Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Mel_09
7 lat temu Zwinięto m.in. "Dalmor", Centralę Rybną, Stocznię Gdynia i PLO, cały czas tłumacząc, że łowiliśmy na Morzu Ochockim, skąd nas wyrzucono ( prawda, nawet strzelano), że statki w stoczniach budowano wyłącznie dla ZSRR, a w ogóle po co statki, skoro są ...tiry. Otóż w Niemczech, Finlandii, we Włoszech i Francji nadal buduje się statki, łowi ryby i przetwarza się je. Nam przypadła inna funkcja, lecz z uwagi na miłą pogodę aż żal wyłuszczać przyczyny, bo ta jest przecież powszechnie znana. Przyznaję, że dziwi mnie to, że inni się dziwią takim obrotem spraw. Przed ośmioma, a może dziesięcioma laty wyznano na łamach "GW", w jaki sposób przeobrazi się miasto tętniące od przedwojnia życiem portowym. Tłumaczył to w małej notce sam gigant przekształceń własnościowych, że teren, na którym wznosi się stocznia "Nauta" zostanie zabudowany hotelami i zamieni się w kurort. Brzmiało to jak bajka o żelaznym wilku. Bo jak to? Komuniści przybyli wraz z 2 frontem białoruskim do Gdyni nie zniszczyli, a rozwinęli przemysł, a tu takie pomysły?! Jakiś kolejny Zoppot? Nikt nie dawał wiary. A jednak. Stało się!
0
Prognoza dla Warszawy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mel_09
9 lat temu Nie do wiary! I wielki wstyd! Jak można mieć tak krótką pamięć?! Pomysł z wystawieniem poroża na Allegro wyśmienity. Bronisław powinien już dziś zacząć obfotografowywać okazy.
0
Lożę Prezydencką tanio sprzedam, oraz o Pani Elizie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mel_09
9 lat temu Niektórym trzeba podstawić fotografie pod nos, by zobaczyli, jak wyglądają pejzaże za horyzontem ich wyobrażeń o innych ludziach. Pozdrawiam Mel
0
Polska według ich właścicieli
Obrazek użytkownika Popruch
Obrazek użytkownika Mel_09
9 lat temu Moi drodzy! Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze. I tak należy czytać działalność parówkowego z Biłgoraja. Jeżeli ojcem chrzestnym ruchu człowiekopodobnych palaczy marihuany jest rzecznik stanu wojennego, to wiadomo, że trzeba bić na trwogę. Bo Jot.Pal. będzie parł wyżej i spróbuje sięgnąć po władzę. I - co gorsza - przy współudziale wsi spokojnej i wesołej może mu się to udać! P.S. Jeśli zaś chodzi o wspomnianą "wiarę okultystyczno- satanistyczną", do której podchodzę z dużą rezerwą, to być może ów niepokojący KP klimat wypowiedzi sztukmistrza z Biłgoraja, który wybrzmiewa jakąś przedchrześcijańską ideą, został po prostu zaszczepiony przez Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice, którego Jot. Pal. jest wielkim miłośnikiem:-))) http://pl.wikipedia.org/wiki/O%C5%9Brodek_Praktyk_Teatralnych_%22Gardzienice%22
0
Nie śmiejcie się z Palikota.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mel_09
9 lat temu Często oceniam pozytywnie kolejne teksty, nie wpisując komentarza, i bynajmniej nie po to, by zebrać jakieś punkty dla siebie, ale po to, by autor wpisu miał świadomość, że jest czytany i wysoko oceniany. Zresztą, ile tu się pojawiło artykułów kwitowanych wieloma punktami, bez komentarza? Z niedopowiedzianym podziwem dla odwagi piszącego? Na początku mojego skromnego bytowania na Niepoprawnych.pl( czyli zaraz po katastrofie smoleńskiej), dałem tzw. plamę: Otóż zachwyciwszy się artykułem Kokosa, wyrażając swoją aprobatę dla treści i stylu autora,nie skwitowałem jego wypowiedzi żadnym punktem! Dopiero z czasem nauczyłem się, jak to się robi:-))) Uważam, że każdy bloger powinien mieć możliwość ( o ile takowej jeszcze nie ma) usuwania komentarzy deprecjonujących jego tekst. P.S. Korzystając z okazji, mam pytanie dotyczące finansowania Niepoprawnych. Czy można by zamieścić na stronie nr konta (chyba że gdzieś jest, a ja nie widzę), na które ktoś, nieposiadający karty, mógłby przesłać pieniądze???
0
Burza niepoprawnych mózgów - dyskusja z nagrodami - ocenzurowana 5 maja, a potem na bieżąco
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika Mel_09
9 lat temu P.S. Również pod wzgledem antropologicznym osoby zamieszkujące okolice Śląska nie różnią się od pozostałej ludności Polski. Dlatego nie można mówić o narodowości śląskiej. Ślązak jest Polakiem. Czy tego chce, czy nie.
0
Naród śląski nie istnieje
Obrazek użytkownika p.e.1984
Obrazek użytkownika Mel_09
9 lat temu Zacznę niezbyt oryginalnie, posiłkując się info z Wiki "Amerykanie mają różne pochodzenie etniczne, ale łączy ich historia i styl życia. Chińczycy posługują się różnymi językami, ale łączy ich to samo pismo". Otóż Ślązaków z Polakami łączy język polski jako narzędzie komunikacji. Zaś gwara śląska nie jest odrębnym językiem, ale odmianą języka narodowego. Naszego, wspólnego, pięknego języka polskiego.
0
Naród śląski nie istnieje
Obrazek użytkownika proxenia
Obrazek użytkownika Mel_09
9 lat temu Szacunek dla autora tego tekstu i jego bohatera. Pozdrawiam
0
Misja życia Antoniego Macierewicza
Obrazek użytkownika krisp
Obrazek użytkownika Mel_09
9 lat temu Dziękuję za ten w s p a n i a ł y tekst!!! 10/10
0
Generał Papała w Radiu Erywań…
Obrazek użytkownika AdamDee
Obrazek użytkownika Mel_09
9 lat temu Autorzy tego konceptu zupełnie się nie znają na samochodach. I - zdaje się - nie poświęcili zbyt wiele czasu na napisanie nowego odcinka serialu o zabójstwie generała Papały. Daewoo Espero nie był może najgorszym autem w swojej klasie, tyle, że ten samochód to straszny pożeracz paliwa. I, o ile pamiętam, żaden złodziej nigdy się na niego nie połakomił.
0
Nie było egzekucji na Marku Papale?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony