Polscy uzurpatorzy myśli konserwatywnej i monarchistycznej...

Obrazek użytkownika Paweł T
Idee

Mirosław Czech ma już swoje miejsce w historii - jako działacz polityczny. Należał bowiem ponoć do tych strategów Unii Wolności, którzy wpadli na pomysł, by wycinać w partii ludzi Donalda Tuska na rzecz ludzi "profesora" (to jest - nieboszczyka Geremka). Skończyło się to tak, jak się skończyło w związku z tym Tusk powinien wysyłać Czechowi butelkę dobrego wina – powiedzmy - w każdą rocznicę wyborów 2007 roku... Po tych sukcesach na niwie polityki praktycznej wstąpił Czech na grunt teorii i już od dobrych paru lat raczy czytelników "GW" płodami swojej głowy. Okazało się, że i w tej dziedzinie nasz bohater potrafi błysnąć: ostatnio, na przykład, odkrył, że prawicowi krytycy III PR nie są konserwatystami, którymi się mienią, jeno - nihilistami. Konserwatysta bowiem chce konserwować i szanuje elitę, rzeczeni krytycy tymczasem - przeciwnie - chcą system obalać, jego elitą zaś gardzą. Czy to nie przesada - kontestację postkomunizmu zwać aż "nihilizmem"? Widać dla Czecha porządek III RP ma wymiar wręcz ontologiczny i może jeszcze kiedyś przeczytamy u niego, że lata 2005-2007 to była "schizma bytu". Na to jednak musimy poczekać, a tymczasem zajmijmy się tym, co już mamy...

za: tad9 Mirosław "Incitatus" Czech....

 

 

Z taką samą opinią analogicznie spotkałem się na portalach i w artykułach ustanowionej przez siebie samych szlachtą polską i monarchistów polskich, którzy wszem i wobec ogłaszają, że walka Polaków z polskimi komunistami oraz walka z WRON-em oraz tym samym z generałem Jaruzelskim i człowiekiem honoru jakim był Kiszczak oraz z ich otoczeniem politycznym w Polsce ociera się o prawicowy anarchizm i że takie zachowanie nie ma nic wspólnego z zasadami prawicowymi, monarchistycznymi i konserwatywnymi! Zresztą ci ludzie każdy opór Polaków wobec naszych wrogów, na przykład w czasie zaborów określają jako nieracjonalny pozbawiony mądrości oraz ocierający się o anarchizm. Oczywiście ci ludzie uważają, że kolaborując z okupantem można uzyskać dzięki temu więcej niż w walce zbrojnej podczas powstań z zaborcą czy okupantem. Nie rozumiem tylko dlaczego z takim uporem godnym osła dardanelskiego zarzucają nielegalność władzy Obozu Sanacyjnego po przewrocie majowym w Polsce?! Tego nie mogę pojąć?

Bez honoru narody przestają istnieć!

Osobiście odcinam się od takiego pojmowania monarchizmu czy kojarzenia mnie z anarchizmem! Do tej pory wielu z nich tak twierdzi! Na podstawie tych kłamliwych tez analogicznie do tego kłamstwa chcą wmówić dzisiejszym Polakom, że każdy bunt, każdy sprzeciw wobec władzy jest anarchizmem i objawem lewactwa. Taki to jest właśnie ten monarchizm i elitarny konserwatyzm po polsku. Do tego chóru przyłączają się często endokomunisci, stąd zapewne te ich dziwne polityczne sojusze i koalicje! Niestety ci ludzie mieszają tradycję z porządkiem i praworządnością oraz z legalną i nielegalną władzą (!) oraz z władzą państwową, która jest ustanowiona z woli wyborcy - narodu polskiego jego suwerena. Ci ludzie nie wiadomo skąd usnuli tezę o tym, że rządy komunistów w Polsce były praworządne i legalne, ponieważ były uznawane przez różne organizacje międzynarodowe na świecie oraz przede wszystkim przez ONZ a w tym i kraje zachodniej kultury w tym kraje należące do koalicji antyfaszystowskiej Wielką Brytanię oraz Stany Zjednoczone, które jak wiadomo wszystkim nas zdradziły w Teheranie a potem potwierdziły tę zdradę w Jałcie!!! Stąd u nich te stwierdzenia! Zapominają widocznie o tym w jaki sposób Rząd Lubelski zakorzenił się w Polsce oraz co zrobiono z ludźmi, którzy się temu rządowi sprzeciwiali i w ogóle kim byli ludzie tworzący ten niby polski rząd?

