Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)

Obrazek użytkownika Mała Mi
Kraj

Kochani Niepoprawni!

Jak dobrze wiecie, jesteśmy zawsze chętni, gotowi i zaangażowani w nasze „dziecko”. Często przekłada się to na zarwane nocki – tak jak teraz, kiedy dopadła nas awaria, ale nie poddajemy się! Wręcz przeciwnie napędza nas to jeszcze większą energią i motywacją! Jednak przede wszystkim stworzyliśmy dla Was miejsce, w którym możecie wyrażać swoje opinie, pisać o tym co odczuwacie, co widzicie, dzielić się doświadczeniami i pięknymi dziełami spod Waszych piór. Miejsce, w którym czujemy się wspólnotą wypełnioną mądrymi, wartościowymi i doświadczonymi ludźmi.

Nasza praca to wolontariat, nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat, wynagrodzeń – często dzieje się to kosztem naszego życia prywatnego, co nie zmienia faktu, że jest to ogromnie satysfakcjonujące dzieło. :-) Na Portalu poznaliśmy wspaniałych ludzi i zobaczcie ile razem tak naprawdę przeżyliśmy, ile wsparcia okazujemy sobie nawzajem i jak w dobie trudnych momentów potrafimy się wspierać – udowodniliście to niejednokrotnie!

Niestety nadszedł i dla nas ciężki czas pandemii, a co za tym idzie - wszystko drożeje, koszty utrzymania portalu są wysokie i teraz, to my zmuszeni jesteśmy prosić Was o pomoc. Portal niepoprawni.pl, gdzie każdy może za darmo korzystać, pisać, tworzyć, być z nami – wymaga coraz to większych nakładów finansowych.

Nie da się prowadzić tak dużego serwisu za darmo, a z pieniędzy z reklam nie jesteśmy w stanie finansować kosztów utrzymania portalu, zakupu i udoskonalania nowego sprzętu. Wszystko to niesie za sobą pieniądze mierzone w setkach złotych.
Co miesiąc ponosimy koszty związane z utrzymaniem serwera, domen, internetu, energii elektrycznej itp.

Oczywiście dotychczas dawaliśmy i jakoś dajemy sobie radę, ale czujemy, że robi się ciężko :-)

Zatem zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie finansowe Portalu – każda złotówka, to dla nas duża pomoc. Za okazaną, bardzo serdeczne Bóg zapłać :-)

 


 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

przed tym apelem wesprzeć Sz. Gawriona jakąś wpłatą, chociaż proszczepionkowa linia portalu jest dla mnie idiotyczna i wk...ca, to jednak jak zobaczyłem, że został z powrotem dopuszczony na łamy groźny świr, rękę mi cofnęło z portfela. Po takiej osobistej obrazie zapomnieć publicznie, że zostało się oplutym...!!! - ja wysiadam z pociągu z takim maszynistą. Co za brak honoru! Czytam przywracane teksty - toż to schizofrenia w najczystszej postaci! NP - czy leci z nami pilot?

Vote up!
8
Vote down!
-10

Zygmunt Korus

#1630682

Chcesz pomóc Zygmuncie pomagaj portalowi i Administracji nie komu innemu, nie chcesz nie pomagaj. Po co ta tyrada i stek bzdur.

Ja  wkrótce wpłacę na konto  NP kasę jako darowiznę jako wsparcie finansowe portalu NP i już taka moja wola gdyż chcę pomóc.

Apeluje o to samo. Pomagamy !

" Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie "

Vote up!
11
Vote down!
-5
#1630690

Serdecznie dziękujemy za deklarację wsparcia! To dla nas bardzo ważne!

Vote up!
9
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630726

nick. Może za nim kryć się nawet kobieta. Ja natomiast występuję po imieniu i nazwisku ze zdjęciem i życiorysem. Nie przypominam sobie, żebym był z jakimś "Tezeuszem" na ty. Który, ten Ktosik, zarzuca mi chamstwo. Doprawdy trzeba mieć tupet. Poza lizusostwem i zżynaniem materiałów na fora (jako Autor) skąd tylko się da... Dowód? Mnóstwo plagiatów wyłapanych w przeszłości. Ale najlepszy jest stale pod ręką. Komentarze w formie wolapiku, a teksty daje się jakoś czytać, bo poprawnie napisane. Tylko czyim piórem?

"Zygmuncie..."

Proszę się odkleić... (bezokolicznik z powiedzonka).

Vote up!
8
Vote down!
-5

Zygmunt Korus

#1630761

Temat tego apelu i prośby admina jest prosty a pan zrobił z tego apelu bagno. Pana wspaniała przeszłość to już przeszłość co zostało ? Pana język i kultuta mówi sama za siebie.

Nie chce pan pomogać to nie i po co ta idiotyczna filozofia Kalego.

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1630791

...oskarżając bezsensownie każdego, kto Ci się nie podoba.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Krispin z Lamanczy

#1630851

   Witam! Dla mnie ta wściekła nakręcona antyszczepieniowa hucpa  to jak bicie kłonicą w obecny rząd. Nienawiść do PIS-u przysłania zdrowy rozsądek i służy wrogiej Polsce propagandzie. Co niektórym chyba bliżej do komuny, niż do PISu. Niektórzy chyba chcą powrotu Tuska, chcą gumowych pał "milicji", gumowych kul karabinowych, a póżniej ołowianych. Czas na samodzielne myślenie, a nie trwanie w zajadłej głupocie i uleganie jawnej prowokacji.

Vote up!
9
Vote down!
-7

ronin

#1630696

Tak jak siatkarze dzisiaj z kacapami, tak my wszyscy którzy kochają Polskę, powinniśmy działać, by ostatecznie wytępić, wszystkich antypolaków. Szwabskie PO. Czerwoną i tęczową zarazę

Vote up!
12
Vote down!
-1
#1630713

Witaj! Trzeba w pierwszej kolejności odesłać Ryżego do Niemiec, ale w szacie w której sowiety przysłały Bieruta. To chyba konieczność...

