Czy PiS się zakiwa?

Obrazek użytkownika Keysyr
Kraj

Jesteśmy świadkami groźnego konfliktu. Groźnego nie tylko z uwagi na kryzys konstytucyjny, ale również dlatego, że grozi nam pogłębienie konfliktu społecznego. Członkowie rodzin skaczą sobie do gardeł. Podobnie jest w naszych środowiskach pracy i wśród znajomych. Konflit dwóch zasadniczych wizji kraju. Jedna wizja kreowana przez Jarosława z Nowogrodzkiej, a druga przez Onych. Przeraża ilość jadu, który się tutaj wylewa w stosunku do innych współrodaków. Tak, dobrze się domyślacie. Jestem klasycznym z waszych definicji Lemingiem :). Byłem aktywny tutaj 4 lata temu i sutuacja obudziła mnie znowu. Byłem działaczem pierwszej Solidarności, a wprowadzenie stanu wojennego zaważyło na całym moim życiu. Nigdy nie należałem do PO, PiS, SLD, PSL itp. Oczywiście mam swoje poglądy na różne sprawy. Bez problemu mozna mnie znaleźć w sieci. Katolik z przekonania. No cóż, a jednak nie pasujący do tego tutaj obrazka. Jak to możliwe? Proste. Ja nie myślę schematami "czarno-białe". Świat tak nie jest skonstruowany. Kaczyński nas skutecznie podzielił. Nie dlatego, że inne mamy pomysły na Polskę, ale dlatego, że tym co inaczej myślą przyklejamy etykietkę: POlszewicy, lemingi, Komoruski, Gówno wyborcze, Michnik (czytaj Żyd) - główny wróg narodu. Gdy na to patrzę, to zadaję sobie pytanie. Co by powiedział na taki stan rzeczy Jezus. Pewnie by zapytał, dlaczego mnie tak nienawidzicie? Tylko dlatego, ze urodziłem się jako Żyd? Zobaczcie na swoje komentarze. Gdyby odcedzić z nich to co kapie nienawiścią, co jest czystym stekiem, epitetów i inwektyw, co jest ocenami bez elementarnej merytoryki, to zobaczcie co by w finale zostało. Komorowski i Michnik są dla mnie tak samo wielkimi patriotami jak i Lech Kaczyński. Nie muszę się ze wszystkim z nimi zgadzać, ale potrafię nazwać to co mi nie pasuje, a nie przez fakt, że zmieszam ich z błotem poczuję się lepiej lub zasłużę na podziw tutejszych autorów. Ze smutkiem czytam, że wystarczy, iż nie będę się zgadzał z Kaczyńskiem abym był przez was okrzykniety wrogiem ludu. Do czego to zmierza? Tak. PiS ma mandat do tego, aby zmieniać Polskę, ale tylko w granicach prawa. To nie jest tak, że prawo to MY! Głosowałem na Dudę, ale teraz z pewnością tego żałuję. 

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.3 (głosów:13)

Komentarze

Prawdziwy katolik, za którego się uważasz - potrafi oddzielić ziarno od plew. A ty tego nie umiesz. Taki z ciebie katolik, jak ze mnie kosmonautka Valentina Tiereszkowa.

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1500827

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Keysyr został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Cs tkg! Myślłm, ż n n żyj ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-9
#1500829

dotyczący Evy - masz ode mnie minus (i 6 pkt do tyłu).

Ty kpisz, czy pytasz o drogę?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1501000

kiwanie

 

potocznię się to

psycholstwem nazywa

tym POlszewia

normalnych ludzi kiwa

 

PS A ścislej kiwała, bo większość na oczy już przejrzała!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1500833

Napisałeś, cyt.: "(...) grozi nam pogłębienie konfliktu społecznego". Dlaczego nie dodałeś, z jakiego powodu? To nie PiS w czerwcu br. postąpił wbrew konstytucji, a platformerska swołocz, - obsadzając bezprawnie swoich sędziów w TK.

Dalej czytam: "Przeraża ilość jadu, który się tutaj wylewa w stosunku do innych współrodaków". Wystarczyło zaobserwować w telewizorni maistreamowej, kto pluł i nadal pluje tym jadem z mównicy sejmowej, jak również na tzw. konferencjach prasowych. Może byli to ludzie Jarosława Kaczyńskiego, a w szczególności poseł Stanisław Piotrowicz???

