Ważne, a pomijane wątki zamachu w Smoleńsku!!!

Obrazek użytkownika balsam
Blog

Cały czas dręczy mnie sprawa, że nikt nie drąży bardzo istotnych faktów ze Smoleńska,

a mianowicie wpisów blogerów na forum automobilistów ze Smoleńska, wpisy te dotyczą czasu zamachu link:
http://blogmedia24.pl/node/28700

Napiszę krótko, że 8.25 czas pierwszego komentarza plus czas pozyskania informacji i wpisu, to co najmniej 2-3 minuty, więc według tej informacji czas upadku samolotu musi, być zbliżony do 8.20, o 8.27 następuje następny, niejako potwierdzający wpis??? Dlaczego nikt nie podejmuje tego bardzo istotnego wątku??? Przecież na konferencji prasowej z udziałem Putina i ministrów czas, według nich katastrofy to 8.56, skąd te rozbieżnosci??? Czy nikt nie miał zegarka??? Czy ktoś zajmuje się tym, co powodowało tak spektakularne, bo na oczach całego świata, kłamstwo??? Druga sprawa, też już ujawniona na blogach, to pojazd służący do wojny elektronicznej, będący na wyposażeniu armi rosyjskiej, co ten pojazd robił w pobliżu tzw. miejsca katastrofy. Niestety dzisiaj nie mogę podać linku do tego filmiku, który realizował Piotr Kraśko na miejscu tzw. katastrofy, gzie pokazane było, jak brutalnie jeden z agentów bronił dotępu obietywem kamery do miejsca gdzie stał, ten wyżej w/w pojazd. Dowód ten, już został zmanipulawany w ten sposób iż po kilku ujęciach zastał wmontowany, filmik pana prawdopodobnie aktora w tym spektaklu, pana Wiśniewskiego. Na orginalnym filmie był moment, kiedy agent w dość bezpardonowy sposó zasłania pewne miejsce, zasłania ręką, ciałem, tak, że operator przechodzi na inne mijsca, ale po pewnym czasie, kiedy ów agent wycofuje się, operator instynktownie powraca ukradkiem w to miejce, które dla laika, byłoby bezznaczeniowe. Ale znalazł się widz, który rozpoznał ten pojazd i dał temu wyraz we swoim wpisie, demonstrując go w pełnej krasie. Dziś, kiedy chciałem zwrócić ponownie uwagę na ten własnie szczegół, okazało się, że to jest już niemożliwe, mimo, że miałem to we włsnych zakładkach, a próba odtworznia orginału, okazała się fiaskiem. Może jednak ktoś posiada relację Pana Kraśki z 10.kwietnia w całości, to proszę o uzupełnienie w komentarzach. Chodzi o to, że nikt nie zajmuje się wątkiem obecności takiego sprzętu w miejscu, gdzie niby przypadkiem, spadł samolot z preZydentem obcego(polskiego) państwa na pokładzie???

Brak głosów

Komentarze

Na portalu smoleńskich fanów automobilistyki odczytałem o godzinie 8,25, że coś się stało, że cała straż pożarna jedzie na lotnisko. Czyli wypadek Tu-154 M 101, był dużo wcześniej, a putin i tusk kłamią i nie mieli szans koronkowej opereacji zamordowania Prezydenta Polski. Wrogiem Naszej Ojczyzny, nie jest tylko skurwy  putin, a główny zdrajca to gnój,  rudowłosy donald tusk - zwany premierem polski.

Prawdziwa Polska została zamordowana po 1945 roku.

10 kwietnia 2010, Polskę mordują nowocześni specjaliści, nazwiska: tusk, komorowski, ...

... za zamordowanie Prezydenta Polski - kara śmierci !!!

