Ostatnie chwile

Obrazek użytkownika weronka
Ogłoszenie

Nie mam informacji, czy wysłanych prezentów już wystarczy dla wszystkich dzieci Powodzian z gmin, dla których adresy zamieszczałam tu i jakie zostały szczególnie dotknięte powodziami w tym roku (za Rosemannem, który akcję sformalizował kontaktując się z władzami gmin - link do jego tekstu poniżej).

Dlatego jeszcze przypomnę:

Gmina Lanckorona – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. 3 Maja 587, 34-143 Lanckorona (za zgodą Sekretarza Gminy, Pani Zofii Oszackiej)

Miasto Sandomierz – Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Słowackiego 17a, 27-600 Sandomierz (za zgodą Wiceburmistrza Miasta, Pana Marka Bronkowskiego)

Gmina Gorzyce (podkarpackie) - Urząd Gminy, ul. Sandomierska 75, 39-432 Gorzyce (za zgodą wójta, pana Mariana Grzegorzka)

Może być tak, że zabawki czy słodycze będą rozdzielane nawet po Wigilii, jeśli dotrą później; nie wiadomo, w jaki sposób gminy rozwiążą problem ich dostarczania. Natomiast jakieś tam sprawozdanie będzie, postaram się napisać od razu, kiedy tylko uzyskam informacje o efektach akcji.

Pozdrawiam, dziękuję za udział :)

http://rosemann.salon24.pl/259194,o-czym-zapomnielismy-a-nie-powinnismy-swieta
http://www.niepoprawni.pl/blog/1469/swieta-blogerzy-dla-powodzian
http://www.niepoprawni.pl/blog/1469/jeszcze-nie-jest-za-pozno

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

...brawo!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#117948

Okazuje się, ze tych rodzin jest dużo nawet tylko w wymienionych gminach, ale pewnie nie wszyscy są w identycznej sytuacji, część będzie stać na prezenty. Sama akcja rozpoczęła się dość późno, ale szansa, że choć część dzieci dostanie dzięki niej zabawkę albo słodycze, jest:) Caritas i podobne instytucje pomyślały o paczkach dla Powodzian, ale akurat zabawek dla dzieci w nich nie ma - głównie produkty spożywcze.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#118009