public relations

Obrazek użytkownika Katarzyna
Blog

Środa, 21 listopada 2012 r. Jaki obowiązuje przekaz medialny dnia? Nad czym pracowali nocną porą dziennikarze? Nikt nie może mieć wątpliwości. Tego dnia od poranka obowiązuje narracja na temat aresztowania Katarzyny W. oraz niedoszłego zamachowca Brunona K. Nieważne, że szlag ludzi trafia, bo ile można, nieważne, że śmieją się z 4 ton trotylu, który podobno został zebrany z niewybuchów...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

Nie można kłamać tak bez końca. Narzucać rosyjską "prawdę" i wierzyć, że ujdzie to na sucho. Że społeczeństwo polskie, indoktrynowane latami przez (post)komunistyczną ideologię, przyjmie każdą rządową i medialną bzdurę za objawienie.

Ekspertyzy prof. Wiesława Biniendy i prof. Kazimierza Nowaczyka zakwestionowały jakąkolwiek rolę brzozy w katastrofie. Opinia Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Blog

Na Twitterze wywiązała się dyskusja o roli mediów; ich związku z władzą i miejscu w szumie medialnym obywatela.

A zaczęło się niewinnie: ErykMistewiczCiekawa opinia @katarynaaa: władza plus media vs obywatele http://kulturaliberalna.pl/   katarynaaa@ErykMistewicz A nie jest tak? Media częściej działają w interesie władzy niż obywatela. A niewygodnych władzy obywateli pomagają...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Gorszący spór skończony. Zadanie wykonano w 100%. Po ostrej wymianie zdań na temat zbrodni w Katyniu, strony doszły do porozumienia. Była to zbrodnia wojenna, ale wpisuje się w "Archipelag gułagów", więc nosiła znamiona ludobójstwa.

Czy można mieć pretensje? Polityka to przecież sztuka kompromisu.

G…no prawda, panowie, to nie żaden kompromis, to kiepsko odegrany teatr piarowski.

Każdy, kto...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Jeszcze na dobre nie wygrzaliśmy się w letnim słońcu, a tu już jesień. Szykuje się nam wyprzedaż nie tylko w salonach mody, ale i w polityce.
Eryk Mistewicz w radiowej jedynce na gorąco skomentował listę najpopularniejszych polityków.

Przedtem na Twiterze mieliśmy okazję przyjrzeć się pierwszej ławce:
1. Biernacki 2. Chlebowski 3. Dorn 4. Gowin 5. Gęsicka 6. Kalisz 7. Kluzik-Rostkowska...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Co musiałoby się zdarzyć, by lemingi przejrzały na oczy?

Według konsultantów politycznych nic i nikt nie jest w stanie przerwać dobrą passę PO.

Dlaczego?
„Jak żadna inna partia w Polsce Platforma postawiła na perfekcję w komunikacji społecznej, profesjonalne opowieści marketingu narracyjnego, swoiste „feng shui" równoważące „real polityki" i „image".

http://www.dziennik.pl/opinie/article416660/...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Sobota przed wyborami do Europarlamentu to był naprawdę szczęśliwy w mediach dzień. Każdy mógł czytać, pisać, oglądać i słuchać zgodnie z upodobaniami.

Niektórym, co prawda, adrenalina podskakiwała przy kolejnych komunikatach o frekwencji, a jeszcze innym przypominał się PRL, kiedy oglądali zdjęcia polityków wrzucających wraz z małżonką i dziećmi głos do urn.

 Ogólnie było to jednak do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Blog

„Michalski to żałosna kreatura. Trochę odrażająca. Kłamie, kręci, mąci, kity wciska i myśli że taki cwany jest. Chce manipulować ciemniakami, jak zapewne myśli o przeciętnym odbiorcy, rodaku..." - to jeden z licznych komentarzy przenicowanej na wszystkie strony sprawy Kataryny.(calvin w komentarzu pod notką „Noga Michalskiego") http://thewitcher.salon24.pl/107725,noga-michalskiego-czyli-po-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj
O czym dziś powinniśmy rozmawiać? O niby-debacie, stoczniach, związkach zawodowych, zarobkach przywódców związkowych i uzależnienia ich od partii, kryzysie, a może jeszcze o grypie?
O czym powinniśmy rozmawiać, to każdy Polak powinien wiedzieć i bez mediów. Doskonale widać wokół nas, co szwankuje. Lista długa; upadające stocznie, które pociągną za sobą bankructwo wielu firm kooperujących,...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Jeśli pasjonuje cię życie polityczne i poranną kawę w biurze pijesz rozmawiając na temat najnowszych wydarzeń, musisz się śpieszyć, bo to, co dziś jest najnowsze, za chwilę może być już nawet trudne do odnalezienia na ulubionych stronach internetowych.