Jako fizyk powinienem ci Keysyr przypomnieć III Zasadę Dynamiki Newtona. Tak już jest świat urządzony przez Stwórcę, że to co mówią ludzie z PiS-u, zarówno w parlamencie, rządzie i kancelarii Przezydenta RP oraz my tutaj, czyli elektorat PiS-u - jest tylko reakcją na bandyckie działania platformersko-nowośmiesznej swołoczy. Swołoczy tej marzy się kontynuowanie "wygaszania Polski", wszak nie dokończyli tego "dzieła" i solidnie podpadli merkelowo-putinowskiej władzy, a profity już wzięli, które będą musieli zwrócić. A skąd je teraz wezmą, jak część ulokowali na Kajmanach, a resztę przejedli???

A tutaj samochwalcze i bałwochwalcze zdanie, cyt.: "Byłem działaczem pierwszej Solidarności, a wprowadzenie stanu wojennego zaważyło na całym moim życiu".   
Tiaaa!... A ja mam słonia w butelce :-) Motornicza Heńka Krzywonos też była działaczką Solidarności, a nawet zainicjowała strajk, zatrzymując tramwaj. G*wno by ten tramwaj zatrzymała, gdyby nie odłączenie energii w sieci trakcyjnej. Prawdziwy działacz pierwszej Solidarności nie powinien się nigdy pogodzić z postanowieniami Okrągłego Stołu, nie przyklaskiwać rozgrabianiu Polski przez cwaniaczków z byłego PZPR-u, UW-oli z Knesejmu, przez platformersko-pawlakową swołocz, którzy uwłaszczyli się na majątku wypracowanym przez długie lata z mozołem przez Polaków.

No to jeszcze jeden "kwiatek do kożucha". Napisałeś, cyt.: "Kaczyński nas skutecznie podzielił". A niby jak miał to zrobić? Tym, że w latach 2005-2007 walczył z korupcją i złodziejstwem??? Może dzięki tym poczynaniom rzeczywiście podzielił, ale tylko złodziejsko-mafijne grupy "biznesmenów". Podzielił na tych, którzy mieli ukrócony dostęp do "konfitur" oraz na tych, którzy z racji swych "wtyczek" w ówczesnej koalicji rządzącej PiS-LPR-Samoobrona ten dostęp jeszcze mieli.

Dalej pytasz, cyt.: "Co by powiedział na taki stan rzeczy Jezus. Pewnie by zapytał, dlaczego mnie tak nienawidzicie? Tylko dlatego, ze urodziłem się jako Żyd?". Ty Jezusa w swoje chore dywagacje nie mieszaj! Za cienki w uszach jesteś, bowiem nie znasz Pisma Świętego. 

A teraz naważniejsze zdanie z twojego komentarza, cytuję:

"Komorowski i Michnik są dla mnie tak samo wielkimi patriotami jak i Lech Kaczyński".

Kto ci zezwolił na obrażanie ś.p. Lecha Kaczyńskiego, kiedy to przyrównujesz tę postać do swołoczy pokroju Komorowskiego i Michnika???

To twoje idiotyczne i obrażające stwierdzenie pozostawię bez komentarza, bo mi się nóż w kieszeni otwiera, kiedy czytam takie bzdury! Niech inni Użytkownicy tego portalu dadzą ci za to zdanie "popalić". Mnie bowiem pozostały tylko słowa pełne gwiazdek (truczków) oraz te:

 "mundrzysz się jak Krysioków dzieciok, któren się jeno urodziuł, a jus mioł dwa zumbki mundrości"

 

P.S.
Nie bój się myśleć. Wierz mi - myślenie naprawdę nie boli.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1500841

To widać, słychać i czuć, że facet chwali się że był w Solidarności, tylko zaPOmniał POwiedzieć, że w takiej gdzie byli Wałęsa, Borusewicz, Borowczak i Krzywonoś, dla tego pisze takie bzdety, wspierają czerwony system, a może sam był TW, jak jego idole, Wałęsa Borusewicz czy Krzywonos.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1500846

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1500861

Verito, zaliczenie Michnika do grona patriotow jest dosc duzym naduzyciem.Jesli juz, to zapewnie patriota swej prawdziwej (wlasciwej) rodziny czyli panstwa izrael.

