Błogosławieni czyli szczęśliwi

Obrazek użytkownika Mieczysław Jacek Skiba
Idee

Błogosławieni czyli szczęśliwi

Marco Frost udostępnił post użytkownika Daniel Cankow.

11 listopad o 22:12 ·

Błogosławieni, którzy wznieśli się ponad bycie człowiekiem, albowiem ujrzeli oni nieskończoność i poprowadzą do niej tych, którzy myśleli, że już wszystko skończone.

Błogosławieni, którzy nauczyli się milczeć, albowiem usłyszeli oni ciszę i opowiedzą o niej tym, którzy utonęli w chaosie.

Błogosławieni, którzy pochylili się nad inną istotą, albowiem rozpoznali w niej siebie i będą spoglądać na dno dusz pozostałych, oświetlając w nich moje oblicze.

Błogosławieni, którzy stanęli w biegu, albowiem pojęli bieg rzeczy w swym wnętrzu i będą wznosić się spiralą poznania aż po wszelkie szczyty stworzenia.

Błogosławieni, którzy zamknęli swe oczy, albowiem spojrzeli w głąb siebie i ujrzeli tam twarze tych, którzy istnieją w odwiecznej jedności.

Błogosławieni, którzy zaczerpnęli ze strumienia życia, albowiem posmakowali oni wieczności i będą rozdawać jej krople tym, którzy lękają się końca.

Błogosławieni, którzy połączyli dwa przeciwieństwa, albowiem zauważyli tkwiącą w nich jedną siłę i będą oni żywą prawdą o niepodzielnej jedności.

danielbb@onet.eu , 696 277 141

Daniel Cankow

11 listopad o 21:30 ·

]]>https://www.youtube.com/watch?v=vRmpSrT2qvc&feature=youtu.be]]>

Daniel Cankow

11 listopad o 21:30 ·

]]>https://www.youtube.com/watch?v=vRmpSrT2qvc&feature=youtu.be]]>

1) Blessed are those, who rise above being human, for they saw infinity and lead to it those, who thought, that everything is gone.

2) Blessed are those, who learnt to be silent, for they heard silence and tell about it them, who sank in the chaos.

3) Blessed are those, who bent over other being, for they recognized themselves inside it, and will look at the bottom of the others' souls, illuming my face in them.

4) Blessed are those, who stayed in the run, for they conceived the course of things in their interior, and will rise up by cognition spiral unto all tops of creation.

5) Blessed are those, who closed their eyes, for they looked deep inside, and saw there faces of those, who exist in the eternal oneness.

6) Blessed are those, who drew from the life stream, for they tasted the eternity, and will share its drops with those, who fear of the end.

7) Blessed are those, who united two oppositions, for they learnt one strenght embedded in them, and they will be the living truth about indivisible oneness.

Witaj Daniel

Piękne są te błogosławieństwa – prawdziwe w swej głębi – bo tak naprawdę Jesteśmy Jednym ze Stwórcą = Źródłem i ze sobą nawzajem – z całym Stworzeniem. Cieszę się, że coraz więcej Istot budzi się na wiele sposobów i nie jestem już sam. Osobiście otrzymałem w latach 2000-2002 poznanie 7-mej i 6-tej gęstości / wymiarów zarówno pozytywnych jak i negatywnych – są to poziomy ducha. My według tego podziału żyjemy w ciężkiej materii 3-ciego wymiaru / gęstości. Przesyłam materiały, które tworzę – jeśli masz ochotę zapoznaj się z nimi.

Serdecznie pozdrawiam. Jacek – Mieczysław Jacek Skiba

em. mjacek2013@interia.pl , Utwory [projekty] + inne materiały są dostępne na: ]]>www.przeslanie.com]]> – moja strona, ]]>http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty]]> - mój chomik [trzeba się zalogować aby pobrać za darmo, tu są najbardziej aktualne projekty]. ]]>http://jacek2016.blog.pl]]> – mój blog, ]]>https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095]]> - Google+ - Mieczysław Skiba.

Komentarze [do filmiku o 7 błogosławieństwach]

Dariusz Kulakowski Hinduizm w całej pełni

Lubię to! · Odpowiedz · 17 godz.

