STOP ISLAMSKIM STOPOM

Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Kraj

 

 

 

STOP

ISLAMSKIM

STOPOM

 

W wyborach 3 lata temu, rządząca dzisiaj koalicja obiecała, że doprowadzi do repatriacji (powrotu do kraju) potomków obywateli II RP zesłanych decyzją Stalina w głąb Rosji, na Syberię, do Kazachstanu, a przebywających tam po dziś dzień.

 

Dzisiaj słyszymy, że sprowadzenie rodaków do kraju jest zbyt kosztowne.

 

W wyborach 3 lata temu, rządząca dzisiaj koalicja obiecała, że nie wpuści do Polski imigrantów zarobkowych.

 

Dzisiaj dowiadujemy się, że rząd potajemnie, bez konsultacji ze społeczeństwem, negocjuje sprowadzanie imigrantów zarobkowych już nie tylko z krajów sąsiednich, ale także z krajów muzułmańskich (Pakistan, Bangladesz, Uzbekistan, Filipiny).

 

Poniżej zapis programu "Warto rozmawiać" z 10 września 2018, w którym goście pana red. Jana Pospieszalskiego omawiali tę skandaliczną kwestię.

 

Na uwagę zasługuje, że żaden przedstawiciel obecnego rządu, który to rząd odpowiada za te kunktatorskie, antynarodowe, antypolskie działania, nie miał odwagi, aby pojawić się w studio.

 

Bardzo odważnie wypowiedział się natomiast pan prof. Andrzej Zybertowicz.

 

Goście zwrócili uwagę na to, że tak obecny rząd, jak też wszystkie poprzednie od 1989 roku, nie tylko nie rozwiązały w najmniejszym stopniu kwestii powrotu naszych rodaków z dawnych republik Związku Sowieckiego, ale, że obecne działania rządu oznaczają ustępstwa przed żądaniami lobby chciwych pracodawców.

 

Zapomniano jednak spostrzec, że sprowadzanie do Polski muzułmanów, jest też żądaniem krajów zachodniej Europy, dla których bezpieczna Polska, bez codziennych zamachów bombowych, stanowi konkurencję, a nawet zagrożenie.

 

W interesie krajów zachodnioeuropejskich bowiem, leży obniżenie poziomu atrakcyjności Polski, jako celu turystycznego, oraz jako kraju, do którego mogliby przybywać bogaci seniorzy z zagrożonych zamachami bombowymi Niemiec, Francji, Włoch czy Szwecji i tutaj wydawać swoje emerytury, i tutaj płacić VAT. 

]]>https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,10092018,38591733]]>

 


"Kraj z baśni"
słowa: Anna Rudawcowa, posiołok Lubimówka, 1940 

]]>https://www.youtube.com/watch?v=wtVV5GpEBJs]]>

 

]]>https://www.youtube.com/watch?v=o8SeZRJfurU]]>

 


PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.4 (6 głosów)

Komentarze

Nie wiem czemu, ale ostatnio trafiają Ci się fejki. Od kiedy to Filipiny są krajem muzułmańskim?

Natomiast, niestety, dzięki muzułmanom możemy stracić "rangę" kraju bezpiecznego. Choć przychód gospodarczy z tego tytułu (bycia, wobec Zachodu Europy "krajem bezpiecznym") nie byłby większy, zwłaszcza krótkoterminowo, aniżeli zysk z taniej, azjatyckiej siły roboczej (nie mówię o muslimach z Afryki i krajów arabskich - tacy przynoszą wyłącznie straty).

Biznesmeni "garną" zawsze "pod siebie", im się tania siła robocza z Azji opłaci. Na co "im" Polacy z Kazachstanu. Zwłaszcza iż część (szczególnie młodsza i najmłodsza) to właściwie bezpaństwowcy, i jeśli tylko będą mogli - wyjadą do Ameryki.

A "bogaci przesiedleńcy" z krajów zachodnich to kolejny mit. Są jeszcze starzy Niemcy, którym marzy się powrót do "swoich włości" na Ziemiach Zachodnich. I są też rodziny, które chciałyby takich dziadków czy babcie umieścić w odpowiednio komfortowych, tańszych niż w Reichu, domach opieki w "Niemczech Wschodnich" czyli na Śląsku i Opolszczyźnie. Ta ostatnia jest już "nieźle" przygotowana: nazewnictwo tam dwujęzyczne, a "ziomkostwo", zwłaszcza władze lokalne,  walczy o autonomię.

Że warto "stawiać" na turystykę? Warto, ale - jaki to może stanowić odsetek "produktu krajowego". Sama jestem ciekawa.

Ukłony,

Vote up!
2
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1572066

Po tym jak PiS sprowadził 1234 Bangladeszan i 1345 Filipianów, zdradziecko podniósł płacę minimalną, żeby zabrać 500+. Wylew idiotów w internecie przekroczył punkt krytyczny, widać, że wakacje się skończyły.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1572074

Na południu Filipin mieszka ponad 5 milionów muzułmanów. Obok partyzantki komunistycznej, od dawna działają tam separatyści muzułmańscy, z powiązanej z Al-Kaidą organizacji terrorystycznej Abu Sajjaf. Mapa terroryzmu islamskiego znajduje się w drugim linku, oraz pośród ilustracji do tego samego tekstu pod adresem:

www.radiownet.pl/publikacje/stop-islamskim-stopom

 

https://www.pch24.pl/filipiny--wieksza-autonomia-dla-muzulmanow--czy-islamskie-prowincje-wybiora-separacje-,61904,i.html

 

http://biqdata.wyborcza.pl/biqdata/7,159116,22279040,al-kaida-panstwo-islamskie-boko-haram-talibowie-mapa-swiatowego.html?disableRedirects=true

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Abu_Sajjafa

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1572083

Niemiec, czy Szwecji "krajem muzułmańskim". Rosji zresztą także nie, a tam odsetek muzułmanów w niektórych republikach sięga blisko 100%.

Krótko - nadal twierdzę, że Filipiny są krajem chrześcijańskim, w którym żyją również muzułmanie i muzułmańscy terroryści. A tak nawiasem - jaka była/jest narodowość dzieci tej Norweżki, która uciekała do Polski w obawie przed norweskim, państwowym "kidnapingiem"?

W Polsce także mamy, od wielu pokoleń, zasymilowanych Tatarów - muzułmanów. I co z tego wynika? 

Ukłony,

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1572087

Z tego wynika, że wystarczy nam mniejszości rasowych.

Historia doświadczyła nas wystarczająco.

Stąd też wzięli się ci Tatarzy, zresztą potomkowie zasłużonych dla Rzeczpospolitej Obojga Narodów.

Współcześni politycy natomiast, zasłużyli wyłącznie na Trybunał Stanu w wolnej już Polsce.

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1572127