Mozna i trzeba miec wlasne zdanie ,ale powielanie idiotyzmow to juz gruba przesada. Nie wiem czy tez zaliczylas mnie juz do grona ujadaczy, ale raczej tak

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1500870

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1500896

Ja tu wszystkich traktuje jako moich "portalowych" kolegow czy kolezanek.Czy ze wzajemnoscia ?? tego nie wiem

Od czasu tej bezsensownej wojny z "desantem" i refleksji (nieco spoznionej ale jednak) nieco inaczej patrze na to co tu sie dzieje..

powiem tak - wiecej szacunku wszystkich dla wszystkich i bedzie dobrze.

pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1500900

zdaniem "poszczuł" Cybę na Kaczyńskiego, czy (pośrednio) Rosiaka? Twoim zdanie "szczuł" w Polsce Kaczyński czy PiS?

Kto stworzył propagandowy klimat wojny polsko-polskiej? O ile mnie pamięć nie myli - była to prowokacyjna audycja Kolendy-Zaleskiej. 
To może - do jakiej "opcji politycznej" ta Kolenda należy/należała?

Kto miał/ma nadal  ~90% mediów w Polsce?

Kto więc nadal ten groźny "klimat" konfliktu tworzy i podtrzymuje?

Wpis - celowo jest prowokacyjny, czy trudno to zauważyć?

Prowokować można nawet poprzez taki rodzaj "obiektywizmu", jak we wpisie, o ktorym dyskutujemy.

"Broń nas, Panie Boże od (takich) przyjaciół... "

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1501015

"Komorowski i Michnik są dla mnie tak samo wielkimi patriotami jak i Lech Kaczyński."

 

czy Aaron Szechter vel Adam Michnik tak mowiacy o Polakach to tez wielki polski patriota czy patrIdiota

 

Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji

 

http://www.wykop.pl/ramka/2831239/polacy-to-stado-baranow-powiedzial-adam-michnik-w-australijskiej/

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1500842

nowe łby?

 

niewielu już śmieszą

stare bolszewickie kawały

może więc nowe łby

lewakom by się przydały?! 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1500845

Źródło: historyk IPNu P. Gontarczyk, prof. Jerzy Robert Nowak, Wprost, Rzeczpospolita, Gazeta Polska, Wirtualna Polska, szechteriada.org.
Dlaczego Adam Michnik tak nienawidzi polskości i prawicy? Dlaczego boi się rozliczeń komunistycznych bandytów?

Tatuś Adama Michnika Ozjasz Szechter był członkiem Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. Stefan Michnik, to przyrodni brat Adama- stalinowski zbrodniarz, kat, o którym informuje nas nawet polskojęzyczna wikipedia. źródło (link is external) Matka Michnika Helena była komunistyczną działaczką, która wsławiła się pisaniem podręczników o tym jak najskuteczniej walczyć z religią Katolicką. Poniżej przedstawiam źródła, gdzie o bandyckich działaniach Michnikowskiej rodziny pisze historyk IPNu- Piotr Gontarczyk, profesor Jerzy Robert Nowak, Wprost, Rzeczpospolita, Gazeta Polska I Wirtualna Polska.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/5000/adam-michnik-oraz-zbrodnicza-i-antypolska-dzialalnosc-jego-rodziny

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1500843

 
- Michnik wiele uczynił, aby nie udało się odbudować w Polsce suwerennego państwa – stwierdził w rozmowie z “Super Expressem” reżyser Grzegorz Braun.
Reżyser stanowczo zaprzeczył doniesieniom, jakoby ukrywał się przed prokuraturą w związku z jego kontrowersyjną wypowiedzią.
– To propaganda sądzona przez środki masowej dezinformacji: PAP, TV reżimową, dla zmyłki zwaną telewizją publiczną, i GWiazdę śmierci z ul. Czerskiej. Niektórzy zatrudnieni tam paradziennikarze szerzą takie fałszywe treści, by zrobić ze mnie kryminalistę – powiedział.
- Kiedy dotarły do mnie wiadomości o tej kolejnej nagonce, pilnie zgłosiłem się na najbliższy posterunek policji, gdzie okazało się, że w rejestrze osób poszukiwanych nie figuruję – stwierdził. Zaznaczył, że dostał już wezwanie do prokuratury i ma się w niej stawić tuż po 1 stycznia.
Już w wywiadzie dla “Uważam Rze” zdradził, że pracuje nad filmem o Adamie Michniku. W rozmowie z “Super Expressem” zaznaczył, że chce przedstawić większości Polaków nieznaną biografię redaktora naczelnego “Gazety Wyborczej”.
 