Mieczysław Jacek Skiba Raczej ufo hinduizm - inna droga ku Pełni w tym zniewolonym świecie. A w przypadku prawdziwego hinduizmu i jogi - polecam książki Swami Ramy - wielkiego nauczyciela duchowości z którym do końca się nie zgadzam w kwestiach tzw karmy, którą narzuciły tej planecie siły ciemności. Ale Jego dążenie do Pełni i odszukiwanie jej w sobie jest prawdziwe i szczere jak u Św. Jana od krzyża, którego dzieła też polecam. ]]>https://www.youtube.com/watch?v=-J1W_-EhDck]]>

Budka Suflera - Nowa wieża babel - NAJLEPSZA WERSJA !!!

youtube.com

Lubię to! · Odpowiedz · Usuń podgląd · 8 godz.

Dariusz Kulakowski Dziwaków zawsze jest dużo, ale by wszystkie dziwadła czytać to szkoda cennego czasu

Lubię to! · Odpowiedz · 1 godz.

Mieczysław Jacek Skiba mistyków mój drogi, mistyków - a mistycy b. często znają Prawdę [Swami Rama też znał prawdę tak jak Święty Jan od krzyża] - i różni się to nieco od dogmatów i od używania rozumu. pozdrawiam

Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą

Dariusz Kulakowski Poczytałem trochę cytatów Jana od Krzyża, ale żadnych bzdur takich jak ty piszesz on nie pisał. Wcale nie odbiega od nauczania Biblii.

Lubię to! · Odpowiedz · 6 min

Mieczysław Jacek Skiba Przeczytaj 'Żywy Płomień Miłości' Jana rzecz Jasna: Oto niektóre cytaty: 1/ „I chociaż w strofach poprzednio objaśnionych mówiliśmy już o najwyższym stanie doskonałości, do jakiego można dojść w tym życiu, czyli o przeobrażeniu w Boga, to jednak te strofy mówią o bardziej jeszcze udoskonalonej i utrwalonej miłości, w tym samym stanie przeobrażenia”.
2/ „Dusza jest w tym poruszeniu podniesiona i obudzona ze stanu spojrzenia naturalnego, do świadomości spojrzenia nadprzyrodzonego. Może teraz kontemplować wspaniałą harmonię całego stworzenia w Bogu.”
3/ „A ponieważ tak dogłębnie jest przemieniona w Boga, tak całkowicie przez Niego owładnięta i tak nieprzebranymi bogactwami darów i cnót obsypana, zdaje się jej, że już tak blisko jest szczęścia wiecznego, iż dzieli ją od niego tylko delikatna zasłona”. …. „Przedstawia w niej bowiem swoje wielkie pragnienie, starając się nakłonić miłość, by ją uwolniła już z więzów”.
4/ „Tym płomieniem miłości jest duch jej Oblubienica tj. Duch Święty”. „… płomień rodzący się z ognia miłości, tym większy, im silniejszy jest ogień zjednoczenia.”. … „Stąd ilekroć ten płomień gorzeje i napełnia ją miłością pełną słodyczy i boskiego orzeźwienia, wydaje się duszy, że daje jej życie wieczne, gdyż podnosi ją do Bożego działania w samym Bogu”. „…zawiera w sobie życie wieczne, i dlatego nazywa ona ten płomień żywym”.
5/ „Środkiem duszy jest Bóg. … przez miłość łączy się dusza z Bogiem. Im więcej zatem będzie miała dusza miłości, tym głębiej wejdzie w Boga, tym ściślej z Nim się zjednoczy.” „… i sprawi, że upodobni się całkiem do Boga.”
6/ „ … dusza jest przeobrażona i ześrodkowana w Bogu. A ponieważ tutaj osiągnęła to w tak wysokim stopniu, jak tylko można w tym życiu, chociaż, jak wspomnieliśmy, nie tak doskonale, jak będzie w życiu przyszłym, nazywa to najgłębszym środkiem.”
7/ „Przez to swoje działanie przygotowuje ją Duch Święty do boskiego zjednoczenia i przemiany w Boga przez miłość.” „Ten ogień bowiem, który później łączy się z duszą, napełniając ją chwałą, … ogarnia i oczyszcza … będzie mógł wejść w nią i przeobrazić w siebie”.

8/ Wszystko … jest zbyt nieudolne w porównaniu z rzeczywistością, gdyż przemienienie duszy w Boga jest niemożliwe do wypowiedzenia. Wszystko, co się da powiedzieć, można zawrzeć w tym zdaniu: dusza stała się Bogiem z Boga przez uczestnictwo w Nim i w Jego przymiotach …”.

