Wesołego Alleluja Drodzy Niepoprawni!

Obrazek użytkownika Mała Mi
Kraj
Drodzy Blogerzy, Komentatorzy, Czytelnicy!
 
W imieniu Redakcji naszego serwisu chciałabym Wam złożyć świąteczne życzenia. Niech się święci Alleluja! Życzymy Wam wszystkim wiele radości, dużo spokoju i miłości. Niech Chrystus Zmartwychwstały Was błogosławi i umacnia Waszą wiarę. Niech rozpali dobre i szczere uczucia. Niech on stanie się dla nas źródłem spokoju, prawdy i wzajemnego szacunku. Niech w Waszych sercach zagości wiosna! 
 
Smacznego, święconego jajka, bogatego zająca i mokrego dyngusa. Przekażcie najlepsze i najpiękniejsze życzenia rodzinom i swoim najbliższym.
 
Przy okazji tych najważniejszych Świąt - chciałabym podziękować Wam wszystkim i każdemu z osobna za pracę, wkład, czas i obecność tutaj z nami! Jesteśmy coraz bliżej prawego i uczciwego Państwa. Musimy dalej walczyć i nie spocząć, dopóki trwa propaganda nienawiści! Bądźmy w tych chwilach razem. 
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (15 głosów)

Komentarze

Serdecznie dziękujemy Ci Mała Mi za życzenia i odwzajemniamy je całej Redakcji z nadzieją, że nasza obecność i aktywność na serwisie Niepoprawni.pl przyczyni się do pełnego sukcesu w odzyskaniu Polski z rąk jej niegodnych lewaków i libertynów.

Janek & Eva

Vote up!
8
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1509951

Niech zmartwychwstały Chrystus błgosławi Waszym poczynaniom. Filmowa pocztówka z Wielkanocy w Kanadzie

http://poloniatube.com/2016/03/25/wielkanoc-w-kanadzie-video/

Vote up!
9
Vote down!
0

Poloniatube

#1509953

Bardzo dziękuję za życzenia i wzajemnie ode mnie - błogosławionych, rodzinnie ciepłych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy...

Vote up!
8
Vote down!
0

Yagon 12

#1509955

Za piękne życzenia dziękujemy. Szanownej Redakcji i Drogim Niepoprawnym życzymy opieki Zmartwychwstałego.

Niech Was otacza swoją opieką Nasza Królowa Jego Matka.

                                                                    Aleksander z małżonką

Vote up!
9
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1509960

Przyjmijcie i ode mnie życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych! Wszystkiego dobrego!

Vote up!
10
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1509962

Dla wszystkich radosnych Swiąt Wielkanocnych w gronie rodzinnym! Klaniam się!

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1509964

Słusznie podkreśliła Pani, że są to najważniejsze dla chrześcijan a w szczególności dla katolików najważniejsze święta, chociaż przez niektórych postrzegane jako smutne z powodu umartwiania się, postu i liturgii ukrzyżowania. Tak jak w istocie tego Święta - Zmartwychwstanie Jezusa - jest najważniejszym akcentem naszej wiary, tak i w naszym codziennym życiu wszystkie zmartwienia, wyrzeczenia i cierpienia powinny znaleźć w nim swoje zakończenie. Przyłączam się do życzeń, Roman. 

Vote up!
8
Vote down!
0

niezależny Poznań

#1509969

Niech Dobry Bóg błogosławi Redakcji, blogerom i komentatorom w pracy na rzecz wspólnego dobra i prawdy. Wszystkiego najlepszego.

Vote up!
8
Vote down!
0

Stasiek

#1509972

   To widać.Jesteś nasza, ale Twoją młodość widać na zdjęciu. - Jesteś wychowanką PRL-u lub post-PRL-u. My zawsze święciliśmy BARANKA wielkanocnego z czerwoną chorągiewką z krzyżem. To walczący z Chrześcijaństwem rozpowszechniali kurczaczka i zajączka. Symbol ofiary Chrystusa - Baranka Bożego zginął w świeckiej tradycji zajączka i kurczaczka. I, nieświadomie, też do tego przyczyniasz się. - Ale i tak dziękuję za życzenia i odwzajemniam życzeniami: Radosnego Alleluja i dalszej owocnej pracy. Pozdrawiam. R.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1509978

:-) Wszystkiego dobrego w te Święta!

Vote up!
7
Vote down!
0
#1509983

Bardzo dziękuję za baranka . Nie reagowałam, bo nie czułam się odbiorcą tych życzeń, ale omijałam tego zająca....bo bardziej kojarzył mi się z pleyboyem niż z Wielkanocą.
Dobrze, że duch w narodzie nie ginie.
Tobie - wszelkiego dobra, piękna i prawdy. Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Verita

#1509985

Wielkie dzięki Małej Mi i redakcji wspaniałego, b. pożytecznego portalu za piękne życzenia na te tak zadziwiające, niezwykłe i największe święta w roku. I my z żoną Marią życzymy wszystkim niepoprawnym blogerom błogosławionych, rodzinnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w codziennym życiu.

Vote up!
7
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1509991

za piękne życzenia. Ze swej strony życzę wszystkim aby Zmartwychwstały Chrystus dał nam wiele sił abyśmy mogli przeciwstawić się wszelkim przejawom zła ogarniającego świat. Życzę wszystkim wiary, nadziei i miłości w codziennym naszym życiu.

Vote up!
6
Vote down!
0

Szpilka

#1509993

..... Mała /WIELKA-Mi.

Dziękując za Twoje dobre słowo,  proszę.... przyjmij ode mnie życzenia  zdrowia i radości z ponownych narodzin Chrystusa- Pana.

ps.

Tobie i temu * Szeryfowi*, dziękuję za możliwość od ponad  pięciu lat....  mojej bytności na NP.PL

Marek S.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1509995

Witajcie wszyscy!

 

Czekałem z życzeniami do dzisiaj, bo strasznie mi się podoba pierwszy dzień Wielkanocy w Grecji (mimo, że obchodzą to w innym terminie), gdzie zupełnie obcy sobie ludzie pozdrawiają się z uśmiechem, szerząc dobrą nowinę - CHRISTOS ANESTI ! - JEZUS ZMARTWYCHWSTAŁ !

Mamy dodatkowy powód do radości i uśmiechu - to chyba perwsza Wielkanoc w Wolnej Polsce. Musimy pamiętać - musimy ją nadal bronić i już nigdy nie oddać.

I jeszce jeden akcent grecki - tak Vangelis wyraża Zmartwychstanie:

 

Sciskam was wszystkich bez wyjątku

 

Janusz E. Kamiński / jazgdyni

Vote up!
4
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1510009