Głos rozsądku wołający na puszczy

Obrazek użytkownika markowa
Kraj

Czas mija, dzieci rosną, my się starzejemy, a najmłodszy (do niedawna) Prezydencik - "prezydenci".

 Co z tego wynika? Każdy widzi. Po wierzchu - wszystko ślicznie.

A pod spodem?

Ustawa 1066 - w mocy. Mogą odstrzelić każdego w biały dzień.

Ustalono tysiące afer PO+PSL - i nic.

Najgorsze ze wszystkiego jest jednak podlizywanie się Żydom.

Pisze o tym Grzegorz Braun w "Polsce Niepodległej." (obszerny cytat)

 

"Marna satysfakcja, że na tych akurat łamach, w tej rubryce nie milczeliśmy – notując kolejne milowe kroki na drodze do „kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym”. Ale dla porządku jeszcze raz wyjaśnijmy – gdyby przypadkiem ktoś z Szanownych Czytelników jeszcze nie wiedział: owe roszczenia nie wychodzą w istocie od żadnych autentycznie ocalonych ani prawowitych spadkobierców ofiar wojny. Wysuwają je bowiem ludzie, którzy nie mogą przed sądami wywieść żadnych praw dziedziczenia – i dlatego właśnie sięgają po nacisk polityczny w tej sprawie. Domagają się oni stworzenia na swój użytek specjalnego precedensu – z kuriozalnym powoływaniem się na wspólnotę plemienną – a więc wykraczającego poza normy i tradycje cywilizowanego prawa, zgodnie z czym mienie zmarłych bezpotomnie (tzw. mienie bezspadkowe) przechodzi na skarb państwa, którego obywatelami byli zmarli, bez względu na okoliczności zgonu. Nie należy zapominać, że jeszcze w czasach władzy komunistycznej władze warszawskie podpisały szereg umów międzynarodowych z innymi rządami, które w zamian za znaczne rekompensaty wzięły na siebie wszelkie ewentualne roszczenia swoich obywateli. Stroną jednej z takich umów jest również rząd USA – stąd występowanie dyplomacji amerykańskiej w charakterze adwokata roszczeń żydowskich jest przejawem albo szczególnej amnezji, albo jawnego wspólnictwa w wymuszeniu rozbójniczym.

Tak bowiem prawnie kategoryzować należy kampanię, w którą wpisała się właśnie brukselska konferencja – to jest, ni mniej, ni więcej, próba wymuszenia rozbójniczego, albo też co najmniej nakłaniania do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Tymczasem warszawscy politycy, którzy poważają się działać w tej sprawie wbrew oczywistym faktom, a przeciwko polskiemu interesowi narodowemu, zasługiwać będą na pociągnięcie do odpowiedzialności z art. 129 Kodeksu karnego: „Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10”. (Notabene: tak śmiesznie niski wymiar kary wzmacnia niewątpliwie koniunkturę na tego rodzaju przestępstwa). Ale przecież przed sądem historii – niech o tym nie wątpią – dopisani zostaną do szeregu sprzedajnych zdrajców i tchórzliwych oportunistów."

 

 

 

Szóstego czerwca rozprawa przeciwko księdzu Jackowi Międlarowi. Godzina 10:30, Warszawa ul.Marszałkowska.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:17)

Komentarze

woła Grzegorz Braun:

Na nic zatem kolejne szopki „dialogu i pojednania” – na nic „dni judaizmu” i wyprawy „ad limina” do Tel Awiwu i Nowego Jorku. Na nic wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem i kosztowna erekcja Muzeum Historii Żydów POLIN. Na nic ahistoryczna retoryka „Rzeczypospolitej przyjaciół” prezydenta Dudy, Orzeł Biały dla Szewacha Weissa i kwiaty na grobie Jonatana Netanjahu. Na nic systematyczna wyprzedaż prawdy historycznej i manifestacyjny konformizm względem antyantysemickiej narracji w przemówieniach premier Szydło i prezesa Kaczyńskiego. Na nic kiczowate urojenia z Berkiem Joselewiczem pod Kockiem i Jankielem w Soplicowie; na nic apoteoza Karskiego i licytowanie się na „sprawiedliwych wśród narodów”. Na nic wszystkie rocznicowe szopki i żenada z żółtymi narcyzami w klapie. Na nic serwilizm, asekuranctwo i wazeliniarstwo MSZ, na nic „strategiczne partnerstwo” i „specjalne relacje” MON; na nic nawet pomocna dłoń ministra Macierewicza dla Teatru Żydowskiego. Na nic umizgi ks. dr. Rydzyka w ambasadzie Izraela i serdeczności z fałszywymi przyjaciółmi w rodzaju Jonny’ego Danielsa. Na nic nieustanne „odcinanie się” i „cięcie po skrzydłach” – na nic rytualne potępienia i pryncypialna krytyka „wszelkich przejawów antysemityzmu”. Na nic wieczne tłumaczenie, że się nie jest wielbłądem. Wszystko to na nic – bo oto zebrani w Brukseli i tak „domagają się”, a Waszyngton „ponagla".

Tyle Grzegorz Braun. A co na to tzw. niepoprawni? Niepoprawni wobec kogo/czego?!

Jak widać - całkowicie poprawni wobec zagłady Polski, czyli żydowskiej drapieżnej pazerności.

Czy macie dzieci/wnuki?

Myślicie czasem o ich przyszłości???

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1540080

Rów w którym płynie mętna rzeka
nazywam Wisłą. Ciężko wyznać:
na taką miłość nas skazali
taką przebodli nas ojczyzną
Zbigniew Herbert

TVP blokuje ostrzeżenia o gender,Ministerstwo Edukacji Narodowej godzi się na homoseksualną propagandę w szkołach i oficjalnie deklaruje przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na „orientację seksualną”.Ustawa o ochronie życia dalej w dyskusji. To wszystko woła o pomstę do nieba... i dlatego mamy to co mamy.

Brak środków aby się przed tym bronić. Pan Korzeniewski napisał artykuł o żydach...to naczelny jazgot odrazu wysmażył "inteligentny" komentarz. Satyryczną mamy Polskę...widać nie zasługujemy na lepszą.
Pozdrawiam

Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/182183,dzis-w-naszym-dzienniku.html

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1540094

eureka!

 

samodzielnie do tego doszedł

odkrywczością się popisał

acz wcześniej na Niepoprawnych

jan patmo o tym napisał

 

PS  Nihil novi sub sole!

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1540118

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Dobra zmiana" to hasełko dla jełopów i tylko oni w to wierzą.

Jest kilka tematów, które jakoś dziwnie łączą "totalną" opozycję" i "totalny" PiS":

- CETA

- NATO, miłość i poddaństwo USA i Izraelowi

- bezwarunkowa i bezrefleksyjna miłość do UPAdliny (wbrew oczywistym, polskim interesom i polskiej godności)

Są to bowiem tematy, które łączą ze względu na jeden ośrodek decyzyjny - amerykańskich neokonów czyli żydowski ogon merdający Ameryką i połową świata. Reszta to pic na wodę i fotomontaż. Show must go on!

Braun mówi prawdę, tylko dlaczego ŻADEN rząd po 89' nie zrobił porządku z tymi żydowskimi złodziejami i wyłudzaczami? Wszyscy pokornie schylają głowę i pewnie po cichu płacą. Jeżdżą na jakieś dziwne sabaty do Jerozolimy (choć to nie jest i nigdy nie będzie stolica Israela) albo pozwalają obradować na Wawelu (większej profanacji tego świętego dla Polaków miejsca i policzka nie może być).

 

Pozdrawiam i dziękuję za poruszenie ważnego tematu.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-11

SpiritoLibero

#1540101

Polska wypłaca Żydom comiesięczne dodatki do emerytur.

