Spotkanie z red. Tomaszem Sakiewiczem.

Obrazek użytkownika Krystian Frelichowski
Ogłoszenie

Zapraszamy na spotkanie z Redaktorem Naczelnym

Gazety Polskiej

Tomaszem Sakiewiczem

oraz koncert

Bartłomieja Kurowskiego

Poniedziałek 26 czerwca

Godzina 18.00

Sala konferencyjna PiS

ul. Gdańska 10 Bydgoszcz

Podczas spotkania będzie wystawiona puszka, do której będzie można wrzucić datki na organizację wakacji dla polskich dzieci z Białorusi. (Zbiórka zarejestrowana przez Fundacje Prawa, Nauki i Przedsiębiorczości)

Organizatorzy: Klub Gazety Polskiej

Solidarni2010

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:5)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

http://trybeus.blogspot.com/

#1542942

Choć Sakiewicz to nie moja bajka, to te swoje kłamliwe konfabulacje, możesz wykładać w czerwonym kurniku, gdzie tak zwane te twoje "rewelacje" znajdą zainteresowanych. Tutaj na NP  tylko cię wyśmieją, z wyjątkiem jednego "wędrowca", który myśli kategoriami ze wschodu, tak jak ty i który tu też pisze.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1542946

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nwt jjj "knfbltrzy"- c przypmn jdn jjjmnk wbc nnych styrycznych bldgów z Gdyn. Tmsz Skwcz n stj w ngnkch n prwcwą knkrncję. Mżn dzsj śmł pwdzć, ż plwn prznósł n nw bszry. Tym rzm myślwy ztkwł brc Krnwskch z trnów lwckg kł łwckg krwng przz Tmsz Mchłę, dbrg kmpl Tmsz Ls.(.....) Tylk czy pstw Skwcz mż dzwć? Przcż t n npsł lst dns n . Tdsz Rydzyk, Rd Mryj Nsz Dznnk d ppż Bndykt XV, jg nśldwcm stl sę późnj dm Mchnk Jn Hrtmn pszący pdbn dnsy d ppż Frncszk. Czy wykrzystywn stnwsk bjwych wrg d wlk z swm jst gdn człwk prwcy? mż Skwcz wśród nszych wrgów m węcj dbrych kmpl sjsznków nż nm sę wydj? https://wrszwskgzt.pl/krj/tm/4903-skwcz-swj-prwc-scsnl-przyjzn-lwck-dln

Verita

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1542964

Ty masz towarzysza Brauna i nie pisz czegoś, czego nie rozumiesz z mojego komentarza.

Pisałem wyraźnie: Sakiewicz to nie moja bajka. Twoja zajadłość i szczucie na innych, nie pozwala ci racjonalnie myśleć.

Wszyscy się mylą, "tylko ciebie Pan Bóg obdarzył nieomylnością i prawdą objawioną" 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1542967

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1542970

Czy ja mam nazywać cię "betoniarą" tylko dla tego że nie zmieniasz poglądów tak jak ja.

Ty masz swoje poglądy, a ja swoje, ty popierasz Brauna, a ja PIS. Gdybyś co chwilę zmieniała poglądy, to wcale bym z tobą nie dyskutował.

Ja wspieram PIS bo to moja partia, a nie Sakowicza, który pluje na O.T. Rydzyka.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1542976

Faktycznie, trudno cię zrozumieć. Polska szlachecka nic się nie zmieniła.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1542977

Faktycznie, trudno cię zrozumieć. Polska szlachecka nic się nie zmieniła.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Kolejorz

#1542978

...bezpieki.

(po kilku godzinach - do pałkownika) czy mogę wiedzieć, co niewłaściwego jest w moim komentarzu?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1543057

U mnie jest to JSC, który najczęściej zgłasza moje komentarze do ukarania.

Dla mnie zadałaś normalne i prawidłowe pytanie.

Tak jak Tusk dostał medal od Niemców, za swoją POprawność POlityczną w stosunku do nich.... rozwalenie przemysłu stoczniowego i hutniczego, by Niemcy nie musieli nikogo zwolnić, A w Polsce zwolniono tysięcy pracowników.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1543074

- logiczne jest, że laureaci tych-że faworów zasłużyli się orderodawcom, a nie państwu polskiemu.