– Michnik wiele uczynił, aby nie udało się odbudować w Polsce suwerennego państwa niepodległych Polaków – stwierdził. Jak dodał, założyciel “GW” “jest jednym ze współczesnych architektów katastrofy, czyli kolejnej wersji Wieży Babel, która nam się prędzej niż później na łeb zwali”.
Braun wprost określił Unię Europejską mianem “eurokołchozu” i przypomniał, że to właśnie Michnik był jednym “z głównych orędowników wprowadzenia Polski” do tej organizacji. Porównał także Unię Europejską do ZSRR.
 
Na stwierdzenie dziennikarza “Super Expressu”, o tym, że “Michnik, cokolwiek by o nim powiedzieć, ten moskiewski sowiet pomagał obalić”, odparł: “Zakłada pan, że sowiet upadł. A może on nie upadł, a jedynie się potknął i generalnie dobrze się miewa? Może wcale nie zniknął, a jedynie zmienił centralę? Takie pytania warto sobie stawiać”.
 
Braun od lat jest zdecydowanym przeciwnikiem środowiska związanego z “Gazetą Wyborczą” (jej wieloletnim redaktorem naczelnym i współzałożycielem jest Adam Michnik – przyp. red.), a jego ostatnią wypowiedzią m.in. na temat tej gazety zajęła się prokuratura.
 
“Kule powinny świstać, a mamy kabaret. Bo kolejny przesąd to wiara w pacyfizm. Wiara, że tu można cokolwiek załatwić, jak nie zostaną w sposób nagły, drastyczny wyprawieni na tamten świat z tuzin redaktorów “Wyborczej” i ze dwa tuziny drugiej gwiazdy śmierci mediów centralnych – TVN. Nie wspominam o etatowych zdrajcach ze starego reżimu. Jeśli się nie rozstrzela co dziesiątego, to znaczy: hulaj dusza, piekła nie ma. Jeżeli nie karze się śmiercią za zdradę, to co?” – mówił podczas wrześniowego spotkania w warszawskim Klubie Ronina Braun.
Kilka dni temu Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście Północ wszczęła śledztwo w tej sprawie. Prokuratorzy są już w posiadaniu oryginału wypowiedzi reżysera i sprawdzają, czy nie popełnił on przestępstwa.
 
Będący podstawą postępowania artykuł 255 paragraf 2 Kodeksu karnego stanowi: “Kto publicznie nawołuje do popełnienia zbrodni, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3″. Publiczny charakter takiej wypowiedzi zależy m.in. od ustalenia, czy padła ona na spotkaniu, które było ogólnodostępne.
 
Braun jest autorem kontrowersyjnych filmów dokumentalnych o związkach Lecha Wałęsy z SB i o generale Wojciechu Jaruzelskim. W 2008 r. przegrał proces cywilny, wytoczony mu przed wrocławskim sądem przez znanego językoznawcę prof. Jana Miodka, któremu zarzucił współpracę z SB. Z kolei w 2008 r. warszawski sąd uznał, że Braun nie musi przepraszać Wałęsy za film pt. “Plusy dodatnie, plusy ujemne”, a Wałęsa Brauna – za określenia, że film – według którego był on TW “Bolkiem” – to “gniot”, a Braun to “usłużny dziennikarz”.
(“Super Express”/PAP/Onet, GK/TR)
http://wiadomosci.onet.pl
Przypominamy nie znającym prawa, iż postać Arona Szechtera vel Adama
 
Michnika podlega w Polsce szczególnej ochronie.
Otóż Wysoki Sąd w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej (sygn. III C 1225, sędzia przewodnicząca Agnieszka Matlak) orzekł w pisemnym wyroku dnia 26.09.2005, iż:
“negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego”.
 
http://archiwaipn.hvs.pl/szechter-ozjasz-adam-stefan-antypolska-rodzina-archiwa-ipn/

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1500844

I dla tego tak potrzebna jest dekomunizacja i lustracja w sądach, prokuraturach, POlicji, wojsku i tajnych służbach, oraz w spółkach skarbu państwa i w urzędach powiatowych i gminnych.