Jakim prawem? Prawem kaduka.

https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/2323-sejm-dopuscil-do-antypolskiej-ustawy-bedziemy-placic-renty-50-tysiacom-obywateli-izraela-za-zbrodnie-niemcow-i-sowietow

(fragment z artykułu Warszawskiej Gazety)

Na koniec przypomnijmy, że ustawa została przygotowana i przegłosowana przez polski Sejm. Poparli ją solidarnie członkowie wszystkich klubów poselskich, zarówno tych z prawa jak i z lewa. Wszyscy głosowali za nią jak jeden mąż. Także ci z PiS oraz Solidarnej Polski. Nikt się nie wyłamał, a takiej dyscypliny w Sejmie nie było nigdy (no może z wyjątkiem Sejmu PRL). Tylko dwóch posłów było przeciw: Wojciech Szarama i Przemysław Wipler. Nadchodzi czas, aby o tym przypomnieć. Tego nie wolno wybaczyć. W Sejmie nie powinno być nikogo, kto głosuje za antypolską ustawą, kto dopuszcza się zaprzaństwa, czyni z nas naród sprawców, kto współdziała z wrogiem na szkodę własnego kraju. Pamiętajmy o tym 25 października

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1540114

wolny duch

 

o odszkodowaniach od ruskich

niech nie zapomina wolny duch

a o jego niezłomnej postawie

po wsze czasy nie zaginie słuch

 

PS Zgadzam się z piszącym powyżej, że należy jak najszybciej przerwać dokonywanie tych niczym nie uzasadnionych wypłat na rzecz Żydów. Przy tej jednak okazji chciałbym zwrócić uwagę duchowi wolnemu i niezależnemu, aby łaskawie zechciał stanąć na czele podobnych sobie i rozpoczął  kampanię o odszkodowania od Rosji za niewyobrażalne  zbrodnie i grabieże popełnione na Polsce i Polakach. Z całą pewnością nie są one mniejsze od tych, których powinna się Polska domagać od Niemców!  A zatem, do boju!!!

Pozdrawiam      

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1540124

Polska powinna dochodzić wszelkich roszczeń, także terytorialnych.

 

//Z całą pewnością nie są one mniejsze od tych, których powinna się Polska domagać od Niemców!//

 

To nie Rosja zniszczyła 40% Polski i uśmierciła 6 mln polskich obywateli. Ruscy kradli przede wszystkim na Ziemiach Zachodnich, których status był niepewny aż do konferencji w Poczdamie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

SpiritoLibero

#1540254

Zapomniałeś dodać, że ruskie gwałcili i mordowali co im pod pepeszę wpadło i to nie na zachodzie, ale już od Lublina.

Od prostych żołnierzy, po żydowskie NKWD. A mówi ci coś o kacie Polskiego AK generale Iwanie Czerniachowskim.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1540260

trzeba jednych i drugich. Dla żydków tylko Rosjanie są winni, Niemcom wszystko przebaczą.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

SpiritoLibero

#1540263

jakoś 'żydki' akurat tylko jednej Rosji się nie czepiają za wojnę...

od Niemiec mamy przynajmniej ziemie i sojusz wojskowy suwerennych krajów a od Rosji? może Kresy albo PRL, co? nie podpisała pokoju ani kapitulacji za to jest kontynuatorem zsrr i grozi nam. zbrodniarze więksi niż Niemcy. bez nich nie byłoby wojny ale zachciało się podboju Europy. do dziś chwalą czekistów, w końcu tacy tam rządzą. niewiniątka. dawnych Niemców już nie ma a kacapia dalej żywa. wojny nie uznają, tylko swoją "ojczyźnianą" a winę widzą w Polsce i Wersalu, bo nie w sobie. a Katyń już nie jest oszibką, tylko odwetem za "polskie obozy" i nawet nie ludobójstwem tylko zwykłą rozwałką wrogów ludu.