Przypominam!

Wybory w Polsce pierwsze po wojnie były sfałszowane były jedną wielką farsą i oszustwem, wielu obywateli Polski to byli przemianowani na Polaków przebrani w polskie mundury Sowieci, w rządzie komunistycznym było wielu Sowietów, opozycję w tym czasie zamknięto w więzieniach, wielu z nich wymordowano albo zmuszono do emigracji z kraju. Żołnierze armii polskiej na zachodzie nie mogło lub po prostu wiedząc o tym co się dzieje w Polsce nie zdecydowało się na powrót do Polski. Wielu z nich odebrano zaocznie obywatelstwo polskie! Oficjalne dane historyczne mówią, że w okresie między 1945 a 1953 rokiem wymordowano w Polsce ok. 55.000 ludzi podziemia patriotycznego z różnych ugrupowań politycznych i wojskowych (PSL, AK, NSZ, WiN, Narodowej Demokracji, Obozu Sanacyjnego i innych w tym również duchowieństwa polskiego, arystokracji i inteligencji, ziemiaństwa i polskich właścicieli zakładów przemysłowych oraz fabryk) pomijając przy tym zupełnie ilu Polaków wtedy siedziało w więzieniach, ilu musiało uciekać z Polski oraz o tych, którzy zostali wywiezieni na śmierć do obozów zagłady, które znajdowały się na terenie Polski oraz poza granicami Polski, przede wszystkim te na dalekim wschodzie Rosji, z których przeważnie już się nie powracało żywym! Tych danych nie znamy i najprawdopodobniej nigdy nie poznamy w całości!

Stare komunistyczne metody ze złodzieja zrobić pilnującego porządku, z ofiary kata, a z mordercy ofiarę mordu. Tak jest po dziś dzień z nielegalnego rządu, który w Polsce zaistniał tylko i wyłącznie dzięki kłamstwu zdradzie oraz mordom, dzisiaj robi się z niego rząd legalny, tym samym potwierdzając według tych niby prawicowców oraz konserwatystów i monarchistów prawo przeróżnych uzurpatorów politycznych, intelektualnych i moralnych w Polsce, którzy wywodzą się bezpośrednio z tamtego okresu i z tamtych ugrupowań politycznych, które kolaborowały w tamtych czasach z polskimi zdrajcami oraz z sowieckim okupantem do legalnej władzy w Polsce do dziś dnia. Dlatego oni wszystko robią, aby tamten okres w dziejach historii Polski zakłamać lub przemilczeć, żeby dzięki temu mieć możliwość robić z siebie legalnych monarchistycznych lub konserwatywnych przywódców Polski. Tak właśnie miesza się ludziom w Polsce w głowach dzisiaj, do tego również przyłączają się środowiska kojarzące się Polakom z tradycją z wiarą oraz z polskością i z ugrupowaniami prawicowymi, które tak naprawdę jakby zajrzeć w ich historię i rodowód są całkowicie opanowane przez ludzi wywodzących się z komunistycznych zdrajców, którzy kiedyś bez wahania mordowali polską kulturę i polską tradycję wspólnie z naszym sowieckim okupantem. Stąd w tych środowiskach ten dziwny kult dla sowieckiej kultury, stąd w tych środowiskach ten dziwny kult dla generała Jaruzelskiego. Stąd u nich ten dziwny sprzeciw wobec dekomunizacji oraz dezubekizacji w środowiskach polskiej polityki, kultury oraz duchowieństwa. Dlatego tak ważne jest dzisiaj, aby wiedzieć kto jest kim, skąd się wywodzi i co robili jego ojcowie oraz dziadowie w tamtym okresie bez tej wiedzy nie jest możliwy rozwój Polski w duchu zachowania naszej tożsamości i polskości.

p.s.

