Wizjonerka z Medjugorie o Smoleńsku: ..TO BYŁ ZAMACH!
Jakiś czas temu podczas audycji "Minął tydzień" Jerzego Roberta Nowaka w Radio Maryja zadzwoniła jedna ze słuchaczek.. . Krótko po katastrofie w Smoleńsku była na pielgrzymce w Medjugorie. Kobieta opowiedziała, że wraz z polską grupą mieli okazję porozmawiać z jedną, z wizjonerek. Na pytanie dotyczące tragicznych wydarzeń w Smoleńsku ów wizjonerka odpowiedziała, że ...był to zamach! szykowany od dawna przez trzy państwa, włącznie z rządem polskim...!!
W studio oprócz pana Nowaka była pani Gosiewska, nie byli zdziwieni taką wypowiedzią, ale dali do zrozumienia, że od samego początku ta sytuacja wskazywała na zamach...
Zdaję sobie sprawę, że nam ludziom nawet wierzącym ciężko jest patrzeć na tragedię w Smoleńsku przez pryzmat wiary, ale uważam, że jeśli ta wizjonerka, osoba, która od tylu lat doświadcza bliskiego spotkania z Matką Bożą, nie miałaby powodu żeby mówić nieprawdę, przekazała prawdę-to co wie. Watykan nigdy nie zabronił wiernym odwiedzania tego miejsca, i wszystko wskazuje na autentyczność objawień.
- Blog
- Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
- 20899 odsłon
Komentarze
Witam
21 Stycznia, 2011 - 23:38
To już jest odlot totalny.
Co do prawdziwości objawień można poczytać o tym bardzo dużo.
Kazek
Kazek
Krótko
21 Stycznia, 2011 - 23:49
Szerzej:
w liście z 2 października 1997[14] biskup Perić, orzekł nie tylko non constat de supernaturalitate, lecz constat de non supernaturalitate czyli stwierdził, że objawienia nie są nadprzyrodzone. Biskup zadeklarował jednak otwartość na wszelkie badania, jakie Stolica Święta jako najwyższa instancja Kościoła katolickiego chciałaby przeprowadzić.
W 2009 biskup Ratko Perić przypomniał negatywne stanowisko Kościoła dotyczące rzekomych objawień, zsekularyzował kościół wybudowany w związku tymi wizjami i zwrócił uwagę, że kościół św. Jakuba w Medziugorie nie jest sanktuarium. Zastrzegł również dla siebie udzielanie zgody na pracę duszpasterską w tym miejscu[15]. Ponadto Tomislav Vlašić, opiekun duchowy i promotor wizjonerów, ze względu na propagowanie błędów doktrynalnych, nieposłuszeństwo i złamanie celibatu został wydalony z zakonu kapucynów i suspendowany, a Benedykt XVI zabronił mu pod groźbą ekskomuniki wypowiadania się w jakichkolwiek sprawach doktryny katolickiej[16].
W roku 2010 przy Kongregacji Nauki Wiary powołano komisję ds. Medziugorie pod przewodnictwem kard. Camilla Ruiniego[17][18].
Nathanel
TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.
Witam,
22 Stycznia, 2011 - 00:00
Nie może dobre drzewo wydawać złych owoców jak opisane powyżej przypadki opiekuna wizjonerów
Kazek
Kazek
wystarczy zajrzec na strone o tym "sanktuarium"
22 Stycznia, 2011 - 00:09
tam jest tylko BIZNES i ani śladu wiary.
Pozdrawiam.
Nathanel
TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.
Poza tym wizjonerzy przeczą
22 Stycznia, 2011 - 00:41
Poza tym wizjonerzy przeczą sobie wzajmnie w treści objawień.
"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"
"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"
dołączam oficjalne stanowisko Watykanu
22 Stycznia, 2011 - 11:38
http://adonai.pl/maryja/?id=64
Zdaję sobie sprawę, że nam zwykłym ludziom jest bardzo ciężko się ustosunkować do takich spraw. Dodaję także link o stosunku Jana Pawła II do Medjugorie.
http://medziugorje.blogspot.com/p/jan-pawe-ii.html
Ciąg logiczny
22 Stycznia, 2011 - 21:44
nigdy dość przyzwoitości i honoru
Nie trzeba żadnych wizji,horoskopów,seansów spirytystycznych,żeby dojść do wniosków o zorganizowanym działaniu które doprowadziło do tej katastrofy ,że brały w tym udział co najmniej rządy dwóch państw ,to dla chłodnie i logicznie myślącej osoby nie podlega żadnej dyskusji,już nie chodzi tylko o pojedyncze fakty wyrwane z okresu przed katastrofą,tezę zamachu uwiarygadnia,bardzo długi i nieprzerwany ciąg zdarzeń ,to jest spotkań,ustaleń,umów,telefonów,działań,co najmniej czterech,a prawdopodobnie pięciu państw.Moim zdaniem dwa państwa organizowały bezpośrednio sam zamach,a reszta robiła narrację,ustawiała wątki poboczne i pomagała maskować niektóre działania i udawała że nic nie widziała i niema żadnych informacji oraz dowodów.Wyrok zapadł już dawno,jak Kaczyński ratował Gruzję,a wykonanie planowano około 8 miesięcy przed .Jak będę miał więcej czasu i chęci to zrobię zestawienie tych faktów w ciągu ukazującym te knowania,równie ważne są motywy ,czyli korzyści wypływające z samego zamachu i umów przed i po katastrofie.Takie są moje spostrzeżenia ,dodam że według mojego odczucia Kaczyńscy zginęli by wcześniej,jak wygrałby wybory Pis w2005.
nigdy dość przyzwoitości i honoru