Zasadnicze pytania

Obrazek użytkownika Mieczysław Jacek Skiba
Idee

Zasadnicze pytania

1/ Kto Polakom tworzy rosnącą wciąż niczym wieża Babel stertę durnych przepisów gdzie już na każdego paragraf się znajdzie !? – odpowiem - bo opuścił was rozsądek i odczuwanie i mądrość – smutne – tworzą to ci, którzy nienawidzą tego Narodu i chcą abyśmy się nawzajem w wielkim ucisku i w wojnach powykańczali !!! – reszty się domyślcie lub zbadajcie !?

2/ Po co przychodzimy na Ziemię ? – założę się, że nie wiecie bo widzę tchórzliwe wasze postępowanie prowadzące do coraz większego ucisku … – odpowiem więc – przychodzimy aby się wspinać w naszym rozwoju duchowych - czyli dojść do zjednoczenia z Bogiem i Stworzeniem za życia [mnie się to udało] lub najpóźniej w chwili śmierci ciała, czyli się Zbawić. Przychodzimy też po to aby budować Królestwo Boże na Ziemi czyli tu na Ziemi zbudować stan szczęścia, błogości, dobrostanu, równości, jedności i pokoju tak jak jest w Niebie – BEZ UCISKU i bez zbędnego stresu rzecz jasna !!!

3/ Jakie są dwa bazowe uczucia powodujące, że człowiek staje po jasnej lub ciemnej stronie mocy ? – znów nie wiecie ? – a widać, widać – podpowiem. To jest MIŁOŚĆ dająca szlachetność i mądrość w działaniu aby czynić życie prostym i szczęśliwym, aby odważnie żyć i odważnie umrzeć. I to jest STRACH prowadzący do najgorszych uczuć i najpodlejszych postępowań – co widać przez całą historię – kto kieruje się strachem dużo swym Bliźnim cierpienia zadaje, bardzo dużo ! Taki tchórz nie osiąga ani Nieba ani nie buduje Królestwa Bożego na Ziemi lecz niesie innym ucisk – i jeszcze większy ucisk – a w końcu eksterminację innym i sobie – i wpada w Ciemność – smutne !

A więc: WYBIERAJCIE !!!?

Cierpliwie czekam – a czasu na wybór zostało niewiele !!!

Powodzenia i pozdrawiam.

Jacek – Mieczysław Jacek Skiba, geolog i górnik, mistyk z Burzyna, inkarnacja Archanioła Michała – kolejna po Henochu, Mojżeszu i Józefie.

PS

Aby nie być gołosłownym przykłady:

Ustawa o zamówieniach publicznych promująca najniższą cenę nie została zmieniona przez żadną ekipę rządzącą – DLACZEGO ? i komu służy to wyrzynanie się firm w Polsce taką chorą ustawą ? [jeśli jest jasne, że w wielu krajach odrzuca się najtańsze i najdroższe oferty, a z reszty robi się średnią - i kto jest najbliżej tej średniej wygrywa – logiczne i proste aby się firmy nie wyrzynały jak zbóje !]. To z powodu tej popier…… ustawy w tym roku już 9-ty miesiąc nie mam pensji – robót robimy mnóstwo jako podwykonawcy, zwłaszcza odwodnień budowlanych, ale zazwyczaj za darmo – więc charytatywnie dopłacam do firmy - bo koszty dalekiego dojazdu pokrywam sam ! Nie wiem tylko kiedy stracę cierpliwość i ogłoszę akt nieposłuszeństwa społecznego jak Tadeusz Cichocki z Piaseczna, który nic temu państwu nie daje i nic od niego nie chce ? Na razie zasuwam wykonując działalność gospodarczą więc daję radę – Polak potrafi – nie ważne, że uważam, że robienie w 2 robotach to niewolnictwo ?! – nie ważne, że w ogóle uważam, że dopiero rezygnacja z pieniędzy i zdecydowany sprzeciw wobec lichwiarzy tego świata, jak to głosi Michael Tellinger z ruchu UBUNTY z RPA, może przybliżyć dla nas czas obfitości i znacznie skrócić czas naszej niewolniczej pracy !

Wiele kruczków wynikających z tzw prawa sprawia, że wciąż jesteśmy zagrożeni wieloma karami i sankcjami. Przykład – odwodnienia budowlane – zazwyczaj wykonywane na przedwczoraj odpowiedzialne bardzo prace na które nikt nie przewidział zazwyczaj pieniędzy !? Więc robimy po kosztach – charytatywnie – bo dla nas jako podwykonawcy pieniędzy już nie ma ?! Za to jest góra przepisów i 100 % odpowiedzialności – 7 decyzji administracyjnych wynikających z prawa geologiczno górniczego i z prawa wodnego trzeba uzyskać by zaprojektować, zorganizować, wykonać, zlikwidować czyli zakończyć i udokumentować te roboty. 7 kurwa – NIEWYKONALNE – zapewniam !!!!! A za komunizmu było 0 decyzji – zgłaszano roboty, wykonywano je, likwidowano ewentualne szkody [bo takie mogą wystąpić bardzo często – więc obciążanie nas 100 % odpowiedzialnością za to co daje lub zabiera przyroda to jakiś chory pojeb … ABSURD !!!] i wykonywano sprawozdanie z prac w celu sporządzenia informacji geologicznej dla potomnych – mądre – podziwiać !? Czy komuniści byli mądrzejsi od kapitalistów ?! – się pytam – czy też celowo się nas ujarzmia STRACHEM bo na każdego już hak i paragraf czeka !!!? Jako WOLNA ISTOTA ja się nie boję – ale liczni tak się boją, że sikają i …. ze strachu !!! Smutny obraz niewolników !!!

Innych np. górniczych kruczków tzw prawa nie chcę nawet wymieniać – kto w tym robi wie – że można nas uciskać i niszczyć z byle bzdury wyssanej z palca lub za najdrobniejszy błąd !!! Wszak 100 % odpowiedzialności obowiązuje !!!?

OBUDŹCIE się dopóki mam cierpliwość do was mówić !!!

PS. em.; mjacek2013@interia.pl , http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], www.przeslanie.com - moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 - Google+

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (1 głos)