Cenzura w Internecie

Obrazek użytkownika Archiwum X
Idee

Coraz więcej portali , blogów i forów jest kontrolowanych przez obecny rzad. Wolność słowa w internecie nie istnieje.

Rządowe serwisy powstają w necie jak grzyby po deszczu zachwalające poczynania obecnego rządu.

Powstają ""cenzurowane fora", które są pisane przez właścicieli serwisów. Chciałbym przedstawić taka listę w przyszłości na Niepoprawni PL.

Jest silna potrzeba uświadomienia Polakom, ze trzeba tworzyć jak najwięcej blogów i forów "naszych"- które będą przeciwwagą dla rządowych "bredni".

Stworzyłem trzy systemy blogowe na niezależnych serwerach i numerach IP, stworzone specjalnie dla Was. W każdej chwili możecie tam stworzyć bloga i ... pisać.

Ostatni miesiąc był dla mnie bardzo ciężki. Pracowałem nad kilkoma systemami dostępnymi już teraz dla Was.

 

Aby zabezpieczyć spamerami, aby utworzyć darmowego bloga na stronie trzeba się skontaktować z administratorem. W przeciągu 48 godzin dostaniecie państwo do waszego bloga.

Na platformie została stworzona Bardzo Wirtualna Polska

 

Serdecznie zachęcam do blogowania-czyli wyrażania swojej prywatnej opinii w internecie.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (1 głos)

Komentarze

Cenzura niejedno ma imię, warto zarzjeć na http://polacy.eu.org - swoją drogą tego serwisu blogowego powyżej nie wymieniono ;-)
Pozdrawiam Polaków!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208440

Banda ryżego jeszcze tak oficjalnie nie może zatakować internetu jak na Białorusi czy w Rosji,ale spin doktorzy już obmyślają plan,walka z teroryzmem w cyber przestrzebi i tym POdobne ma zamknąć niezależne przekazy wiadomości,jakiś ubek coś wpisze na forum,co zagraża państwu,i pretekst do zamknięcia będzie,i dla tego najpewniejszym rozwiązaniem jest ogólnopolskie protesty na ulicy,milionów Polaków nie będą wstanie zamknąć, a wiadomości będą szły w świat co dzieje się w Polsce,i tego POlszewia nie zatuszuje

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208446

Nie posiadam zbyt wiele wolnego czasu na redagowanie Bardzo Wirtualna Polska -możne ktoś miałby ochotę, chociażby w części  pomoc prowadzić serwis.Milo by było, gdyby ktoś się znalazł ze zwolenników  Niepoprawnych . Bardzo uważam ten serwis-więcej takich, proszę! :)

Zawsze służę wszelką pomocą (za darmo) we wszelkich problemach serwisu Niepoprawni typu: modyfikacje skryptów,bakapy oraz konserwacje baz danych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#208477

Z niecierpliwością oczekuję na listę "rządowych" portali. To ważne, aby je demaskować i to w sposób niepodważalny i wiarygodny.

Z portali niezależnych warto też pamiętać o projekcie wordpress.com. Działa w HAmeryce i publikować można dosłownie wszystko. Przy odrobinie zręczności można też oferowanym tam graficznym skórkom nadać jakiś własną osobowość, jak np tutaj: ifikles.wordpress.com (prosty motyw graficzny, sekret tkwi w dodaniu tła i rysunku po prawej stronie) czy tutaj: proluz.wordpress.com.

Gorzej z popularyzacją, ale to można zawsze robić przez linkowanie na takich portalach, jak choćby niepoprawni.pl :-)

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208449

Firma dla której tworze pewne aplikacje internetowe dostała kiedys, zlecenie na stworzenie skryptu do śledzenia użytkowników w Polskiej sieci.

Szef się nie zgodził - należy uważać tutaj: www.forum.optymalizacja.com

Tam "rządowe gnidy" starają się przechwycić zagrażające dla "demokracji blogi- zaplecza"- większość jest kontrolowana przez PO-wcow.

Jezeli Twoje zaplecze jest "za mocne", można zawsze je wykasować i "osłabić" dany portal. Osobiście zainwestowałem w systemy blogowe i wolne media, mam niezalezienie sieci i generuje swój własny Page Rank.

Dlatego, jak ktoś ma ochotę pisać niezależnie bloga to proszę ... pisać na jednej z platform . Każdemu serdecznie pomogę! Moje serwery są poza Polska, dlatego rzad może mnie pocałować :)

Jak nie znam portalu i nie chce zostawiać mojego wlasnego "IP" Adresu to używam to:

 

http://www.marcinrodzaj.com/search/

ten proxy serwer jest bezpieczny i znajduje

sie na jednym z moich serwerów poza krajem.Tam nie ma "wyskakujących okienek" z reklamami i jest pełna dyskrecja   !

