cenzor bez twarzy

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

szermierze wolności

fechtują bez litości

a cenzor bez twarzy

banuje foliarzy

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (6 głosów)

Komentarze

Nie bardzo rozumiem, dlaczego szermierze wolnej amerykanki dziś rozdzierają szaty, że ich zbanował jeden ze  sztandarowych symboli "wolnego rynku" - facebook. Przecież sami się o to prosili, mają więc to czego chcieli!

Przypomnieć w tym kontekście trzeba, ze połowa wyborców "Konfederacji" w ostatnich wyborach prezydenckich głosowała na mniejsze zło, czyli na Trzaskowskiego. A ten "odwdzięcza" się im z całego serca jako prezydent Warszawy: W ubiegłym roku wszelkimi sposobami dążył do zablokowania Marszu Niepodległości, a teraz prze do zmiany nazwy Ronda Dmowskiego na Rondo Praw Kobiet.

PS Cóż można poradzić na skrajny debilizm!?

Vote up!
7
Vote down!
-3

jan patmo

#1639808

No i właśnie jeden z takich skrajnych debili (nie jedyny) na Niepoprawnych obnażył swoją pałę! 

Vote up!
5
Vote down!
-3

jan patmo

#1639809

"Usunęliśmy stronę Konfederacji z powodu powtarzających się naruszeń naszych zasad dotyczących dezinformacji na temat COVID-19" - poinformowało biuro prasowe Meta.
Bardzo dobrze!, nie zbija się kapitału politycznego na szerzeniu proputinowskich fejków!, BRAWO!!!,ale tak z 16 miesięcy za późno!.
P.S
Ile istnień ludzkich można by było ocalić,gdyby nie konfederackie szury?

Vote up!
2
Vote down!
-1

Roxas

#1639865

I najpewniej większość z tych szurów, grających z szatańskim wyrachowaniem życiem tysięcy ludzi dla osiągniecia politycznych korzyści, jest zaszczepiona, do tego trzema dawkami.  

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1639868

Vote up!
1
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1639872

Skąd my to znamy?! Przydupas Merkel Tusk na polecenie kanclerzycy zlikwidował cały przemysł stoczniowy Polsce, któremu nie należała się ponoć pomoc publiczna, ale już stocznie niemieckie taką pomoc otrzymać mogły na wspólnym unijnym rynku. 

Uchowaj Boże przed takimi faryzejskimi typkami, by nie dorwały się kiedykolwiek w przyszłości do władzy w Polsce!

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-1

jan patmo

#1639875

Szermowanie hasłami wolności, oczywiście bez żadnej odpowiedzialności, to jest jeden z najbardziej wyświechtanych starych kacapskich kawałów. Wciąż jednak wielu daje się na niego nabierać, będąc niezachwianie przekonanymi, że stają w obronie Tradycji i Wiary (podobnie jak w końcu XVIII wieku, zbałamucona podobnymi hasłami niewielka część szlachty, która poparła Targowicę). 

Vote up!
0
Vote down!
-1

jan patmo

#1639888