Państwo to ja !!!

Obrazek użytkownika edward
Kraj

"Jest rzeczą niedopuszczalną, aby lider opozycji, korzystając z nieścisłego materiału prasowego, wysnuwał wnioski, które dewastują państwo polskie."

"Usłyszeliśmy jednoznaczne sformułowania o zbrodni i zabójstwie i współudziału rządu. Twierdzenia te zostały zdezawuowane przez prokuraturę" - mówił premier na konferencji prasowej.
"Rozumiem uczucia ludzi, których katastrofa dotyczy. Niedopuszczalne jest jednak sformułowanie oskarżeń pod adresem państwa. Jest rzeczą niezwykle trudną dla funkcjonariuszy zajmujących się Smoleńskiem, gdy muszą pracować pod ciężarem absurdalnych oskarżeń" - dodał Donald Tusk.

Uznał, że trudne będzie życie w państwie, gdy lider opozycji dzieli Polaków tak kategorycznie - gdy oskarża, że rząd bierze udział w katastrofie.
Zapewnił jednak, że "będziemy się starali, mimo tych dzisiejszych oskarżeń, dalej pracować, ze wszystkimi, którzy uznają Polskę za ojczyznę, a rząd wybrany w wyborach za uprawniony do rządzenia".

.........................................................

Czy trzeba jaśniejszego przekazu Tuska, by odczytać jego słowa inaczej niż groźby?
Tusk w swoim szalonym strachu wyraźnie daje do zrozumienia, że nie moze sobie z liderem opozycji poradzić, a to jest jego wystarczajacy sygnał, żeby coś niedobrego mogło się wydarzyć.

Tylko co?
POwtórka z Łodzi?
Wprowadzenie stanu wyjątkowego?
Spalenie Reichstagu II?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"będziemy się starali, mimo tych dzisiejszych oskarżeń, dalej pracować, ze wszystkimi, którzy uznają Polskę za ojczyznę, a rząd wybrany w wyborach za uprawniony do rządzenia".

Rząd wybrany w wyborach ?
były kiedyś w Ojczyznie naszej rozpisane wybory do rządu???
taaa....
Donald pokazał, że potrafi liczyć głosy nauki pobierał od ruskich "mistrzów"...
a serwery PKW pod "opieką ruskich
http://vod.gazetapolska.pl/2359-rosyjskie-serwery-pkw-rosjanie-sfalszowali-wybory-w-polsce

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#302459