Większość tego typu serwerów w Polsce nie musi być "niezależna" i na bank nie jest !

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#208453

Zebym jeszcze wiedział jak tego uzywać ;-)

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208558

Po przejrzeniu proponowanych blogów chcę tylko dodać, że nie uważam, aby Fenicjanie byli głównym problemem naszego kraju. Mamy takich "Fenicjanów" za wschodnią granicą, w Moskwie - i to jest nasz główny problem...

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208450

* Ciekawe, ze wiekszosc opracowan na temat smiertelnego konfliktu Kartaginy z Rzymem, sympatyzuje z tymi pierwszymi.

Tez Fenicjanami    

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#208488

wyskauje mi komunikat ............ nie masz uprawnienia do przegladania.........
chcecie rozmawiac sami ze soba?
polecam
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=OvQeZldzgKk

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

never06

#208484

na tzw niezaleznych mediach zaczeło sie od afery toyaha.

całość tu

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=OvQeZldzgKk

czy ktos z Was poparł list " Przestańcie szkodzić Polsce"?

Czy opublikujecie ten tekst?

 

 

"....Musicie być mocni. Drodzy bracia i siostry! Musicie być mocni tą mocą, którą daje wiara! Musicie być mocni mocą wiary! Musicie być wierni! Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...." 
Jan Paweł II 
(Błonia Krakowskie, 1979)

Żyjemy w ciekawych i niezwykle trudnych czasach. W czasach tak trudnych, że łatwiej nam dzisiaj zrozumieć wezwanie Ojca Świętego Jana Pawła II wypowiedziane z Błoń Krakowskich do wszystkich Polaków. Nasz wielki Rodak, z całym bagażem bolesnych doświadczeń swojego pokolenia, które było świadkiem i uczestnikiem straszliwych wydarzeń minionego wieku, nakazał nam nabierać mocy przez wiarę, bo moc ta będzie nam jeszcze bardziej potrzebna niż wtedy; bardziej potrzebna niż w jakiejkolwiek epoce dziejów.
Istotnie, towarzyszący polskim przemianom po 1989 roku wszechogarniający chaos, morze codziennych kłamstw i gorszące zjawiska, których sprawcami są ludzie sięgający po władzę i prawo do decydowania o losach naszego Narodu, zdają się pogrążać nas w bezsilności, która gasi nadzieje i budzi strach przed niepewną przyszłością. Polacy powoli przyzwyczajają się do sposobu rządzenia sprzecznego z narodowym interesem, do fałszowania nawet całkiem niedawnej historii, do grubiańskich ataków na fundamenty wiary chrześcijańskiej, do podważania sprawdzonych przez wieki norm i obyczajów, do bezkarności złoczyńców, do poniżania godności ludzkiej i wielu innych negatywnych zjawisk, które w narastający sposób kształtują naszą rzeczywistość. To wszystko przychodzi na nas jakimś szerokim, zorganizowanym frontem, przychodzi wielowymiarowo, dotyka praktycznie każdej dziedziny życia i w zamierzony sposób rozprasza uwagę nie pozwalając na uporządkowanie obrony. Czy można w ogóle przygotować obronę, jeśli ster władzy w Polsce oddajemy raz po raz w ręce inicjatorów takiego kierunku rozwoju? 
Obecna sytuacja wymaga powrotu do źródeł, do stawiania najprostszych pytań o to, czym ma być Państwo Polskie, jakie obowiązki chcemy mu powierzyć i jakie obowiązki musimy sami przyjąć na siebie, byśmy trwali jako wspólnota gromadząca ludzi, którzy w najpełniejszy sposób mogą realizować swoją indywidualną podmiotowość i godność związaną z byciem Człowiekiem. Odpowiedź na te pytania nie rodzi się w abstrakcyjnych rozważaniach, ale wynika z ciągłej obserwacji spraw publicznych i z potężnego zbiorowego wysiłku by je rozumieć. Ta moc, do której jesteśmy wezwani, która jest nam dzisiaj „potrzebna bardziej, niż w jakiejkolwiek epoce dziejów”, musi się dzisiaj zmaterializować przez świadome uczestnictwo w akcie wyborczym, w którym powierzymy los Ojczyzny ludziom zdolnym do odwrócenia złego biegu spraw. 