Bo to jest lekarstwo na tą czerwoną zarazę i to bardzo dobre, KTO BYŁ W PZPR TO WON.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1500847

żyd  Michnik jest żydem i basta , jaka to obraza.

Jego braciszek dogorywa w domu starców  w Goeteborg/Szwecja i taka jest prawda.

Bronisław  Wildstein oficjalnie o swoim żydowskim pochodzeniu powiedział i CO??  

Może lepiej do tematu >>tj. co ci ukryci żydzi wyrabiają z Polska Racją Stanu- vide: szykowanie zamachu stanu przez  Trybunał Konstytucyjny ,konkretnie przez bandę Rzeplińskiego, acha i to jest  cacy ?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

rach

#1500891

icach prawa".

 

PO też miała mandat do tego, aby zmieniać Polskę, ale tylko w granicach prawa.

I się zakiwała!

...Tyle komentarza. Aż i tylko tyle bo  verita zeżre mnie i pchły moje, przypnie łatkę "sfory chamskich ujadaczy" etc.i jeśli nie daj Bóg zatnie się przy goleniu nóg czy brody, to obwini, że została napadnięta przez noże w szufladach wszystkich rzeźni świata. 

I jatkarka krzyczy - "robią jatkę". Zupełnie tak samo jak złodziejka PO, która też krzyczy - łapać złodzieja!

Hehehehe!....

Czy Administracja NP.PL naprawdę jest tak bezsilna żeby wypierd... stąd wreszcie tą prowokatorkę? 

 

Żałuj, kejsyr, że głosowałeś na Dudę! Za Bronka to było życie, a tera - dupa!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1500898

Znów mącisz. Jeśli tu tyle jadu i nienawiści widzisz, po co sobie i nam przykrość sprawiasz, wchodząc na to forum. Tyle miejsca w necie, co Cię tu właśnie przyciągnęło?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#1500911

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Keysyr nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś :). Szczerze powiem, że gdy dyskutowałem na tym portalu kilka lat temu, to kultura dyskusji była wyższa. Niektórych blogerów nawet polubiłem, nawet wówczas, gdy się totalnie nie zgadzałem w sprawach fundamentalnych. Pytasz dlaczego wróciłem. Nie wiem na jak długo, ale może chcę zbadać stan psychiczny Polaków :). Czy są gotowi do "kamieniowania" słowem tylko za to, że ktoś mówi zielone, gdy oni są przekonani że różowe. Jako młody chłopak w 1980 roku czułem dumę z jedności w narodzie, gdy nawet członkowie PZPR wstępowali do Solidarności, bo podzielali jej idee. Dzisiaj ludzie są zagubieni w odróżnianiu dobra i zła. W ostatnich latach miałem kontakt z ludźmi różnych wiar i kolorów skóry, w tym wielu z Izraela. Tak jak Polacy, jedni są sympatyczni inni wredni, jedni mądrzy inni nie. U nas słowo "Żyd" staje się wytrychem na wyrażanie prymitywnych stereotypów. Pamiętam, że jako nastolatek pierwszy raz dowiedziałem się o istnieniu KOR z materiałów wewnętrznych PZPR. Tam był artykuł o dwóch "diabłach", którzy chcą obalić ustrój, wrogach ludu: Kuroniu i Michniku. Oni byli najgroźniejsi dla komuny, bo ich słowo było celne, które trafiało w postawy tamtego systemu. Michnik był wówczas dla mnie prawdziwym bohaterem i patriotą. Dzisiaj przez idiotyczną, demagogiczną propagandę znowu jest wrogiem ludu. Być może tylko dlatego, że jest pochodzenia żydowskiego. Ludzie tutaj używają słowo komuna nie mając może pojęcia, że mówią o swojej mentalności. No i jestem tutaj też dlatego, że nigdzie nie znajdę tyle zajadłych przeciwników :).  

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-6
#1500995

Czy masz moralne prawo nazywania Michnika patriotą?

Michnika - syna Ozjasza Schechtera, przedwojennego komunisty, wroga Polski?

Michnika - brata Stefana - prokuratora uczestniczącego w sądowych morderstwach na polskich patriotach?

Michnika - który - ..."ooodczepcie sie od generała" (żeby wątpliwości nie było - genarała Jaruzelskiego - anty-Polaka!)

