Burze w prokuraturze

Obrazek użytkownika Agent_Smith
Blog

Nowe wybuchowe fakty dotyczące "katastrofy" smoleńskiej ujawnione przez polską prokuraturę.

"Politycy i komentatorzy zakwalifikowali jego krok jako „głupi”, „nierozsądny”, jako „wpuszczenie na pole minowe” a marszałek Schetyna ocenił z wdziękiem, że to „niezręczność i tylko tyle”. Wtórował mu Wojciech Olejniczak stwierdzeniem, że „pan minister chciał zabłysnąć i się pokazać”. Ot, taki sobie banalny wybryk młodego, ambitnego ministra...

W poniedziałek a najdalej we wtorek już nikt nie powinien pamiętać, że minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski odwiedził krakowski Instytut Ekspertyz Sądowych (IES) i tam odsłuchał fragmenty nagrań z czarnych skrzynek smoleńskiego Tupolewa. Opinia publiczna ma z tego zapamiętać tylko tyle, że min. Kwiatkowski osobiście pofatygował się do instytutu, aby przekazać mu symboliczne 200 tysięcy złotych na dalsze badania katastrofy smoleńskiej, które przyznał osobiście premier na wniosek troskliwego ministra. Minister wypowiedział przy tym znamienne słowa:

Osobiście będę przyglądał się kosztom tych badań, nie wykluczam, że to nie jest ostatnia decyzja w tym roku. Specjaliści, którzy tu pracują, muszą mieć pełne poczucie, że państwo robi wszystko, aby oni mieli stworzone warunki do skupienia się wyłącznie na ekspertyzach i badaniach. (podkr. Kajman)

Czy ktoś zauważył, że oto minister dwukrotnie pogroził pracownikom instytutu? Rząd będzie patrzył na koszty… być może coś jeszcze da, a może nie. Natomiast pracownicy mają się skoncentrować tylko i wyłącznie na pracy. Czyżby robili coś jeszcze, co być może nie spodobało się polskiemu rządowi?

Wszelkie media ogłosiły, że na odsłuchanie fragmentów nagrań z kokpitu feralnego Tupolewa, minister powinien był posiadać odpowiednie zezwolenie prokuratury. Takiego zezwolenia nie miał. Ba, nawet o nie nie zabiegał. Co zatem chciał pokazać pan minister swoją samowolą? Czyżby umknęło jego uwadze, że upoważnienie prokuratury jest w takim wypadku konieczne? Z pewnością nie! Kwiatkowski jest zbyt skrupulatny, aby popełniać takie trywialne błędy. I popełnił go świadomie, bo działał na ważne zlecenie polityczne. Miał bowiem, poprzez zignorowanie proceduralnych wymogów, przy blyskach fleszy i szumie kamer, jeszcze raz komuś pogrozić. Tym razem polskiej prokuraturze.

Czym zasłużyła sobie polska prokuratura na krytyczne zainteresowanie rządu? Otóż prokuratura nie do końca podziela oficjalny pogląd władz na wydarzenia z 10 kwietnia. W istocie panuje w tam burza, bo nie mówi się w niej o niczym innym, jak tylko o zamachu w Smoleńsku. Rząd dokłada wszelkich starań, aby ta wersja nie przedostała się do opinii publicznej tym bardziej, że niebawem zostanie opublikowany oficjalny raport rosyjskiego komitetu MAK. Ma on się stać jedyną i bezwarunkowo obowiązującą interpretacją smoleńskiej tragedii. Prokuratorzy już wiedzą, co będzie w raporcie i ostentacyjnie obstają przy własnej interpretacji wypadków. Dlatego też od pewnego czasu po prokuraturze kręcą się umundurowane smutasy, coś w rodzaju „komisarzy ludowych”, którzy chcą wszystko widzieć i wszystko wiedzieć. Prokuratorom bardzo się to nie podoba.