Nawet w niedoskonałych zapisach dzisiejszej Konstytucji RP wytyczone są najważniejsze powinności państwa. Znajdują one wyraz m.in. w rotach przysięgi składanej przez przedstawicieli najwyższych władz, którzy zobowiązują się strzec suwerenności, niepodległości, nienaruszalności i niepodzielności terytorium, bezpieczeństwa państwa i godności Narodu, a dobro Ojczyzny i pomyślność obywateli traktować jako najwyższy nakaz. Jeśli jednak przyjrzeć się rzeczywistej sytuacji w poszczególnych dziedzinach życia zbiorowego Narodu, które objęte są odpowiedzialnością obecnej władzy państwowej, okazuje się, że wbrew tej przysiędze, podstawowe powinności są zaniedbywane, a często podejmowane działania są nawet sprzeczne z dobrem Ojczyzny i stają na przekór dbałości o pomyślność obywateli. W istocie nawet oddolna aktywność ludzi próbujących wbrew bezczynności władzy budować jakieś Dobro jest blokowana, a zbiorowe obywatelskie interwencje są kompletnie lekceważone. 
Trzeba dobrze pamiętać fakty z przeszłości i z wytężoną uwagą śledzić aktualne wydarzenia, by móc jasno odpowiedzieć na pytania: Kto tworzy złe prawo? Kto nie pozwala na naprawę aparatu sprawiedliwości,? Kto roztrwonił majątek narodowy i horrendalnie zadłużył państwo? Kto hamuje rozwój gospodarczy Polski? Kto naraża nasze wewnętrzne i zewnętrzne bezpieczeństwo? Kto oddaje w obce ręce ważne fragmenty naszej suwerenności? Kto niszczy system edukacji, zaniedbuje naukę i kulturę? Kto rujnuje system opieki medycznej i zabezpieczeń emerytalnych? Kto, wreszcie, gasi resztki komunikacji społecznej i niszczy media publiczne? Odpowiedź, przecież potrzebna do podjęcia decyzji wyborczej, wynika z całej sekwencji wydarzeń ostatnich 22 lat. Nadchodzące wybory nie mogą obyć się bez dokonania syntezy tych lat, gdy najważniejsze siły polityczne stające do wyborów mają bogatą historię uczestnictwa w procesach prowadzących do dzisiejszego stanu Polski. Dalszej degradacji nasz Ojczyzna nie wytrzyma - potrzebne jest zdecydowane zwycięstwo tych, którzy zawsze przeciwstawiali się niszczeniu Polski, a dzisiaj skupili się wokół premiera Jarosława Kaczyńskiego. 
Polski Naród jest zdolny do odnoszenia zwycięstw... nie tylko na polach bitewnych. Ostatnie wielkie i wspaniałe zwycięstwo odnieśliśmy w wyborach czerwcowych w 1989 roku, gdy mobilizacja Polaków była powszechna. Daliśmy wtedy wybrańcom klucz do wszechstronnej naprawy Polski, ale w większości okazali się oni niegodni wyboru. Zwycięstwo zostało w sposób karygodny i kunktatorski zmarnowane. Dopiero po wielu latach można było zrozumieć, że ta przegrana była świadomie zaprojektowana i przygotowana jeszcze przed 1989 rokiem. Ten zły plan się powiódł, bo jego realizacji towarzyszyła zaskakująco bezgraniczna cierpliwość Polaków. Z biegiem lat uczono nas tolerować coraz bardziej rażące łajdactwa klasy rządzącej, aż zwolna przestaliśmy reagować na zjawiska, które w przeszłości nigdy nie były akceptowane. Granicznym objawem tej ewolucji jest bierna postawa wielu Polaków wobec haniebnych zachowań polskich władz w sprawach związanych z tragedią smoleńską. To catharsis może się jednak stać zaczynem zwycięstwa. Nie udały się dwie wcześniejsze próby przełamania narodowej niemocy –krótkotrwały rząd J.Olszewskiego i słabo umocowany rząd J.Kaczyńskiego, niestety nie spotkały się z wystarczająco dojrzałą świadomością Narodu. Jednak każde z tych wydarzeń zaowocowało przemyśleniami i proces budzenia świadomości ogarnia zwolna cały Naród, gdy rządzący Polską w ostatnich 4 latach musieli odkryć kolejne karty. Blask prawdy zaczyna nabierać mocy wyzwalającej. 
Stawka w wyborach 9 października 2011 jest jednoznacznie określona. Każdy, komu na Polsce rzeczywiście zależy zagłosuje na PiS, bo tego wymaga polska racja stanu. Każdy, komu Polska nie jest potrzebna, kto chce machnąć ręką na dzieje Narodu i rozpłynąć się w bezkształtnej masie wyzutej z wszelkich wartości i podporządkowanej interesom obcych, zagłosuje inaczej, lub pozostanie w dniu wyborów w domu. Polska i tak przetrwa „póki my żyjemy”, ale gdybyśmy te wybory przegrali to staniemy w takiej sytuacji, jak nasi przodkowie po rozbiorach. 
Pokażmy moc, do której zostaliśmy wezwani. Reszta jest w rękach Opatrzności zdolnej do wyzwolenia naszej mocy z głębin tej wiary, która wypełnia nas i nasze państwo od Chrztu Świętego 966 roku.

