Interpratecja jedynej prawdy o eksterminacji narodu żydowskiego oraz ludobójstwo myślozbrodni...

Obrazek użytkownika Paweł T
Blog

Polski motłoch przecież nie musi wytężać swoich ograniczonych umysłów, nie ma potrzeby, aby światowa gawiedź podjęła trud samodzielnego myślenia. Przecież dla niektórych to granica, której nie ma potrzeby przekraczać...My im całą prawdę podamy na tacy.

Przecież świata nie zmienimy, przecież nie mamy na nic wpływu, przecież i tak większość polityków to złodzieje, przecież w holocauście tylko Żydów mordowano w zaplanowanej eksterminacji całego narodu żydowskiego zamieszkującego ówczesną Europę. Tylko ich. Nas Polaków wysyłano tylko do pracy do podobozów, za bycie szmalcownikami oraz za złodziejstwo i za pędzenie bimbru. Nie za to, że mieliśmy to szczęście, iż urodziliśmy się Polakami!

Najgorsze jest to, że Ci którzy uważają się za Polaków bronią bardziej judaistycznych zwyrodniałych morderców z NKWD oraz z UB (być może robią to zupełnie nieświadomie i bezwiednie), których w dzisiejszych czasach broni skutecznie judaistyczne lobby, które nie pozwala nawet pomyśleć źle o Żydach, a co dopiero, gdy ktoś się odważy w ogóle o nich pisać albo mówić, że byli zbrodniarzami, że również byli żołnierzami Wermachtu, że bardzo dużo Żydów było na najwyższych szczeblach dowódczych w Luftwaffe oraz w Wermachcie, i że straty narodu żydowskiego powstałe za przyczyną ich eksterminacji w obozach zagłady są o setki tysiące jak nie o miliony przeszacowane z premedytacją właśnie przez nich, aby na tym zarobić kolejne miliardy dolarów.

Tak łatwo stanąć w obronie wymordowanego narodu żydowskiego, niż bronić ludzi, o których większość Polaków już dawno zapomniała, których pamięć chciano z naszej polskiej świadomości całkowicie wymazać wrzucając ich martwe zwłoki do bezimiennych mogił przysypując tę pamięć o nich gaszonym wapnem. Oni tam dalej leżą czekając na to, abyśmy o nich nie zapomnieli i żebyśmy się o nich upomnieli, o tych którzy zostali zamordowani lub zginęli w walce o wolną i suwerenną Polskę. Kto ma to za nas zrobić? Żydzi, Niemcy, Rosjanie, Amerykanie, Anglicy, Francuzi? Jeżeli my tego nie zrobimy, nie oczekujmy tego po innych. Zamiast tak uparcie z zacietrzewieniem bronić tego o czym wszyscy wiemy, tak Żydów mordowano, zacznijmy bronić prawdy o nas samych, o nas Polakach.

No bo czy jakiś przeciętny Polak wie kim był Grot Rowecki i kto go wydał w ręce Gestapo albo rotmistrz Pilecki, major Ogień, Łupaszko, Kossak - Szczucka, Mosdorf, generał Fieldorf, Ryszard Siwiec i tysiące innych...To nic, że w prasie amerykańskiej i w amerykańskich mediach opanowanych przez syjonistów Polaków przedstawia się jako szmalcowników i antysemitów, to naszej światłej części prawicowców nie przeszkadza, ale im przeszkadzają Polacy lemingi, a oni to niby nie lemingi tylko ponadprzeciętni Polacy, którzy chcą wyzwolić Polskę walcząc o prawdę po stronie kłamców. Im nie przeszkadza to, że syjoniści od lat próbują wymazać z pamięci Polaków wszystko co jest związane z wielkością Polski i z naszą wspaniałą historią i tradycję związaną z Powstaniami Wolnościowymi. To nic, że próbują wymazać z historii "Powstanie warszawskie" zastępując je w świadomości milionów ludzi na świecie "Powstaniem w getcie warszawskim", im najbardziej przeszkadza to, że niektórzy z nas ośmielają się, w ogóle podejmować temat Żydów, przecież to strata czasu i w ogóle nieistotna sprawa! Przynajmniej to tak wygląda obserwując tę sytuację z boku.

Niedługo ludzi myślących samodzielnie będą wsadzać za to do więzień, jesteśmy już na dobrej drodze ku temu, chipy, a potem urządzenia do wykrywania "myślozbrodni", a potem obroże na szyję, które zresztą już są stosowane w naszym doskonałym świecie...

Bardzo żałuję, że z taką samą zaciekłością i wytrwałością Polacy nie dążą do prawdy o poznaniu całej prawdy o zbrodniach dokonanych na naszym narodzie przez Niemców, Rosjan, Ukraińców oraz przez Żydów...Natomiast tak bardzo przejmują się tym, aby nie zrobić przykrości biednym i nieszczęśliwym Żydom zaszczutym przez ksenofobów oraz przez różnej maści światowych antysemitów i arabskich ekstremistów.

Mam nadzieję, że mój wpis nie zostanie potraktowany jako atak na naród żydowski, tylko zostanie potraktowany jako podjęcie dialogu z ludźmi, którym na sercu leży dotarcie do prawdy o zbrodniach dokonanych podczas II wojny światowej na narodzie polskim jak i na żydowskim.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Od lat zadawałam sobie pytania dlaczego Polacy jako naród niezbyt chętnie rozpowszechniali w świecie fakty o poniesionych w czasie wojny ofiarach?