Prokuratura dysponuje dowodami w postaci zidentyfikowanych nagrań z kokpitu, które wskazują na przerażenie pilotów z powodu utraty kontroli nad Tupolewem w ostatniej fazie lotu. Te zapisy nie były jeszcze nigdzie opublikowane. Piloci byli świadomi nienormalnie dużej szybkości opadania samolotu. Wykrzykują słowa o blokadzie autopilota i że są „ściągani” ku ziemi. Potwierdza to nasze ustalenia zamieszczone w poprzednim artykule „Generał i jego piloci”. To właśnie to zachowanie Tupolewa skłoniło gen Błasika do udania się do kokpitu na kilka minut przed katastrofą.

Blokada systemu autopilota nie stanowi jeszcze wystarczającej przesłanki na to, by twierdzić, że miał miejsce zamach. Tym bardziej, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że kanał sterowania poprzecznego autopilota Tupolewa był naprawiany przez rosyjskich ekspertów z Samary przed 10 kwietnia. Autopilot mógł oczywiście ponownie ulec awarii podczas podejścia Tupolewa do lądowania w Smoleńsku. Piloci bezskutecznie wyłączali go na „raty”, co jest bardzo nietypowe, ponieważ można go wyłączyć jednym przyciskiem. Tymczasem pilotom udało się częściowo dokonać tego dopiero na 5,4 sekundy przed pierwszą przeszkodą. Miało to miejsce na wysokości znacznie poniżej wysokości decyzyjnej. Do tego czasu autopilot całkowicie blokował jakiekolwiek próby sterowania samolotem. Tupolew został sprowadzony w obszar gęstej mgły i dopiero tam został prawdopodobnie zdetonowany ładunek izowolumetryczny. Nikłe powypadkowe pożary, nieliczne szczątki ludzkie i części kadłuba w odległości do1000 metrów od miejsca katastrofy wskazują na zastosowanie tego typu ładunku. Eksplozja, która według relacji świadków miała miejsce ponad drzewami, całkowicie rozszarpała kadłub samolotu i ciała pasażerów.

Nienormalna szybkość opadania Tupolewa została dostrzeżona również przez pasażerów, którzy w przeczuciu zbliżającej się katastrofy w panice próbowali kontaktować się telefonicznie z najbliższymi. Kapitan rosyjskiej straży Muramszczikow relacjonował, że podczas działań operacyjnych na miejscu katastrofy słyszał dzwoniące telefony komórkowe. Tenże sam oficer zeznał również, że zaledwie 20 minut po katastrofie nie było już najmniejszego śladu po mgle spowijającej wcześniej lotnisko.

Dziwne wydarzenia w prokuraturze i niepokój władz z powodu wymykającej się nad nią kontroli, potwierdzają jedynie, że motyw katastrofy spowodowanej przez splot niekorzystnych okoliczności, będzie władzom bardzo trudno utrzymać. Rozliczne dowody, które są już w posiadaniu prokuratury, w istocie wykluczają ten scenariusz. Pozostaje liczyć na determinację prokuratury i na jej uczciwość wobec polskiego społeczeństwa. Prokuratura stoi przed historycznym wyborem między oszustwem a prawdą.

Przed prokuraturą stoi inne, jeszcze ważniejsze zadanie. Jest nim zidentyfikowanie polskiej siatki osób zaangażowanych w przygotowanie zamachu. Nić sięga z pewnością do bardzo prominentnych osób. Ich ujawnienie i ukaranie leży dzisiaj w najwyżej pojętym interesie racji stanu państwa polskiego. Odstąpienie od tego zadania będzie oznaczało oddanie losów kraju w ręce morderców i zdrajców. Każdy z prokuratorów musi być dzisiaj świadomy wielkiej historycznej odpowiedzialności, jaką niesie w tej sprawie na swoich barkach."

znalezione na:

http://mkajman.blog.onet.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Navigare necesse est
Który z prokuratorów zaangażowanych w śledztwie smoleńskim pierwszy będzie miał wypadek samochodowy, a który pierwszy popełni samobójstwo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Navigare necesse est

#97894

może też utopić się w wannie, poślizgnąć się na schodach w klatce schodowej lub zostać poćwiartowany przez syna

to tylko te ostatnio stosowane...