Kraków, 30 września 2011 Rafał Broda 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

never06

#208494

Opublikowałem to również na swoim nowym blogu, (zapleczu): Przestańcie szkodzić Polsce

Nie widziałem tego wcześniej, przyznaje. No cóż taki list nigdzie nie będzie publikowany, dlatego go powieliłem. Przecież  TVN kłamie na zlecenie PO :)

Jedynym tematem w Polsce jest jak przetrwać w Polsce a potem to już tylko pakowanie walizki i praca w Anglii, czy w Niemczech

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#387810

MSWiA zamówiło narzędzia do „złamania” Tora i podsłuchiwania internautów.
Czy złamało przy tym prawo?

MSWIA nie przeszkadza w pracach to, że prawo obecnie nie zezwala na stosowanie takich metod.
Innymi słowy, jeśli prawo obecnie nie zezwala na korzystanie z jakiejś funkcji opisanej przez projekt badawczy, a odpowiednie instytucje nie mają jeszcze uprawnień do korzystania z tych metod, to mamy do czynienia z łamaniem prawa.
Tak sądzi przynajmniej stowarzyszenie Blogmedia24, które skierowało do prokuratury doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez MSWiA wraz z ABW, polegającego na zleceniu zbudowania narzędzi hakerskich.
Co na to urzędnicy? Sebastian Serwiak, dyrektor departamentu bezpieczeństwa publicznego w MSWiA nie widzi problemu. „Najpierw powstał samochód, potem stworzono przepisy ruchu drogowego” – zauważa, zapewne przekonany, że po opracowaniu narzędzi do inwigilacji, pojawią się legalizujące je przepisy.

http://poznajprawde.net/aktualnosci/189-koniec-anonimowosci-w-internecie-coraz-bliej.htmlPodoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#208507

... to prawda :)

W Polsce buduje się system inwigilacji, wiele firm z UK jest zatrudnionych do budowania takich systemów, (w Polsce nie ma specjalistów-wyjechali zmywać talerze w Brytyjskich restauracjach).

Dlatego jest silna potrzeba "budowania  zaplecza antyrządowego" w formie blogów. Trzeba postawić w sieci wiele blogów antyrządowych i unikać styczności z propagandowymi portalami typu WWW.WP.PL dostającego ogromne sumy na pisanie tych bzdetów, jakie można tam przeczytać o "sukcesach Donalda Tuska" :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#387812

Ładnie powiedziane. Chociaż mam wrażenie, że to raczej sentyment za bohaterstwem. Rajd Hannibala był logistycznym szaleństwem, ale jakże romantycznym. Rzym okazał się morderczo skutecznym państwem, choć Hannibal był genialnym zwycięzcą bitew, ale wojnę przegrał.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208557

był według mnie przygotowany doskonale. Taką armię z całym taborem - i ze słoniami! - przeprowadzic przez Alpy - scieżkami, którymi dotąd "ledwie pojedynczy człowiek mógł przepełznąć" (chyba Liwiusz). Dostał się wreszcie na obcy teren i tam odnosił spektakularne zwycięstwa rozgramiając legiony nad rzeczką Trebią i nad Jeziorem Trazymeńskim.

Problem był wg mnie w czym innym. Po Jez. Trazym. powinien był natychmiast iść na Rzym, ale wbrew radom swoich sztabowców, żeby stanąć pod jego murami zanim dotrze goniec o klęsce - dał sobie i wojsku ze dwa tygodnie na odpoczynek.

Rzymianie tymczasem wzięli się za przygotowania do obrony (sławne "Hannibal ante portas!" To chyba wtedy kobiety ścinały włosy na plecenie lin). No i Hannibal miasta nie zdobył, wycofał się na południe Italii, potem wskutek intryg w Kartaginie (moze inspirowanych przez Rzymian, szpiegostwo to jeden z najstarszych zawodów świata) został z Italii odwołany. Odpływając zgrzytał zębami i płakał z bezsilności, bo wiedział, ze to koniec kampanii.

Według mnie to jeden z największych wodzów w dziejach. Może nawet największy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208565

Ponieważ jest dużo spamu na platformach dlatego najpierw trzeba skontaktować się z adminem aby dostać panel administracyjny do swojego bloga. Blog jest darmowy na dedykowanym numerze IP i na bardzo szybkim serwerze. To oczywiście ma wpływ na pozycje w wyszukiwarkach!

Mozna również założyć darmowego bloga bez cenzury na allinoneblog

Tam nie ma cenzury i jest gwarancja ze nikt nam nie skasuje bloga. Blog będzie wkrótce przeniesiony na superszybki serwer!

albo na allinoneblog: http://allinoneblog.co.uk/

Jest to platforma na WordPress, którą serdecznie polecam

Land Range Rover 2.7 turbo repair

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1448466

http://naprawmypolskei.blogspot.com/?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1479501