Dla Winnickiego Polska to "bardzo mały, zły kraj w Europie"? Kompromitujące wystąpienie posła Konfederacji w Sejmie

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
[WPOLITYCE.PL/]
Cytat: 

Nie wszyscy polscy politycy zdali egzamin z wstrzemięźliwości, w obliczu napiętej sytuacji na Bliskim Wschodzie. Jednym z nich jest Robert Winnicki z Konfederacji. Z sejmowej mównicy grzmiał, że ajatollah Chamenei oskarżył Polskę o spiskowanie przeciw Iranowi.

Podczas wystąpienia w Sejmie Robert Winnicki sugerował, że ajatollah Ali Chamenei mówiąc o „pewnym bardzo małym, złym kraju w Europie”, w którym spiskowano przeciwko Iranowi miał na myśli Polskę i konferencję bliskowschodnią, która odbyła się w zeszłym roku w Warszawie.

Dzisiaj rano najwyższy przywódca Iranu mówił o „małym, złym kraju, gdzie spiskowano przeciwko Iranowi”. To jest efekt waszej polityki!

— grzmiał z mównicy sejmowej poseł Konfederacji

(...)

Ocena wiadomości: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:7)

Komentarze

Andy ale ty ograniczony jesteś :D

Wiele portali wprost pisało, że jak tamto gderał ten irańczyk, to mówił o Polsce, a ty andy, jak myślisz o kim on gadał, o krasnoludkach?

A wmawianie przy tym, że dla Winnickiego, Polska, to mały i zły kraj, to już kompletna twoja maniPOlatorska błazenada i źródełka jakie podajesz (wpolityce się zeszmaciła jak niezalezna)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1614392

politycznej głupoty chłopaczków bawiących się w piaskownicy w dziecięcych majteczkach.

I udających przy tym i patriotów i wielkich "polityków"...

Jakby można byłoby być jednocześnie "patriotą" i sprzymierzyać się oraz współdziałać z mafijnymi PO-ZSL i zdegenerowanym lewactwem!

I jeszcze zkretyniały błazen Korwin-Mikke radośnie oznajmia:

"Nie mamy żadnego cichego sojuszu z PiS. Mamy kilka spraw, w których jesteśmy zgodni, natomiast w sprawach gospodarczych uważamy, że PiS jest partią komunistyczną i szczerze mówiąc wolimy rozmawiać z SLD" - powiedział dziś Janusz Korwin-Mikke, lider Konfederacji.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1614394

Jak zwykle andy pierdu pierdu i nic  tego nie wynika. Przy tym oczywiście nie odpowiedział na proste pytanie: "ten irańczyk, to mówił o Polsce, a ty andy, jak myślisz o kim on gadał, o krasnoludkach?" - więc wg andy ten irańczyk gadał o krasnoludkach? :D

żenada andy...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1614666

Andy mogl sie mylic, poniewaz Ambasador Iranu sprostowal wypowiedz swojego religijnego przywodcy, twierdzac, ze chodzilo mu o Albanie. Bardzo uprzejmy gest w stosunku do Polakow. Natomiast konstrukcja tego artykulu miala wzbudzac okreslone reakcje - i to im sie udalo.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614676

Ambasador wali ściemy, bo musi, inaczej mógłby być "persona non grata" - Albania robiła taką konferencję? Dobrze wiemy, że ten irańczyk religijny gderał o Polsce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1614681

Tak to Konfederacja 'broni krześcijaństwa przed islamem". Absolutnym przypadkiem zaś popierana Syria i Iran są sojusznikami Rosji. Straszą Polaków wojną ale wcześniejsze ataki na sojuszników to jakoś pominą, taki to honor. Taka odwaga i lojalność, że histeryzują o pozostawieniu sojusznika w Iraku. Taka duma, że jak byle Iranczyk grozi, to zamiast potępić i odpowiedzieć - wolą służyć obcej propagandzie przeciw własnemu państwu.

 

P.S. Warto przypomnieć histerię po styczniowym szczycie ws Bliskiego Wschodu. Ciekawe, czy jak emocje opadły, ktokolwiek pokusił się o refleksje jak to był manipulowany przekazem takich "narodowców" . 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1614576

Ja to czytam zupelnie inaczej,  "Podczas wystąpienia w Sejmie Robert Winnicki sugerował, że ajatollah Ali Chamenei mówiąc o „pewnym bardzo małym, złym kraju w Europie”, w którym spiskowano przeciwko Iranowi miał na myśli Polskę i konferencję bliskowschodnią, która odbyła się w zeszłym roku w Warszawie."

Poniewaz w zeszlym roku w Polsce odbyla sie zydowska konferencja przeciwko Iranowi, na ktora nie zaproszono przedstawicieli tego kraju, Winnicki mial prawo wstydzic sie za polski rzad. Mnie tez jest bardzo przykro ze Polska jak posluszny lokaj zgodzila sie na ten kapturowy sad - wbrew wlasnym interesom.

O zadnej miedzynarodowej konferencji przeciwko Iranowi w Albanii nic mi nie jest wiadomo. Ambasador Iranu byl tylko bardzo uprzejmy w stosunku do Polakow.

Cala ta dziennikarska konstrukcja ma na celu wywolanie antypatii do Winnickiego i oczywiscie nienawisci do Iranu - panstwa nam sprzyjajacego.

P.S. Wydaje mi sie, ze Konfederacja bedzie mocno zalowac, ze przyjela w swoje szeregi Korwina, ktory narzucil jej polityke prorosyjska. Praktycznie Konfederacja juz teraz spadla z pozycji partii reprezentujacej konstruktywna opozycje na pozycje partii totalnych antypolskich durni.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614612