Podpisz petycję o zakaz zadłużania państwa

Obrazek użytkownika Bacz
Notka

Podpisz petycję Stowarzyszenia "Koliber" do posłów Rzeczpospolitej Polskiej z prośbą o wpisanie do Konstytucji artykułu zakazującego zadłużania państwa.
http://www.dlug.koliber.org/
Bacz

Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Nie rozmieniajmy się na drobne, a poza tym, byłabym ostrożna, prowokatorzy nie śpią, a podpisując na lewo i prawo, można się skompromitować, a niektórym może właśnie o to chodzić. Ja podpisałam obie petycje o obserwatorów OBWE na wyborach. Na razie, wystarczy. Chcę się skoncentrować na poparciu dla PIS/patriotycznej opozycji i sprawie Smoleńska. Nie próbujmy wyjaśniać wszystkich zaszłości politycznych, ani ratować gospodarki w rękach p.p. Rostowskiego, Belki et consortes. Radziłabym umiar.

A swoją drogą, jestem zdziwiona tą inicjatywą BACZA

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#406483

Zakaz zadłużania państwa czyli zmniejszania haraczu jaki płacimy lichwiarzom leży w długofalowym interesie całego narodu, nie powinno się akceptować polityki szkodliwej dla narodu tylko dlatego że akurat mamy rządzących których nie lubimy, oni kiedyś odejdą a my i nasi potomkowie z długiem zostaniemy.
W petycji do której odnośnik podałem jest krótkie uzasadnienie dlaczego zadłużanie państwa jest złe. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej powinien czytać tu: http://www.dlug.koliber.org/faq
Pozdrawiam. Bacz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam. Bacz

#406485

więc nie wiem o czym Pani pisze. Inicjatywę BACZA trzeba popierać, bo nasz dług wynosi 220% PKB, a partia rządząca, aby nie tracic wyborców, nie przeprowadza reform, tylko pożycza.  Czy opamiętamy się wtedy jak Państwo ogłosi up[adłość. Dla jasności proszę posłuchać :

http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=22177

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#406486

 sie nie rozdrabniać na drobne i machnąć prośbę do Sanchedrynu Pozdrawiam życzę jutro lotu na Marsa.Prawdopodobieństwo 100stu %.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#406484