Vote up!
8
Vote down!
-1

ronin

#1630737

...ten słuszny postulat ze SZCZEPIONKOWĄ PROPAGANDOWĄ HUCPĄ?

Vote up!
7
Vote down!
-5

Krispin z Lamanczy

#1630741

 Popraw, na antyszczepieniową, bo koło nie jest graniaste i nie róbcie hucpy. Niedługo sam się przekonasz, ale parę ludzi przez was będzie mniej. Z mojej strony to nie kpina, ale powaźna troska o ludzi, którzy mogą ulec niebezpiecznej manipulacji i żadne dyrdymały, nie zmienią mojego zdroworozsądkowego postrzegania. Zastanawiam sie, jak można serio traktować ludzi, którzy swoim anty PIS-em namawiają społeczeństwo, aby wybrało śmierć, lub butlę tlenową, zamiast ukłucia igłą. Przecież szczepienia, to norma cywilizacyjna, a nie Mengele. Oby wasze sumienia, nie były obciążone bliskimi...Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać od wyrażenia swojej opini będąc wielce zatroskany ...

Vote up!
8
Vote down!
-3

ronin

#1630818

To mamy już dwóch proroków w portalu. Obaj zaszczepieni. Tylko przeciwko czeemu? Bo przeciwko komu, to już wiemy.

Vote up!
3
Vote down!
-4

Krispin z Lamanczy

#1630852

Panie kolego Ryżego trzeba zaaresztować za zdradę stanu a nie odsyłać.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1630804

Wsparcie jest w 100% dobrowolne. Jeśli nie chce Pan pomóc, to proszę nie pomagać! Nalegam nawet aby Pan nie pomagał, bo wielce prawdopodobne byłoby, że mi to Pan przy pierwszej opkazji wypomni. Takiej pomocy nie chcę. Jest zabroniona!  Byłbym także wdzięczny, aby swoją postawą nie zniechęcał Pan do pomocy innych. To byłaby już wielka i dobroduszna pomoc, za którą byłbym w stanie Panu serdecznie podziękować. Zatem - proszę - pomoże Pan? Choćby nie przeszkadzając? I ma Pan zakaz wpłacania czegokolwiek!

Do opluwania jestem przyzwyczajony. Robią to różni ludzie. Pan wyzywa mnie teraz od chorych psychicznie schizofreników, inni wulgarnie od ch... i k.... Inni w jeszcze inny sposób wyżywają się na mnie w internecie. Co chwilę wdzięczni mi ludzie przysyłają mi PW z namiarami. Przez te kilkanaście lat zdarzały się też poważne groźby, więc pańskie wymyślanie mi od chorych psychicznie nie rusza mnie naprawdę...

Co do sprawy pewnej osoby, która wróciła na portal. Widziałem, ale miałem ważniejsze rzeczy do roboty. Poza niepoprawnymi mam też inną pracę. Noce mogę trochę pozarywać aby popracować na portalu. Siedziałem bite kilkanaście godzin nad skryptami backupowymi... A osoba, która tu spowrotem przyszła zachowuje się jak zwykły... - ani me, ani be... Poczekam jeszcze chwilę i zobaczę co zrobię. Co nagle, to po diable. Moim Panem jest Jezus Chrystus - on naucza mnie całe życie aby wybaczać. W mojej codziennej modlitwie do Ojca - jak wielu innych katolików - proszę o wybaczenie moich win i zapewniam, ze odpuszczam moim winowajcom... 

Vote up!
9
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630699

Wszystkie epitety były pod adresem "wariata". Absolutnie nie pod Pana adresem. Wiem przecież i to wyraziłem zaraz na początku, jak Pan się uporał z problemem, ile to Pana kosztowało wysiłku! I jakie były wydatki. Dlatego miałem odruch wesprzeć Pana... Ale jak zobaczyłem ponownie przywróconego świra, napisałem o braku honoru. I to jest jedyna rzecz o Panu i do Admina. Mnie dotknął donos, ale ja jestem z Gór Świętokrzyskich ("scyzoryk") i obrazy nie zapominam! I nie popuszczam! Stąd takie moje podejście do tego "skunksa". Pomoc nie może być zakazana, bo wsparcie robi się anonimowo... Tylko trzeba mieć jasną perspektywę co się chce podlewarować. Na pewno nie bagienko prokowidowe. Równowagę w dyskusji o szczepionkach - proszę bardzo! Ale nie Pana i kilku klakierów co stoją jako propagandyści strony rządowej! Jestem zawiedziony totalnie PiS-em, za który przecież jeszcze nie tak dawno dałbym sobie rękę odciąć. Nie ukrywam tego i zawsze argumentuję dlaczego. Ataki na moje poglądy mnie cieszą, bo coś z tego wynika... Choćby wiedza, że jednak jakimś ludziom taka polityka lelum-polelum może uchodzić na sucho. Jednak tam, gdzie ktoś chce mnie zagnać do narożnika i ucapić, także moje malutkie dzieci - o nie! Naprawdę będę strzelał! Nie żartuję! A portal NP w kierunku takiego zagrożenia dla mojej rodziny zmierza poprzez wspieranie prokowidowych ekstremistów z odchyleniami od normy! Mając wsparcie realne funkcjonariuszy państwa. Czyli co? Jest to już faszyzm, jego przedsmak, czy Pan żadnego zagrożenia dla mnie nie dostrzega...? Bo ja tak. Pozdrawiam Pana normalnie jak dotąd, mimo że poglądami na temat "wyszczepiania" się tak diametralnie różnimy. Tylko o honor mi chodziło! I nadal chodzi. Mam tu przypomnieć ten haniebny atak na Pana? Bo ja sobie go zachowałem jako dowód, że dobrze już od dawna rozpoznałem psychikę szui.

Vote up!
6
Vote down!
-9

Zygmunt Korus

#1630705

Zróbmy rozbiór tego co Pan napisał:

Po takiej osobistej obrazie zapomnieć publicznie, że zostało się oplutym...!!! - ja wysiadam z pociągu z takim maszynistą. Co za brak honoru! Czytam przywracane teksty - toż to schizofrenia w najczystszej postaci! NP - czy leci z nami pilot?

