Święto radzieckich kibiców (Artur M. Nicpoń)

Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Notka

"Nie wiem, jak to będzie z przybyciem do Polski żołnierzy specnazu, dla niepoznaki poprzebieranych w stroje kibiców (...)

Komunizm jest bowiem jak HIV, nieuleczalny. Jedyny sposób na pozbycie się tej choroby, to odstrzelenie jej wraz z nosicielem.

Rządzące Polską sowieckie pachołki, tak wyrywne do tego, by Obamie rzucać w murzyńską twarz „ignorancję” itp. epitety (słusznie!), na wieść o tym, że człowieki radzieckie mają zamiar maszerować przez naszą stolicę pod sierpem i młotem, natychmiast podkuliły pod siebie ogonki i wydały interpretację, że taki marsz to w żaden sposób nie będzie promowanie zbrodniczego ustroju i człowieki radzieckie mogą sobie ze Stalinem paradować po Warszawie bez przeszkód. Zresztą, Ruskie się o żadną zgodę nikogo nie pytają, tylko ustami swojego naczalstwa ustawiły już priwiślańskich przydupasów do pionu oznajmiając, że marsz się odbędzie tak czy siak i niech im kto podskoczy, skoro maszerować będą w sile 30-50 tysięcy luda (według róznych źródeł).

I jestem dziwnie pewien, że policja na usługach tych naszych rządzących szmat i zdrajców nie kiwnie nawet palcem w bucie, jak to kiwała chętnie 11 listopada zeszłego roku.
(...)
Równocześnie o zgodę na demonstrację w Warszawie wystąpiła śląska Solidarność. Tej jednak zgody na przemarsz 8 czerwca Hanka Walcowa nie wydała. No jeszcze czego! Ktoś by, nie daj Lenin, wzniósł jakieś patriotyczne okrzyki, flagą polską pomachał, czym niechybnie poczuliby się urażeni człowiekowie radzieccy. Tak mówiący po rosyjsku, jak i ich bracia na codzień udający Polaków.

Będziemy więc mieli tę ruską defiladę zwycięstwa, czerwone szmaty, sierpy, młoty i Stalina. Będą wznoszone ruskie okrzyki. I na to wszystko popatrzą sobie Polacy.

OK, lemingom to futerek na dupie nie zjeży, bo lemingi są na to zbyt durne i można im w pysk pluć, a one i tak twierdzić będą, że to deszcz pada. Niemniej jednak trochę tej zdrowej tkanki w Polsce zostało i ta zdrowa tkanka będzie miała sporo powodów do przemyśliwań, jak telewizornie w hajdefiniszyn i trzech wymiarach pokażą im ten bolszewicki paradenmarsz. (...)"

http://nicek.info/2012/06/01/swieto-radzieckich-kibicow/

Ocena polecanki: 
Brak głosów