Michnika - reprezentującego niemieckie interesy wydawcy - w Polsce.

Doprawdy - nic tu do rzeczy nie ma jego "pochodzenie etniczne"!

To, że wydawał Ci się patriotą - niegdyś - nie jest przecież żadnym dowodem!

Czy nie dostrzegasz, co robi dzisiaj! Tak może postępować wyłącznie wrog Polski!

A Komorowski - patriota? Rzeczywiście nie znasz historii o Komorowskim broniącym WSI?

Rzeczywiście nie zetknąłeś się z opracowaniami Sumlińskiego nt. Komorowskiego?

I z całym procesem przeciw Sumlińskiemu, w którym wreszcie pojawił się świadek wyjaśniający kulisy tego procesu.
Pośrednio - także rolę Komorowskiego w tej łajdackiej intrydze!

Jakie masz rzeczywiste dowody na patriotyzm Komorowskiego?

Czy po prostu - chcesz znów "zaistnieć" na blogu: im bardziej kontrowersyjne opinie wygłosisz, tym bardziesz staniesz się znany (czytaj - popularny).

Chciałabym Cię zrozumieć, na razie - nie potrafię!

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1500999

Pani Katarzyno zgadzam się z każdym słowem, doskonale:) Pozdrawiam.

ps

Oczywiście Żyd to tylko wytrych i może niefortunnie użyty przeze mnie we wcześniejszym komentarzu nomen omen do   "łowcy jehowitów" przeciez i pierwszego tropiciela "czosnkowych' w blogosferze, no ale to już nie wazne.

Chodzi także o to, żeby nie było WSI i Komorowskiego:))), bo on nawet siedząc w Ruskiej Budzie może narobić szkód, a jeżeli ktoś bardzo lubi te klimaty, to nie powinien się dziwić, że dostaje w "trąbę" od czasu do czasu.

I to by było na tyle.

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1501011

"Tak naprawdę bowiem liderowo od 1944 do dzisiaj w Polsce bardzo duży wpływ na jej kształt ma niestety mała ale znaczeniowo istotna antypolska część Żydów z polskim obywatelstwem. Komunizm przez nich został siłą wprowadzany i oni też byli w większości twórcami PRL i III RP. Robili to wspólnie z polskimi komunistycznymi kolaborantami a później wcielając się w tzw. konstruktywną, "różową opozycję" wobec PRL - opozycję, w której mieli liderowo decydujące znaczenie.

 

Po wojnie znaczący trzon decyzyjny władz politycznych, UB czy krwawych i morderczych służb wojskowych stanowili Żydzi. Oni też w dużej mierze budowali podwaliny PRL. Podobnie ważnymi kreatorami zaś III RP byli też ich syjo-komunistyczno-trockistowscy lewaccy kontynuatorzy, których dzisiejszymi spadkobiercami są w dużej części m.in. lewaccy global-unioniści. Żeby zbliżyć się do czasów nam współczesnych warto wskazać, że Żydami z polskim obywatelstwem są lub byli m.in.: B. Geremek, T. Mazowiecki, L. Balcerowicz, J. Lewandowski, A. Kwaśniewski, J. Kuroń, J. Lityński, J.J. Lipski, A. Smolar, A. Michnik, W. Kuczyński, A. Olechowski, J. Hartmann, H. Lis, A. Hall, Szczepański i wielu, wielu jeszcze innych. To węgierski Żyd G. Soros narzucił Polsce złodziejski tzw. plan L. Balcerowicza a tak naprawdę plan G. Sorosa i J. Sachsa..."

 

http://krzystofjaw.salon24.pl/682762,antypolskie-srodowiska-zydowskie-nieczysta-gra

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1501012

Tobie się PO prostu POrtale POmyliły, wyznawcy kultu Michnika i Kuronia to gazeta żydowska gówniana, a nie NP.

Czytałeś list żyda Gieremka do swego brata w USA, PO co żydzi Michnik, Kuroń obalali system, by zbudować na zgliszczach Polski swoją judopolonie, a Polaków ma zostać 15 milionów do pracy za pół darmo.

Jak tak kochasz pejsatych drani, to co tu robisz jeszcze w Polsce, Izrael czeka.

