Tusk chce wyprowadzić wojsko na ulice

Obrazek użytkownika ronin
Blog

   W chwili zagrożenia Konstytucja Rzeczpospolitej przewiduje następujące stany nadzwyczajne: Stan Klęski Żywiołowej, Stan Wyjątkowy, Stan Wojenny. Po ostatnich wydarzeniach na polsko- białoruskiej granicy, gdzie zginął Polski Żołnierz z rąk wyszkolonych rosyjskich bojówek, Tusk chce wyprowadzić Polskie Wojsko na ulice...BEZ oficjalnego wprowadzenia któregokolwiek zagwarantowanego Konstytucją Rzeczpospolitej Stanu Nadzwyczajnego. Ten Ryży bandyta bojąc się wybuchu społecznego (także zbliżające się szalone podwyżki), chce uprzedzić i użyć wojska w celu stłumienia ewentualnych licznych protestów społecznych. Tusk chce zabezpieczyć swoją bandę Renegatów, deptającą buciorami obecnie wszelkie prawo w Polsce, przed gniewem społecznym. Przecież to już zakrawa na "białoruskie standardy". Tusk chce krwawej Wojny Domowej napuszczając wojsko na polskich obywateli. Chce polskiej krwi. Potem być może chce zaprosić obce siły zewnętrzne, aby krwawo spacyfikować Polskę. Polacy muszą się obudzić z letargu i zogranizować Narodowy Protest milionów Polaków w Stolicy. Czas, aby Świat dowiedział się  o obecnej "praworządności w Polsce" i zareagował, bo Polacy niedługo doświadczą krwawej okupacji, rodem  "niedawnej z historii, II Wojny Światowej"- ( niemieckiej, a póżniej ruskiej). Polacy, czas się organizować i wyjść protestować póki czas, naprzeciw złu i całkowitego zniewoleania Polski. Jeszcze Polska nie zginęła, póki naród ją broni...

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

 Kocha tłitować. Czy osobiście czy przez jakiegoś durnia ryzykującego utratę zmysłów.

 A na Fejsie w wojskowych grupach wrze.

 Jeśli wyprowadzi, całkiem możliwe że będzie spier... w podskokach.

 A wojsko pod przywództwem wkurzonych do białości pułkowników urządzi gnojom"szkołę Rocha".

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1661095

  Oby się tak stało jak mówisz, bo mamy namacalne zagrożenie ze strony "Smoleńskiego bandyty".

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1661097

Myślę dokładnie to samo....i cieszę się, że inni przejrzeli jego zamiary. 

Proszę zwrócić uwage, że Klaus Bachman (Tuska łącznik z Berlinem - pracujący w Polsce) mówił w niemieckiej gazecie, że on powinien (lub ma zamiary? - zapomniałem to słowo) wprowadzić stan wyjątkowy w Polsce. 

Wtedy, byc może gdy Polacy zaczną wrzeć, on nie tylko ma gotową pałkę, ale także może wprowadzic to na czym Niemcom zalezy: np, zrezygnować z reparacji oficjalnie - i inne dobrodziejstwa dla Niemiec, ale przygotowuje grunt przed buntem. 

Łukaszenka tak sie cieszył, że Tusk wraca i nagle podsyła mu tyle nielegalnych imigrantów aby zaogniać sytuacje na granicy? Dlaczego? To wydaje się być świetnie zaaranżowane w Moskwie - aby Tusk wyglądał na wiarygodnego, bo Rosjanie i Niemcy chcą siebie jak Adam i Ewa. 

Ciekawy jest też aspekt, że Onet podał informacje o tym, że żołnierze polscy byli KILKA MIESIĘCY TEMU aresztowani - i podał to tuż kilka dni przed wyborami. Oni dobrze wiedzieli, że to obniży notowania Kamysza i III Drogi. Więc, podejrzewam, Onet dostał polecenie aby wypuścić tę bulwersującą informację właśnie wtedy. I co ciekawe? Stankiewicz z Onetu powiedział, że to informator z PISu mu przekazał. On wie, że nikt tego nie sprawdzi. Prosze sie zastanowic nad tym - która gazeta ujawnia, że to był informator z danej parti? NIgdy tego nie podają poza tym, że mieli to od informatora. Oni wszędzie sie tak asekurują - ale zawsze z palcem na PIS - nawet aby rozwalic III Drogę tuz przed wyborami.

