56 kbps

Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Kraj

 

 

 

 

 

Wart

 

 

Pac pałaca

 

 

i pałac Paca

 

 

 

 

Zarzut wobec "dogadanej" opozycji, głosowania za dyrektywą unijną ACTA 2, okazał się ohydną dulszczyzną. 

 

Jarek z Żoliborza oznajmił bowiem, że nie zamierza wetować ACTA 2, tylko wręcz przeciwnie - implementować dyrektywę do prawa Bękarta Okrągłego Stołu.

 

Trzeba mieć tupet, żeby przyznać się do takich zamiarów na niecałe dwa miesiące przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

 

Rozumiem, że implementacja dyrektywy do obowiązującego nas formalnie prawa, sprowadzi się do tego, że algorytmy do filtrowania treści w internecie będzie codziennie układał kot prezesa.

 

 

Skandujemy zatem:

 

pis-pe-o-je-dno-zło

 

 

 

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

 

 

 

Maciej Krogulski

maciejkrogulski@op.pl

511 183 991


 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.4 (14 głosów)

Komentarze

To już trzecie pokolenie czarcich bękartów z NKWD i UB walczy z Polakami. Nic a nic nie zrozumiałeś przekazu a tak naprawdę celowo manipulujesz informacją. Polski ta dyrektywa UE nie dotknie bo nawet jest to zkazane w naszej Konstytucji.
Próbujesz zdradę platformianych bandytów i antypolskich kanalii co znowu głosowali przeciwko Polsce przekierować przeciwko PiS-owi.
Nawet tego nie widzisz że to teraz wraca jak bumerang do was i to wy obrywacie w twarz.
No gdzie te TW-u PO-plątańce od odbrony Konstytucji ? - co nie ma ich ?

Vote up!
5
Vote down!
-4

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1584792

Przyda ci się zwykły polaku popracować nad swoją polszczyzną. Uszy bowiem więdną od słuchania krajowej wersji polskiego na ulicy, w pracy oraz w mediach. A obowiązuje przecież ustawa o języku polskim.

 

Poza tym kogo dotyczy to "wy"? Nazywam się Maciej Krogulski. Jestem wolnym strzelcem w sensie afiliacji politycznej. Zniszczyć chcę nie tylko PiS, czy PO, ale całe to okupacyjne państwo. Jak w latach 1918-22 na gruzach trzech zaborców zbudowano II RP, tak tylko na gruzach Bękarta Okrągłego Stołu zbudować dziś można niepodległą Rzeczpospolitą.

 

W hitlerowskich Niemczech także nie wolno było powiedzieć złego słowa na temat wodza. Jak na tym wyszli przeciętni Niemcy? Jednakże Niemcy to przecież Azja. Po 16 latach wróciłem z USA. To właśnie jak wrócić z Europy do Azji. Dlaczego ludzie w Polsce stali się mentalnymi Azjatami? Ponieważ wybrali lenistwo umysłowe. A to jest jeden z siedmiu grzechów głównych.

 

Zatem udaj się czym prędzej do spowiedzi, szczerze żałuj za grzechy i obiecaj natychmiastową poprawę! Co do pokuty, to dla mnie wystarczy, że więcej nie będziesz komentował moich tekstów.

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1584908

A teraz mamy PIS-owskie

Nie myślą lecz wodza wielbią

A potem niewolą chełpią

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1584932