Osiolowski naczelny hazarski szczekajcy opluwacz znowu na POsterunku.

Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Kraj

Jak zwykle w momentach zagrozenia wladza wypycha tego kundla z nory zeby szczekal.
Wystapienie Polakow w Brukseli na temat zamachu smolenskiego nazwal donosicielstwem.Ten bydlak chyba zapomnial co to slowo oznacza gdyz sam swoja nazyczona wydal na milicji.Poprostu ja zakapowal.No tak ale ona byla Polka, a zyd ma prawo z gojem zrobic co chce bez poniesienia zadnej kary - wedlug judaistycznego prawa.
Dla tego osla szkalowaniem Polski jest fakt ze Polacy szukaja prawdy innej niz MAKowska czy Millerowska.
Ten kundel uwaza ze sprawa smolenska jest zakonczona
a Polska jest suwerennym krajem i zadnej komisji miedzynarodowej i ekshumacji nie bedzie.(bo tak chca kacapy)
Nie tak dawno przypominam wystawa zdjec z zamachu smolenskiego byla w Brukseli ocenzurowana,z gory priszol prikaz coby nie bylo podpisow pod zdjeciami?!!

Ten nienawidzacy Polakow hazar ma duzy repertuar opluwania,oto kilka z jego wypowiedzi:

- S.Niesiołowski - "PIS to zbieranina podłych, wstrętnych ludzi, chorych psychicznie".

- S.Niesiołowski - "Kaczyńscy są źródłem wszelkiego zła. Zwłaszcza Jarosław Kaczyński".

- S.Niesiołowski - "Nie warto frustratów komentować. To temat dla psychoanalityka. Takimi sprawami można się zajmować w kategoriach psychologicznej traumy, którą ten pan, odkąd przestał być premierem, przeżywa".

- S.Niesiołowski - 'Podobieństwo Kaczyńskiego do Gomułki jest uderzające".

- S.Niesiołowski - "Nienawiść zalewa mu mózg".

- S.Niesiołowski - "Kaczyński zachowuje się jak Komunistyczna Partia Polski".

- S.Niesiołowski - "Pan Bóg tak stworzył kurczaki, że są inteligentniejsze od kaczek. Podobno kaczki są dość tępe".

- S.Niesiołowski - "Pan Kaczyński, z nową fryzurą, że tak powiem, mógłby bardziej fantazyjnie się uczesać. Natomiast te trzy egerie są bardzo mało wiarygodne, ponieważ jedna kłamie, druga ujada, a trzecia nie ma nic do powiedzenia".

- S.Niesiołowski - "Ten pakt należy nazwać "paktem trzy razy P" politycznego paranoika, przestępcy i przestraszonego.

- S.Niesiołowski - "Więcej warte było hasło Aleksandra Kwaśniewskiego „wspólna Polska”. Bo to coś znaczyło. A „najważniejsza Polska” – czy są ludzie, dla których ona nie jest ważna? Przeciwko komu to jest skierowane"?

- S.Niesiołowski - "To jest konwergencja, teoria biologii. Jeżeli upodabnia się do ryby, chociaż nie pochodzi foka od ryby, to Kaczyński upodobnił się do Gomułki, choć PiS nie pochodzi od PZPR".

- S.Niesiołowski - " jak to szło, guten morgen ? butem w mordę?"

- S.Niesiołowski - "Wydawałoby się, że z Lechem Kaczyńskim niewiele mnie łączy, ale to nieścisłość. W latach 70. zajmowaliśmy się Leninem, tyle że ja wysadzałem w powietrze jego pomniki, a on cytował jego dzieła w swojej pracy doktorskiej".

- S.Niesiołowski - 28.03.2012 - "sprawa katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. "jest zamknięta". - Jeżeli ktoś chce dalej to podejmować, to wyłącznie w jednym celu – dorwać się do władzy, wykorzystać politycznie. Nie ma podstaw, żeby robić jakieś ekshumacje"

"Przy Kaczyńskim powinien siedzieć psychiatra"

A wcześniej:

- S.Niesiołowski o Platformie w 2001:
"Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Nie wyrażają w żadnej trudnej sprawie zdania.
Nie występują pod własnym szyldem, bo to ich zwalnia z potrzeby zajmowania stanowiska w trudnych sprawach. To jest oczywiście gra na bardzo krótką metę.
Udają, że nie są partią, a nią są. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie. (...) O PiS nie chcę mówić. Tam są moi przyjaciele. (...) Samego PiS nie chcę oceniać, jest tam dużo wspaniałych ludzi.

S.Niesiołowski - w wywiadzie "Naśladujmy Litwę", Życie 01.08.2001
Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO. "
Stefan Niesiołowski - "Świecące pudełko", Gazeta Wyborcza

prof.wilk na kacapy

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:5)

Komentarze

Funkcjonowała kiedyś taka partia. Złośliwi nazywali ją, przestawiając pierwsze litery nazwy: "Partią Chorych z Nienawiści". Teraz już wiemy, dzięki któremu z członków tej partii.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#240503