Jak to można inaczej rozumieć?

Vote up!
9
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630708

tekst włoskich antyszczepionkowców by się uwiarygodniać. To samo zrobił na innych portalach. Takie wolty. To schizo. Nie Pan. 

Każdy tu przywraca co chce. Ale gościa tu miało nie być... Ja o Panu nic nie wiedziałem, ale zaproponowano mi zakład, że Pan jesteś "miękki charakter" i to indywiduum tu wróci. Zakład przegrałem. Widać nie znam się na ludziach. A bo ja wiem...? Może tylko na Panu się nie poznałem...

Vote up!
6
Vote down!
-9

Zygmunt Korus

#1630715

prowokować - nic to nie da...

Vote up!
7
Vote down!
-5

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630728

mamy od 2 lat do czynienia z groźną zaraźliwą chorobą bez precedensu. Rząd podejmuje normalne i racjonalne działania. Natomiast wszelkie długotrwałe ograniczenia, zmęczenie są gruntem i pożywką dla antyszczepionkowego szału. Szału w sposób oczywisty inspirowanego i podsycanego. Szczepionki, lekarstwa, izolacja sanitarna, to normalne i racjonalne środki - od setek lat - działania rządu są proporcjonalne i racjonalne. Od noszenia maski nikomu dypy nie urwie, a wielu "braunowców" tak się właśnie zachowuje. W pewnych przypadkach to już nawet obsesja.

Portal będzie zawsze stał po stronie racjonalności i będzie walczył z głupotą, niewiedzą, zacofaniem, propagandą, dezinformacją.

A te ostatnie mają jeszcze bardziej szczególne znaczenie wobec pewnej oczywistośći - jeśli zostanie obalony rząd PiS, to tylko jedna opcja polityczna powróci do władzy. To oczywiste. Zatem - więcej mądrości i dalekowzroczności. W dzisiejszych czasach nie możemy sobie pozwalać na obalanie rządu, który jest jedyną opcją polską, pomimo wielu zastrzeżeń które można mieć. Portal zawsze będzie wspierał polską rację stanu!

Vote up!
12
Vote down!
-6

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630709

Próbujesz racjonalnie dyskutować gdy są silne emocje covidowe :). To trudne. Niektórym wszystko kojarzy sie z Covidem:)  Jest w tekście  spokojny i moim zdaniem jak najbardziej uzasadniony apel, / na który zareaguję jak tylko wpłynie renta/, a poszło ....w Covid :):). Inna sprawa, że kiedyś dwa razy, dwa miesiące z kolei,  próbowalem coś wpłacić i nie przeszło, nie ściągnęło mi z konta. I się poddałem. Ale obiecuję, że teraz dopilnuję. Bardzo doceniam Wasz wkład i zaangażowanie w patriotyczne i niezależne słowo. Jest to coś co b. szanuję, REALNE i sytematyczne działanie dla Ojczyzny. Wyrazy szacunku dla Was.

Vote up!
9
Vote down!
-2

janksero

#1630712

Serdeczne dzięki :) I za ten komentarz dostajesz 10k punktów ;)

To nie jest portal dla mnie. Bez Was byłby niczym. To portal dla Was! Abyście tu mogli, jak u siebie, wyrażać własne poglądy bez strachu przed cenzurą!

Vote up!
12
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630714

Punkty to sobie podarowałem, bo przez ten ambaras i tak gdzieś poleciały w kosmos :) I przecież wiem, że nie prowadzisz tego dla siebie :) Nie urodziłem się wczoraj :) . Czasami mam nawet wyrzuty sumienia, że to dla nas a ja tak mało się udzielam. Ale jeden dużo, drugi mało, trzeci średnio i ok.  Jeszcze raz pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
-2

janksero

#1630718

Pewne zacietrzewienie uczyniło Twój pierwszy komentarz nieczytelnym w intencji. Drugi też bardzo emocjonalny : ..."obrazy nigdy nie zapominam !  I nie popuszczam". :)  . Przyznaję , że często się zastanawiam, jaki sposób narracji jest  dopuszczalny np. dla mojego wieku, który jednak zobowiązuje,  na co innego może sobie pozwolić nastolatek czy dwudziesto latek, a nie wszystko wypada mojej głowie z siwym włosem. 

"..Jestem zawiedziony totalnie PiSem.." . Spokojnie , wejdą kiedyś ruskie, przez białoruskie, to nas ukontentują. By było jakoś konstruktywnie,  z tych partii obecnych w Sejmie ułóż inną konfigórację, / bez PiSu który Cię tak unieszczęśliwia /. Przedstaw nam swoją propozycję , co w zamian nam proponujesz. Bardzo proszę. Twje poglądy na NIE nam przedstawiłeś. Chciałbym też poznać te na TAK. Chyba że "nie bo nie" :)

.."Ale nie Pana i kilku klakierów co stoją jako propagandyści strony rządowej! " :)  . Ciekawa definicja wyborcy. Ten co popiera swój rząd, na który glosował, to "klakier". Czyli jak będzie zwalczał swój rząd, na który głosował, to będzie "prawidłowy " wyborca i obywatel. : ) Ma wybrać partię a potem ją zwalczać i popierać  opozycję. Tochę to wszystko dziwne. Pozdrawiam.

 

Vote up!
11
Vote down!
-4

janksero

#1630710

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zygmunt Korus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

nie godzę się na rządowy faszyzm! Zagrożenie tyranią sanitarną, osaczanie moich dzieci w przedszkolu i podstawówce, segregację, aparthajd, ograniczenia w poruszaniu się lub korzystaniu z Mojej Polski. Nie myślę o rozwiązaniach pozytywnych, bo ich nie ma(-m). Jedynie bronię się, bo już jestem bez wielu obywatelskich, konstytucyjnych praw i częściowo usidlony. Jestem jak zwierzę w potrzasku. Widzę tylko tyle, że to niedawny mój PiS za tym stoi, ale mam to w d..., że o tym zapominam... Skoro mnie wywiódł w pole, to się zwyczajnie bronię i wściekam. Co to znaczy PiS w czasie? Startu, obiecanek z rozliczaniem POsrańców, potem czasy Szydło, Macierewicza, aż w końcu z zMorawieckim wyjętym z kapelusza (spoza partii), itp, itd. Robieniem nas w konia: w sprawie ustawy antydefamacyjnej, nie uleganiu dyktatowi unijnemu, ściemie na wielu polach. Dość tego! Niech się wali i pali - ja nie zrobię już żadnego kroku wspólnie z Kaczyńskim. A zadekretowane paszporty faszystowskie to jest gwóźdź do trumny tej partii. I o wbijanie takiego gwoździa faktycznie się staram. Nie ukrywam tego, bo szala się przeważyła ze złem aż do mułu.

Vote up!
6
Vote down!
-11

Zygmunt Korus

#1630717

Pisząc o faszyzmie pokazuje Pan podobne zrozumienie tego pojęcia co lewacy. Tyrania sanitarna, bo izoluje się osoby zarażające? Bo walcząc z zaraźliwą chorobą izoluje się ludzi, dla ich dobra? Osaczanie dzieci? Kolejna bzdura. mam trójkę dzieci w szkole. Moja żona pracuje w szkole. Apartheid? Kolejne pojęcie które znaczy zupełnie coś innego. Ograniczenia w poruszaniu się? Gdzie nie mógł się Pan poruszać. Jak tu z tym dyskutować?

Vote up!
9
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630723

Gdyby Administracja portalu prosi o pomoc pan pokazuje swoje chore fobie, nienawiść, wulgaryzmy brak szacunku i zwykle chamstwo. Jak rodem z minionej epoki i to tych komuszych elit.

Niebywałe!! Co za tupet.

 

Vote up!
9
Vote down!
-4
#1630732

To jest tak żałosne,że aż jeszcze bardziej żałosne.

Ni płakać,ni się śmiać tylko współczuć.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1630786

bo pewnie czytał program. Jak się okazało, że program jest realizowany, to zwalcza całym rozumem i sercem :D

Vote up!
8
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630719

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zygmunt Korus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jaki program i co jest realizowane konsekwentnie? Wywodzenie narodu w Polin. Przez szczurołapów z fujJarkami (jeden wyleciał, a drugi na tylnej ławce udaje Greka). I tyle z tego zapowiadającego się dobrze PiS-u wyszło...

Vote up!
4
Vote down!
-11

Zygmunt Korus

#1630722

Przepraszam, ja nie mam czasu na takie niepoważne, emocjonalne dyskusje o faszyzmie, osaczaniu dzieci, apartheidzie itp. Stawia Pan nieprawdziwe tezy, pojęcia nie mającego nic wspólnego z rzeczywistością u samego zarania dyskusji, więc nie zaprowadzi nas ona donikąd. To jest bliskie argumentum ad hitlerum - nie ma jak z tym dyskutować. Szkoda czasu.

Vote up!
8
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630724

" Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie '

Pomóżmy Adminom finansowo w kosztach związanych z prowadzeniem portalu, utrzymaniem serwera w którym jesteśmy od dawna, to i nasz portal jak nasz dom.

 

 

 

Vote up!
9
Vote down!
-5
#1630691

Przy odnawianiu serwera była opcja promocji - płatne z góry z dwa lata. Zamurowało mnie. Z matematyki jestem dobry, ale ponownie zdałem sobie sprawę jaką ogromną kasę to wszystko kosztuje. Przez dwa kolejne lata trzeba będzie zapłacić za sam serwer około 5 tysięcy złotych. Około 200 zł za domenę w tym okresie to przy tym pikuś. Przez ostatnie 7 lat wydaliśmy z Małą Mi około 40 tysięcy złotych. Reszty nie liczę, bo to - jak napisała Mała Mi - rzeczywista satysfakcja, jedno, dwuosobowo to wszystko ciągnąć.

Powiem też nieskromnie że po awarii serwera zdałem sobie też sprawę z ilości funkcjonalności infrastrukturalnych, technicznych które muszą być stale utrzymywane i które wymagały ode mnie często nauki od zera. Wszystko praktycznie zarządzanie z linii komend. Profesjonalny serwer z graficznym panelem byłby oczywiście prostszy i łatwiejszy, ale to wszystko kosztuje. Jedno 5 dolarów na miesiąc, inne 20, a jeszcze inne 50 czy 100. Nie stać mnie na to. Z drugiej strony czuję się teraz jak pro! :D Potrafię sam zainstalować serwerowego Debiana, Apacza, Pehapa 5.6, 7.3, MariaDb, Phpmyadmina, Memcacha, Opcache, Binda, Postfixa, Dovecota, Fail2bana, Clamava, Letsencrypta, Certbota i wiele innych pomniejszych usług - niezbędnych, do działania wszystkiego. Przy okazji - w nocy zacząłem ogarniać backupy. Jeszcze nie skończyłem. Wymaga to ode mnie zaprogramowania wszystkiego w języku bash.
Zdałem sobie sprawę, że gdyby mnie zabrakło, to nie będzie osoby, która będzie w stanie nawet odnowić certyfikatu SSL, ustawić DNS, więc zacząłem uczyć syna tych wszystkich rzeczy.

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które do tej pory wspierały i wspierają nas mniejszymi i większymi kwotami! Najlepszym modelem utrzymywania portalu był by - jak sami się domyślacie - koszt rozłożony na wiele osób, wspomagających miesięcznie np. piątakiem. Jeśli doceniacie to co tu robimy - prosimy o wsparcie. 
Jeśli ktoś nie ma czy nie chce Paypala, to możemy podać na PW numer konta.

Vote up!
11
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630697

Bardzo dobrze że o tym piszesz !. Bo dla mnie na przykład to wszystko czarna magia, co i za ile, a cyfry przemawiają. A przecież cyfry, koszty finansowe, to jeszcze  nie CZAS. Otóż podejrzewam, że gdyby tylko czas który poświęcacie na prowadzenie portalu, przy różnych też extra problemach jak ostatnio, przeliczyć przez stawkę godzinową , tylko z każdej doby kilka np. 5 godz na  całą obsługę, razy godzinówka tylko 20 zł,, to już 100 zł na dobę, a tydzień, a miesiąc, a rok, a lata, to wychodzi suma znaaaaacznie większa. A robicie to "pro publiko bono", dla innych i dla sprawy Polski. Tak na to patrzę. Pozdrawiam.

Aaaa. Tak, numer konta mnie interesuje. Przyznam, że jestem moźe już rzadkim dinozaurem, ale często chodzę na pocztę, z książeczką, i coś opłacam. / ale mam główną pocztę obok siebie, całodobowa :) /A nawet internet, rachunek za  tablet, przysyłają mi na pocztę wp, otwieram, pisze opłać, ale coś tam kiedyś poszło nie tak, to sobie wydrukuję i tuptam po drodze do pocztowego okienka :). Może to wiek :). A  np . przez telefon kiedyś chciałem raz, drugi coś  smsami  wesprzeć, a z mojej sieci nie przechodzi, A sms np. za  2.70  a opłata na poczcie 3 zł i to jeszcze trzeba wypisac, to dałem spokój. Realia życia emeryta starej daty.

Vote up!
9
Vote down!
-1

janksero

#1630716

Ja stawek godzinowych nie liczę, bo dla mnie to jednak przyjemność się tym zajmować. Gdyby przeliczyć to wyszłoby naprawdę sporo ;)

Prześlemy z Małą Mi numer w PW. Bóg zapłać - i za dobre słowo, i za dobre chęci i zamiary!

Vote up!
8
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630725

Dobrze. Potuptałem na pocztę i wpłaciłem 20 zł. W tytule wpłaty wpisałem "portal Niepoprawni.pl". W tym miesiącu, jak przyjdzie emeryturka, to doraźnie wpłacę jeszcze  50 zł, by na "dobrych słowach" i "dobrych  chęciach" się nie skończyło. : ).  W przyszłości regularnie będę się starał wpłacać by wyszło  10 zł miesięcznie, może w formie kwartalnej. Piszę, bo może innych to ośmieli i zachęci. Nawet nie miając czasu na regularne pisanie i czytanie,  zmartwił bym się, gdyby nagle zniknęła ta potrzebna i cenna inicjatywa prowadzenia tego portalu. Wrogowie Polski obracają niewyobrażalnymi sumami pieniędzy, musimy pielęgnować to co mamy i  choć skromnie wspierać tych co realnie i niestrudzenie coś działają. Pozdrawiam.

Vote up!
8
Vote down!
-1

janksero

#1630734

To dla nas naprawdę ważne!

Vote up!
7
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630806

Tak mi przyszło na myśl, że z takim dorobkiem, by wykorzystać wszelkie teoretyczne  możliwości, może powinieneś założyć takie najprostsze np. stowarzyszenie. Tylko coś ujęte w formę prawną, może startować o jakieś wsparcie/granty z różnych funduszy. Jak raz już dostalibyście na rok z 10 tys, to potem było by  łatwiej.

Wasz dorobek jak najbardziej  Was do tego predystynuje. Ja wiem, że pewni dysponenci pieniędzy sknerzą na rzeczy mniejsze, może brak wyobraźni, / musi być "widać" że to muzeum lub budowla, to tak ciut po "marksistowsku", cóż, dzieci epoki i edukacji /, ale jak ci co dysponują kasą nie pomogą, wstyd dla nich. Tyle lewackiego a bezczelnego  badziewia dostaje jakieś dofinansowania także za aktualnego rządu , że tu się nie ma co szczypać.

Uważam zresztą, że powinny istnieć co roku konkursy, na patriotyczne inicjatywy  osób indywidualnych, zwłaszcza lokalne inicjatywy. Sama młodzież miewa wiele pomysłów. Wśród patriotów bieda często piszczy. A tak młodzi ludzie, jak dostali by zastrzyk funduszy na kamerę i jakiś sprzęt, chociaż 10 tys to mogli by coś działać. Czy jak u Ciebie na koszty które opisałeś. 100 grantów konkursowych po 10 tys to .....1 mln.  :)  Jakieś lewackie teatra, pomimo pewnych zmian i tak dostają miliony, też jakieś pokręcone czasopisma. A na słynny " polski jacht" poszło kiedyś  milionów .. 20. To wszystko trochę dziwne. Nawet gdyby  było jakieś kryterium, np, zweryfikowana roczna działalność, to nic. Dziwne, że dotąd sami się nie zgłosili i nie zapytali, czy nie trzeba wsparcia np. dla Waszej działalności. O co w tym chodzi? A potem "nie ma inicjatyw oddolnych". Każda inicjatywa wymaga środków. Bez nich łatwo o zranienie.

Ot, takie poboczne, luźne refleksje.  Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

janksero

#1630886

Też już kiedyś o tym myślałem i sprawdzałem - ładnych kilka lat temu. Wyszło mi, że to wymaga sporo formalności jednak, statuty, ciała, zarządy, walne, sprawozdania, KRS itd. Nienawidzę biurokracji ;)

Vote up!
4
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630983

Chyba nie jest aż tak źle, rzuciłem teraz okiem, raczej sam początek jest ciut kłopotliwy bo np. by stowarzyszenie mogło próbować korzystać z jakichś źródeł finansowania to musi być "rejestrowym" a to 15 osób ?? brrrrr.  A "zwykłe" banalnie proste, 3 pełnoletnie osoby, ale bez tej możliwości finansowania. .

"Stowarzyszenie zwykłe a rejestrowe" :

- Stowarzyszenie zwykłe ma zdecydowanie prostszą strukturę organizacyjną ale  nie posiada osobowości prawnej. Jest ono dużo prostsze do założenia, choćby z tego względu, iż nie musimy go nigdzie rejestrować i może zostać założone już przez 3 osoby fizyczne. / np. "hodowców kanarków", "miłosników róż" itd ?, jk /

- Stowarzyszenie zarejestrowane, jak sama nazwa wskazuje, musi zostać zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Rejestracja w KRS daje stowarzyszeniu wiele uprawnień, m.in.: nadaje stowarzyszeniu osobowość prawną, jest organizacją pozarządową, może korzystać z różnych źródeł finansowania. Ale o jego założenia niezbędne jest uchwalenie statutu i wybranie komitetu założycielskiego. Minimalna liczba założycieli ..... 15 osób". Ufffff

 

Pozostaje "fundacja" ?. Np " Słowo blogerskie"  czy jakoś tam :). Też statut, ale jak czytam, jedyny obowiązkowy organ fundacji to zarząd który powołuje fundator / może  siebie / i może być nawet 1-2 osobowy / czyli możecie :) /. A koszt założycielski to ew.  kilkaset złotych. Czytam, że to trwa kilka miesięcy, czasami się przeciąga dłużej, ale czas przecież leci . A wzory statutów są w internecie. I wtedy jest konto , te wpłaty idą na konto które jest kontem  fundacji i z tego się opłaca koszty. I jak fundacja można składać jakiś wniosek tu i tam. Jeśli  dobrze rozumiem. Z początku fatyga ale coś za coś, potem otwarte możliwości. Chyba że coś przeoczyłem i nie do końca zrozumiałem. Ciekawe, że dla lewaków to proste, mają tego w setki jak nie tysiące i... często lamentują, że w danym rok dostali za mało. Moim zdaniem szanse duże, działacie wiele lat, jak się poszuka  jeden czy drugi kontakt to znajdą się tacy co zarekomendują. Nie wydaje mi się, żebym za mocno fantazjował. Raczej wydaje mi się, że w Waszym przypadku gra nie tylko warta świeczki ale jak najbardziej UZASADNIONA. Ot, takie moje przemyślenia, może naiwne. Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

janksero

#1631157

Z tego wszystkiego najlepiej wygląda fundacja, bo z tego co pamiętam to stowarzyszenie jest łatwo przejąć. Może masz rację i trzeba będzie pomyśleć, choć cały czas mnie odstrasza cała biurokracja. Ja nienawidzę druków, papierów, zawitych terminów :D

Vote up!
4
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1631189

Rozumiem Twój "dyskomfort" przy sprawach gdy trzeba  wejśc na ścieżkę biurokratyczną, administracyjną. Sam trzeci dzień przymierzam się do uzupełnienia i wypełnienia pewnych papierów z sądu, myślę o tym jak pies o jeżu a dzisiaj muszę to oddać i właśnie nad tym siedzę. Ufffff : ). Ale będzie "nagroda", bo to mi wygładzi pewne sprawy.  / kilka lat to odsuwałem  :) /. Pewno wielu ludzi ma ten problem. Ale... powoli trzeba. Nie można zostawić pola w pewnych  sprawach  tylko bezczelnemu  lewactwu, a i , w Waszym przypadku trzeba dać szansę tym "instytucjonalnym" np. w Warszawie, którzy mogą  i może chcieli by wesprzeć, a nawet o tym nie wiedzą :). A zrobienie pewnego ruchu,  to drochę jak z wizytą u dentysty do plombowania zęba. Jak zaboli, jesteśmy bardziej skorzy się zmobilizować. A  ta "demolka" która się stała, przecież zabolała, zresztą po części pewno kilku postronnych ciut też, tych co życzą i Wam i Polsce dobrze. Może jednak trzeba ? Wydaje mi się, że wtedy weszlibyście stopień wyżej pod względem bezpieczeństwa i służby Polsce. Bo o to przecież chodzi. Ale już nie będę ruszał tego tematu, ot, takie własne przemyślenia, bo portal jest w mojej ocenie dość unikalnie prowadzony, wymagający od właściciela. 

Vote up!
3
Vote down!
0

janksero

#1631196

choćby był najsympatyczniejszy, serwera nie spłacisz.

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1630731

Nie było mi łatwo napisać ten post, jestem osobą, która nie lubi prosić o pomoc - czuję się z tym za każdym razem bardzo niekomfortowo. Mam wrażenie, że za chwilę każdy wypomni mi swój wkład, pomoc i życzliwość. Dlatego bardzo Was proszę, nie obrażajmy się wzajemnie, szanujmy się i jeśli ktoś nie chce, nie może - niech nie pomaga, ale nie komentuje w sposób nieprzyjemny.

W ciągu ostatnich dwóch lat pandemii wiele się zmieniło, wśród rodziny, wśród najbliższych znajomych, ludzie są jacyś inni, często wycofani - oceniający i samolubni. Chciałabym, żeby z tego stania na głowie, wszystko wróciło do normy - jakkolwiek to zabrzmi.

P.S Numer konta podam oczywiście chętnym na pw, jeśli ktoś nie ma możliwości wpłacić na PAYPAL - za wszystko bardzo serdecznie dziękuję. :-)

 

 

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1630733

Numer konta dostałem,  jakiś ruch wykonałem. Pomoc Wam to nie jest żadna łaska, to patriotyczny obowiązek, dla tych co mogą wykonać choćby drobny ruch. Oczywiście prz tym każdy ma swoją autonomię i prawo do wolnej oceny sytuacji i decyzji. Więc nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek miał co wypominać. Branie tego na siebie, postawienie się w  tej niekomfortowej sytuacji, sygnalizowania potrzeb portalu,  to też patriotyzm, to przełamanie się dla polskiej sprawy patriotycznej.  Patrzę na to  tak, 10 zł to jedno piwo w knajpie lub kawa w kawiarni, lub połowa kursu taxi. A przecież skromnie, ale w miesiącu raz wypijam to piwo w knajpie, i jedną kawę w kawiarni i robię kurs taksówką. A i na gazety wydaję, przecież b. skromnie ale te 50 zł miesięcznie. / wszystko notuję dokładnie w zeszycie :) / Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
9
Vote down!
-1

janksero

#1630735

Dziękuję, to miłe i budujące co piszesz oraz co robisz! 

Serdeczności  i zdrowia na kolejne dni :-)

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1630739

...zbliżać się do linii, której przekroczyć Ci nie wolno. Nie irytuj się, tylko przeczytaj to spokojnie i przeanalizuj dokładnie.

Skupiłeś się na tym, co w emocjonalnym komentarzu (pierwszym pod apelem) było pomieszaniem z poplataniem, a olałeś meritum.

Meritum było ponowne pojawienie się na NP kogoś - chodzi o blogera HD, nie bójmy się mówić tego wprost - kto nazwał nas wszystkich "antypolskimi ścierwami". Niektórym to nie przeszkadza - może są po prostu antypolskimi ścierwami, nie wnikam - i witają tę osobę "na pokładzie". Ale innym może to przeszkadzać, nie tylko Zygmuntowi Korusowi.

Przez kilka godzin nikt nie reagował na ten pierwszy wpis HD. Ja zareagowałem - po dłuższym czasie, bo miałem ważniejsze sprawy na głowie - pisząc komentarz, który wysłałem do twojej wiadomości: nie pytam dla kolegi

Po kolejnym wpisie HD napisałem kolejny komentarz: nadal czekam na odpowiedź

Byłem jedynym, który publicznie zareagował na pojawienie się HD w tym miejscu. Mój pierwszy komentarz poparło 5 osób, a jedna (jak amen w pacierzu nasz bohejter Tezeusz) oceniła negatywnie. Ten drugi komentarz poparły już tylko 3 osoby, a negatywnie oceniły 2. To dość mizerna reakcja, prawda? Mizerna jak na skalę prymitywnych, chamskich oskarżeń ze strony tego człowieka, przyznasz chyba?

Nie dziw się więc, że niektórzy mogą zareagować tak, jak Zygmunt Korus. Nie unoś się od razu gniewem. Ważne jest nie tylko to dokąd zmierzamy, ale także z kim.

Popieram Wasz apel o wsparcie. Jestem pewien, że znajdą się osoby, które go udzielą. Ale w tej sytuacji powinieneś zachować się jednoznacznie. Po prostu po drugim wpisie HD powinieneś mu zakomunikować, że nie jest tu mile widziany - chyba że wycofa to, co napisał i przeprosi ciebie i nas wszystkich publicznie. Jesli nie, to usuniesz go z NP.

Po takiej twojej reakcji nikt nie napisałby, że "wysiadam z pociągu z takim maszynistą". Bez tego wysiąść może więcej osób. I nie ważne, co pisze Tezeusz, któremu wazelina wycieka uszami. Dostałbyś więcej od tych, którzy teraz patrzą ze zdziwieniem na tę sytuację i zastanawiają się, czy takiego wsparcia udzielić. Nie obrażaj więc kogos, kto jest nieco skonsternowany, a był ci dotąd przychylny.

Czasem trzeba podejmować trudne decyzje. Życzę Ci, żebyś podjął mądrą decyzję.

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-6

Krispin z Lamanczy

#1630747

Zaprzestań wycieczek osobistych i zadeklaruj pomoc finansową dla portalu o to tutaj tylko chodzi a nie o osobiste twoje bzdety, których czytać się już nie da. Jak masz pretensje do HD to wal z pozwem do Sądu. Przestań  wreszcie narzekać i płakać .

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1630751

Ile bierzesz jako adwokat?

Vote up!
5
Vote down!
-7

Krispin z Lamanczy

#1630752

????????? Umiesz czytać !

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1630753

cytuję zdanie przed Twoją korektą: "Jak masz pretensje do HD do Sądu".

Ucz się polskiego.

Vote up!
5
Vote down!
-7

Krispin z Lamanczy

#1630758

... albowiem mam pomysła, który załatwi podobne sprawy raz na zawsze z ukontentowaniem wszystkich stron sporu: Admina, Gawriona (to dwie różne osoby w tym przypadku), Krispina, p.Zygmunta, Tezeusza i Krystynę, Wiesiołka i innych, ale (aaaalllleeee !!!!!!  jak mawia Krispin), zanim Was moi drodzy przyjaciele, objaśnię na czym polega pomysł, muszę na "prywatnym" zawiadomić Kierownictwo portalu - Małą Mi. Niestety nie da rady inaczej.

A później będzie mogli mnie "wypałkować" do woli.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-2

Apoloniusz

#1630774

co mnie spotkało i jak się broniłem na tym forum po tej napaści:

https://niepoprawni.pl/niepoprawni2/blog/zygmunt-korus/czego-nie-zobaczysz-w-filizance-kawy-59-do-nos-na-wos

Vote up!
5
Vote down!
-7

Zygmunt Korus

#1630760

Sprawa jest dla mnie dość prosta jeśli odstawisz pamiętliwość, żądzę zemsty i rewanżu. To nie ja jestem w trudnej sytuacji. 

Vote up!
8
Vote down!
-5

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630763

Nie bardzo rozumiem. Czy sam głośmo myślisz? Bo w moim komentarzu nie ma tego, o czym tu wspominasz. Ja upomniałem się o przyzwoitość i szacunek. Jeśli nie będziemy szanować sami siebie, kto będzie nas wtedy szanował? Jeśli pokazujesz, że można Cię znieważyć i opluć, nie zdziw się, jeśli stanie się to znowu. Jeśli jako gospodarz nie potrafisz wziąć w obronę swoich gości blogerów, których znieważono, nie zdziw się, jesli ktoś odejdzie. Jeśli walczymy o zasady w życiu publicznym, to wypadałoby mieć takie zasady i odpowiednio reagować.