W momencie, kiedy główną ulicę Kijowa mianuje sie Prospektem Bandery.

p.s. nie dowiedziałam się od pałkownika, czem-em zawiniła, ale przybyło jeszcze pałkowników dwóch. Ciekawe zjawisko...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1543078

A jeżeli się do rządów zabiorą ludzie ubodzy i jeśli łaknący dóbr osobistych dorwą się do dobra publicznego, aby je rozdrapywać dla siebie, wtedy nie ma sposobu. Zaczną się walki o władzę i taka wojna domowa wewnątrz państwa zgubi i samych walczących i zgubi resztę państwa.

Demokracja nastaje, kiedy ubodzy zwyciężą i jednych bogaczów pozabijają, drugich wygnają z kraju, a pozostałych dopuszczą na równych prawach do udziału w ustroju i w rządach. (...) Państwo takie wcale nie troszczy się o to, od jakich zajęć przechodzi ktoś do spraw państwa i zaczyna się zajmować polityką, ono szanuje każdego, byleby oświadczył, że kocha lud.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1543076

Wolę czytać Cycerona lub Senekę.

Seneka.

Dwie rzeczy dają duszy największą siłę: wierność prawdzie i wiara w siebie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1543079

Nie damy się zniszczyć

To, że najważniejsze gremia polityczne chciały nas zniszczyć, słyszeli Państwo na własne uszy. Narada u Sowy i Przyjaciół nie była jedyną tego typu rozmową. Propozycja wykończenia „Gazety Polskiej” i mnie osobiście padała i, co gorsza, pada do dziś w różnych gremiach, także zagranicznych.

Choć wiemy o tym coraz więcej, to walka absolutnie się nie skończyła. Dowodzą tego choćby ciągnące się do dziś problemy TV Republika – dziwnie trwała klątwa. Intensywna jest też akcja sabotażowa, szczególnie wśród klubów w USA. Część spraw można zrozumieć, czytając akta lub ukrywane życiorysy ludzi, którzy to robią, choć kilka informacji było dla mnie zaskoczeniem. Muszą nam Państwo ufać, nawet jeśli [postbolszewicka mafia i antypolska agentura] mówią o nas źle.

Naszym mediom można pomóc na trzy podstawowe sposoby: ustaw w telewizorze jako pierwszy TV Republika, ustaw jako stronę startową w komputerze Niezależna.pl, dopilnuj, by „GP”, „GPC” i „Nowe Państwo” były właściwie eksponowane w Twoim kiosku. To nic nie kosztuje, a bardzo pomaga. Masz odrobinę pieniędzy, podaruj komuś drugi egzemplarz.

Masz odrobinę odwagi, zapytaj prezesa znajomej firmy, czy reklamuje się w naszych mediach. To drobne rzeczy, od których wiele zależy.

Tomasz Sakiewicz

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1543075

Sytuacja chyba nie jest aż tak dramatyczna. Na kłopoty najlepsza rada to wytyczyć grubszą kreską linię pisma, portalu, telewizji. Jest jeszcze tyle miejsca. Pamiętam dwa, czy trzy lata temu był organizowany turniej szachowy, memoriał Najdorfa. Jego córka sponsorowała, a właściwie jej firma międzynarodowe towarzystwo ubezpieczeniowe. Wypasiony okropnie był ten turniej, chyba wcześniej i później nie było u nas takiego. ponad 50 arcymistrzów z całego świata brało udział pies z kulawą nogą się tym nie zainteresował, nikt nie pokazał, nikt nic nie napisał. Strasznie cienkie są nasze media. Niech ktoś coś zrobi, film, książkę wyda zaraz stado sępów się zlatuje i obrzydzają wszystkim. No to nie ma polskich w TVP idzie turecka produkcja. Co dzień nudniej się robi. W pociągu gazet już nikt nie czyta. Na drutach też, nowe pokolenie pewnie nie potrafi, na telefonach tylko w pokemony grają.Skandale w teatrach też dla pieniędzy są robione.

Wszyscy zamiast zachęcać, nakręcać to zniechęcają, hamują, a potem się dziwią, ze biznes się nie kręci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1543115

pan Sakiewicz pręży muskuły w masce "prześladowanego" - a jego gazeta zza węgła niszczy porządnych ludzi.

Dwa lata temu w sposób haniebny szczuli na śp. komandora Rajdu Katyńskiego - Wiktora Węgrzyna.

I ten człowiek - ubabrany w błocie chce uchodzic za bohaterskiego trybuna polskości? Śmiechu warte.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1543122