Mistycy wschodu piszą bardzo podobnie. Nie bądź więc zarozumiały - bo takich jak Ty 'przewodników duchowych' [a raczej ślepców] Jan krytykował - bo sami jeszcze nic nie widząc usiłują mistyków cofnąć do etapu jaki mistyk już dawno przeszedł. Jan mówił do takich 'biada wam' - bo wszak wtedy "święte" oficjum czyli inkwizycja paliła mistyków na stosach. Na szczęście ten okres już minął - i znów możemy się inkarnować na Ziemi aby nauczać - tych co pojmą - bo Ty raczej do pragnących nie należysz - bo aby Pragnąć wpierw trzeba cokolwiek pojąć !!!?

Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą

Mieczysław Jacek Skiba I przeczytaj cały 'Żywy płomień miłości'

Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą

Dariusz Kulakowski A to ja filozofii wschodu nie pragnę, Jezus Chrystus zaspokoił moje pragnienie i nie muszę pić z kałuży skoro mogę pić z odwiecznego źródła, pozdrawiam

Lubię to! · Odpowiedz · 2 min

Mieczysław Jacek Skiba Jeszcze nie pijesz - bo Chwały Jezusa Chrystusa i swojej nie znasz wcale - ani jak widać wciąż nie PRAGNIESZ znać !? Troszkę wysiłku mój drogi - nie bądź taki leniwy. również pozdrawiam.

Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą

Dariusz Kulakowski Moja chwała jest w moim Panu i Zbawicielu! Jak jestem w nim to jestem bezpieczny

Lubię to! · Odpowiedz · 3 min

Mieczysław Jacek Skiba No tak - zapomniałem - tacy jak Ty wciąż potrzebują pana !!! Jezus ma teraz niezły ubaw w niebie - jak i wszyscy Zbawieni. Dalej bądź bezradnym dzieckiem we mgle, dla zbawienia którego trzeba zabijać Mesjaszy - błądź więc nadal, według życzenia. Co Ty masz w głowie ? - i co w sercu ? - niewyobrażalne.

Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą

Dariusz Kulakowski Widzę w dalszym ciągu nie rozumiesz chrześcijaństwa, gorzej nawet niż muzułmanin

Lubię to! · Odpowiedz · 4 min

Mieczysław Jacek Skiba Szkoda gadać ! Jezus nie bez powodu płakał nad Jerozolimą, że nie pojęła Jego przyjścia i nauki o Jedności z Bogiem - i na śmierć Go skazała - nie bez powodu płakał i nad takimi jak Ty o sercu z kamienia !!! Teraz już nikt nad takimi jak Ty płakał nie będzie - czas się kończy - albo coś pojmiesz i poczujesz albo nie !???

Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą

Dariusz Kulakowski Nie trzeba nic czuć. Wystarczy że posłuchasz nauki Jezusa i go przyjmiesz do swojego życia, a wtedy opadną ci łuski i zobaczysz w którym miejscu byłeś, bo dalej nie pojmujesz przesłania zbawienia. Jezus właśnie po to przyszedł by umrzeć i to zapowiadał

Lubię to! · Odpowiedz · 5 min

Mieczysław Jacek Skiba Został zaszlachtowany bezsensownie przez takich ślepców jak Ty - nie musiał za nikogo umierać - bo tylko ciemność sobie życzy takiej ludzkiej śmierci !!! Gdybyś miał serce to NIGDY byś nie pozwolił na taką śmierć !!! Aleś ślepy - i kiedyś Ci to znów przypomnę !!!

Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą

Dariusz Kulakowski Ta nauka jaką głosisz jest sprzeczna z nauką Chrystusa

Lubię to! · Odpowiedz · 5 min

Mieczysław Jacek Skiba Moja nauka jest z serca i z doświadczenia mistycznego - identyczna o Jedności Boga i Stworzenia jak i u Jezusa i każdego prawdziwego mistyka. A twoje blade pojęcie to efekt zwodzenia sił ciemności - i straszna bezduszność w stosunku do losu Mesjasza. Kiedyś Ci to przypomnę.

Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą

Dariusz Kulakowski Nie mieszaj Jezusa w twoją naukę, bo wg jego nauki będziesz potępiony

Lubię to! · Odpowiedz · 4 min

Mieczysław Jacek Skiba ha ha ha - ci co to sfałszowali to straszne dranie - i ty dajesz się im wodzić za nos

Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą

Dariusz Kulakowski ok, to pokaż jakiś fragment nie sfałszowany!

Lubię to! · Odpowiedz · 1 godz.