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#97895

przydarzy - nikt już w te bzdury nie uwierzy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#97909

Jeśli tak się mają sprawy to rzeczywiście "przypadki" zaginięcia bądź "wypadki" losowe mogą przerzedzić szeregi prokuratury ..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#97901

http://www.bibula.com/?p=27786

I jeszcze w temacie:

http://www.bibula.com/?p=27787

contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#97910

@Agencie - świetny tekst. Znaczy się teoria. Uważam ,że BARDZO prawdopodobna. Czy dowiemy się prawdy???
Bardzo mnie ciekawi również źródło tych "burz"w prokuraturze.
Zaczyna robić się ciekawie...

EDIT: oczywiście wpis odnosi się do Autora :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#97924

No tak, zaczyna się robić ( nie ) ciekawie ... bo ciekawe, kto zechce wziąść, na siebie odpowiedzianość i powie tak, to był zamach ! I co dalej ? Wyślemy dmuchane rosomaki na Moskwe ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#97942

Najpierw Polska musi być silna i zarządzana przez ludzi prawych. Nie (!) nieomylnych, ale prawych!
Potem się będziemy martwić o stosunki z Rosją.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#97968

No tak, tylko że już parę razy nam to nie wyszło, chociażby w 44r. Możemy wytłuc się nawzajen, a ruskim w to graj.
A i dla innych chyba też ważniejsza jest rura z gazem i nowy wspaniały świat - EuroRosja, niż jakieś tam pola miedzy Odrą a Bugiem.
I żeby było jasne - jestem po tej samej stronie, po stronie Polski, chociaż już w niej nie mieszkam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#97979

Podpalona synagoga = 5 dywizji

Europa zrozumie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#97985

doświadczenie grubej kreski i okrągłego stołu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98010

dzięki za adres. :) po 23:00 przeczytam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prowincjuszka

#97935

Poziom tego tekstu jest na poziomie absolwenta fizyki gimnazjum. Autor nie rozumie działających sił i nie udolnie sili się na oryginalność próbując udowadniać tezy o braku obrotu czy nie możliwości urwania skrzydła.
Powiem tylko tyle że skrzydło mogło zostać urwane jeśli doszło do kontaktu z tym że po takiej przygodzie i kontakcie w tym miejscu samolot leciał by sobie (prawie) spokojnie dalej i w normalnych warunkach (zapas wysokości i czas na korektę ciągiem silników) odleciał by a potem siadł na pasie i to w jednym kawałku. Że nie siadł i już nie odleciał to inna sprawa i jest to temat na odrębną dyskusje.
Kwestia rotacji jest przedstawiona na poziomie ucznia ze szkółki niedzielnej. Autor nie ma pojęcia o pracy silników TU i siłach, które rządzą maszyną i kadłubem do którego są przyczepione. Jednocześnie autor ma problemy z matematyką jako że z oficjalnych acz sfałszowanych stenogramów i toru po którym poruszał się samolot uwzględniającego wznoszenie się terenu nie jest w stanie policzyć że obrót wokół własnej osi był jednak możliwy z dużym prawdopodobieństwem bez kontaktu z gruntem jeszcze przed finalnym udrzerzniem.
Mądrzy ludzie zajmujący się tematem już to przeanalizowali i policzyli więc jak ktoś jest zainteresowany to sobie poszuka kto i kiedy o tym pisał. Ci sami ludzie wykazali wszystkie fałszywki i braki w osławionych stenogramach (gwałcone prawa fizyki i procedury lądowania) oraz wykazali najbardziej prawdopodobną hipotezę katastrofy i ostatnich chwil maszyny. A jak ktoś nadal nie wierzy to niech sam policzy - to nie jest aż takie trudne jak się wydaje.

