Nie są już potrzebne żadne niemieckie obozy zagłady

Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Idee

Największy obóz zagłady bez drutów kolczastych i wieżyczek strażniczych zbudowany został we wszystkim krajach Europu, poza Irlandią i Maltą.

[quote]

Zatrważająca statystyka dotycząca aborcji w Europie

W ciągu ostatnich 15 lat dokonano w Unii Europejskiej prawie 21 mln aborcji. W samym 2008 roku w Europie pozbawiono życia 2.863.649 istot ludzkich, w tym 1.207.646 dzieci (42 proc.) zostało zabitych w państwach UE. W 2008 roku w Europie aborcja była praktykowana co 11 sekund, 327 aborcji na godzinę, 7.846 aborcji na dzień – podaje portal Fronda.pl.

Średnia liczba aborcji podczas 12 dni w 27 państwach UE jest wyższa niż śmiertelność na drogach w ciągu jednego roku (39 tys. zabitych). Dane te pochodzą z najnowszego raportu „Aborcja w Europie i Hiszpanii” zaprezentowanego w Brukseli przez Hiszpański Instytut Polityki Rodzinnej. Aborcja stanowi pierwszą przyczynę śmierci, wyprzedzając zgony z powodu choroby nowotworowej, zawału serca i wypadków drogowych.

W ciągu ostatnich 15 lat proceder zabijania dzieci nienarodzonych pochłonął najwięcej ofiar w takich krajach jak: Wielka Brytania, Francja, Rumunia i Włochy. W Hiszpanii, w ostatniej dekadzie odnotowano wzrost liczby przeprowadzonych aborcji o co najmniej 115 proc.

Fronda przypomina, że w 14 krajach wspólnoty europejskiej aborcja jest dopuszczalna w określonych okolicznościach, a w 11 dokonuje się jej na życzenie. Tylko w Irlandii i na Malcie proceder ten jest zakazany.

Jedna aborcja na siedem w UE dotyczy dziewcząt poniżej 20. roku życia. [/quote]

Źródło: Fronda.pl

O tym holokauście biznesowym jakoś nikt nie gardłuje.

Jak uważacie?

- Dlaczego nie krzyczą łaj waj?

A tymczasem potomek zbrodniarza komunistycznego Bermana tak prawi:

[quote] "Zarodek nie jest człowiekiem. To życie, ale jeszcze nie człowiek. O człowieku można mówić wtedy, gdy wykształci się jego mózg, a to następuje po 14-16 tygodniach. Tak się uważa w większości krajów europejskich, a to przecież nie są "mordercy dzieci". Dlatego w tych - cywilizowanych przecież - krajach dopuszcza się przerwanie ciąży do 12.-14. tygodnia. Tym wszystkim, którzy uważają inaczej i twierdzą, że to, co mówię, jest herezją, chcę przypomnieć, że zarodek staje się człowiekiem dopiero wtedy, jak ma duszę, a duszę uzyskuje dopiero po kilkunastu tygodniach. Potem Kościół odszedł od tej doktryny

- tak oto domorosły filozof Marek Borowski w rozmowie z "Super Expressem" dołączył do wybitnego grona lewicowych znawców myśli doktorów Kościoła. Trzeba przyznać, że moskiewska wykładnia zagadnień etycznych nie ma sobie równej. Na próżno szukać gdzie indziej tylu rażących sprzeczności.

Z jednej strony, niby światły Europejczyk, dążący do wdrożenia najnowszych osiągnięć biotechnologicznych w procesie produkcji człowieka w procedurze in vitro, z drugiej posługuje się średniowiecznymi argumentami opartymi na wyrwanych z kontekstu tezach św. Tomasza z Akwinu, które Kościół wyjaśniał w tonach publikacji.

Z jednej strony niby ateista, a za punkt odniesienia w kluczowych kwestiach dotyczących życia człowieka przyjmuje istnienie ludzkiej duszy. Skąd niby ta dusza miałaby się nagle pojawić w człowieku w określonym tygodniu życia, skoro nie uznajemy istnienia żadnego Boga, który miałby moc sprawczą uzbrojenia rozwijającego się organizmu w duszę?

Z jednej strony, niby wykształcony człowiek z tytułami, a nie zdołał nadrobić podstawowych zagadnień z zakresu nauk przyrodniczych, przerabianych w szkole podstawowej. Zapłodnienie to według nauk biologicznych połączenie się komórki męskiej z żeńską w wyniku czego powstaje nowa komórka. Wpisane są w nią wszystkie określone cechy dziecka, które pojawią w następstwie kolejnych podziałów komórki. Od początku istnienia świata nie zdarzyło się jeszcze, żeby z zarodka ludzkiego urodziło się cokolwiek, co człowiekiem nie jest. Trudno więc zrozumieć na jakiej podstawie zwolennicy aborcji wciąż używają tego absurdalnego argumentu."[/quote]

Autor: Marzena Nykiel

Za: http://wpolityce.pl/

Na fotografii widoczna jest Amilia - najmłodszy wcześniak świata. Urodziła się w Wielkiej Brytanii w 22 tygodniu życia i jest zdrowa. Prawo dopuszcza tam aborcję do 24 tygodnia.

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xlybFmbeguc

Brak głosów

Komentarze

zabijanych w trakcie in vitro.

Ciekawa teoria z wykształconym mózgiem. Gdyby była prawdziwa, pan Borowski musiałby do większości swych towarzyszy mówić per zarodek. Albo jeszcze gorzej...

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#309661

i Hitler i Salin łącznie.
O tamtych zbrodniach mówi się holocaust, a o tych jakość w większości milczą robiąc nie mniejsze biznesy od obu totalitaryzmów łącznie - niemieckiego i rosyjskiego.

No bo ci podobno zabijają w etyczny i medyczny - rzekomo bardziej sterylny sposób.

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#309664

 Na przykład "morula" lub "blastula".

Vote up!
0
Vote down!
0
#309801

Z tym, że z Kalin ingradu szeroką fala płyną do nas "Prusowie". Dziękujemy Ci, Radku S.!

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#309667

Obozy zagłady? Obozy zagłady to "pikuś" do tego wszystkiego co dzieje się w Polsce.
Wysokie podatki, korupcja, mafia, bieda i ubóstwo. W każdej chwili ktoś może wejść do Twojego mieszkania - zastrzelić Cie(bezkarnie jak psa), powiesić albo otruć.
Czy jest coś gorszego niż życie w Polsce?
http://top1-1.com/do-dupy-z-takim-panstwem/

Vote up!
0
Vote down!
0
#309702

Za to oni się do zbrodniarzy zaliczą
Trafią do piekła mimo ich nie Wiary
Bóg nie patrzy na głupoty, zarozumialstwa ofiary
Dał wolną wolę by człowiek był Człowiekiem
Nie kapo, gestapowcem ,KGB-em,czy jakimś UB-em
Budzić i protestować przeciw zbrodniom jest obowiązkiem
By by Człowiek mógł być już zalążkiem
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#309699

przecinają im struny głosowe - wiem to od Niemki - a Polak dla Niemca kim jest?

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#309795

Środa ma być dopiero jutro, dziś jest wtorek.

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#310239