Tajne przez poufne

Obrazek użytkownika Krispin
Artykuł

Jerzy Karwelis "DZIENNIK ZARAZY" nr 644. Ze wstępu: "Trafiłem niedawno na pewien trop tłumaczący zdaje się niewytłumaczalne. Chodzi o to, że wiele nielogiczności i szaleństw władz można nie tyle tłumaczyć łapówkami wziętymi wprost od Big Farmy, ale raczej umowami, które władze podpisały z producentami szczepionek".

Nieco dalej: "Mówi się, bo nie wszystko odtajniono, że producenci zagwarantowali tam sobie inne, miękkie rzeczy, mające wpływ na zbyt szczepionki za pieniądze kupującego. (Następne mokre marzenie monopolisty). Rządy miałyby się zobowiązać dodatkowo do promowania szczepień w różnych mediach i kanałach oraz do… eliminowania z rynku farmaceutycznego medykamentów mogących leczyć koronawirusa".

Warto przeczytać całość.

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.4 (15 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1638926

- bo to element skrajnie nieodpowiedzialny i najbardziej niebezpieczny dla otoczenia i dla zdrowych ludzi. 

W Niemczech już się za nich wzięli na ostro  i mają takie same zakazy jak i niezaszczepieni.

Tym co sobie d*** naszprycowali nieznanymi ludzkości  chemikaliami chcą uchodzić za tych lepszych i "mądrzejszych" niedługo gong głupoty się odezwie pod czaszkowym deklem - tu link o ograniczeniach w Niemczech dla zaszczepionych i ozdrowieńców: https://niezalezna.pl/423556-niemcy-nowe-restrykcje-dla-zaszczepionych-i-ozdrowiencow

 

Vote up!
6
Vote down!
-4

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1638987

no, no - dość "wiarygodne" to, to :D
To takie słowa klucze na unikanie odpowiedzialności za konieczność dowodzenia tego co "się mówi, że mieliby"... Może ty chcesz udowodnić, czy tylko tak to tu zostawiasz?

Mówi się, że agentury płacą sprzedajnym ludziom bez honoru za wrzucanie do sieci wszelkich materiałów bijących w rząd. Szczególnie na prestiżowych forach i portalach tacy sprzedajni "komentatorzy" mieliby dostawać za to nawet kilkadziesiąt złotych za wrzutkę. Ludzie zastanawiają się czy się to opłaca? Mówi się też, że oprócz sprzedajnych, którzy coś tam zarobią, są wiele głupsi, którzy takie rzeczy robią za darmo i w wolnym czasie...

ps. a wrzutka powyższa źródłowo pochodzi od wysokiego, byłego menedżera Ringier Axel Springer... To tak przy okazji...

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1639031

Już wiem co Tobą kieruje w walce o przymus szczepień: "Mówi się, że agentury płacą sprzedajnym ludziom bez honoru za wrzucanie do sieci wszelkich materiałów bijących w rząd. Szczególnie na prestiżowych forach i portalach tacy sprzedajni "komentatorzy" mieliby dostawać za to nawet kilkadziesiąt złotych za wrzutkę. Ludzie zastanawiają się czy się to opłaca? Mówi się też, że oprócz sprzedajnych, którzy coś tam zarobią, są wiele głupsi, którzy takie rzeczy robią za darmo i w wolnym czasie..." Zmieniłeś swe zdanie po zawarciu umowy z Big Farma? https://niepoprawni.pl/blog/1/firmy-farmaceutyczne-w-sluzbie-ludzkosci Nie z wyraźniej potrzeby, lecz z ciekawości pytam - ile dają za wciskanie tego kitu o szczepieniach, a ile dają za walkę ze społeczeństwem i rozbijanie jedności narodu? Płatnik jeden czy jest ich więcej?
Vote up!
5
Vote down!
-5

To, że Patmo i HD są żydami jestem niemal pewien. Czy Ty @Gawrion również? Twe działania na to wskazują.