Onet jak zawsze wspomaga Tuska (ale udaję że to przeciwko niemu) tuż przed wyborami, mowa o wyprowadzeniu wojsk na ulice przez Tuska (!!!), Białoruś z Rosją akurat w tym pomaga. NIemcy potrzebuja ustępstw od Polski więc proszą Rosje o pomoc z tymi migrantami do Polski. A że Rosja chce z Niemcami robić interes to i w tym pomoże.  A nasza Koalicja Zła to wszystko przyklepie - bo oni chca rozliczac PIS za to, że chciał zrobić reforme Wymiaru Sprawiedliwości ,aby ukrócić machlojki tej kasty i abyśmy nie mieli więcej panów z kopertami. Mamy tylu zdrajców i zdemoralizowanych ludzi! 

A nasze lewackie elity - mu to przyklepią nie zapominając o kilku gwiazdkach przy niejednej okazji i atakując tych co mówią prawdę. Pani Olbrychska właśnie powiedziała, że TV Republika to najgorsza telewizja... nie dodała, że najlepsza to chyba TVN i neo-TVP z dziennikarka z GW co dużo mówiła o Konstytucji a już pracuje w neo-TVP, bo sie tam chce spełniac i ma swój program (Justyna Dobrosz..). To ta z "kręgosłupem" - jak ona mówiła sama o sobie, bo nikt jej chyba nie pochwalił  za prace w nielegalnie przejętych mediach co było wbrew Konstytucji RP. . 

Jak patrzę na to co Tusk wyprawia z tymi lewackimi elitami wspomagany przez tyle "patriotów polskich," to rozumiem dlaczego Polska  doświadczyła  tyle rozbiorów i czasy PRL-u.

Dopóki Tusk i banda nie będą w więzieniu a TVN i GW nie przestanie istnieć to dalej będziemy upadać. Oby nie z rąk polskiego wojska. A wszystko idzie w tym kierunku jak Pan opisał. To jest świetnie ukartowane i te tweety Tuska maja za zadanie podnieść emocje. Jemu zależy na pomocy Niemcom. To wielki patriota niemiecki. Prosze zauważyc, że on często używa słowo "Ojczyzna" - też świetna ściema i to papierowe polskie serduszko. Tylko dla dzieci co lubia bajki. Może dostanie następny medal od Niemców i dużą emeryture w Niemczech.  :,

I Polacy mu w tym wszystkim pomogą. :.

Tylko Zjednoczona prawica może zatrzymać tego zdrajce i ..rolnicy... jeśli tylko pójdą głosować bardziej licznie. To jest pierwsze zadanie dla PISu - pobudzić rolników.      

Vote up!
4
Vote down!
0

P55

#1661099

  Święte słowa i postrzeganie, tylko...dodałbym jeszcze całkowicie korzeniami Polskie Sądy, bo obecne nie da się zreformować. Tutaj czas przestać pudrować tą czerwoną pokoleniową "burżuazję" w togach, a pognać to batem społecznym. To kręgosłup na którym opiera się państwo, a obecny jest przegniły. Bez opcji zerowej będziemy się mijać ze sprawiedliwością jeszcze przez dekady, albo Polski już może nie być.

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1661102

Dziękuje za komentarz i zgadzam sie z Panem całkowicie - ze sądami potrzeba opcji zerowej... ale potrzeba tez, może i przed tym, zrobic ustawe na zero kapitału zagranicznego w polskich mediach, bo ci dziennikarscy łąjdacy z polskojęzycznych mediów wypromowały Koalicję Zła i oni będą szczuć dalej - na każdą pro-polska reformę.

Zero procent kapitału dla zagranicznych podmiotów w polskich mediach - nawet nie 5% czy 10% jak ktoś sugerował, bo kropla drąży skałe. Wszystko sie sypie, bo POlacy w tych polskojęzycznych mediach realizują interesy obcych państw. 

Posła można czasem odwołać - jak Palikota - ale ci bandyci co pracuja dla zagranicznych mediów wyrządzają POlsce chyba najwięcej krzywdy (i wiele im uchodzi na sucho), bo codziennie czyta ich miliony osób i tak skręcją Polske w lewo. Aż 80% mediów w POlsce jest w obcych rękach. Aż dziw bierze,, że Zjed Prawica wciąż ma ponad 35 % poparcia mimo, że był napad bandyty Sienkiewicza na media. . 

Szkoda Polski i polskiej młodzieży najbardziej. Dla nich polski patriota to, jak ich wytresowano wierzyc, polski oszołomon a lewak i zdrajca to "postępowiec."   

Vote up!
2
Vote down!
0

P55

#1661103

  Tym razem nic nie dodam. Mamy chorą rzeczywistość, ale złu nie można odpuścić.

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1661104