Zasadniczo 1-szy z linkowanych tekstów to bełkot i warto o tym pamiętać czytając go. Inna rzecz czy autor pisze to jako projekcje pustki swego umysłu czy tez jest to celowa wrzutka by coś przykryć lub wywołać jakąś pożądaną reakcje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98090

pływa w zalewie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98097

ma okazję udowodnić, że jest faktycznie niezależna od widzimisię rządu i jego popleczników. Czy się odważy? Chyba po to się jest prokuratorem aby nie odczuwać strachu i wypełniać zadania zgodnie z prawem bez oglądania się na takie czy inne polityczne ustalenia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#97932

Co zrobi rząd i usłużne mu media jeśli stanie się cud i polscy prokuratorzy ujawnią prawdę o katastrofie smoleńskiej ?
Otórz "co odważniejsi" mistrzowie pióra i słowa ( anastępnie wszystkie łżemendy) zaczną przebąkiwać, że i tak przecież wszyscy wiedzieliśmy, że to nie była wina pilotów tylko to był zamach, ale nie moglismy o tym pisać bo to zaszkodziłoby Polsce. Zaczną z kaszubskiego bazaroweko hochsztaplera Donka robić męża opatrznościowego, obrońcę narodu, który wyciszając sprawę zamachu smoleńskiego uniknął oficjalnego oskarżenia o ten akt barbarzyństwa Rosję, uratował nasz kraj przed prowokacją, która miała na celu aneksje Polski.
Już to przerabialiśmy z Jaruzelskim podczas stanu wojennego.
Historia jeszcze raz zakręciła koło, wywinęła 3 ślepe ósemki i pierdolnęła kozła.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#97947

+

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#97955

Jeśli nie wyłączy się rozumu, to ewidentnie widać, że tzw oficjalne przyczyny katastrofy nie trzymają się kupy i d...
Wszystkie odkrywane fakty zaczynają jednoznacznie przemawiać za zamachem. A tego słowa cała nasza "oświecona elita" boi się jak biblijnego potopu.
Ach, ach, strach pomyśleć a co dopiero mówić. I to otwartym tekstem!
Wszytkich zastraszyć się jednak nie da. Wymordować również. Chociaż znamy słowa: "to nic, że nas nie kochacie. My będziemy was tak długo kochać aż nas pokochacie"
Czy już czas by stawiać kosy na sztorc?

Kriss66

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kriss66

#97962

"Są jeszcze u mnie dwa granaty w świątecznym ubraniu".
A tak na serio: w tej katastrofie, czego się nie tknąć, to smród!
Ja się tylko dziwię rodzinom ofiar, że tak długo dały się zwodzić z sekcjami zwłok! Nadziwić się nie mogę.
Tylko sobie próbuję wyobrazić siebie i moje córki jak ich ojciec wraca w zaspawanej trumnie od ruskich a ja nie mogę otworzyć trumny (żeby po pierwsze zobaczyć, co w niej jest!!!), bo ona jest pod ruską jurysdykcją!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#97971

[quote=ossala]"Są jeszcze u mnie dwa granaty w świątecznym ubraniu".[/quote]

Nie na długo.

http://fakty.interia.pl/polska/news/sld-nie-ma-potrzeby-by-polacy-posiadali-bron,1549210,3

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98120

[quote]za zamachem. A tego słowa cała nasza "oświecona elita" boi się jak biblijnego potopu.[/quote]

To żadna elita. To złodzieje, co chcą ukraść naszą krainę.

Zawsze knuły, zawsze mordowały najlepszych z naszego narodu.

Trzeba temu zaradzić.

Sory, że traktuję to humorem, ale czasem inaczej nie da rady.

http://top1-1.com/wp-content/uploads/2010/07/zydzi-w-rzadzie.jpg

http://top1-1.com/wp-content/uploads/2010/07/ZYDZI-WYNOCHA-Z-POLSKI.png

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98121

Kto może je otrzymać ?
Pełna jawność wszystkich dowodw-
To cel nadrzędny.
.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#97970

Ten wpis znalazłem na rosyjskim forum smoleńsk... i męczy mnie taka myśl: A jeśli ponad Tupolewem leciał Ił-76,( ogłupiały kontroler lotów powiedział przecież:"oni odlecieli"),duża,ciężka maszyna,to czy prąd zstępujący przez niego wywołany nie mógł "przygnieżć" Tupolewa do ziemi?Może dlatego skręcali w lewo,by uciec z tej pułapki?Co fachowcy od aerodynamiki na to?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98026