Powinniśmy krzyczeć na cały świat o zbrodniach popełnionych w Polsce na Polakach w czasie wojny. Powinniśmy uczyć każde następne pokolenie tych właśnie faktów i nigdy nie przestać o tym krzyczeć, ażeby  świat pamiętał .

Dziękuję za wspaniały tekst, Pawle T., masz dziesiątkę ode mnie.

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#87941

Otóż to... Dziękuję, napisałeś co też mi leży na wątrobie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#87957

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

Na jaki Ty dialog liczysz? I z kim? Z kłamcami oświęcimskimi pokroju Elie Wiesela czy Grossa?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#87958

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
Zapomniałem. Dyszka :D

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#87959

"Sami ze sobą" i "sami ze sobą nawzajem" musimy się najpierw podogadywać :-) Coś mi się wydaje, że te portale społecznościowe/blogowe to wbrew pozorom nie taki głupi pomysł.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#87961

< Bardzo żałuję, że z taką samą zaciekłością i wytrwałością Polacy nie dążą do prawdy o poznaniu całej prawdy o zbrodniach dokonanych na naszym narodzie przez Niemców, Rosjan, Ukraińców oraz przez Żydów...>

nie będą tego robić, bo by "świat" cały się z nich śmiał
tak im we łbie manipulacja salonu poprzewracała, że potrzeba czasu, by zmienili zdanie

pzdr i 10p.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#87967

Amen!

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Mój twitterek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#87975

Ofiary zapomniane to też i Żydzi. Zdumiewająco dużo zginęło w Sowietach ,co najmniej kilkaset tysięcy.O tym eksploatujący legendę holocaustu nie lubią mówić jak to Żydzi Żydom zgotowali ten los. Na terenach zajętych przez nazistów nie ma dokładnych danych o straconych lokalnie, zastrzelonych na ulicy. Możliwe że rażące zawyżenie ofiar obozów zagłady wynika z niechęci do wchodzenia w szczegóły , kto gdzie i jak. Ogólnie liczba ofiar jest chyba zbliżona do prawdy. Było wiele środowisk żydowskich które wykazały całkowita obojetność , współpracowały z oprawcami lub przygotowały grunt (komunizm to oczywiste ale widok nazwisk ludzi nakręcających narodową histerię w Niemczech budzi myśl o ironii historii). I jak to zwykle w i wielkiej tragedii własnie zdrajcy i kabotyni głównie przeżyli. Jest zbyt wielu ludzi dla których prosty schemacik Hitler-obozy zagłady jest wygodny i zbyt dobrze to się komponuje z oczekiwaniami massmediów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#88028

Proszę pana dlaczego jako Polak miałbym interesować się narodem żydowskim?

Przecież Żydzi, którzy mieli władzę w Rosji Stalina, w Stanach, w Wielkiej Brytanii nie zrobili dla swoich braci nic, aby ich uratować z holokaustu, jednak to właśnie ci krwiożerczy antysemiccy Polacy dla nich robili w tym czasie bardzo dużo w odróżnieniu od innych nacji na świecie zwłaszcza w Europie.

Co mnie jako Polaka interesuje, co działo się z narodem żydowskim? Ja w tym względzie nie mam, co się wstydzić i zapewniam pana mam czyste sumienie, moja rodzina ratowała w czasie okupacji polskich Żydów. Jak ci Żydzi potem nam się odwdzięczyli pozostawiam to pańskiej tajemnicy. Zresztą tak samo względem polskich Żydów postępowało tysiące jak nie setki tysięcy Polaków w czasie niemieckiej okupacji w Polsce. Co to znaczy według pana?

"Przerobione na łatwostrawną papkę".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#92913

żydów. Caly czas na takie uczucia wsród polakow pracują.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#92920

jedyny "prawdziwy" naród to żydowski. Wystarczyło obejrzeć wczoraj wieczorem na TVP dokumentalny film, jak żydowscy nauczyciele indoktrynują młodzież żydowską z całego świata. Jak każą im jechać do Izraela, a potem pluć na wszystko narodowe, a nie żydowskie. Bo istnieje tylko jeden patriotyzm - żydowski, pozostałe patriotyzmy to nacjonalizmy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

drfaustus

#105065

Kiedy byłem mały, to często w rozmowach dziadka występowało słowo "żyd". W szkole dowiedziałem się, że jest coś takiego jak antysemityzm i ucieszony tym odkryciem zapytałem dziadka, czy nie jest czasem antysemitą. Dziadek przeprowadził ze mną dłuższą rozmowę i po zrozumieniu powodów mojego pytania powiedział, że nazywa tak Żydów, którzy szkodzą Polsce, bo pozostali Żydzi to Polacy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105074

Łatwo strawną papką nazwałem popularną wersję historii. Moja uwaga na temat Żydów w Rosji itd- po prostu chciałem wyjaśnić skąd różnice czy błędy w ilości ofiar obozów zagłady. Nie jest to jakiś szczególnie istotny błąd . Nie jest też najważniejszy argument o żydach w NKWD czy w hierarchii nazistowskiej. O wiele istotniejszy jest ten o ideowym pokrewieństwie nazizmu i judaizmu czy podobnych metodach postępowania z wrogiem - mordowanie jeńców i rzeź cywili to stały element żydowskiej historii.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#139028

Hmm, Tzipi Livni, taka była minister spraw zagranicznych Izraela nie zdecydowała się na wjazd do Wielkiej Brytanii, bo groziło jej aresztowanie za wymordowanie przez wojsko izraelskie ok. 1,5 tysiąca Palestyńczyków, w tym dzieci i kobiet.
http://www.rp.pl/artykul/406688.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#139062