O wolności

Obrazek użytkownika Ekhart
Idee

Wolność woli, wolność poglądów, wolność wyznania, wolność przekonań, wolność decyzji, wolność preferencji, wolność słowa, wolność osobista, wolność polityczna, wolność fizyczna, wolność świadoma, wolność nieosiągalna, wolność ustanowiona, wolność przymusowa, wolność złota, wolność budująca, wolność destruktywna, wolność zbyt duża, wolnośc prywatna, wolność rynku, wolność osobista, wolność obywatelska, wolność do życia, wolność do zachowania własnej tożsamości, wolność do obrony godności, wolność do działania, wolność uczuć, wolność do odpowiedzi, wolność do niezgody, wolność do bezpieczeństwa, wolność do obrony wartości, wolność do uczestnictwa w kulturze, wolność do bycia, wolność do stanowienia o sobie, wolność do śmierci.

Wolność podstawą demokracji?
Proszę bardzo, przestrzegajcie własnych zasad!
Wolność w dzisiejszym świecie jest selektywna. Jest demokratyczna. Bo przecież, Wiedzę swoją opierasz mistrze, na obracaniu niskiego - w najwyższe - Goethe.

Brak głosów

Komentarze

Krzysztof J. Wojtas

"Wolność podstawą demokracji?"

A co z moją wolnością do totalitaryzmu ?
Ech... dzisiaj prawdziwej wolności już nie ma, ... tylko koni żal.

Vote up!
0
Vote down!
0

Krzysztof J. Wojtas

#120437

w Polsce nie ma wolności . PO stara się stworzyć "komunę inaczej." Polska za komuny jakoś funkcjonowała , byle jak ale funkcjonowała.

Vote up!
0
Vote down!
0
#121875