Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Keysyr
4 lata temu Demonstracja poparcia dla władzy Skąd my to znamy tę formę demonstrowania? Z pewnością najpopularniejsza jest w Korei Płn. Tam schemat jest podobny. Jest wódz "słońce słońc", wokół którego fukusują się ochy i achy, oraz pocieranie czołem o bruk. Jakiż to niesamowicie potrzebny po wczorajszej manifestacji jest odruch dodania sobie otuchy, że na moje oko nas było więcej. Jakie to ma znaczenie, czy wczoraj było mniej czy więcej manifestujących. Ja jestem dumny z tego, że wczorajsza demonstracja była efektem zrywu w poczuciu zagrożenia. Jeśli będzie taka potrzeba, to będzie nas setki tysięcy i lepiej aby PiS miał to na uwadze, że Węgry w tym kraju nie przejdą. .Nowoczesny
-10
Dwa marsze i czterej przerażeni dziennikarze
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Keysyr
4 lata temu Kilka pytań Piszesz pan, że "Świnie przy korycie raczej nie kwiczą tak głośno, jak te tłoczące się wokół niego w pewnej odległości". Czy taka konkluzja, to efekt obserwacji środowisk prawicowych, które już czują koryto, ale jeszcze nie dostąpiły mlasku mlasku? Skąd w naszej rzeczywistości pojawili się aborygeni? Czy to jest efekt ulegania obsesji przyklejania epitetów do wszystkich, z którymi się nie identyfikujemy? Czy bez tego prymitywnego zabiegu nie da się formułowac myśli? I jeszcze na koniec pozwolę sobie na ogólną uwagę. Polacy wczoraj pokazali, że są gotowi bronić tego, o co walczyło pokolenie pierwszej Solidarności. Jak czytam takie opinie jak pańska, to widzę, że mentalność ubeka jeszcze ma się dobrze. Gdrunt, to pałę mieć w pogotowiu i pokazać aborygenom, kto tu jest panem.
-5
Bure suki demokracji
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Keysyr
4 lata temu Co za brednie! Nie wiem w jakim stanie umysłu trzeba być, aby takie brednie produkować. Sądzę, że gdyby dać władzę ludziom o takich poglądach, to mamy powtórkę z praktyk czerwonych khmerów. Symtomatyczne jest jednak, że stylistycznie artykuł pisany jest na poziomie ucznia gimnazjum. Mam nadzieję, że nie przeceniłem potencjał intelektualny autora?
-7
Pod wodzą Petru na ulice wypełzł Obóz Zdrady Narodowej
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Keysyr
4 lata temu Świetobor Bardzo dziękuję za ten komentarz. Po pierwsze dlatego, że bardzo szanuję ludzi, którzy ukształtowani zostali w tamtym systemie i nie odnaleźli się w nowym. Jest to okoliczność obiektywna. Takich ludzi mamy setki tysięcy. Którzy z sentymentem patrzą na tamte czasy. Rozumiem i podzielam też ten punkt widzenia, który stawia nasz interes narodowy na pierwszym miejscu. Jestem przekonany, że wyprzedaliśmy majątek narodowy za "czapkę śliwek", ale częściowo widzę usprawiedliwienie dla tych działań, gdyż potrzebowaliśmy wówczas pieniędzy na zrównoważenie budżetu. Problem jednak w tym, że wiele prywatyzacji było złodziejskich, a państwo słabe, aby te procedery ukrócać. Nie zgodzę się jednak, że jesteśmy niewolnikami. Mamy bardzo wielu ludzi, którym zdecydowanie się dobrze powodzi w nowych czasach. Mnie w komunie stac było tylko na liche mieszkanko z tandetnym wyposażeniem. O samochodzie mógłbym tylko marzyć. Dzisiaj mam nowy dom, ogród i dwa samochody i od strony majątkowej nie powinienem narzekać, Zgodzę się jednak, że w tamtych czasach żyło mi się lżej, chociażby dlatego, że nie dręczyły mnie myśli, a co będzie, gdy nie będe mógł pracować. Nie jest też tak, że wszystko, co głosi PiS ja odrzucam. Problem jednak jest w tym, że nie podzielam sposobów realizacji celów. Nie wierzę w zamach w Smoleńsku i nie traktuję Kaczyńskiego jako "wielkiego człowieka".     