Proszę zauważyć, że od pewnego czasu na łamach Gówna Wyborczego pojawiają się przedruki artykułów znanych publicystów kojarzonych do tej pory z kręgami monarchistycznymi oraz endeckimi zwłaszcza ONR-u (związanych z endokomunistami). Proszę również zauważyć to dziwne dążenie do politycznej koalicji z Platformą Obywatelską w tych środowiskach! Osobiście dla mnie to hańba oraz jawna zdrada tych zasad, którym byli wierni nasi przedwojenni endecy oraz ludzie kojarzący się z monarchistami polskimi oraz z ludźmi wywodzącymi się z przedwojennego ONR-u!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Wyznawcom JKM ku przestrodze a także Leppera,oraz tych niszowych, z cyborgiem Pawlakiem i Napieralskim lewakiem - oni już byli, rządzili, a raczej nie rządzili lub sabotowali rządzenie tak PiS - owi jak i Jarosławowi Kaczyńskiemu w naprawie Polski od podstaw). Cuda i obiecanki wyborcze według JKM vel Mucke, primo Ozjasza Goldberga( takież same Bronka, Leppera i innych niszowych kandydatów, by tylko zaistnieć).Liczycie państwo na następne cuda.Mało już tych cudów od her Thuzka , jeszcze chcecie państwo więcej od JKM vel obecnie Mucke a primo Ozjasza Goldberga. Popierają państwo JKM i nadal państwo popieracie, nic się, państwo przez te wszystkie lata nie nauczyli z historii Polski. PiS nie mógł stworzyć koalicji z nikim ani z PO ani a PSL ani z SLD , ani z panem Mikke dlaczego. A to dlatego, bo Pan Mikke nigdy nie miał żadnych szans na rządzenie , nie ma w ogóle swego elektoratu, nie reprezentuje nikogo , prócz siebie, ze swymi utopijnymi pomysłami, to jest anarchista. To nie jest żadna prawica. Profesora prawa śp. już Pana Lecha Kaczyńskiego, a obecnie Jego brata Jarosława chcieliście, a obecnie tego drugiego chcecie państwo zamienić na karciarza, i na tym państwo opierać ma się, przyszłość Polski, Polaków? - już potem pozostanie państwu tylko dziwka , i złodzieje typu Rych ,Miro itp. W czasie gdy Rosja się, zbroi a Niemcy wzmacniają, państwo popierają anty - państwowość JKM. Najpierw trzeba odzyskać niepodległość Polski , a to daje jedynie Jarosław Kaczyński i PIS, i pan JKM zamiast mącić takim jak państwo w głowach ma tego świadomość , to powinien wspierać Jarosława Kaczyńskiego, ze swoją UP nierealnej i uczyć się, jak się zdobywa władzę od niego. Państwo nie widzą prawicy w PIS, tylko gdzie w której innej partii. Jeśli w UP - nierealnej to jest to pośmiewisko.Ta partia i JKM są jedynie na arenie politycznej po to ,żeby osłabić elektorat PIS, oni byli stworzeni przez służby i nadal przez nie prowadzeni, jak i JKM, widać to po jego obronie ubeków, esbeków, etc, czy to nie dziwne?, nie powinno otworzyć państwu oczu? - Państwo nie widzą różnic pomiędzy PiS a resztą, a projekty przeciwpowodziowe PIS, a dywersyfikacja ropy, gazu, a głosowanie za stworzeniem komisji międzynarodowej w sprawie Katyń 2,a wspieranie geotermii ojca Rydzyka i tym samym wspieranie energetyki polskiej, a utworzenie bloku państw wschodnich które mogą się, oprzeć Rosji, w jej zapędach reaktywacji CCCP, a wniesienie napaści na Gruzję na forum UE, wspólna wizyta kilku prezydentów pod wodzą śp. już niestety Lecha Kaczyńskiego do Gruzji, a zablokowanie porozumienia Unii E z Rosją , a wspólnie z Klausem inicjatywa wprowadzenia tarczy antyrakietowej w Polsce. Co do traktatu lizbońskiego, Kaczyński do końca bronił się, jak mógł przed tym razem z Klausem, a jak był z tego powodu opluwany, ośmieszany, Klaus również w polskojęzycznych mediach, prasie i tych