Leszek Miller na Ministra Spraw Zagranicznych

Obrazek użytkownika Stahs
Kraj

Żeby była jasność.

Komunistów trzeba było w 1989 wieszać na latarniach albo co najmniej zamknąć po konfiskacie majątku ( np. wszystkich powyżej sekretarza partii w zakładzie pracy)  na 15 lat w obozach odosobnienia przy np. przekopie ręcznym Mierzei Wiślanej.

Paradoks czasu i historii, że były komuch Leszek Miller staje się jedynym sprawiedliwym który potrafił przedstawić stanowisko jasne i precyzyjne w stosunku do haniebnych roszczeń wszelkiej maści polityków  amerykańskich którzy traktują nasz kraj już w otwarty sposób jako amerykański bantustan w środku Europy.

Polscy lokaje w osobach prezydenta i premiera kiwają grzecznie główkami , a polska ambasada w USA dziękuje dziennikarce A. Mitchell za to, że przeprosiła na prywatnym koncie za Publiczną, oglądaną przez miliony wypowiedź szkalującą Polaków – to Polacy i mityczni naziści mordowali żydów w gettach. Za takie słowa powinna być wydalona z Polski w 48 godz. po wcześniejszym wydaniu nakazu przeproszenia  i zapłacenia grzywny w wysokości 5 letniego dochodu.

To co wyprawia PIS to już totalna zdrada. Miał być sojusz Z USA a jest polakożerstwo i totalna izolacja Polski na arenie międzynarodowej. Polscy politycy zachowują się jak lokaje. To już nie jest służalczość – to zdrada.

PIS jest skończony – sądzę że w wyborach do Eurokołchozu należy głosować na opcję narodową – Grzegorz Braun i spółka. PIS musi otrzymać mocną żółtą kartkę. Sprawy próby zaprzedawania Polski w ekonomiczną niewolę żydowską za pośrednictwem USA wymagają jasnego zaprzeczenia i wyjaśnienia. Jeśli tak ma wyglądać sojusz  polsko – amerykański to lepiej od razu go zerwać.

Mści się jednostronna polityka zagraniczna. Od dawna jasnym jest że Polska z racji swojego położenia winna pełnić rolę obrotowego – być z USA ale tak nie do końca, zawsze dawać poczucie że mamy inne opcje – rosyjską czy niemiecką, a może jeszcze inną. Polityki nie robi się w ten sposób ja robi (a raczej nie robi) PIS.

Odwróceni plecami do Rosji, wrogo nastawieni do Niemiec i całej UE, robiąc wroga z Iranu, stajemy się pachołkiem na usługach USA.  Pachołkiem którego USA kopnie w …. Jak już nie będzie potrzebny. (przykład – Obama i twardy reset z Rosją, Trump sprzedający Kurdów w niewolę turecką)

Czy tak się kończą rządy sprzedawczyków?

Niestety to dopiero I akt mam wrażenie.

Historia nabiera tempa.

A Polacy jak to Polacy, znowu zostaną wystawieni do wiatru przez bandę sprzedawczyków.

PIS jest skończony…

ZDRADA!!!!

I zostanie nam głosować na BIEDRONIA w wyborach prezydenckich?

GORZE….. A JA IM DAŁEM GŁOS… GORZE…..

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:7)

Komentarze

Wice marszałek senatu jak by nie powiedzieć.

cyt:

O wypowiedź amerykańskiego sekretarza stanu pytany był w Radiu Plus wicemarszałek Sejmu Adam Bielan. – Jeśli chodzi o kwestię restytucji mienia dla obywateli USA to ona jest uregulowana umową z 1960 r. i ta sprawa jest zamknięta. Rząd USA wziął na siebie wszystkie roszczenia w tej sprawie – podkreślił bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego.

https://dorzeczy.pl/93557/USA-chca-od-Polski-restytucji-mienia-pozydowskiego-Nasi-politycy-reaguja.html

Co do reszty zgoda niestety :(

Oczywiście za wpis 5*****

 

Pozdrawiam :)

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Astra - Anna Słupianek

#1580861

Teraz oczywiście obrońców Polski będzie cała masa, szczególnie jak Pompeo i Nataniahu wrócą do siebie - na użytek wewnętrzny Pis-y będą się ubierać w szaty patriotów. Ale newsy poszły... Szczególnie ten

https://wpolityce.pl/polityka/434062-netanjahu-nie-dementuje-swoich-slow-odsylam-do-rzecznika

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

STAHS

#1580862

To jest taka... gadzia nienawiść.!

Une się nie zmienią i dobrze, że to do nas w końcu dotarło...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Astra - Anna Słupianek

#1580863

Znaleźć u nas jakiegoś proamerykańskiego polityka. Tusk wyrósł na największego patriotę. Kto by pomyślał??? Że tak się to skończy.

Cicho w mateczniku siedział i wielu głupstw nie powiedział. Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Zaczynam wątpić że PISowi uda się przekroczyć próg wyborczy. U mnie we wsi w radzie gminy było czterech Pisowców, a po wyborach został jeden, nawet nie jeden bo jego wcześniej nie było w radzie. Wszedł nowy co wszystkich poprzedników wygryzł podobnie jak to się dzieje teraz. Szczególnie po tej konferencji.

Myślę że i Stany będą miały problemy. Historia kołem się toczy Pompejusz do niczego dobrego nie prowadzi i nie doprowadzi.

Ida zmiany !!! Pewna epoka się właśnie skończyła.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1580868

zostały wytresowane do dawania głosu w telewizjach, a nie do gryzienia natrętów po nogawkach.
Obydwoje przecież mieli w swoim czasie okazję do wykazania się odwagą owczarka, zamiast szczekać teraz za nieśpiesznie oddalającym się rabusiem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1580898