#1639052

ja walczę z antyszczepionkowymi oszołomami próbującymi wszczynać niepokoje społeczne

Vote up!
7
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1639053

antyszczepionkowa lira

 

w zachwycie masz słuchać

antyszczepionkowej liry

największych fałszerstw

granych przez świry! 

Vote up!
7
Vote down!
-1

jan patmo

#1639055

Jeśli pokój ma być oparty na kłamstwie, to nie jest to żaden pokój i faktycznie trzeba (nie) go utrzymać siłą.

Vote up!
3
Vote down!
-3

WAŻNE! Polska ma udział w morderstwach dzieci:
https://wrealu24.tv/recordings/bo4ikcj7.mp4

#1639056

udziela i strzela

 

nagrzanym świrom   

głosu udziela

i do nich strzela

 

PS No i strzela  do nich z panzerfausta! 

Vote up!
5
Vote down!
-3

jan patmo

#1639057

to trzeba mieć coś do zaproponowania, a nie wyłącznie destrukcję...

Vote up!
4
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1639108

rewolucjoniści i antyfaszyści terrozyzują spokojnych obywateli walką z urojonym wrogiem ludu, jakiego międzynarodowa żydokomuna akurat wskaże im palcem. Swoje urojenia lubią nazywać imionami postaci z baśni lub powieści fantastycznych: A to zapluty karzeł reakcji, a to oszołomiony antyszczepionkowiec. "Winston pomyślał, że w guncie rzeczy, wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery. Z niego wynika reszta." G. Orwell, 1984 Głupio się bawisz, Gawrion! W takim Izraelu już wiedzą, że po czterech też nie ma wolności, a do ciebie dalej matematyka nie przemawia.
Vote up!
3
Vote down!
-1
#1639125

https://www.dropbox.com/s/ui2vu134ih8q1kv/klamstwa.jpg?dl=0 -------------- Wszystkich, którzy wskazują na błędną politykę rządu wrzucasz do worka ze zdrajcami ojczyzny. Robisz bardzo złą robotę i tylko Putin zaciera swe łapska. ------- Jeśli patriotyzm w Twoim mniemaniu ma wyglądać tak, jak w północnej Korei to bardzo źle wygląda przyszłość Polski. ----------- Jedyne Twe słowa związane z dzisiejszym faszyzmem szczepionkowym jakie mogę uznać za rzeczowe to te: --- "Nie chce mi się wierzyć w "misję" tych przedsiębiorstw. Nie wierzę ani trochę w ich służbę dla ludzkości. Najnowsze szczepionki tych firm testowałbym na sobie równie niechętnie jak zawleczki do granatów czy katapulty z myśliwców. Biorąc pod uwagę tradycje branży, ogromne pieniądze, powiązania polityczne,to naprawdę różne najczarniejsze teorie spiskowe mogą przychodzić do głowy." ----- Napisałeś je w przytaczanym już wątku: --- https://niepoprawni.pl/blog/1/firmy-farmaceutyczne-w-sluzbie-ludzkosci ------- Nie było mi dane wcześniej się wypowiedzieć, blokujesz mnie coraz bardziej. ----- Najlepiej usuń mnie ze swego grajdołka. Po co masz z mego powodu doświadczać koszmarów nocnych. ---------------------------------------------------------- Spóźnione, nie z mojej winy, życzenia dla wszystkich Niepoprawnych --- Niech dzieciątko błogosławi Was wszystkich, niech przyniesie dużo zdrowia i pomyślności. Niech w końcu uwolni wszystkich od totalitaryzmu wdrażanego przez firmy farmaceutyczne.
Vote up!
4
Vote down!
0

To, że Patmo i HD są żydami jestem niemal pewien. Czy Ty @Gawrion również? Twe działania na to wskazują.