Jeśli chcesz wpuścić węża do swojego domu, to nikt ci tego nie zabroni, ale pamiętaj, że ukąszenie węża może być groźne. On teraz milczy, ale nie łudź cię. W końcu przemówi. I wróci do dawnej formy, widząc Twoje przyzwolenie i cvzując się bezkarny. Beezkarność rozzuchwala.

PS Mówiłem, że możesz liczyć na wsparcie. Nie potrzebujesz lizydupów i węży.

Vote up!
5
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1630856

Jesteś strasznie narwany i w gorącej wodzie kąpany... Spokojnie... To, że HD opublikował kilka notek, to nie znaczy, że sytuacja nie jest rozwojowa. Masz także wiedzę fragmentaryczną i nie wiesz o wszystkim, co się dzieje...

HD nie jest pępkiem świata, jego sprawa także, mam ważniejsze sprawy do ogarnięcia. Spokojnie.

A odpowiedź - oczywiście, że jest do Ciebie, bo pomimo, że HD obraził głównie mnie, to zdaje się nie ze mną, a z Tobą był w większym konflikcie. Ja oberwałem za Was, bo ja tylko egzekwowałem sankcje za naruszenia zgłoszone przez Was. W takiej sytuacji jest oczywiste, że to Ty i inni (nie ja) będziecie najbardziej zainteresowani zemstą, rewanżem, niedopuszczeniem go tu itp. Ja mam na tyle dużo obiektywizmu aby rozdzielić to, że mnie wyzwał, od oceny tego co pisze we wpisach, z którymi często się zgadzam.

Vote up!
9
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630878

Cieszę się, że masz z powrotem wartościowego blogera, z którego notkami się zgadzasz. Nie zważaj na takich oszołomów jak ja, w bardzo gorącej wodzie kąpanych, zainteresowanych jedynie zemstami, rewanżami, pyskówkami i niedopuszczaniem innych bardzo porządnych blogerów do głosu. Cieszę się, że masz asz asz aż tyle obiektywizmu. To dobra cecha. Powinna jej także towarzyszyć wyrozumiałość dla takich jak ja i Zygmunt Korus.

Tak na marginesie. możemy napisać ci po 100 notek, z którymi nie tylko często, ale zawsze i całkowicie będziesz się zgadzał. Chcesz? Wiemy dobrze, co lubisz.

PS temu durniowi, który śle ci kontenery z wazeliną napisz, że prawdziwych przyjaciół poznaje się po tym, że mówią Ci zawsze prawdę i pomagają nie tylko w biedzie... i nie zawalają ci pokoju wazeliną.

Vote up!
4
Vote down!
-6

Krispin z Lamanczy

#1630887

Jaki jest Twój cel? Najpierw uczepiłeś się mojego honoru i przyzwolenie na obecność HD, bez jego przeprosin. HD przeprosił, więc o co nadal chodzi?

Vote up!
9
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630901

...to, co ci napisałem. Tym razem bez emocji, uważnie.

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1630999

Daj już pokój. Przecież wszyscy pamiętamy co bezpośrednio poprzedzało "pożegnalny" wpis HD... Nie pamiętam wielu tak rozgrzanych konfliktów. Ja wogóle w nim nie uczestniczyłem. Nie odwracaj roli :) 

Vote up!
3
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1631074

 Oczywistym jest,że właściciel portalu jest najważniejszy,  więc  opłaca się  przeprosić tylko  admina i lać strumienie wazeliny w jego stone .A mniej ważnych, zwłaszcza  mniej poprawnych politycznie, można gnoić ile wlezie bez konsekwencji, bez wstydu i bez przeprosin.

Dlatego inni nie doczekają się przeprosin ani  nie zostaną zalani wazeliną. 

Dlatego tak widzę siedem lat za nami

Vote up!
5
Vote down!
-4

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1630889

Gdy Adminka portalu Niepoprawni pl " Mała mi" PROSI bardzo blogerów o pomoc w funkcjonowaniu portalu z uwagi na ogromne koszta osobiste związane z naprawą i jego awarią oraz odbudową wręcz od nowa ....i prosi o wsparcie - to jaka jest reakcja niektórych :

Kilka osób chętnie od razu zaakceptowało i zadeklarowało publicznie takie wsparcie rozumiejąc trudności i potrzebę pomocy kierując się sercem ( i ja do nich należę).

Niestety blogerzy @ Zygmunt i @ Kryspin zrobili sobie z tego,  jak mniemam i czytam ich komentarze pod prośbą, szyderę, kpinę i drwinę a wręcz atak na innych wyszydzając, opluwając, w tym polityków PiS oraz blogerów NP. Ja rozumiem,że komuś ktoś się nie podoba i ma do niego pretensje od tego są Sądy. A nie o to tutaj chodziło.

Sprawy personale portalu NP są w dyspozycji tylko i wyłącznie Admina i nie czytałem by prosił o wyręczanie go z tej funkcji.

Ale do kur.... chodzi tutaj TYLKO o POMOC i okazanie serca a nie o wasze wybujałe ego !!,  i małostkowość.

Przepraszam Adminie poniosło mnie !

 

Vote up!
11
Vote down!
-5
#1630755

...jak najdalej stąd! :)

Vote up!
7
Vote down!
-8

Krispin z Lamanczy

#1630759

Czy meblując swoje mieszkanie,jego właściciel może powiesić na suficie....fortepian

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1630769

A ja mogę mu powiedzieć, że nic już na nim nie zagra?

Vote up!
5
Vote down!
-2

Krispin z Lamanczy

#1630853

Zacny T. Wykupil cały zapas wazeliny.

Vote up!
5
Vote down!
-7

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1630772

Zapomniałaś o dobrych obyczajach, a Administracji pomożesz czy tylko potrafisz kpić ?

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1630781

abo komu oko wyjmiesz samochcąc, dopiero będzie za co przepraszać.

Ps. niebawem załatwimy sprawę jak trza. Przekonasz się.

Vote up!
4
Vote down!
-4

Apoloniusz

#1630775

Jak pomożesz Adminowi to załatwisz sprawę  jak trza i żyłka ci nie pęknie a co !

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1630780