Szambo i POmyje to twój klimat, pejsaty człowieku.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1501016

Napisałeś tak: "Michnik był wówczas dla mnie prawdziwym bohaterem i patriotą. Dzisiaj przez idiotyczną, demagogiczną propagandę znowu jest wrogiem ludu".

Przyjmij do wiadomości, że Michnik jest kanalią nie dlatego, że tak go bezpodstawnie nazwano. Jest kanalią nie dlatego, że zadziałał demagogiczny mechanizm propagandowy. Jest kanalią dlatego, że działa on na szkodę Polski i Polaków. Przykładów na to są setki tysięcy. Wystarczy poczytać jego GW.

Jeśli tak nadal będziesz pisał, to będzie się to nazywało propagandą wybielającą tę kanalię. Wówczas ty będziesz również kanalią.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1501048

Byłem działaczem pierwszej Solidarności, a wprowadzenie stanu wojennego zaważyło na całym moim życiu.

W żargonie esbeckim takie oświadczenie nazywa się "zalegendowaniem", mającym na celu wzbudzenie zaufania u rozmówcy.
Z legendowaniem spotykałem się wielokrotnie, nie tylko w czasach stanu wojennego ale i w znacznie późniejszym czasie. Nie zdziwiła mnie więc dalsza część wywodu Keysyra.
Dyskusja z nim jest zwykłą stratą czasu.
I tyle.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Grzest

#1500925

Jest w notce więcej sprzeczności logicznych we "wklejkach". Kilka z nich nie może występować równocześnie w jednej legendzie.

Notkę przeczytałem wczoraj, miałem "pozostawić bez biegu", ale nie wytrzymałem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


#1501022

Legendą jest zdanie, które przytoczyłem. Nie ma ono sprzeczności. Reszta to narracja albo hasbara. W narracji sprzeczności może być dowolnie dużo. Im więcej tym lepiej, gdyż wtedy łatwiej ukryć zasadniczy cel przekazu.
Przy okazji zastanawiam się jaki jest główny cel wpisu cyborga. O żadnych sprzecznościach, zwłaszcza logicznych w swoim wcześniejszym wpisie nie wspominałem. Czyżby chodziło o zmianę niebezpiecznego dla niektórych tematu? Taki chwyt jest równie często stosowany.
Na dalszą dyskusję nie dam się już tutaj wciągnąć.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Grzest

#1501024

Szczerze,bez ironii. pozwolę sobie na drobną cząstkową uwagę co do kolorowej rzeczywistości. Na swoim facebookowym profilu mam zdjęcie profilowe na tle podwarszawskiego bagienka (zwanego "Kaczymi Dołami":)) . Jest w tym pewna symbolika - na bagnie bez względu na kierunek wybór pierwszego kroku i kilku następnych jest naturalny i oczywisty. Nie ma też raczej wątpliwości ,że za to odpowiada bagno a nie powiedzmy drzewa. Cóż jest wyraźna polaryzacja - albo się przejdzie suchą nogą albo utonie. 

Co do Jezusa to odnosząc się do ogólniejszej sytuacji i przemawiając do tłumu był bardzo ale to bardzo radykalny. Historycznie rzecz biorąc wiadomo ,że miał rację. Każda nijaka droga obrana przez społeczność w jakiej przebywał musiała doprowadzić do tragicznej wojny , rzezi i wygnania. Jest coś co wzbudza u mnie moralne mdłości ,maniera wielu współczesnych chrześcijan do dziwacznego wyrozumiałego ospałego uniwersalizmu ,przedelikacenie takie ( Herod odnowił architekturę świątyni a nauki faryzeuszy utrzymywały ład społeczny i sprzyjały rozwojowi, byli takimi samymi patriotami jak Chrystus.:) ) Ani celnik,ani Samarytanka ani ci inni potraktowani życzliwie i wyrozumiale nie byli reprezentatywni dla swoich środowisk ,nie byli lemingami. Lemingi słuchały z leniwym zainteresowaniem póki to było dozwolone.

Michnik i Komorowski są po prostu złodziejami.

 Michnik to  typ doliniarza ,który wtapia się w tłum podsycając rozmowę na oklepany temat (żydowskich sentymentów, tragedii i kompleksów) albo używając tej samej techniki (rozmówcy swojaka) podsyca emocje i wzbudza tumult . W nadmiernym uspokojeniu albo nadmiernym zamieszaniu opróżnia sakiewki. Potem krzyczy łapaj złodzieja. jest w tym biegły.I ...nie jest żydem ,pozbyłby się swojej żydowskiej tożsamości za jednego srebrnika gdyby mu się to opłaciło.Jest dla niego tylko wygodnym strojem roboczym.