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#88633

Premier Tusk to największa pomyłka narodowa XXI wieku, ten wnuk dziadka z wermachtu, nigdy nie powinien, nawet pomarzyć o tym urzędzie. Kto dopuścił, że potomek faszystowskich Niemiec, dla którego Polacy, żyją na wynajętym od Niemców terytorium i za cholerę nie chcą przyjąć wypowiedzenia umowy, że taki ktoś(odwioeczny wróg) został premierem Polski??? Drugi Komorowski, kto zna jego prawdziwy pradziadowy życiorys, kto może zaświadczyć kim byli, tam gdzieś na wszchodzie, kto potwierdzi ciągłość polskiego rodowodu? Czyżby Moskale komuniści???, którzy wysłali, możliwe podstawioną rodzinę o znanym nazwisku do odradzającej się Polski. CZy żyją w Polsce ludzie, którzy mogliby potwierdzić, że wracający dziadek Komorowski do macieży, to ten prawdziwy Komorowski??? Kto pozwolił, że\ ludzie nie sprawdzeni lojalnosciĄ dla Polski, że potomek mógł zostać Prezydentem. Jego działalność już to wskazuje i potwierdza, najgorsze przypuszczenia!!! Dla myślących i chcących poznać historię tej rodziny, zauważą ogrom sprzeczności w opowiadaniu o niej potomka. Przypisywanie sobie hrabiostwa nadanego przez zaborców to już dyskwalfikuje od urzędu. Kto dopuścił??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#88659

Historia dziadka Tuska, tego z wermachtu i 2 obozów koncentracyjnych według mnie kryje bardzo ponurą historię.
D.Tusk w obozie Stutthof pokazywał palcem napis na pryczy "TUSK".
Mam takie osobiste doświadczenie z więzienia w stanie wojennym, ze nie miałem pod celą nic do pisania.
Wydrapywałem więc nazwiska klawiszy na murze za pryczą by nie zapomnieć nazwiska swoich oprawców.
Tak też i mogło być i z tym napisem "TUSK" na pryczy w obozie Stutthof.
Ponadto, jak to było z tym komendantem obozu Stutthof, który akurat "więźnia" Tuska wybrał na swojego "lokaja" do innego obozu.

Pozdrawiam.

PS
"Kto dopuścił??? " Komunistyczne spec służby, które go do tego przygotowywały przez dziesiątki lat.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#88664

Dziadek Tuska nie ma, żadnych świadków swojej pozycji w tym obozie, nikomu jakoś nie udało się przeżyć, by potwierdzic te opowiadania???? To samo dotyczy rodziny teściów, kim byli, i jakie mieli poglądy w cZasie wojny, nikt nie może potwierdzić ich zachowań. Dużo jest poszlak, z którychn wynika, że byli "dobrymi"Niemcami. Wiemy tyle, że siostra dziadka Dawidowskiego, którym tak szczyci się, jego Polskoscią Tusk, uciekała na tym zatopionym statku Betlofie czy jakoś tak, przed wyzwolicielami, zapominając dadać, że Dawidowski wychował rodzinę, która po zakończeniu wojny nie potrafiła słowa po polsku, że do lat 60-tych kolendy śpiewali po niemiecku. Nikt o tym nie powiedział Polakom??? Naprawdę szkoda ich kopać, ale kto do tego dopuścił, że miał czelność pozować i zostać Premierem, działając dziś na zgubę i utratę suwerenności???Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#88668

Agenci o sfałszowanej tożsamości. Jaruzelskiemu dorobiono herb, pochodzenie ziemiańskie, ojca legionistę, a dziadka powstańca. Ciekawe, że w Kurowie nie pamiętają takich, bo niby szybka przeprowadzka do Warszawy, później na Litwę, a w końcu Syberia. Zapewne nikt z rzeczonego majątku, gdzie służył stary Jaruzelski, nie przeżył wojny (casus taki jak w przypadku szlachectwa p.Rezydenta). A jak zasłużył się dla Polski, to wiemy. Jak tak niemęski typ, ze zrąbanym kręgosłupem mógł zrobić wojskową karierę, i to tak szybko, mimo że było wielu swoich, sprawdzonych we frontowych bojach na dowódczych stanowiskach. Zastanawiające. Wspominano, że był protegowanym radzieckiego generała Popławskiego, w-ce ministra obrony narodowej do 1956 r. Ciekawe, że p.Rezydent chwalił się, że jak zaczął pracować w MON, to Jaruzel ciepło go przyjął, bo ponoć znał jego rodzinę. Z czasu pobytu na Litwie? Jaki ten świat jest mały. ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#88670

Jak nie masz pojęcia o czym piszesz, to lepiej zamilknij, zanim staniesz się w oczach innych pośmiewiskiem na miarę idioty.