jewropejskich, podżeganych i inspirowanych przez te "nasze". I gdyby nie to ,że wszystkie państwa podpisały go, widzicie państwo sami ,że zgodnie z państwa poglądami w Europie nie ma już prawicy, wszystkie podpisały traktat, chcieliby państwo aby Polska była izolowana, i na przykład , aby została w Unii i poza Unią. Sp. już niestety Lech Kaczyński zrobił wszystko aby traktatu nie podpisać, a niech państwo pokarzą co w tej sprawie zrobili inni , np ci którzy są tacy sami wg państwa co PiS. Są niestety w polityce sytuacje ,że musisz brać to co dają albo nie dostaniesz nic. Jeśli cała Jewropa godzi się, na tą grę, to sama Polska nic nie zwojuje, to tylko byłby upór naiwnego dziecka.Trzeba szukać sojuszu niestety. PiS szuka w całej Jewropie podobnych prawicowych partii, ale jest ich mało, większość to komusze Jewrolewicowe partie. Europa jeszcze nie wie co to sowiety, oni nie uwierzyli nawet kurierowi Karskiemu, ani żydom w to ,że Niemcy mordują w taki sposób, i że Rosja może zamordować podobnie, oni nie wierzyli, że w wojnie jugosłowiańskiej były takie same mordy po obu stronach. Stara Europa jest dużo głupsza od nas w tych sprawach , bo nie mają doświadczeń sowieckich, oddali Lwów, aby zachować Paryż i Wiedeń. Ale wracając do tematu. Czy państwo widzieli, aby JKM wspierał jakąś partię,nie, współpracował, tworzył blok? - To jest partia oderwana od politycznej rzeczywistości. Jak państwo myślą dlaczego zamordowano prezydenta i 100 polskich patriotów? - Bo oni byli bardzo niebezpieczni dla rosnących potęg Rosji i Niemiec, tworzyli niezależną politykę, Polską Politykę przez duże "P" naiwniacy wierzący w następne cuda głoszone przez politycznego i gospodarczego oszołoma jakim jest JKM, od dawien dawna. Pan JKM może spać spokojnie, jego naiwne, dziecinne poglądy mogą wywołać jedynie uśmiech i politowanie jego przeciwników. Niech państwo się, nie łudzą i reszta wykształciuchów ,że karciarz anarchista, mający majątek wartości 9 mln zł, rugi po Mosche Braidweinie vel Olechowskim( niech powie wam jego ponoć wyborcom skąd go ma i da wam receptę jak macie podobnie do niego się, tak dużych sum dorobić, pytajcie go o to na jego wiecach, kto pyta ponoć nie błądzi),będzie lepszy od dr. prawa Jarosława Kaczyńskiego.Polska dostała obecnie po ostatniej tragedii, Katyniu II, jedyną i ostatnią już szansę 1 na 1000000000. Pomimo zamordowania prezydenta , jego następcą może być jedynie jego brat bliźniak, to jest cud ,że Pan Jarosław nie wsiadł do tego samolotu. Życie uratowała mu jego chora matka, a przypomnę państwu ,że miłość rodzinna braci Kaczyńskich do mamy,była i jest nadal wyszydzana przez polskojęzyczną prasę, media, i innych znanych Polakom dewiantów w Polsce. Jeśli Polacy nie dostrzegą, że dostali wyjątkową i chyba ostatnią szansę od Boga, bo dostali kopię zamordowanego poprzedniego prezydenta , a niech państwo przypomną sobie ile to było szydzenia z bliźniaków w polskojęzycznych i nie tylko mediach, prasie ile oszczerstw, pomówień, obelg, insynuacji, etc, a co jest i będzie gwarantem ciągłej polityki, Dostali państwo kopię wawelskiego bohatera, spoczywającego na Wawelu, już zasłużonego w historii Polski, a państwo się, zastanawiacie, czy nie zamienić bohatera wawelskiego na karciarza, alkoholika, nieroba, tak!, ponieważ on w swym życiu nigdy i nigdzie nie pracował i na dodatek anarchistę.Lubicie widać państwo eksperymenty, to fajnie ale nie na żywym organizmie Polaków i Polsce. Załóżcie sobie np. enklawę do eksperymentowania w Mucznym w Bieszczadach, są tam puste chlewnie na kilkadziesiąt tysięcy sztuk bydła wybudowane przez takich samych utopistów jak wy wyznawcy utopisty, anarchisty JKM, pezetpeerowców, komuchów, oraz rozległy teren, zdrowy ponoć klimat, etc, , zamieszkajcie tam ze swym guru JKM, i eksperymentujcie sobie do woli, na sobie oczywiście nie Polsce i Polakach, nikt wam eksperymentów na sobie nie zabroni, wręcz przeciwnie, będziecie tam swoistym folklorem, godnym oglądania, można będzie na biletach od zwiedzających, żądnych was oglądania zarobić, do dzieła, wyborcy anarchisty JKM, obecnie piszącego się, jak sam wyznał Mucke, a tak na prawdę to Ozjasza Goldberga, korzennego nie dopuszczonego do koryta przez swoich. Dlaczego tych 100 patriotów leciało z śp. już niestety dla Polski i Polaków( nie polaczków, potomków POP - ów),Prezydentem a nie z ryżym kondonkiem, wnukiem esesmana, synem agenta Gestapo i samemu agentem Stasi i SB o pseudonimie Oskar her Thuzkiem, agentem WSI o pseudonimie Litwin Bronkiem Komorowskim,niech się, państwo zastanowią chwilkę. Dlaczego były 2 uroczystości, przecież państwo twierdzą, że oni wszyscy są tacy sami. Polscy patrioci zaufali Kaczyńskim, dlaczego pani Anna Walentynowicz tam była, matka polskiej Solidarności, dlaczego nie była z ryżym( bo znała ich wszystkich na wylot, kto był i kim jest od lat) Dlaczego ryży lokaj i POdpaska, klęcznik tante Angeli, Eryki jak i kgbisty Putina wyprzedzał Jarosława Kaczyńskiego po wypadku w drodze do Smoleńska, a no aby się, naradzić z Putinem swym panem, jak to wszystko zatuszować. Oni wszyscy są tacy sami. Bardzo wielu niestety Polaków uległo manipulacji polskojęzycznym mediom, prasie, że w Polsce nie ma prawicy, że że PiS sprzedał Polskę, że bliźniaki ukradli księżyc, że miłość matki i synów to coś złego, że spowiadanie się prezydenta to koniec świata,że jak prezydent nie ma konta w banku to coś mu ujmuje,że Prezydent nie może mieć kota, musi mieć żonę, po co nam tarcza antyrakietowa, po co drażnić Rosję, a teraz gdyby była to już byście państwo mieli monitoring nieba i morderstwo na 2 polskich samolotach wyszło by na jaw, bo Casa to prawdopodobnie był też zamach, próba generalna. Polskojęzyczne media, prasa, chcą urobić opinię publiczną, że wszyscy politycy są tacy sami jak Rycho,Miro, Cielebąk vel Sawicka, Piesiewicz, etc, a jedyny "uczciwy" to kretyn od dnia POczęcia, ćpun, alkoholik, damski bokser i wieczny leń, nierób od ponad 20 lat na utrzymaniu podatników her Thuzk i Bronek Komorowski, czyli dobry batiuszka, a źli tylko bojarowie (rząd) i poddani czyli Naród, ale to nieprawda, jeśli państwo nie odróżniacie Kaczyńskich ,Ziobry,Wasermana, pani Gęsickiej od Rycha ,Mira, lodziar PO i lodziarzy z PO, czy od JKM karciarza, nieroba, anarchisty polskiego to jesteście państwo zagubieni jak wielu innych Polaków , liczycie państwo na następny cud ,nie macie państwo instynktu samozachowawczego, i sami państwo prosicie o klęskę Polski jak i was w niej żyjących, bo ona też was bardzo boleśnie dotknie, jak wszystkich innych w Polsce żyjących, całe pokolenia Polaków, te obecne i te przyszłe. Tam gdzie rządzi a raczej "nierządzi" lewica, przykład Jewropy, jest kryzys, upadek gospodarczy i nędza rządzonych, nie wspominam już co by było za rządów takich anarchistów i populistów jak JKM vel Mucke, vel Ozjasz Goldberg. Otwórzcie oczy dopóki czas, zmądrzejcie, miejcie na względzie dobro Polski, swoje, waszych dzieci i wnuków.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#62125