Tak było właśnie z wypowiedzią Palikota 24 kwietnia 2009 r..


http://www.tvn24.pl/-1,1597075,0,1,janusz-palikot-grzegorz-schetyna-chce-mnie-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Już szykowałam się jak lwica do skoku, już chciałam krzyczeć w niebogłosy - RATUNKU! -Ale Witold Gadomski mnie uprzedził. ;)

Nie żebym nagle wróciła do lektury Gazety Wyborczej. To, że przeczytałam artykuł redaktora, podobno upadającej gazety, zawdzięczam mniej nerwowemu czytelnikowi, który czyta, co może być ciekawe, choć budzi czasem niesmak czy nawet obrzydzenie.

Ja tak nie potrafię i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj
Tyle się napracował Eryk Mistewicz, by przekonać, że wszystko, co nas w polityce i zachowaniu polityków denerwuje czy szokuje, to tylko skrzętnie zaprogramowana narracja. A narracja jest taka, jaką chcą snuć wyborcy, a wyborcy są tacy, jacy są i nic na to politycy ani spin doktorzy nie poradzą. Co ja zrobię, kiedy ja spin doktorowi nie wierzę i mam nawet niezbite dowody na fałszywość tej tezy...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Po co mi ABW? Mnie nie potrzebna, ale Polsce natychmiast.

Prezydent twierdzi, że to piar. Monika Olejnik, że to tylko chłopcy w krótkich majteczkach pokłócili się. Podobnie myśli Jerzy Haszczyński twierdząc, że podczas gdy politycy różnią się i kłócą, Turcja korzysta.

Święta racja, panie redaktorze, Turcja korzysta. Może nie ma tam aż tylu usłużnych dziennikarzy i spin doktorów gotowych na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Gospodarka
W czerwcu 2004 r. statystyki odnotowały 2,6mln bezrobotnych. Na wsi było wówczas bez pracy było 1,2mln Polaków, nie licząc tzw. ukrytego bezrobocia (400tys). W 63% byli to młodzi ludzie w przedziale wieku 15 - 24 lat.
Jak do tego doszło? Ciekawskich odsyłam do niewinnych informacji z Pulsu Gospodarczego
http://www.puls.ctinet.pl/archiwum/html/_czerwiec_2004/09.html

To był efekt...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Jeszcze całkiem niedawno konsultanci polityczni wieszczyli długie panowanie PO. Ani kryzys, ani związki, ani ulica, nie mogły zagrozić tej partii.
Jednak od pewnego czasu nikt nie oszczędza Donalda Tuska i przy artykułach o nim nie wkleja przyjaznych oku zdjęć.
Co się takiego stało, że nadchodzi koniec; jeszcze dokładnie nie wiemy czy PO, czy może tylko premiera i jego rządu?
Jeśli Rzepa...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

I proszę, wszystko dzięki menelowi wraca na swoje miejsce. Gej jest zboczeńcem, a prostytucja zachowaniem nieobyczajnym. Gdyby nie menel z PO, być może walka z uprzedzeniami ciemnogrodu miałaby się już ku końcowi. Niestety, tolerancję i nowe europejskie standardy diabli wzięli.


I po co ja się tak pilnie uczyłam. Stara już jestem, nawyków moc. Wyjść ze skorupy uprzedzeń coraz trudniej....
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Trzeba przyznać, że tytuł notki Adamowi Wielomskiemu dziś udał się.  

 

http://adamwielomski.salon24.pl/379465.html

 

Marek Jurek prezydentem?

 

Mnie na ten tytuł w każdym razie  autor nabrał; i zajrzałam, i przeczytałam. A jakże, nie zawiodłam się. Stary dobry styl dyskwalifikujący kandydata w
przedbiegach. Dlaczego?

  1. Marek Jurek
    byłby kandydatem katolickim, a nie prawicowym;

  2. ...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Redaktor Pieniążek z „Popiołu i diamentu” Jerzego Andrzejewskiego wczoraj „kadził sanacji”, dziś komunistom. Bywa na bankietach, kręci się wokół władzy, by osiągnąć wymierne korzyści, staje się zawodowym lizusem i propagandzistą. Jego rozbiegane i przekrwione od alkoholu oczka, jego służalczość i cynizm budzą w czytelniku wstręt.
Można by o nim zapomnieć, jak w zapomnienie odeszła powieść....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Tymczasowy
Gospodarka

Ostatnimi czasy w rozwazaniaach o sprawcach kryzysu sytemu finansowego dosc czesto uzywa sie na kontynencie amerykanskim okreslenia: "uszminkowana swinia". Okreslenie jest nadzwyczaj trafne, co pokazuja chociazby ostatnie dni. Oto szkic do portretu "uszminkowanej swini".

Jak wiadomo, szefostwo samochodowej Wielkiej Trojki z Detroit przybylo do Waszyngtonu luksusowymi samolotami nalezacymi do ich...

0
Brak głosów