Zmarł Jan Klusik, obrońca krzyża. Został śmiertelnie pobity

Obrazek użytkownika Agent_Smith
Blog

[quote]Jan Klusik, jeden z obrońców krzyża, nie żyje. Zmarł na serce 25 września. Dziennikarze "Naszego Dziennika" zastanawiają się, czy zgon mógł nastąpić w skutek pobicia

Jan Klusik broniąc krzyża przed Pałacem Prezydenckim został napadnięty przez chuliganów i dotkliwie pobity. Miało to miejsce w nocy z 14 na 15 sierpnia. "Nasz Dziennik" donosi, że Klusik miał pęknięte żebro oraz problemy z oddychaniem.

Opolskie Stowarzyszenie Pamięci Narodowej, do którego należał obrońca krzyża, przypomina, że Klusik stanął w obronie jednej z modlących się kobiet i ochronił ją własnym ciałem.

- Było tam kilka takich akcji. Podczas jednej z nich został kopnięty przez pewnego "dwumetrowca" zza trzeciej osoby. Grałem kiedyś w piłkę nożną i wiem, że taki cios nazywało się "zza zasłony". Janek powiedział nam, że ma pęknięte żebra, ponieważ odczuwa identyczne objawy, jakich kiedyś już doznał z takim skutkiem - mówi Antoni Klusik, brat zmarłego[/quote]

http://www.fakt.pl/Zmarl-obronca-krzyza-Zostal-pobity,artykuly,83505,1.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Te palanty zawsze się nad czymś zastanawiają.
Trzeba jasno powiedzieć, że Jana Klusika zabili "żołnierze" tuskaczenki i gajowego.
Dziennikarze do dzisiaj nie potrafią nic powiedzieć o zamachu w Smoleńsku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89252

Szanowny HP! Dziennikarze również nic nie powiedzą nt.śmierci Jana Klusika. Bo musieliby napisać, że to było zabójstwo, za które moralną odpowiedzialność ponoszą ci, którzy przyzwalali na akty przemocy względem ludzi pod krzyżem. Łańcuszek tych ludzi ma swe ogniwa w zarządzie straży miejskiej, policji, urzędzie miasta i... jeszcze wyżej!
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#89286

W głowie się nie mieści. To jakiś koszmar!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89432

Trzeba jasno powiedzieć, że Jana Klusika zmarł od ran zadanych na polu chwały - Obrona Krzyża - to pole walki dobrego ze złem.
Świeć Panie nad Jego piękną duszą.

Samanta

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Samanta

#97272