-1
CNN krytykuje PiS
Obrazek użytkownika Świetobor
Obrazek użytkownika Keysyr
4 lata temu Widzę, że stare czasy się przypominają
-2
CNN krytykuje PiS
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Keysyr
4 lata temu Szanowna Pani Pani wiara w fachowość ludzi Macierewicza jest oparta bardziej na wierze niż rozumie. Proszę tylko zapoznac się z fachowości dr Laska (https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Lasek), a także uwzględnić, że on sam nie pisał raportu, tylko był on wynikiem pracy najwybitniejszych polskich specjalistów. Wiem, dla pani to są pseudofachowcy, albo zdrajcy, no cóż, ale takich tylko w Polsce mamy. Setki ludzi zaangażowanych w badanie katastrofy byłoby uwikłanych w spisek? Takie konkluzje mogą tylko powstawać w chorych umysłach. Na koniec rodzi się pytanie. PiS moco zabiegało o międzynarodowe śledztwo, to dlaczego teraz tego nie chce? Odpowiedź jest prosta. Wiedzą, że w świecie manipulacje Macierewicza by nie przeszły. Przez 5 lat słyszeliśmy, że jak można badać katastrofę bez wraku, a teraz już się okazuje, że wrak nie jest potrzebny. To wszystko jest karmą dla niezorientowanych wyznawców PiS. Sama wiara w Kaczyńskiego nie wystarczy. Trzeba uruchomić rozum.
-7
Co za zdziwienie, że media zachodnie krytykują PiS
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Keysyr
4 lata temu Pani Katarzyno Pani epitety świadcza tylko o pani kulturze osobistej. Niestety, muszę panią zmartwić, że kompleksów na swoim punkcie nie mam żadnych. Jeśli pani chce, to zaświadczenie od mojego proboszcza dostarczę. Być może jest pani wyznania muzułmańskiego, albo żydowskiego, ale w moim Kościele uczą, abym pamiętał o ewangelii: "Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego". Zatem nadstawiam drugi policzek. Wszystkiego najlepszego Pani życzę
-5
CNN krytykuje PiS
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Keysyr
4 lata temu Antysalon Słowotok, słowotok, słowotok = ślinotok, ślinotok, slinotok. Czy poza generowaniem strumieni słow bez sensu i bez jadu coś jeszcze Waść potrafisz wykrzesać. Rozumiem, ze jeśli wykształcony dr Duda to ojojojojoj, ale jak jest krytykowany przez bardziej wykształconych w tej samej materii, no to już trofiejne tytuły, Takie to prostackie, że szkoda dalszej polemiki
-2
Atrofijno/trofiejne# wykształciuchy!
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika Keysyr
4 lata temu Niueste Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś :). Szczerze powiem, że gdy dyskutowałem na tym portalu kilka lat temu, to kultura dyskusji była wyższa. Niektórych blogerów nawet polubiłem, nawet wówczas, gdy się totalnie nie zgadzałem w sprawach fundamentalnych. Pytasz dlaczego wróciłem. Nie wiem na jak długo, ale może chcę zbadać stan psychiczny Polaków :). Czy są gotowi do "kamieniowania" słowem tylko za to, że ktoś mówi zielone, gdy oni są przekonani że różowe. Jako młody chłopak w 1980 roku czułem dumę z jedności w narodzie, gdy nawet członkowie PZPR wstępowali do Solidarności, bo podzielali jej idee. Dzisiaj ludzie są zagubieni w odróżnianiu dobra i zła. W ostatnich latach miałem kontakt z ludźmi różnych wiar i kolorów skóry, w tym wielu z Izraela. Tak jak Polacy, jedni są sympatyczni inni wredni, jedni mądrzy inni nie. U nas słowo "Żyd" staje się wytrychem na wyrażanie prymitywnych stereotypów. Pamiętam, że jako nastolatek pierwszy raz dowiedziałem się o istnieniu KOR z materiałów wewnętrznych PZPR. Tam był artykuł o dwóch "diabłach", którzy chcą obalić ustrój, wrogach ludu: Kuroniu i Michniku. Oni byli najgroźniejsi dla komuny, bo ich słowo było celne, które trafiało w postawy tamtego systemu. Michnik był wówczas dla mnie prawdziwym bohaterem i patriotą. Dzisiaj przez idiotyczną, demagogiczną propagandę znowu jest wrogiem ludu. Być może tylko dlatego, że jest pochodzenia żydowskiego. Ludzie tutaj używają słowo komuna nie mając może pojęcia, że mówią o swojej mentalności. No i jestem tutaj też dlatego, że nigdzie nie znajdę tyle zajadłych przeciwników :).    
-6
Czy PiS się zakiwa?
Obrazek użytkownika Niueste
Obrazek użytkownika Keysyr
4 lata temu Re: Cos takiego! Myślałem, że ona nie żyje ...
-9
Czy PiS się zakiwa?
Obrazek użytkownika Eva

Strony