Wybuch w PE, z opóżnionym zapłonem

Obrazek użytkownika ronin
Blog

   Obecny dzisiaj Parlament Europejski, to egzotyczne targowisko przekupek, gdzie hulali bezkarnie tzw. lobbyści z wypełnionymi po brzegi walizami pieniędzy do przytulenia. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że tu się bezczelnie kupowało cele ekonomiczne, oraz wpływy finansowe i polityczne. Katar i Maroko, to początek obecnie ujawnionej sieci powiązań, uczestniczących jako przykrywka, czyli to tylko słupy głównych macherów. Mam przekonanie, że głównym mocodawcą, jak zwykle okaże się Rosja. Wspólników tej hydry, łatwo się domyśleć. Trzeba powiedzieć, że ten proceder trwał kilkanaście lat bezkarnie. To z Polski zrobiono zasłonę dymną wściekle ją atakując za wyimaginowaną "praworządność". Cóż, mleko się rozlało, ale obecnie nie wiemy, czy prawdziwi mocodawcy tej grubej korupcji zostaną ujawnieni i staną przed publicznym i karnym pręgierzem. Czas też powiedzieć, że to miało miejsce już za kadencji Tuska i jego lewicowej partii EPL, która była żródłem tych machlojek. Dla mnie to nie tylko sieć powiązań korupcyjnych, ale w wielu przypadkach być może wypłynie działalność agenturalna o znamionach kryminogennych. Chyba co do niektórych, tej naszej lewackiej hołoty, tak ochoczo ujadającej na Polskę w PE, sala Parlamentu Europejskiego stanie się żelazną klatką, gdzie prosto z niej wsadzą ich za kraty. Chyba nie ma takiej miotły, aby to plugastwo zamieść pod dywan. Mniemam, że u nas w kraju np. sędziowska Lustitia, też mogła korzystać z tych plynących szczodrze żródełek. Oby tylko nie skończyło się na wyłapaniu samych płotek. Logika nakazuje, aby zostały rozpisane nowe wybory, bo bardzo blisko do całkowitego rozpadu UE. Oby  tej bomby, nie upozorowano na przyslowiowego kapiszona...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (19 głosów)

Komentarze

   I tu nasuwa się podstawowy wraży aspekt tej sprawy. Polsce celowo blokuje się należne pieniądze pokovidowe na KPO, bo jesteśmy krajem przyfrontowym zbrodniczej napaści Rosji na Ukrainę. Więc celowo się blokuje te pieniądze, aby nas mocno osłabić finansowo i gospodarczo, aby nie było zasobów na pomoc Ukrainie i wreszcie, abyśmy samie nie mieli pieniędzy na swoją obronę. To ta lewacka targowica polskojęzyczna zasiadająca w PE, jest szczególnie odpowiedzialna, za taki stan rzeczy. Jestem przekonany, że ci zdrajcy to już sowiecka agentura. Mam nadzieję że Rosyjski temat głośno wybuchnie i ci polskojęzyczni łapówkarze i kolaboranci zostaną pociągnięci do karnej odpowiedzialności.

Vote up!
10
Vote down!
0

ronin

#1649650

  • Jaki o Katargate: "Największym zagrożeniem jest korupcja rosyjska. Do tej pory nie aresztowano Schroedera"

„Choć dziś patrzymy na Katar, to wiadomo przecież, że dla Europy i dla świata największym zagrożeniem jest korupcja rosyjska, która była realizowana może w sposób trochę „mądrzejszy” niż katarski, ale to wciąż było to samo. Bo jak inaczej możemy nazwać dobre posady dla byłego niemieckiego kanclerza, który uzależnił Europę od rosyjskiego gazu?” - mówi portalowi wPolityce.pl były wiceminister sprawiedliwości, od 2019 r. europoseł, Patryk Jaki. (...)

Patryk Jaki: Nie ukrywam, że dla mnie nie ma jakiegoś wielkiego zdziwienia. To oczywiste, tak jak stwierdził jeden z niemieckich dziennikarzy, że dzisiejszy kryzys Europy w ogóle wynika z korumpowania elit europejskich, głównie niemieckich.

Choć dziś patrzymy na Katar, to wiadomo przecież, że dla Europy i dla świata największym zagrożeniem jest korupcja rosyjska, która była realizowana może w sposób trochę „mądrzejszy” niż katarski, ale to wciąż było to samo.

Bo jak inaczej możemy nazwać dobre posady dla byłego niemieckiego kanclerza, który uzależnił Europę od rosyjskiego gazu? I wszystkich kolejnych polityków, m.in. szefów rządów poszczególnych landów, którzy dostawali od Rosji ogromne pieniądze na fundacje, które sami zakładali i które miały zajmować się m.in. gazem. (...)

Cytat za: https://wpolityce.pl/polityka/630902-jaki-o-katargate-glownym-zagrozeniem-jest-korupcja-rosyjska

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1649656

zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. To wybrzmiewa jak pobożne życzenie. Do postawienia zarzutów z pewnością znajdą się paragrafy i prokuratorzy, natomiast dalej jest sąd i wyrok. A tutaj już nie jest różowo, gdy Bruksela pisze Polsce ustawę o sądownictwie. Próba posprzątania w tej "branży", została, na długie lata, uwalona przez pana Prezydenta, świadomie czy nieświadomie. Możliwym jest, celowe działanie tych korupcyjnych środowisk by zabezpieczyć sobie drogę odwrotu, w wypadku gdyby szwindel ujrzał światło dzienne. Mieć "swoje" sądy będzie jak znalazł.        

Vote up!
5
Vote down!
0
#1649658

Sergiusz Piasecki w "Siedem Pigułek Lucyfera" ( Londyn 1948), nie tylko w rozdziale "Nocna narada 12 nocników".

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

antysalon

#1649686