Eurokoryto

Obrazek użytkownika Stahs
Kraj

Europarlament –cóż to takiego?

W Europarlamencie zasiada 751 euro(p)osłów.  Dlaczego i po co istnieje takie ciało , skoro jest tylko fasadą dla rządów Komisji Europejskiej? Przyczyna jest prosta – jest to 751 synekur dla wiernych i opiniotwórczych zasłużonych Europejczyków. Jednym słowem to grupa ubranych w piękne ozdobniki jurgieltników.  (Jurgielt to forma ryczałtowej łapówki dla agentów wpływu ambasady rosyjskiej w XVIII wiecznej Rzeczypospolitej – paru udało się powiesić w schyłkowym okresie  rozbiorowym ). Skoro zatem system unijny powoduje, że głównym celem każdego europosła jest brać kasę i nic więcej, po co iść na wybory do Europarlamentu?

Dlatego , że i tak ktoś zostanie wybrany, np. może to być niejaki Cimoszko Cimoszewicz.

 I PiS i PO z przystawkami stosuje taką samą strategię, nominacja na kandydata na Euro{p}osła to forma nagrody za trudy walki na niwie krajowej. Jaki zatem masz przeciętny Polaku interes w tym żeby dużą kasę kroili ludzie pokroju Millerów czy Szydło?  Co mnie obchodzi kto z nich będzie kosił kasę i kombinował przez 4 lata jak załapać się na następną kadencję?

Nie mamy w tym żadnego interesu.

Jedynym patriotycznym  i propolskim rozwiązaniem jest głosować na ludzi i  ugrupowania polityczne jasno określające swój stosunek do eurokołchozu.

Nie jest moim celem nawoływać do głosowania na konkretną partię czy ludzi.

Zadaj sobie pytanie kto stawia na pierwszym miejscu Polskę i sprawy polskie.

Lepiej zagłosować na ludzi którzy wniosą krytyczne i bardziej radyklane patrzenie na sprawy europejskie- może coś przebije się do opinii publicznej, może  uda się przywrócić pierwotne założenie UE jako wspólnoty ojczyzn a nie Europę pod rządami Niemiec.

Kto przeciwstawia się rosnącej władzy UE nad poszczególnymi państwami?

Nie bój się że zmarnujesz głos…

Zmarnujesz go głosując na POPIS

PIS PO jedno zło…

Nie wierzcie w mamienie was patriotyczno socjalnymi obiecankami … to wszystko ściema przykrywająca aferę SKOKU Wołomin – 3mld zł czy Amber Gold – płotki pójdą siedzieć a cyrk Komisji zakończył się mokrym kapiszonem. Można wymieniać wymieniać wymieniać….

Czy wszystko w rządach PiS jest super?

Ja mam co najmniej duże zastrzeżenia, dlatego mój głos w tych wyborach traktuję jako ostre ostrzeżenie dla Dobrej zmiany, Więcej szacunku dla wyborców i ich inteligencji. Dosyć prymitywnej agitki i przykrywania własnej głupoty i złodziejstwa.

Ode mnie czerwona kartka.

Choćby tylko za wchodzenie bez wazeliny w d..pę USA i tajne negocjacje w sprawie 447 – a można by pisać i pisać.

Idź i głosuj z głową, nie wiesz w ściemę i oszustwa agitki.  Ale idź, bo nie daj Panie Boże, nie pójdziesz i dasz zarobić prawdziwym PZPE – czyli  Płatnym Zdrajcom i Pachołkom Europejskim.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:13)