#1639192

Dziś tę notkę /firmy-farmaceutyczne-w-sluzbie-ludzkosci sam jej autor zrzuciłby ze strony głównej, a siebie nazwałby  idiotą , antyszczepionkowcem, ruskim szpiegiem i foliarzem.  Jak to się stało, że początku pandemii, tuż przez przystąpieniem Polski do realizacji globalnych planów  koncernów  admin sam ją przypomniał, a potem zmienił stanowisko na wręcz przeciwne?

Cytuję z notki:

Postanowiłem napisać ten króciutki tekst, ponieważ temat wydaje się być aktualny - "szaleje" epidemia świńskiej grypy. Mamy niespotykanej skali chaos informacyjny. Firmy farmaceutyczne są w centrum światowych wydarzeń. Od jakości ich produktów zależy nasze zdrowie i życie. Rządy wielu Państw masowo kupują szczepionki nie domagając się odpowiedzialności od firm. Czy możemy im bezgranicznie ufać? Oddać się w ich ręce? Ostatnio dużo także o teoriach spiskowych. Jak je traktować - ile w nich prawdy? To tylko pytania. Poniżej tylko kawałek mojej wnikliwej pracy.

Dalej jest owa wnikliwa praca. A na zakończenie słowa już przywołane przez Jerzego D.:    

Nie chce mi się wierzyć w "misję" tych przedsiębiorstw. Nie wierzę ani trochę w ich służbę dla ludzkości. Najnowsze szczepionki tych firm testowałbym na sobie równie niechętnie jak zawleczki do granatów czy katapulty z myśliwców. Biorąc pod uwagę tradycje branży, ogromne pieniądze, powiązania polityczne,to naprawdę różne najczarniejsze teorie spiskowe mogą przychodzić do głowy. 

Jeśli znajdziecie jakieś nieścisłości, macie pytania odnośnie źródeł, których nie zamieściłem czy nawet zamieściłem, nie krępujcie się. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że materiał do tego tekstu zbierałem rzetelnie. Liczę, że ktoś zainteresuje się tym tematem i postara się odnaleźć inne wątki.I niech tylko ktoś spróbuje mnie nazwać szalonym wujkiem ;)!

 Nie wiem tego, ale być może odpowiedź na postawione  na początku pytanie jest zawarta  w wywiadzie który linkuję ponownie, w  wywiadzie z  dr. Astrid Stuckelberger,

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1639196

- posiadanych informacji :) dostarczyć nowych, dobrze spreparowanych i będzie kolejna volta i na tym bazuje dobra propaganda i manipulacja opinią społeczną co znane jest już od powstania komunizmu w rewolucję październikową.

U mnie w rodzinie ale nie mieszkamy razem z tego samego rozdania genetycznego przechorowali Covida (dwie osoby w wieku 15 i 35 lat) - dość lekko bez hospitalizacji choć była taka propozycja po testach. Jest szansa że mamy naturalną odporność.

Vote up!
2
Vote down!
0

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1639199

O czym piszesz "zwykły polaku"? Chyba nie przeczytałeś dokładnie ani notki Gawriona ani mojego komentarza. Ani nie wysłuchałeś  zalinkowanego wywiadu

Temat zmiany zdania pod wpływem spreparowanej propagandy nie dotyczy istoty notki Gawriona ani mojego  komentarza, bo nic w tym  zakresie się nie zmieniło, zwłaszcza dla osób tak świadomych tego, co się dzieje i które  zdobyły pewien zasób wiedzy, po czym  wnikliwie go przeanalizowały . A naturalna odporność na różne infekcje, choć luźno związana z tematyką, to kluczowym słowem w kontekście omawianego zagadnienia  jest "luźno".

Ciekawa jestem Twojego komentarza i Twoich refleksji  po dokładnym  przeczytaniu  notki i wysłuchaniu wywiadu.

