CZ. 3. POWIĄZANIA KOMOROWSKIEGO ZE ŚMIERCIĄ SZYFRANTA ZIELONKI!!!

Obrazek użytkownika domaol
Blog

Jak wszystkim wiadomo Komorowski to zwykła szumowina, człowiek o agenturalnej przeszłości i dziwnych powiązaniach z WSI! Dzięki swoim kontaktom robi karierę polityczną. Wykorzystuje swoje " dobre" znajomości, aby tuszować swoje dawne powiązania, ale także wspiera swoich kolesiów z WSI do robienia przekrętów. Jedną z ofiar takich brudnych interesów padł szyfrant Zielonka!
Stefan Zielonka chorąży SWW pracował w służbach specjalnych, jako szyfrant. 13 kwietnia 2009 roku ślad po nim zaginął. Sam J. Zemke stwierdził, że szyfrant miał problemy osobiste i zdrowotne, sugerował mediom, że mógł popełnić samobójstwo. Ale prawda jest zupełnie inna!!!!!!
Zielonka został zamordowany! Według przesłanych do Instytutu Prawdy Obywatelskiej materiałów wywiadowczych wynika jasno, że Stefan Zielonka odkrył nieprawidłowości przy zakupie sprzętu kryptograficznego, oraz dopuszczeniu do użytku urządzeń, które nie przeszłyby stosownej certyfikacji!!! Antoni Macierewicz w swoim raporcie napisał w prost, że takie urządzenia, bez wymaganych badań stanowiły bardzo poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa. Z takich urządzeń korzystają: Prezydent RP, Szef BBN, Minister Obrony Narodowej i inni! Brak nadzoru i przepuszczanie państwowych pieniędzy to w WSI norma!!! Prawdopodobnie szyfrant odkrył nieprawidłowości przy zakupie tego sprzętu, ale także, ze ten sprzęt mógł być dostarczany przez obcy wywiad, i miał podatne na złamania "s-bloki"!!!
Zielonka musiał stracić życie, bo wiedział za dużo!!! Komorowski dochodząc do władzy będzie krył dupę przestępcom z PO i byłym agentom!! Bo to jeden z nich!!! To bardzo niebezpieczny człowiek!!!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

to Michniewicz i Zielonka.O "samobójstwie"  Michniewicza cisza jakby tej śmierci wogule nie było.Nawet o śmierci nn. notkę daje lokalna  gazeta.Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#62931

nie miałby przede mną przeciwnik, gdyby kupił urządzenia szyfrujące działające według skonstruowanego przeze mnie klucza szyfrującego. Malwersacja w tym przypadku jest, jak sądzę, ewentualną przykrywką mającą "zadymić" "grubszą" sprawę. Gdy zabija się wojskowych - oznacza to wojnę, podobnie, gdy zabija się prezydentów.

Są rzeczy, których nie ma...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Są rzeczy, których nie ma...

#63678