kniaź Michaił

Vote up!
0
Vote down!
-1

kniaź Michaił

#88675

to szeroko stosowana metoda rosyjskich służb specjalnych.
Używanie ludzi ze zmienioną tożsamością, hodowanych latami w docelowych krajach było b. skuteczne. Ostatni skandal szpiegowski w USA, gdzie wyłapano 10 szpiegów, z których tylko jedna to regularna Rosjanka (z brytyjskim obywatelstwem zresztą) to najnowszy przykład. Reszta to "wydmuszki" nie wiadomo z jakiego kraju pochodzą, NIE MAJĄ AKCENTU - to by świadczyło, że są drugim pokoleniem "matrioszek". Dla mnie jest całkiem jasne, że rząd PO nie jest rządem polskim. Tusk i Komorowski to rzeczywiście "ludzie znikąd". Dawni krewni i znajomi rodziny Tuska wyjechali. Rodzina Komorowskich przyjechała z kresów. Oczywiście teorii "wydmuszek" nie jesteśmy w stanie 100% potwierdzić, lecz jest ona b. prawdopodobna. Pewna wskazówką może być nagromadzenie drobnych kłamstw w procesie "legalizacji" czy "legendowania".
Twardym faktem może być tylko zasada "Po owocach ich poznacie".

Vote up!
0
Vote down!
0

Leopold

#88698

Po pierwsze. Matrioszki o ile zdecydowano się wykorzystywać, wprowadzano na bardzo krótki czas, by nie zostały zdekonspirowane. Logiczne? Aż nadto. Nie da się bowiem wybić wszystkich żyjących świadków z przyczyn czysto technicznych. Ludzie się po jakimś czasie rozjeżdżają w świat. Gdyby którykolwiek podejrzewany był Matrioszką, było by proszę mi wierzyć głośno o tym.
Po drugie Dzierżyński, Jaruzelski i inni mają potwierdzoną genealogię i to przez osoby wybitne w opracowaniach genealogicznych. Fałszowanie ksiąg metrykalnych to nie jest prosta sprawa. Szczególnie tych powstałych przed II wojną.
Niech Pan sobie wyobrazi, że pośród Polaków są również renegaci i skurwysyny gotowe sprzedać się za garść złotych rubli. Proponuję poczytać trochę wazeliniarskich tekstów o Rosji w wykonaniu pseudoendeków (endokomunistów z dawnego PAX-u). Czy Ci też są matrioszkami?
Sądzi Pan, że Polacy to naród w 100 procentach złożony z ludzi kryształowych? Ja nie. Właśnie dlatego uważam, że nie trzeba spisków i matrioszek. Wystarczą renegaci.

kniaź Michaił

Vote up!
1
Vote down!
0

kniaź Michaił

#88748

Rację ma Kniaź Michaił: w erze identyfikacji tożsamości choćby na podstawie akcentu, linii papilarnych, nie mówiąc już o kodzie genetycznym, używanie na szeroką skalę i do newralgicznych, strategicznych celów matrioszek, hodowanych przez długie lata jest po prostu nieopłacalne. Ponadto, w przypadku komunizmu jako agent o wiele lepiej wpisuje się renegat: ideowy komunista czy lewak, albo opłacany (różnymi sposobami) sprzedawczyk.

Vote up!
0
Vote down!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#88765

Działają na zasadzie wahadła.
Pół godziny w tę lub w tamtą stronę, ot taka przypadłość ich czasomierzy.
Godzina zależna jest więc od momentu wychyłu wahadła i chwili jej odczytu.
Tak godzina ma być według ruskiej rozpiski i tak jest.
Ciekaw jestem jak by wyglądało przesłuchanie tych smoleńskich zbrodniarzy w beczce z kwasem azotowym i głową wystającą ponad poziomem tego kwasu.
Czy bez bicia i bez tortur byliby nam w stanie dużo opowiedzieć o planowaniu i o swoim udziale w tym zamachu?
Przydałaby się też z tego przesłuchania bezpośrednia transmisja w ich ulubionych stacjach telewizyjnych, jak TVN i Polsat.
Pobiliby tą swoją transmisją wszelkie rankingi oglądalności.

PS
Mogę gratisowo dolewać kwas do tych beczek z tymi kanaliami by po tych ścierwach nie pozostał żaden ślad na ziemi.