Mieczysław Jacek Skiba

Objawienie miłości Bożej
J 14,21 "Kto ma przykazania moje i je zachowuje, ten Mnie miłuje. Kto zaś Mnie miłuje, ten będzie umiłowany przez Ojca mego, a również Ja będę go miłował i objawię mu siebie". Znam tę Pełnię Miłości - i znają Ją liczni od wieków - nawet przed Jezusem - wystarczy czytać pisma mistyków. Zresztą w Apokalipsie jest napisane prawdziwie "Ja Pragnącemu dam Pić darmo ze Źródła Wody Żywej" - i piłem ze Źródła Prawdziwej MIŁOŚCI bo PRAGNĄŁEM ! A Ty ?

Prośba za uczniów

J 17,11 „….Ojcze Święty, zachowaj ich w Twoim imieniu, które Mi dałeś, aby tak jak My stanowili jedno”. Nie pojmiesz tego nigdy dopóki nie doświadczysz Źródła Pełni Miłości.

Prośba za przyszły Kościół J, 17, 20-26

20 Nie tylko za nimi proszę, ale i za tymi, którzy dzięki ich słowu będą wierzyć we Mnie; 21 aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni stanowili w Nas jedno, by świat uwierzył, że Ty Mnie posłałeś. 22 I także chwałę, którą Mi dałeś, przekazałem im, aby stanowili jedno, tak jak My jedno [stanowimy]. 23 Ja w nich, a Ty we Mnie! Oby się tak zespolili w jedno, aby świat poznał, żeś Ty Mnie posłał i że Ty ich umiłowałeś, tak jak Mnie umiłowałeś. 24 Ojcze, chcę, aby także ci, których Mi dałeś, byli ze Mną tam, gdzie Ja jestem, aby widzieli chwałę moją, którą Mi dałeś, bo umiłowałeś Mnie przed założeniem świata. 25 Ojcze sprawiedliwy! Świat Ciebie nie poznał, lecz Ja Ciebie poznałem, i oni poznali, żeś Ty Mnie posłał. 26 Objawiłem im Twoje imię i nadal będę objawiał, aby miłość, którą Ty Mnie umiłowałeś, w nich była i Ja w nich».

I to jest dla mnie prawdziwe [+początek Ewangelii wg Jana] – a reszta to bajki i mity i zwodzenie.

PS

Doktor Neruda w 5 wywiadzie powiedział prawdę, że ten Świat jest potwornie zmanipulowany przez okupujące nas Ciemne siły, które wyrwały z nas jedność i dobro, które nawet postacie Proroków czy Mesjasza – zwykłych, najzwyklejszych ludzi – przerobiły na super-bohaterów żeby sterować losem owieczek, czyli ludzi. A jak krwawe było to ‘sterowanie’ dobrze wiemy – wiemy ile cierpień religie, zwłaszcza te najbardziej zwiedzione monoteistyczne, przyniosły temu Światu na czele z ich faryzeuszami i kapłanami. Wszystko, poza drobnymi szczegółami, jest zmitologizowane, ubajkowione lub sfałszowane – celowo aby nami manipulować. Czas już aby „grzeszne i godne potępienia” owieczki zdały sobie sprawę jaką nieskończoną Chwałę Miłości i Jedność noszą w sobie ?! Czas aby ludzie to pojęli, że Jednym Jesteśmy, a Bóg/Bogini/Absolut, którego/ą/y nosimy w swej duszy nie sądzi nas i nie skazuje na wieczne potępienie, ani na zły los, ani na ucisk, ani na wojny, rewolucje i zagłady, ani na żadne zło i na żadne cierpienie. A wiedząc o tej prostej prawdzie przegonimy tych złych, ciemnych i podstępnych bydlaków z Ziemi, którzy nam to wszystko uczynili. Powiem krótko ‘Won !!!’.

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.4 (3 głosy)

Komentarze

którego/ą/y nosimy w swej duszy ..."

Nasz Bóg, Jezus Chrystus - ma imię!

Nie jest bezimiennym Absolutem, czy Boginią. Herezje.

Jedynka.

Vote up!
2
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1547735

Szanowna Pani ! Tego Gada, który rządzi tą planetą i który nie ma nic wspólnego z Prawdziwym Bogiem = z Pełnią Miłości Bezinteresownej mieszkającym w nas - wykurzymy z Ziemi. Tak mi dopomóż Bóg, który mieszka we mnie. A bezkrytyczne czytanie tej książeczki zwanej Biblią sprowadziło szanowną Panią na manowce umysłu i odczuwania. Współczuję. PS. A Jezus Chrystus jest OK - jest takim samym Bogiem jak i my wszyscy = JEDNYM JESTEŚMY = Pełnią, ucieleśnieniem Źródła. Czas to zrozumieć - czas !

Vote up!
0
Vote down!
0

M. Jacek S.

#1550712