już my wiemy, jak to neonici ich "rozliczają". sb, pzpr, wsi i wychwalanie stalina. odwrócenie sojuszy, zwalczanie polskości no i bicie żyda.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1540266

Rosja zagarnęła Kresy. jest współwinna wojnie. Stalin hodował Hitlera, wspólnie atakowali i mordowali. za 1. okupacji mordowali szybciej niż Niemcy a zaczęli przed wojną. grabili całą Polskę, po wojnie też. wartość samej siarki to tyle, co program kosmiczny. to, że wielu umierało powoli lub na wojnie i że nie wszyscy byli etnicznymi Polakami nie znaczy, że straty były znikome. mówimy o losie milionów ludzi i wieloletniej okupacji. jakoś dziwnie się składa, że straty te są ukrywane a niektóre wybielają kacapów.

każdy głupi wie, że ruscy kradli wszędzie. a na Ziemiach Odzyskanych ruskie rządziły bezpośrednio do ok. 1947/48-1950, niezależnie co mówiono. a więc jakoś po Poczdamie nie przestali, wojsk też nie chcieli wycofać, zaś już w Jałcie ziemie te przeznaczono Polsce.

poza tym, to Rosja odpowiada za utracony cały majątek Kresów czyli niemal połowy Polski.

niemcy odpowiadają za straty i zniszczenia ale ruskim dochodzą Kresy i cała okupacja!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1540262

Polscy Wypędzeni - milczą.   APELUJĘ /mówmy:o bandytach CCCP. TO jedyni kt zyskali na strat.terytorialn PL i DE.
Trzeba TO  p o w t a r z a ć    NIIEustannie

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0


Największą klęską dla świata - jest nie siła ludzi złych, lecz słabość dobrych.

#1548342

Proponuję uchylić nieco rąbka tajemnicy i oświeć nas, kto, kiedy i za co przehandlował Polskę w ręce największych lichwiarzy i hochsztaplerów.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1540117

Kongres żydów w Polsce poparł jednego kandydata.

Którego?

Tego, który "rokuje".

A więc nie pośle ich do diabła z ich  drapiezną łapą sięgającą po ostatnią naszą polską koszulę.

To ostatni deal.

Pan ś.p. Lech kaczyński zapewnił żydów, ze bez względu na opcje rządzącą - interes żydowski nigdy nie dozna w Polsce uszczerbku.

Idziemy dalej w historię: Kto reanimował w Polsce żydowską lożę "B'naiB'rith" ???

 

(cytuję)

W pozwie przeciwko Polsce, zarzucono polskim władzom stosowanie przeciwko Żydom ludobójczej polityki przez 54 lata, wypędzania Żydów w celu ich wytępienia! Pozew zredagowali Edward Klein i Melvin Urbach – weteran kampanii roszczeniowej przeciwko Szwajcarii i Niemcom.

Zagrożono Polsce sankcjami ekonomicznymi i propagandowymi. Kongres USA poparł te żądania, co dziwić nie może, jeśli uwzględnimy nasycenie Kongresu Żydami oraz gojami przekupionymi przez Bńai Brith of ADL – AIPAC.

Dodatkowo „wrzucono” nam tzw. „Marsze żywych” – pokazy syjonistycznej buty i prowokacji. David Harris z Amerykańskiego Kongresu Żydów (czytaj – z Bńai Brith of ADL – AIPAC – AJC), rozwodził się o ogromnym wpływie tych marszów na młodzież żydowską, która tak bywa wstrząśnięta, że po zwiedzeniu Auschwitz czy Majdanka, wynajęła striptizerki, aby rozładować przykre emocje wywołane zwiedzaniem obozu!

Te poniżające dla Polaków żydowskie hucpy, to nic w porównaniu ze światową kampanią syjonistów, oskarżających pokolenie naszych ojców o masowe mordowanie ukrywających się Żydów; szkalowanie Armii Krajowej o mordowanie Żydów, ręka w rękę z hitlerowcami: o „wyssaniu antysemityzmu” przez Polaków z mlekiem ich matek.