W lotnictwie wszystko jest możliwe.
tu widać jaką siłę mają silniki lotnicze
http://www.youtube.com/watch?v=gMBcv2w8M4s&feature=related
Nie wspominając o "turbulencjach".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98054

drzejlowski
..też to rozważałem... ale w tym temacie wszędzie cicho...
Nawet jeżeli tak było, zapewne było to celowe działnie..
Były informacje o rosyjskim samolocie kołującym nad lotniskiem... może miał czekać..?
Jednak najbardziej znamienne jest, iż samolot obniżał lot za szybko, na zablokowanym autopilocie, co ponoć potwierdzają zapisy czarnych skrzynek...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

drzejlowski

#98099

Moim zdaniem "przydusznie" nie było konieczne(Może było traktowana jako plan awaryjny, lub tez maszyna służyła do nadzorowania zamachu).

Była przecież, jakże precyzyjna, blokada autopilota (i zapewne wiele innych planów awaryjnych).

Już wcześniej na to zwróciłem uwagę, że podali, że do którejśtam sekundy samolot leciał na autopilocie.

Dla mnie to nielogiczne, myślałem, to co, oni tam spali ci piloci? Włączyć autopilota przy lądowaniu? A żeby mogli zacząć wykonywac manewr schodzenia, musieliby widziec ziemię, a jeśli widzieli już ziemię, to nie mogli używac autopilota...

Pomyślałem wedy ze ktos im to musial wylączyc.

To był z premedytacją zaplanowany zamach. Każdy z będących tam wtedy ludzi (Rosjan) i kontaktujących się z pilotami ma krew na rękach. Widac że ludzie sa zastraszani, "znikani" a osobom takim jak Kola, dorabia się historię z (prawdopodobnie) sobowtórem o innym głosie, który gada co innego niż widac na filmiku (np. że nie znał tego dziadka, a ono tymczasem krzyknła no dniego "Kola"), a w dodatku powtarza słowa kogoś (Rosjanina) zza kamery (nagranie TVN).

Jesteśmy teraż świadkami tego, jak zakłamuje sie historię.
(Już Orwell to ukazał, ale to jest prwdziwe, i było wtedy. Orwell pracował w BBC i widział dokładnie co się dzieje, BBC już wtedy była coś jak nasze TVN)

p.s Sory za chaos w wypowiedzi, ale jest już późno.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98122

Bardzo to prawdoPOdobne że jednak to był zamach.
Już w wielu miejscach w necie pisałem że to wygląda mi na zamach,ale pisałem też co dalej.?>>>>
Jak toś wspomniał na gumowych rosomakach daleko za Bug nie zajedziemy))))))
Bo nie oto chodzi.A i sił nie starcza nam.
Tylko pytam się setny raz.
Dlaczego Unia Europejska milczy????????
Dlaczego USA milczy????????????????????
Od lat trwa propagandowa walka z Iranem przygotowując
opinie społeczną świata że USA+Izrael w imię spokoju na świecie zmiotą Iran z powierzchni ziemi. Tylko dlatego że
mają elektrownie atomową??????I z odpadów mogą,powtarzam MOGĄ zrobić bombę atomową.
A jeżeli mogą to znaczy że boją się kogoś????
Alle wracając na nasze pielesze.Powyższy przykład pokazuje nam że Polska jako Naród i Kraj wcale nie leży w kręgu zainteresowania takich potęg jak USA,Niemcy,Francja czy Anglia.
Zainteresowania jako partnera pilitycznego czy gospodarczego.
Politycznym ich partnerem byliśmy gdy wyprowadzaliśmy armie ruską z kraju.
GOspodarczym do momętu gdy uznali że mamy u nich taki dłud ,i wyprzedaliśmy tyle majątku narodowego że nie przedstawiamy żadnej wartości gospodarczej.
Tak samo wartości politycznej.
Więcej powtarza się scenariusz paktu Ribentrof-Mołotow zmodyfikowany o tyle by nas nie wymordować a wykorzystać jako tanią siłę roboczą w Unii.
A tu Unijni ekonomi(nie mylić z ekonomistami) pilnują żeby nasze płace były tak niskie że spowodują naturalna ucieczke ludów za chlebem.
To są fakty o których wszyscy wiemy.
Co do zagadkowych zniknięć,śmierci ludzi w Polsce też nie powinno nas dziwić dlatego że przerabialiśmy to w PRLu.
Ot tak dla przypomnienia ,pamiętacie samobójstwa 3 generałów po 89r????
Śmierć szyfranta?Czy miała związek z katastrofą Smoleńską,śmierć kier.grupy I archeologów?I te dziwne dzisiejsze.
Czy czas powołać Gabinet Cieni?
I nie liczcie na to że który kolwiek z prokuratorów wyłamie się i powie co ich śledztwa odkryły.
Przecież to prokuratorzy prowadzą śledztwa w sprawie tajemniczych śmierci i doskonale wiedzą kto z tym stoi.
I napewno nie wezmą tego pod uwage.
Dalej pozostaje pytanie co My możemy zrobić prócz pamięci i żalu?????????????????????????????

