Jak na wyjaśnienie Katynia?

Obrazek użytkownika Błąd w systemie
Ogłoszenie

Pamiętamy i żądamy prawdy.

10 września o godzinie 20.30 w krużgankach Klasztoru OO. Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste otwarcie wystawy Prawda i Pamięć, która została ocenzurowana przez Parlament Europejski.

Oficjalnego otwarcia dokonał radny sejmiku wojewódzkiego dr Piotr Grabowski. Podczas swojego wystąpienia radny podkreślił, że nadchodzące głosowanie może być najważniejszym w dwudziestoletniej historii III Rzeczypospolitej. Jeżeli Polacy w tych wyborach nie odsuną od władzy obecnie rządzących, to na rozwiązanie sprawy Smoleńska możemy czekać tak długo, jak na wyjaśnienie Katynia. Czy tego chcemy?

Na otwarcie wystawy przybyło kilkuset piotrkowian. Zjawili się także, oprócz wspomnianego radnego – poseł Antoni Macierewicz, senator Wiesław Dobkowski, poseł Robert Telus, była europosłanka Urszula Krupa.

Wystawa obecna będzie w Piotrkowie do 18 września.

http://piotrkovskie.pl/index.php/glowna/miasto/242-otwarcie-wystawy-prawda-i-pamiec

Ps. Notka ma charakter informacyjny. Mam nadzieję, że nie spamuję za bardzo. Jasne jest, że większość Państwa ma gdzieś, co dzieje się w Piotrkowie :-) Rzecz w tym, że ludzie Prawicy z Piotrkowa powinni wiedzieć, że się o nich pisze. Wtedy poczują się silniejsi, jakkolwiek głupio by to nie brzmiało :-) Pozdrawiam.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nie mamy gdzieś,ja podziwiam,że w Piotrkowie dzieje się więcej niż w Łodzi,choć i u nas zbieramy się na miesięcznicach.Takie informacje są ważne dla ludzi z całej Polski,pokazują,ile nas jest,jak wielu z nas nie zapomniało!Dzięki za te informacje:))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#182452

od dawna słyszę, że w Łodzi jest ciężko. A przecież niedawno wygrywał tam człowiek popierany przez PiS.

Na pocieszenie mogę powiedzieć, że po pierwsze w Piotrkowie "dzieje się" dopiero od sierpnia/września tamtego roku. Po drugie, niedawno kandydat na prezydenta popierany przez PiS wygrywał wybory, a teraz już nie...

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#182480