Tą oszczerczą kampanię przeciwko narodowi, który uratował ponad 100 000 Żydów, w kraju, w którym obowiązywała kara śmierci całej rodziny za ukrywanie Żydów – tej zbiorowej zbrodni na godności Polaków, zbrodni na prawdzie historycznej,wszczęły syjonistyczne lobby zorganizowane w antychrześcijańskiej, antykatolickiej, antypolskiej mafii pod nazwą Bńai Brith – ADL.

Nieliczna grupa członków B’nai B’rith w przedwojennej Polsce, składała się w dużej większości z przedstawicieli elity społecznej i gospodarczej.

Na liście członków znajdują się przede wszystkim przemysłowcy, kupcy, bankierzy i dyrektorzy przedsiębiorstw, adwokaci i lekarze. Jest wśród nich cały szereg znanych osobistości (np. Mojżesz Schorr i Majer Bałaban) oraz kilku senatorów i posłów na Sejm.

Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, rozwiązujący organizacje masońskie w Polsce.

Pomimo starań kierownictwa B’nai B’rith, które usiłowało wykazać, że B’nai B’rith nie zaliczał się do masonerii, decyzja ta została również zastosowana do B’nai B’rith.

więcej: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bnai-brith-zydowska-loza-masonska-polsce-2016-10

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1540135

Kongres czy Zgromadzenie ?

http://www.bibula.com/?p=81427

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1540419

Co za różnica?

A tu świeża sprawa: mówi Stanisław Michalkiewicz:

"

27 marca otwarte zostało w Warszawie, w gmachu Muzeum Historii Żydów Polskich, biuro Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, kierowanego przez Dawida Harrisa – tego samego, któremu premier Kazimierz Marcinkiewicz jeszcze w marcu 2006 roku obiecał zadośćuczynienie żydowskim roszczeniom wobec Polski do końca tamtego, 2006 roku.

Kiedy ujawniłem to na antenie Radia Maryja, wybuchła „afera felietonowa”: Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita, pełniące rolę żydowskiego gestapo, doniosło na mnie do prokuratury, że dopuściłem się „znieważenia narodu żydowskiego”, a pan Bogdan Białek z Kielc, tworzący Stowarzyszenie im. Jana Karskiego, rozbrykał się na całego, donosząc, że „zaprzeczałem holokaustowi'

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1540421

wnioskuję, że B'nai B'rith ma tu niezła reprezentację :-(

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

xylen

#1540152

Kto był na wystawie Kolonia Robotnicza – historia mówiona, którą do końca maja 2014 r. można było zobaczyć na Rynku w Ostrowcu ten wie.  Nadal można obejrzeć w Internecie w nieco rozszerzonej wersji o czym informuje pani Monika Pastuszko.

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

casium

#1540162

wnioskuję, że B'nai B'rith ma tu niezłą reprezentację ;-)

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

xylen

#1540153

Strzał był celny - aż dziesięć plusów ujemnych, gratulacje! :-)))))))))))))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1540215

http://demotypatriotyczne.pl/1732/Salomon-Morel-krwawy-kat-zydowski,-ktory-zbiegl-z-Polski-Zmarl-w-2007-roku-w-Izraelu-i-do-konca-zycia-pozostal-bezkarny-pobierajac-5-tys-Polskich-zlotych-renty

*

http://demotywatory.pl/4648659/Okolo-200-mlodych-Zydow-zebralo-sie-pod-konsulatem-RP-w-Nowym

i

http://m.demotywatory.pl/4753825

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

casium

#1540107

zamiast zwierać szeregi - dajemy się po raz kolejny tumanić - tym razem "bojkotem festiwalu opolskiego".

zaprawdę, zaprawdę - mamy większe zmartwienia...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1540188

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1540189