Chichot HISTORII Solidarność umiera jako łamistrajk… a media gównego ścieku współpracują z YOUTUBE

Obrazek użytkownika Stahs
Kraj

Zgodnie z przewidywaniami w sporze nauczyciele – Rząd, Solidarność pełni rolę rozbijacza i łamistrajka.  Nigdy nie należałem do związków zawodowych, jestem sobie sam związkiem zawodowym. Znając historię Solidarności można tylko się śmiać jak karleją idee i co zostaje z wielkich słów. Rewolucja zjada własny ogon, a Solidarność stała się przystawką do PiS pełniąc rolę agenta i rozbijacza. Śmiechu warte. Może to i dobrze, że upada Solidarność – fortepian sięga bruku….

Nie piszcie w komentarzach że to głos rozsądku, realizm i inne pierdoły.  To bzdura, rolą związku jest walczyć o dobro pracowników a nie wysługiwać się rządzącym.

Nauczycieli sponiewierają , przemielą i wyplują obniżając rangę zawodu i degradując szkoły do miejsca wpychania dzieciakom wiedzy pustej i głupiej. Za chwile wybuchnie cyrk z naborem do klas pierwszych szkół średnich….  Podstawy programowe to nie wina nauczycieli tylko ministerstwa, reformy to nie nauczyciele tylko rządzący.

Mając biednych i sponiewieranych nauczycieli za 10 lat będziemy mieli głupią młodzież. Biedny kraj głupich ludzi rządzony przez elitę żydowską za pośrednictwem dzieci wykształconych w szkołach takich jak szkoła Laudera (dzieci Morawieckiego  m.in. –„ Zespół Szkół Laudera-Morasha w Warszawie to pierwszy żydowski zespół szkół w Polsce, powstały po 1989 roku. W jego skład wchodzą szkoła podstawowa, gimnazjum i przedszkole. Szkoły Laudera posiadają status szkoły prywatnej na prawach szkoły publicznej. Oprócz przedmiotów takich samych jak w innych szkołach publicznych naucza się też w nich tradycji i historii żydowskiej oraz języka hebrajskiego. Uczniowie także obchodzą żydowskie święta, ale na zasadzie dobrowolności. Wśród uczniów są zarówno dzieci żydowskie, jak i nieżydowskie.” ).

Szabasowi goje będą nami rządzić tak żeby nie rzucało się to zbytni w oczy.

Dlatego blokowane są wiadomości na temat manifestacji Polonii w USA w dniu 31 marca 2019.   Youtube zablokował relację  bezpośrednią dla telewizji Wrealu24, a żadne media g(ł)ównego nurtu –TVP, TVN,POLSAT, ONET, WP, etc., nie zamieściły na ten temat sensownych informacji.

To wszystko jest coraz bardziej spójne. Polska „dyplomacja”  wyizolowała Polskę na arenie międzynarodowej skazując nas na sojusz z USA (czyli IZRAEL- co widać po ruchach Trumpa wysługującego się Izraelowi i zdradzającego sojuszników-Kurdowie w Syrii).

Za „dziejową chwilę” pewnie dowiemy się że Polska winna oddać narodowi wybranemu dziejową sprawiedliwość i w imię dobrych relacji z naszym wspaniałym sojusznikiem USA oddamy Lasy Państwowe albo jeszcze co innego, a zarządem majątku zajmą się szabasowi goje.

A nauczyciele?

Zrealizuje się plan dla Generalnej Guberni – Polacy będą przeznaczeni do pracy fizycznej – szkoła -6klas(dla niepoznaki 8 teraz)  plus ewentualnie jakieś szkoły wyższe zawodowe. Pozostałe uczelnie dla wybranych i dla szabasowych gojów.

Ale za to dostaną Polacy 5+ i kupę wolności – wielką kupę!

Przepraszam - kiełbasę…. wyborczą – na to kasa będzie….

 „Po nas choćby potop”….

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:11)

Komentarze

- ile w tym że Rosja nas wyzwoliła spod okupacji 17 września 1939 roku.

Zdaje sie że i te plotki rozsiewa ten sam autor którego komisja Burdenki ustaliła że zbrodni ludobójstwa na Polakach w Katyniu dokonali Niemcy (przyp. że w tym czasie - czyli wiosna 1940 roku Niemców na tym terenie nie było).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1585025

Nie radzę wyzywać ludzi i porównywać ich do komunistycznych kreatur... To brzydkie -jeszcze raz i użyję podobnych metod!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

STAHS

#1585029

- a ja należę do NSZZ Solidarność. Tak jak podstawili bolka motorówką i "negocjatorów" z żydo-bolszewickiej teczki typu geremek, tak dziś Z-Brodniarz (uśpiony agent) został zaaktywizowany przed wyborami.
To nasz zwązek zawodowy (nie bolek z dankom) wywalczył wolność dla Polski i innych okupowanych krajów, i dzięki temu możesz prowadzić tego bloga.

Komuniści nigdy nie oddali pola i wkrótce utworzyli związki branżowe i tą pokrake OPZZ aby przejąć kontrolę i rozdrobnić oraz osłabić Solidarność. Te próby zniszczenia Solidarności są prowadzone do dziś (patrz.mój obrazek-oczywiście napisy są zamienione aby to dało do myślenia)

Odebrałeś mój komentarz osobiście choć nie miałem na myśli Ciebie tylko powielaną przez Ciebie obcą propagandę (plotkę).
Byłeś może po wojnie w komisji Burdenki lub autorem tego pomysłu w Katyniu ? - proszę przeczytać jeszcze raz mój komentarz. To była aluzja do ruskich - no chyba że jesteś.....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1585062

Piotr Duda pozazdrościł Bolkowi odlotu w galaktyki i idzie jego śladem w poszukiwaniu paliwa rakietowego. A gdzie ma szukać jak nie u dealerów?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1585051

- jeszcze nie skorzystałem ale sprawdziłem drogę.

Trochę nie dziwię się ludziom braku zrozumienia realiów i roli dzisiejszej NSZZ Solidarność bo sam kiedyś dałem się nabrać na agenta bolka ale związek przetrwał i dalej jest to realna siła.

Przeciętna płaca brutto dla nauczycieli to 5,8 tysiąca złotych.
Z budżetu na jednego nauczyciela "idzie" trochę ponad 100 tys złotych na rok.
Gdzieś "wycieka" spora suma i pewnie znowu nas to zaprowadzi do komunistycznych złodziei i wpompowywanie na zagraniczne konta zrabowanej kasy.
Czerwone ścierwo "rządziło" Polską przez dziesieciolecia dlatego znają wszystkie luki i możliwości wyprowadzania kasy (przykład FOZZ-u).

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1585068