Prof. Andrzej Nowak: Oni nie zasługują na nazywanie ich zdrajcami

Obrazek użytkownika portal.arcana
Wideo

Profesor Andrzej Nowak: Oni nie zasługują na nazywanie ich zdrajcami – to jest po prostu grupa pętaków.

Niespełna rok po katastrofie samolotu rządowego, w wywiadzie dla Portalu ARCANA Profesor Andrzej Nowak dokonuje oceny rządu i śledztwa smoleńskiego.

Pod koniec marca przeprowadziliśmy z Profesorem Andrzejem Nowakiem wywiad, by tuż przed pierwszą rocznicą smoleńskiej tragedii porozmawiać o stanie państwa, o skandalicznym przebiegu śledztwa dotyczącego katastrofy, a także o perspektywach dla Polski w kontekście nieudolnych rządów Platformy Obywatelskiej. Tym razem jednak w wersji tekstowej przedstawiamy Państwu jedynie skrót rozmowy i zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania wypowiedzi Profesora.

http://www.portal.arcana.pl/Nowak-oni-nie-zasluguja-na-nazywanie-ich-zdrajcami-to-jest-po-prostu-grupa-petakow,1061.html#post

Naszym krótkim wywiadem z Profesorem Andrzejem Nowakiem, chcieliśmy utwierdzić Czytelników naszego Portalu w przekonaniu, że nie warto poddawać się w walce o prawdę, a oceną znakomitego znawcy realiów zarówno rosyjskich, jak i polskich, chcieliśmy przedstawić naszą – Polaków – sytuację w rok po „największej tragedii w Polsce po 1945 roku”.

Prezentujemy ten wywiad z nadzieją, że w obliczu nowej fali manipulacji medialnych, związanej z pierwszą rocznicą smoleńskiej tragedii, trafi on do jak największej liczby osób. Pragniemy z naszymi skromnymi możliwościami włączyć się w proces odkłamywania rzeczywistości i zarazem zachęcamy wszystkich internautów, aby włączyli się w inicjatywy obnażające dezinformację otaczającą śledztwo smoleńskie.

Ocena polecanki: 
Brak głosów