nie pora powołać Gabinet Cieni?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#98056

i sądy -
dla łamistrajków !!!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98063

Oczywistym jest, że UE i USA wiedzą wszystko o Smoleńsku.. I wiedziały o organizacji zamachu wcześniej. Nie ma wątpliwości, że wywiady wojskowe i informacyjne miały pełną wiedzę o tym co ma w Smoleńsku nastąpić.
Aby zrozumieć ich milczenie należy w całokształcie światowej polityki zrozumieć zasady światowego globalizmu.
Nie trudno zauważyć tendencje "wynarodowienia" i wyalienowania władzy, tępienie tradycji, religii oraz podstawowej komórki społecznej, jakim jest rodzina( odbieranie rodzicom dzieci, skłócanie pokoleń, ukierunkowanie młodych umysłów w kosmopolityczne cacko...)
Krótko biorąc podporządkowanie społecznych mas bliżej nieokreślonej władzy przy pomocy mediów, sztuczek socjotechnicznych etc...
Pójdę śmielej do przodu, twierdząc, iż Polska ma stanowić wzór dla innych zglobalizowanych państw; ich rządów, do rozprawienia się z wszelką opozycją narodową i społeczną.
Przecież ewidentnie zlikwidowanie "gniazda" polskiego patriotyzmu, w skrajnie bezczelny sposób, na oczach całego świata, przy aroganckim zamiataniu zbrodni pod dywany jest imponującym przykładem dla innych...
Dlatego patrzą ... i uczą się... jak można zmanipulowanemu społeczeństwu wykazywać, że "czarne jest bielsze od białości"
Dlatego milczą... i przyglądają się... i widzą polityczne zbrodnie swoich sługusów... biorących przykład z bolszewickiej Rosji Putina... który morduje swoich opozycjonistów bez zakładania białych rękawiczek...
Wszystkie te siły chcą Polski!!!... ale bez Polaków...

To dopiero początek... nasilające się zbrodnie polityczne ..pierwsza "samobójstwo pracownika kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego... (odkrył agenta spec-służb...?) ..Szyfranta Zielonki, który najprawdopodobniej w Chinach, w marcu przejął zaszyfrowaną wiadomość dotyczącą organizacji zamachu smoleńskiego i przyleciał do Polski w celu jej przekazania właściwej osobie... przekazał ją niewłaściwej.. Pan Wróbel.. posiadający odmienne zdanie i dowody na temat "zdarzenia" smoleńskiego... wydelegowany do MAK...Politycy PIS...i wzmożona aktywność służb specjalnych w ostatnich tygodniach rokują następne zbrodnie... wypadki.... samobójstwa... ataki "zdenerwowanych" obywateli...
Nie łudźmy się.. Prokuratorzy są zastraszani w stalinowskim stylu... Czy starczy im odwagi i determinacji, by odkryć faszystowsko- bolszewicki spisek Tuska i Komorowskiego przeciw polskiej elicie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