Vote up!
3
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1639200

Nie nazywa się jeszcze grypa/grupa Wagnera.Na pewno jest mistrzem jak napisał kefas:"Ten kanał promuje i ELIMINUJE, bezpiecznie i skutecznie. Czyli biznesik na uczucia patriotyczne trafiony. Zauważył Kolejorz - nie szczepiony, nie je czosnku, nie ubek, nie kryje się za lustrem jak nijaki Gawrion, a po prostu Polak. Czy pójdą w ruch ub....e metody? Swoje punkty weź sobie na deser. I kasuj, kasuj co polskie, a Tobie nie na rękę.
Vote up!
3
Vote down!
0

Kolejorz

#1639198

Właściwie nic w tym artykule nie ma o czym już byśmy wcześniej nie wiedzieli. Zacytuję więc tylko  fragment, który dotyczy teg ,z czym się tu i teraz spotykamy, wytłuszczając wybrane słowa:              

Rządy miałyby się zobowiązać dodatkowo do promowania szczepień w różnych mediach i kanałach oraz do… eliminowania z rynku farmaceutycznego medykamentów mogących leczyć koronawirusa. Oba te argumenty, że tam w tych umowach to jest, przemawiają do mnie na zasadzie Herbertowskiej konstatacji, że „potwora widać po jego ofiarach”. No, bo jak wytłumaczyć te nachalne i coraz bardziej karkołomne kampanie szczepienne od „ostatniej prostej” do ronda kolejnych dawek? Jak wytłumaczyć inaczej tropienie i ubijanie w zarodku wszelkich prób leczenia kowida, prześladowania lekarzy to czyniących, tak jak to ma miejsce na przykład w przypadku amantadyny?

Wszystko to wskazuje na ochronę interesów monopolistów i to kosztem nie tylko pieniędzy publicznych, ale i zdrowia publicznego. I to w biały dzień.

(...) Państwa słabną, koncerny rosną w siłę. Mamy postglobalny świat kowidowy i stan ten, choć otworzył się, a właściwie przyspieszył, „za” kowida, będzie chyba jedyną rzeczą, która na pewno go przeżyje.

Przypomnę tu wywiad z dr. Astrid Stuckelberger, sygnalistką z WHO. Doktor wyjaśnia jak pracownicy  WHO zostali  zakładnikiem. Analogicznie rządy są zakładnikami  w tej grze...grze, w której wszystkie chwyty są dozwolone.

Niestety nie mogę tu wkleić aktywnie filmu, mogę tylko dać link: tu kliknij  - link do wywiadu

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-3

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1639032

- i leczenie chorego pacjenta który nabierze naturalnej odporności a nie masowe szprycowanie zdrowych ludzi - w tym takich którzy Covida przechodzili lekko i nic o nim nie wiedzieli i chyba ci mają te ciężkie powikłania po dodatkowym szczepieniu.

To nie są szczepionki uodparniające (tak myślą prawie wszyscy) - tylko leki podawane profilaktycznie wszystkim chętnym a rządy okres tej fikcyjnej odporności cały czas skracają.

PS - w Chinach jest już jakaś wersja Covida krwiotoczna - coś takiego jak szybko zakaźna Dżuma. Czytałem gdzieś na forum i zaraz poszukam wzmianki na ten temat.

Vote up!
5
Vote down!
-4

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1639036

Argument trafił, bo szybko pojawiła się reakcja.

Vote up!
4
Vote down!
-4

WAŻNE! Polska ma udział w morderstwach dzieci:
https://wrealu24.tv/recordings/bo4ikcj7.mp4

#1639054

i ogólnie dostępne

https://rumble.com/vqairp-tak-niewiele-potrzeba-aby-zrozumie-prosz-zrozum-i-pom-zrozumie-innym.html

 

https://rumble.com/vr5am9-zapowiedzi-psychopaty.html

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1639062

Tak, starajmy się nie eskalować problemów.

Błogosławieństwa Bożego Tobie i całej naszej Polsce.

Vote up!
2
Vote down!
-1

WAŻNE! Polska ma udział w morderstwach dzieci:
https://wrealu24.tv/recordings/bo4ikcj7.mp4

#1639109