia władzy przez faszystów z PiS.
Trwają poszukiwania Jarosława Kaczyńskiego ,który ukrywa się najprawdopodobniej w mateczniku wstecznictwa i ciemnoty czyli na Podkarpaciu.
Będziemy go ścigać nawet w kiblu ogłosił Donald Tusk mianowany przez Angelę Merkel Generalnym Gubernatorem.
Poszukiwania utrudnia fakt nie posiadania przez Jarosława Kaczyńskiego konta bankowego i telefonu komórkowego.
Ochotnicy z ugrupowania "Nigdy więcej" zgłosili chęć przeczesywania lasów w poszukiwaniu Jarosława Kaczyńskiego.
Tymczasem ogłoszono wyniki plebiscytu kto powinien spoczywać na Wawelu : Lech Kaczyński czy Stanisław August Poniatowski?
99% badanych wypowiedziało się za Stanisławem Augustem Poniatowskim , 1% nie udzieliło żadnej odpowiedzi.
Trwa demontaż sarkofagu Lecha Kaczyńskiego.
Władymir Putin poinformował Donalda Tuska ,że odnaleziono ciało Stanisława Augusta Poniatowskiego.
Odtajniono rozmowę Lecha Kaczyńskiego z Jarosławem Kaczyńskim na kilka minut przed katastrofą smoleńską.
Fakty są porażające. Jak informuje Katarzyna Kolęda -Zaleska( Nie mylić z Bachem von Zalewskim) Jarosław Kaczyński wymógł na swoim bracie aby zaatakował załogę Tu 134 i po przejęciu sterów samolotu rozbił go o mury Kremla.
Z zapisów czarnych skrzynek wyłania sie ponury obraz relacjonuje reporterka Zalewska : atak tępym narzędziem na pilotów ,dramatczna walka i bohaterska decyzja pilota o roztrzaskaniu samolotu w podsmoleńskim lesie.
Prowokacji udało sie uniknąć - tak skomentował to Stefan Niesiołowski ,który zorganizował konferencję prasową w tej sprawie.
Sądzę też dodał ten wybitny polityk ,że po schwytaniu Jarosława Kaczyńskiego należy go wydać władzom rosyjskim
poprawiło by to znacznie stosunki pomiędzy Generalnym Gubernatorstwem a Rosją.
Do kraju po wieloletniej nieobecności wrócił Stefan Michnik ,witany na lotnisku przez ministra sprawiedliwości Kwiatkowskiego.
Jestem dalej gotowy służyć mojej ojczyźnie oświadczył Stefan Michnik , który ma zostać zgłoszony przez PO na stanowisko Prokuratora Generalnego.
Ma się to odbyć zaraz po wręczeniu Orderu Orła Białrgo Stefanowi Michnikowi za wybitny wkład w walce z polskim faszyzmem.
W programie TVN 24 red .Kuźniar przeprowadził wywiad z Pawłem Poncyliszem i Michałem Kamińskim. Obaj byli politycy PiSu ze łzami w oczach opowiadali o biciu i znęcaniu się Jarosława Kaczyńskiego nad nieposłusznymi członkami PiS.
Musiałem chodzić w pobliżu Jarosława Kaczyńskiego w postawie "przykucnej" łkał Michał Kamiński. Prezes nie tolerował aby ktokolwiek był wyższy od niego.
Paweł Poncyliusz tylko pokiwał głową połykając łzy upokorzenia.
TYmczasem tłumy gromadzą sie na lotnisku Okęcie a by zobaczyć Zbigniewa Ziobrę na ekstradycję którego zgodził się Parlament Europejski. Proces krwawego Prokuratora Generalnego z czasów soldateski pisowskiej odbędzie się na stadionie narodowym. Wolnych biletów zabrakło już od dwóch miesięcy.
Stefan MIchnik ma zwrócić się o jednorazowe przywrócenie kary śmierci aby w przypadku tego zbrodniara sprawiedliwości stało się zadość.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Co do reszty - też optymista... - No bo jakie tam chowanie się po lasach, jak lasy sprywatyzują?! Jaki "matecznik", jeśli ludzi z Podkarpacia (jak dla mnie, to swoją drogą obrzydliwy nowotwór jezykowy) ciężko ruszyć...
Jaki porces, gdy standardem jst "dożynanie watah"...
Ale dyszka za trafny opis rzeczywistości. I tylko zapomniałes o tych zdrjacach, karłach i faszystach, którzy się wysługują "obcym mocarstwom";). Ale myślę, że jak złożysz dobrą samokrytykę, to kolektyw to uwzględni:).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105822

Jarek konto i komórkę już ma.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105865

Dobosz
no bardzo dobry tekst,proszę o więcej
pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dobosz

#105909