Wszystkiego najlepszego na Święta!

Obrazek użytkownika Mała Mi
Kraj

 

Drodzy Niepoprawni! 
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Wam wszystkim wiele radości w sercach, pokoju ducha, dużo spokoju i miłości! Życzymy wszystkim głębokiego i duchowego przeżycia tego pięknego okresu, wielu obfitych łask oraz wytrwałości i umacniania wiary.

Przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia od całej Redakcji Nppl, przekażcie je proszę również swoim najbliższym - Wesołego Alleluja!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (24 głosy)

Komentarze

życzę Redakcji, wszystkim blogerom, czytelnikom i sobie, umocnienia płynącego z faktu Zmartwychwstania oraz kroczenia ścieżkami Pańskimi każdego dnia, jaki został nam podarowany.

Pragnę także i życzę, aby Święto Zmartwychwstania Pana Jezusa w 2018 roku, było okazją dla wątpiących - szczerą próbą odnalezienia Go na modlitwie i nie zniechęcania się, kłodami podkładanymi przez złego. Sobie i pozostałym, życzę przylgnięcia do Chrystusa z większą odwagą, mocą i radością

Vote up!
13
Vote down!
0

Hoyt

#1561123

Życzę całej Redakcji Niepoprawnych, wszystkim Blogerom, Komentującym i Czytelnikom,

zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.

 

 

Vote up!
14
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1561126

Przyłącza się do życzeń z okazji Świąt Wielkiej Nocy a słowami wieszcza życzę : niechaj żywi nie tracą nadziei ... wszystko przed nami.

Vote up!
14
Vote down!
0

Apoloniusz

#1561130

Aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję. 
Wesołego Alleluja 

 

Vote up!
14
Vote down!
0
#1561135

Życzę Wam spokojnych, przepełnionych spokojem i refleksją Świąt Wielkiej Nocy. Niech w każdym aspekcie Waszego życia żyje i zwycięża Chrystus Zmartwychwstały!

Vote up!
14
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1561139

https://goo.gl/images/JYxi5q

Nie opanowałam niestety jeszcze sposobu wklejania zdjęć na NP, posłużyłam się zatem linkiem.
Przyznam, że nauka nigdy mi nie szła, spędzałam czas na znacznie przyjemniejszych zajęciach albowiem uwielbiam być kobietą:)))))))))))

Szanowni Niepoprawni

W zalewie otaczającej nas głupoty i tępoty znajdżmy chwilę na godne przeżycie Wielkanocnych Świąt.

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0
#1561141

Swieta jednak mina szybko - i wielu stalych dyskutantow powroci do publikowania obelg, obrazania przeciwnikow politycznych,  Pana Prezydenta, Premiera czy nawet Prezesa.

Marze, aby Duch Sw. oswiecil zacmione nienawiscia umysly...    

Vote up!
6
Vote down!
-5

mikolaj

#1561142

Pogody - ducha i za oknem

Spokoju - w domu i w głowie

Wszystkiego dobrego - wszędzie i zawsze

https://media2.picsearch.com/is?zaMwzaxfiCqDFYJiuMUp4x_wrWBe9kQkQqZIwQPFMNc&height=284

życzy

 

Vote up!
14
Vote down!
0

casium

#1561148

a z mojej strony najlepsze życzenia wszeksiej pomyślności

Vote up!
8
Vote down!
0

Traczew

#1561149

"Chrystus zmartwychwstał!

Ale większość z was i tak w to nie wierzy!" Czy to ksiądz Maliński?

Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie z martwych powstał! Wierzę! Wierzymy!

Wszystkim Niepoprawnym, których całym sercem kocham - bo to patrioci - oraz naszym PT Animatorom i Moderatorom - przeżycia wielkiej radości Zmartwychwstania wraz z doświadczeniem wszelkich błogosławieństw Bożych - życzę z głębi kochającego serca!

Alleluja! 

Vote up!
11
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1561152

 Radosnych Świąt Wielkanocnych w gronie rodzinnym dla Niepoprawnych i sympatyków, oraz wytrwałości w dążeniu odzyskania całkowicie suwerennej ojczyzny. W imię Boga, na pohybel zaprzańcom i kolaborantom.

Vote up!
11
Vote down!
-1

ronin

#1561154

 Za Wasz codzienny trud, za Wasze poświecenie dla nas, blogerów, no i za te serdeczne życzenia Wielkanocne - z całego serca dziękuję! niech Chrystus Z Martwych Powstały prowadzi Was po ścieżkach Prawdy, Wiary i Wszelkiej Pomyślności.

A wszystkim prawym Blogerom - Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy!

Vote up!
10
Vote down!
0
#1561185

Gorąco dziękuję Małej Mi i Gawrionowi, redakcji oraz każdemu z nas niepoprawni blogerzy, za piękne życzenia oraz za wspaniałe dzieło, które każdego dnia tworzymy. Tak trzymać!

Zwycięzca śmierci piekła i szatana wychodzi z grobu dnia trzeciego z rana....., w tym dniu wspaniałym wszyscy się weselmy, gdy Pan zmartwychwstał, prawdziwie powstał! Niech miłość wzajemna, pokój i radość serc będzie udziałem każdego z nas, w tym tak niezwykłym czasie, niedaleko jest Królestwo Boże. Ziemia się trzęsie, straż się grobu miesza Anioł zstępuje niewiasty pociesza......, oto dziś także jak śmierć potężna jest miłość, potężniesza jest! Raz jeszcze dziękujemy z żoną Marią i raz jeszcze życzymy Wesołego Alleluja!

Vote up!
10
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1561188

Tym wciąż niezagubionym i Tym zagubionym - ale jeszcze niezgubionym – aby Zmartwychwstały oświecał im drogę do Prawdy. I sił wszelkich dał aby o Prawdę tę walczyć.

Vote up!
6
Vote down!
0

kassandra

#1561229