Vote up!
1
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#88662

Gdyby w Polsce, byly polskie specsłużby, to jak na mój skromny rozum, musielibyśmy wszystko wiedzieć, ze wszystkimi szczegółami, bo aktorów było tak wielu, że nie byłoby trudno przesłuchać kilku np. w Kij.....ach. Ale, jest ale, czy Polska posiada polskie specsłużby cZy tylko hańbę narodową WP, której po śmierci prezydenta nie da się zmyć, adną chemią??? Ale, może przyjdzie taki czas, jak w piosence??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#88663

WSI do 2006 roku wysyłało do ruskich służb według rozdzielnika wszelkie swoje opracowania.
Jedne do NATO, a drugie do Rosji.
Które były prawdziwe?

Te do Rosji, bo te do NATO były pisane w Rosji, a Dukaczewski je tylko podpisywał i wysyłał według rosyjskiej rozpiski.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-1

Obibok na własny koszt

#88666

Tak! czas "katastrofy", pierwsza informacja podana w GWnie michnikowym była tez dużo wcześniejsza.
Od kogo ją mieli?!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#88680

Nie mamy dowodow, czy na serwerze byl dobrze ustawiony czas. Pzdr
I napewno nikt ze smolenskich uczestnikow autoforum nie wozi w samochodzie laptopa z podlaczonym Internetem, zeby odrazu napisal, jak cos zobaczyl.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#88705

Chodzą słuchy po sieci że Wiktor Bater nie żyje , podobno widziano go płaczącego na pogrzebie Knyża ... i od tamtego czasu ani widu ani słychu...
Jeśli ktoś coś wie na temat czy Bater żyje czy jest kolejną ofiarą "posmoleńskiej katastrofy" to proszę o ustosunkowanie się do tego wpisem.
Pozdrawiam głeboko :-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#88728

O katastrofie smoleńskiej na S24 są bardzo ciekawe materiały FYM-a, El Ohido Siluro i Intheclouds (http://clouds.salon24.pl/). Oprócz tego jest do ściągnięcia biała księga pytań blogerów (na blogu Rolexa i moim).
Pozdrawiam.
Adres do Rolexa: http://hekatonchejres.salon24.pl/

contessa

PS.Swietliku - posta można wysłać niekoniecznie z komputera.

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#88763

Ił-76 próbował lądować dwukrotnie na smoleńskim lotnisku, w tym bezpośrednio przed katastrofą Tu-154M i w końcu odleciał. Według krążących opinii, tak dużym(!) samolotem z Moskwy przeleciała FSB-owska obstawa wizyty Prezydenta. Jeśli faktycznie była to obstawa, to dlaczego nie siadali na lotnisku o godzinie wcześniejszej od planowanego przylotu samolotu z Polski, a "czekali" w powietrzu na nasz samolot minimum 30 minut, bo o tyle był spóźniony odlot z Okęcia. Jakie faktycznie zadanie miał do wykonania ten samolot 10.04.2010.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#88785

http://logiconly.salon24.pl/232144,il-76-zadymka-tumana

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=7&t=8844

contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#88800

pojazd do wojny elektronicznej najprawdopodobniej znajduje się na każdym wojskowym lotnisku oraz tam, gdzie jest elektrownia atomowa.
Jedno i drugie w Smoleńsku jest. Więc nie moga ukryć tego typu pojazdów.
________________________________________________________
„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#88812

Mysle, ze mowa o tym pojezdzie(min.1:46, pojawia sie tez w innych klatkach):

http://www.youtube.com/watch?v=rZkKvj3UqBg

http://www.smog.pl/wideo/38373/sprzet_do_wojny_elektronicznej_w_smolensku/

http://www.sfora.pl/Sprzet-do-wojny-elektronicznej-w-Smolensku-WIDEO-a23873

Co ciekawe mozna zaobserwowac w ponizszych dwoch filmikach (na wieży był jeszcze Krasnokutskij, oficer wojska lub FSB, który przekazywał kontrolerom rozkazy z Moskwy):

http://www.youtube.com/watch?v=rTwxEPTggwo&feature=related

w powyzszym filmiku w  minucie 7-mej pojawia sie trzecia osoba z wiezy kontrolerow w calkiem innym miejscu, jest to ta sama osoba (Krasnokutskij), ktora ucieka, gdy

mowa o przesluchaniu kontrolerow przez polskich prokuratorow (w innym filmiku)
min. 2:35 - link ponizej:
http://www.youtube.com/watch?v=YRUiHT-xQcA

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Rafal

#88899