drzejlowski

#98092

Twoja wypowiedz jest najbliższa moim przypuszczeniom choć ciężko przekonać do tego ludzi którzy są bezgranicznie zakochani w UE i USA. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego nie pojawili się na Wawelu, tylko bez głupot z wulkanem, bo codziennie wybuchają, a na Hawajach czynnych jest kilka i samoloty latają.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98112

drzejlowski
Wybuch wulkanu... zbiegł się nie przypadkowo ze Smoleńskiem... Czy znasz temat NWO i Chemitrails? Zapoznaj się z tymi tematami... z amerykańską bronią jonosferyczną HAARP na Alasce..To ona wzbudziła wulkan...nasi" przyjaciele" z Zachodu byli zajęci tematem tego spektakularnego testu tej broni...
U nas NWO się zaczęło 10-04-2010...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

drzejlowski

#98117

nie trzeba szukać daleko skoro taka technologia istnieje
http://pl.wikipedia.org/wiki/Impuls_elektromagnetyczny
http://www.youtube.com/watch?v=0odJKYTzXg8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Fvu08Y9XJ0U

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98197

Technologia?
Kto ją ma ?
Ufo?
Badania zjawisk nie są technologią .

Zapomnieliście Panowie o mikrofalach- badania w Polsce to i może(rzczej tak) wprowadzone jako broń (technologia).

Przypominam .
Każdy ma w kuchni składniki do zbudowania wielkiego bum.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98201

"Prokuratorzy są zastraszani w stalinowskim stylu... Czy starczy im odwagi i determinacji".

Jeśli tylko są Polakami a nie Żydami, to tak.

***

Módlmy się o Polskę. Ja robię to codziennie.

Mówię poważnie(trzeba tylko pamiętac aby było w czasie teraźniejszym i z użyciem wyłącznie pozytywnych słów).

ok oło 6-7 min (ale cały film jest świetny) jest dowód na to że to działa.

http://www.youtube.com/watch?v=ovMXzGHPvxs

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98124

Samobójstwo POpełnił szef kancelarii płemieha/sic/
zib1

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrowienia
zib1

#98164

drzejlowski
Prawda... pomyliłem Kancelarie... Nie zmienia to motywu... sądzę...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

drzejlowski

#107429

"Dlaczego Unia Europejska milczy????????
Dlaczego USA milczy????????????????????"

Errr. Bo są w zmowie? Bo to oni pociągają za sznurki?

Dla bardziej dogłębnej analizy polecam Ducha Apokalipsy Johna Higginsa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98123

Najbardziejn intryguje mnie teza, iż po ewentualnym stwierdzeniu przyczyn i ogłoszeniu faktu, iż przyczyną tragedi Smoleńskiej był zamach, że Polska jako kraj pokrzywdzony, powinien, czy musiałby, wysłać armię przeciwka Rosji??? To najbardziej bezsensowna propaganda, błędna teza jaką można wypowiadać w okresie pokoju i pozornych dobrych stosunków sąsiedzkich. Na bazie takich oskarżeń w dzisiejszych czasach strona pokrzywdzona zgłasza wniosek, pełen argumentów i uzasadnień, do międzynarodowych sądów o ludobójstwo przeciw narodowi, jak się nie mylę to do Hagi. Oskarżenie takie na podstawie poszlak, składa się przeciw władzom kraju na terenie którego doszło do podejrzanego zamachu, w tym wypadku chodzi o władzę Rosji tzn. konkretnie Putina i Miedwiediewa. Sam ten fakt, stawia te osoby w stan oskarżenia i stan zawieszenia w działalnosci politycznej. Byłaby to sprawa, która dla samej Rosji, byłaby zbawienna i wyzwoleńcza, ponieważ oskarzenie i solidarnośc międzynarodowa spowodowałaby, pozbawienie tych polityków wpływów na arenie międzynaroidowej. Nie potrzeba żadnych armi tylko narodowej prawdy a winni zbrodni niech się bronią!!! Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98087

drzejlowski
znakomita dedukcja- pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

drzejlowski

#98096