Odpust Tuchowski 2017 - listy

Obrazek użytkownika Mieczysław Jacek Skiba
Idee

Odpust Tuchowski 2017 - listy

Od: "jacek" <mjacek2013@interia.pl>
Do: info@sanktuariumtuchow.pl;
Wysłane: 11:02 undefined 2017-07-09
Temat: Fwd: Bóg Jest MIŁOŚCIĄ

KOCHANI !

Gratuluję Księdzu Prałatowi Andrzejowi dzisiejszego na prawdę mocnego, odważnego i mądrego kazania.

Tak - prawdą jest, że ogromne siły ciemności zgromadziły się wokół Ziemi znów by zniewalać i eksterminować. Dlatego przybyło też wiele sił światłości by temu przeciwdziałać - i sił duchowych i cielesnych. To już walka nie tylko o dusze ale i o ciała.

Sił duchowych inkarnowało się - wcieliło już ok. 200 milionów dusz = duchów niebieskich w różnych kulturach i religiach - zaledwie ok. pól miliona się przebudziło - tak już jest w tym świecie ciemności. W czasach Jezusa było też podobnie - ale wyrżnięto nas wtedy w pień. Jak będzie obecnie ?! I czy uda się uratować cywilizację ?! Czy znów - po raz 8 - zagłada zaglądnie ludzkości w oczy ?! Pożyjemy , zobaczymy ?!

Odarto mnie z aury ochronnej i wiele lat byłem pod pręgierzem sił ciemności jak bezbronne dziecko niosąc ciężar nie do udźwignięcia - jedynym moim orężem była miłości, miłosierdzie i kontakt z niebem. Wiem więc o siłach ciemności bardzo wiele.

Czas się dopełnia. Walczcie dzielnie aby ocalić ludzkie dusze i ludzkie ciała. I nie bierzcie za wrogów tych, którzy nimi nie są.

Szczęść Boże

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maria Jego i nasza Matka.

Jacek - Mieczysław Jacek Skiba, mistyk z Burzyna.


------ Wiadomość oryginalna ------
Temat: Bóg Jest MIŁOŚCIĄ
Data: 2017-07-08 12:21
Nadawca: "jacek" <mjacek2013@interia.pl>
Adresat: dystrybucja@homodei.com.pl; dystrybucja@homodei.pl;

KOCHANI !


Świat coraz bardziej zmaterializowany znów staje na krawędzi zagłady - więc i słuszne się staje stwierdzenie pewnego duchownego, że 'Wiek XXI albo będzie wiekiem mistyki albo nie będzie go wcale ?!'.

Przesyłam kilka moich projektów - w tym 2 projekty książek 'Bóg Jest Miłością ... ' i 'Walka ...'

Nie jest to na pewno kompatybilne w 100 % z doktrynami i dogmatami Chrześcijaństwa - ale jest kompatybilne z bogatą mistyką zachodu i wschodu gdy już mistyk wie, że stanowi z Bogiem - czyli z Pełnią Miłości i z Pełnią Światłości - JEDNOŚĆ - ja to już wiem bo to poznałem mistycznie - i każdemu tego życzę aby to poznał

Podkreślę jedno z moich natchnień:

Jest tylko jeden sposób żeby Ludzkość nie dawała się zwodzić siłom Ciemności – Jest to Objawienie Chwały Ducha Świętego – Pełni Światłości i Miłości !!! Aby to Objawienie nastąpiło trzeba je wyprosić !!! Dlatego Kapłani nie zajmujcie się czczymi rzeczami lecz zróbcie o co prosiłem – ustanówcie Nieustanną Nowennę do Ducha Świętego – aż do skutku – aż Duch Święty się Objawi !!! Zróbcie to dopóki są Wierni – bo ubywa Ich w zastraszającym tempie !!!? Zróbcie to !!! Zapewniam Was, że gdy Boże Światło rozbłyśnie nad Ziemią Ludzie poznają Prawdę – przestaną walczyć przeciw sobie i czynić zło – zobaczą jak bardzo byli zwiedzenia – i znajdą siły żeby pozbyć się sił Ciemności z Ziemi !!! Słuchajcie póki mówię !!!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maria

Szczęść Boże

Jacek - Mieczysław Jacek Skiba mistyk

PS

http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], www.przeslanie.com - moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 - Google+

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (1 głos)

Komentarze

"Kompatybilność" z "bogatą mistyką zachodu i wschodu" to, niestety herezja.

Jezus Chrystus nie nauczał niczego, co byłoby "kompatybilne z"...

Nauka Chrystusa Pana była bardzo prosta: "«... 30 Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. 31 Drugie jest to: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych»."(Mk 12:30-31)

Doświadczenia mistyczne natomiast służą/mogą służyć indywidualnym osobom, a "wspólnocie" o tyle, o ile mogłyby wpływać na pogłębienie wiary poszczególnych osób. Nie mają znaczenia jeśli miałyby zmieniać cokolwiek z Objawionego Słowa Bożego.

" 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!" (Ga 1:8-9)

To nie "siły duchowe inkarnują się"! To nieśmiertelna dusza, Boże stworzenie, zostaje wcielona w akcie poczęcia człowieka.

Natomiast chwała Ojca objawia się w Jezusie Chrystusie: "A teraz Ty, Ojcze, uwielbij Mnie u siebie samego tą chwałą, którą miałem u Ciebie, zanim zaistniał świat." (J 17:5)

"Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezus zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich, i podziemnych". (Flp 1:9 -10).

" Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela da wam, aby z wami był na zawsze -" (J 14:16)

"«...I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni»" (Dz 4:12)

Nie mam zamiaru polemizować - doświadczenia mistyczne, doświadczenia "ciemnej nocy", depresji i uwolnienia - opisywało wielu mistyków. Nie mniej - oni nie odwoływali się do "mistyków Wschodu".

Osobiście bardzo wysoko cenię modlitwę "Jezu, ufam Tobie", która zakończyła blisko dwuletni okres "ciemnej nocy" w życiu Siostry Faustyny Kowalskiej.

Natomiast wszelkie dywagacje na temat poziomu wiary, wiedzy, Niebios itp. itd. - to "o kant tyłka rozbić" - nie pogłębiają wiary, mogą pogłębić frustrację, niepewność, zasiać zwątpienie. Nie będę rozwijać tematu. To nie jest, w żadnym wypadku Dobra Nowina (Ewangelia). To kolejne zwiedzenie, pod przykrywką "głębokiej religijności". Niestety, ode mnie, za "całokształt" - minusy.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1547730