Drogi Panie! Powyższy komentarz jest spamem i niczym więcej. Pisałem o tym wczoraj. Umieszcza Pan tę treść o JKM pod tekstem, który ani słowem nie wspomina o tym polityku! Poza tym owa treść jest wewnętrznie sprzeczna:

"Popierają państwo JKM i nadal państwo popieracie, nic się, państwo przez te wszystkie lata nie nauczyli z historii Polski."

Przepraszam bardzo, ale kto popiera? Do kogo kieruje Pan te słowa? I dalej:

"(...) Pan Mikke nigdy nie miał żadnych szans na rządzenie , nie ma w ogóle swego elektoratu, nie reprezentuje nikogo , prócz siebie, ze swymi utopijnymi pomysłami, to jest anarchista."

Skoro JKM jest sam, nie reprezentuje nikogo i nie ma elektoratu, to dlaczego w ogóle zawaraca pan nim głowę Czytelnikom? To jest właśnie sprzeczność, o której pisałem wyżej! Przykro mi to stwierdzić, ale Pańskie słowa są w tym miejscu zbędne.

Pozdrawiam serdecznie

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#62133

A Korwin może reprezentować nie "kogoś" - w sensie jakichś Polaków - ino bardzo brudne interesy, na przykład ruskie.

Co wydaje mi się całkiem prawdopodobne.

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#62282

... zainteresowało. Możesz wyjaśnić?

Swoją drogą naucz się Człeku rozbijać takie kawałki na mniejsze części, bo tego się na ekranie nie da przeczytać.

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#62281

W odpowiedzi. Tak przypuszczam Tygrysie, że tamu panu chodziło o pana Janusza Korwina - Mikke. Chodzi o to, że są domniemania na niektórych portalach, że pan Korwin ma pochodzenie żydowskie. Jednak osobiście nigdy nie znalazłem na to żadnego potwierdzenia.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65048

... taką różnicę robiło, ale na oko to by miało sens.

Poglądy ma całkiem żydowskie (kim są w końcu panowie "von" Mises czy Rothbart, że spytam?), wygląd też nie jakiś szokująco aryjski...

Ale niech mu tam na zdrowie! Nie za to faceta zwalczam. Tu nie o geny chodzi, ino o całkiem inne sprawy.

Niechby zresztą tylko owo plemię przestało być traktowane jak nadludzie i nienaruszalni, to i tak byłby ogromny postęp w tej sprawie. Niechby se żyli w spokoju i tłustości - tylko jak normalni ludzie, a nie jakieś szemrane półbogi!

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#65318

Amen!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89041

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

"Najpierw trzeba odzyskać niepodległość Polski , a to daje jedynie Jarosław Kaczyński i PIS,"

W tym miejscu skończyłem czytać pański komentarz.
Dalej też jest tak jajcarsko?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#89062

... rację, więc w czym problem?

Chyba, że od razu zaczniemy rozmawiać o Młodych Spenglerystach. ;-)

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#89753

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

czasami jak to jest, że Jaruzel, który w spodnie swoim oficerom zaglądał i do Syjamu wysyłał jest tak hołubiony przez całe żydostwo? Taką krzywdę, "małym holokaustem" nazywaną zgotował i nic...

A jak ja trochę prawdy o półbogach napiszę to mnie poniewierają (werbalnie na razie)...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#89065

Przyznam, że ja też tego nie rozumiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89067