Komorowski to z kolei typ bandziora. Takiego co dostaje cynk i idzie ze swoją bandą na włam,na pewniaka  z ewentualną mokrą robotą. Tacy czasem robią karierę przyjmując dodatkowe zlecenia , tu kogoś stuknąć , tam komuś dokuczyć . I to ten przypadek.   

  

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1500929

Rzeczowa i rzetelna analiza postawy tych anty-polaków, i w żadnej mierze nie - polskich patriotów!

Dziękuję!

Tylko powtarzam - w jakim celu pisze autor tego blogu?

A w jakim celu "basuje" mu Verita?

Nie rozumiem!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1501021

Za co można szanować Michnika; ja nie wiem.

W czasie stanu wojennego biegał po kościolach, teraz okazało się, że rozbija polski Kościól, popierając księzy rozłamowców. Nie przeszkodziło to GW na dorabianiu sie na wydawnictwach dot, Jana Pawła II. Potem okazało się, że  najlepsi przyjaciele Michnika to Urban, Jaruzelski, Kiszczak i czołowy antypolak Gross.

W więzieniu pisał prace naukowe, wymagające   sporej biblikoteki, podczas gdy inni polityczni nie mieli czasem nawet ołowka. Korzystał bezprawnie z zasobów archiwóœ - co on tam rob ił, nikt nie wie. Czy czyścil włąsne konto, czy zbierał haki na inne osoby.

Zrobił wiele dla zniszczenia polskiej rodziny - to GW popierała prace hipermaketów w niedziele, a przcież tam pracują kobiety, czyjeś żony i matki. Popierał emigrację młodych na do pracy, nie obchodziło go rozbicie polskich rodzin i  los eurosierot. Popiera też legalizację związkóœ jednopłciowych jako małżeństw.

Kiedyś, dawno temu kiedy czytałam GW, stale była tam obecna martyrologia Zydów. Jakoś nie zauważyłam artrytkułów na temat eliminacji polskiej inteligencji, w tym nauczycieli i profesorów oraz duchowieństwa, tylko dlatego, że byli Polakami.

I na koniec pretensja osobista. W 1989 roku, odkładaliśmy na większe mieszkanie. Gazwyb mocno akcentowała spadek złotówki (co okazało się nieprawdą). Zamieniliśmy więc oszczędności na dolary. W niedługim czasie Gazwyb napisała, że dolar spada (tez nieprawda), zamieniliśmy więc oszczędności na złotówki. Straciliśmy podwójnie. Nie wiem czy Michnik sam wzbogacił się na tym oszustwie, czy pozwolił wzbogacić sie innym, ale dla mnie stracił twarz nieodwołalnie.

Pomijam tym razem jego paskudną spuściznę rodzinną.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1500951

 

por. http://niezalezna.pl/73649-i-o-ten-caly-wrzask-agora-straci-miliony-po-wycofaniu-rzadowych-reklam

W latach 2010-2014 dwanaście ministerstw wydało na reklamę w prasie, radiu, telewizji i internecie ponad 260 mln złotych. „To dwa razy więcej niż wszystkie ministerstwa w poprzednim odstępie czasowym” – piszą autorzy analizy opublikowanej w portalu jagiellonski24.pl. Z tej puli największa kwota przypadła koncernowi Agora SA, wydawcy „Gazety Wyborczej”. 

No to ma głowę do interesu Michnik & co. Ale - jaki (albo - czyj) w tym patriotyzm? 

I - gdzie tu powód do szacunku? 

To są pytania do Keysyr-a!

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1501081

 

"wkleił się" dwakroć.

Usuwałam duplikat, bez większych sukcesów.

Toteż - zmieniłam tekst.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1501082

Myślenie to jest Miłości namiastka

Oczywiście Tej Boskiej niezależnej

Dążącej do Prawdy z czystością zbieżnej

Gdy się zło wplecie jako wątek Prawdy

Nastanie związek zależny , półprawdy

Niesie on treści od samego diabła

Od niego jest źródło , Wiara osłabła

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1500969