Pomoc Ukrainie

Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Kraj

Jak na dzien dzisiejszy, to tylko polska flage widzialem na Majdanie czyzby oni nie mieli innych sasiadow?
Zastanawiam sie czy Ukraincom wogole zalezy na naszej pomocy i jak oni ta pomoc widza.

Slusznym jest zeby pomagac Ukrincom w odzyskaniu niepodleglosci, musimy najpierw sami ta niepodleglosc odzyskac.
Bo faktycznie to Polski jako takiej nie ma,tylko jakis postPRLowski zalezny od UNI twor rzadzony prze WSikow i zydokomune z post PRLu.
Moze ktos mi powie, kto i jak ma pomagac tej Ukrainie zeby ta pomoc mila jakis sens i byla wymierna, bo z samej flagi powiewajacej na majdanie te se pewnie Putin boki zrywa?
Rzad polski, ktory faktycznie nie jest polski ma pomagac?
I w czyim imieniu?

Opozycja ma pomagac? jakimi srodkami zeby ta pomoc byla skuteczna i widoczna, po za tym opozycja nie ma mandatu do jakiejkolweik materjalnej pomocy z budzetu panstwa.
No mozemy robic jakies zbiorki, ale to jest tak jak te zrzuty modlitewnikow dla powstancow zamiast broni.

Mam pytanie czy wogole jestesmy w stanie w jakikolwiek skuteczny sposob pomoc Ukrincom w obecnej naszej polskiej zniewolonej sytacji jak sami sobie nie mozemy pomoc?

Same przekazy medialne przez niezalezne polskie media trafaiaja tylko do waskiej grupy spolecznej i tylko w Polsce, inne spoleczenstwa calkowicie ignoruja to co sie tam dzieje.Nikt sie nie wyrywa z jaks pomoca, moze czekaja wszyscy jak sie krew poleje i wtedy wysla czerwony krzyz.

Iczy jakakolwiek pomoc Ukraincom jest w obecnej sytacji gdzie banderowcy objeli Majdan jest w naszym interesie?
Moze miec lepiej jednego wroga na wschodzie niz miec dwuch?
Jedno jest pewne Putin Ukrainy w takim stanie jak chca Ukraincy nie odpusci.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.3 (7 głosów)

Komentarze

jakie czytałem w sieci na temat "Ukraińskiej ruchawki",

..."Ci z Majdanu to nacjonaliści, banderowcy, neofaszyśc***przestępcy, którzy ściągnęli z całej Ukrainy by demolować Kijów, niszczyć kraj, doprowadzić kraj do wojny domowej za pieniądze tajnych służb zachodu. Już nawołują o odebranie Polsce Przemyśla i chcą dojść aż do Lublina, a to już krok do mordowania Polaków na Ukrainie, do nowej rzezi Wołyńskiej. Ciąg dalszy zawołania tych morderców to "Ubić Lacha". Oni mordowanie Polaków mają we krwi. Najlepiej będzie jeśli zostaną pod butem Rosji. Niech Putin zrobi z nimi porządek."

Źródło:

http://www.sfora.pl/Kurski-Na-Majdanie-pokazywali-egzekucje-Polaka-a64249

I tak to wygląda, pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#401542

teraz sie waza losy przedmurza wschodniego .
Postawilem nielatwe pytania w moim poscie i jakos ludziom trudno na nie odpowiedziec ot tak w prost.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#401550

Oglądałem i słuchałem relacji z Kijowa. Oni wyglądają tam na dobrze zorganizowanych i dający sobie radę.

jednego, czego im brakuje bardzo, to wielkiego, międzynarodowego wsparcia moralnego. Poczucia, że robią dobrze i robią też coś dla innych.

Więc przede wszystkim - wspierajmy ich i dawajmy temu wyraz.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#401551

Same przekazy medialne przez niezalezne polskie media trafaiaja tylko do waskiej grupy spolecznej i tylko w Polsce, inne spoleczenstwa calkowicie ignoruja to co sie tam dzieje.Nikt sie nie wyrywa z jaks pomoca, moze czekaja wszyscy jak sie krew poleje i wtedy wysla czerwony krzyz.
Te Twoje pytania , chyba nikt na nie nie odpowie ,bo my choć jesteśmy w ONZ , to wiadomo , że oni zjawiają się jak są już gruzy. I oni i my pływamy na "dziurawej łajbie".Wolno nam jak piszesz pisać na tzw. wolnych mediach które czyta mała grupka ludzi.Więc co @ wilku nad kacapy ,dryfujemy......
czy Polacy mają więcej potencji ????? .Pozdrawiam Jagna z POZNANIA

Vote up!
1
Vote down!
-2
#401553

Nieśmiało zapytam: a może jednak najpierw swoją sytuację uporządkujmy bo w Polsce afera goni aferę, aby następnie móc pomagać innym? Nie ma w naszym kraju j e d n e j nie zabagnionej sfery naszego życia, a namawia się nas do pomagania innym. Czy już zapomnieliśmy z jaką fantazją rezygnowaliśmy z własnej suwerenności? Teraz namawiamy na to Ukraińców? Rozmawiają dwaj koledzy: Ty, Józek kiedy ty się ożenisz? A dlaczego pytasz? A co ci ma być lepiej niż mnie. No, chyba, że to o to chodzi z tą Ukrainą, a to co innego.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#401556

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

no chyba ze zle zyzczymy ukrainie daltego bedziemy ich wspierac w przylaczeniu do UNI

Vote up!
2
Vote down!
-4
#401580