celebryckie makaki

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

celebryckie makaki

 

w cyrku wytresowane

celebryckie makaki

z wachlarzem sztuczek

z kołchozowej kloaki

 

blond aktoreczka

 

z filmowego kieratu

cienka sieczka

morduje się w Polsce

blond aktoreczka

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (8 głosów)

Komentarze

Jak już, to iść na całość, jak ta jankeska zapiewajka podczas koncertu:

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/1b5ad78b37624811

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1635914

Nie  ze względu na przymioty ciała, ale na to co powiedziała blond aktoreczka o Obrońcach polskiej granicy, stała się Kurdej-Szatan super gwiazdą białoruskiej telewizji. Niech więc przestanie się mordować w Polsce, i wraz z sobie podobnymi, jak najszybciej zwija manatki i wyjeżdża tam, gdzie czeka ją wielka "filmowa" kariera!   

Serdecznie pozdrawiam 

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1635970

- i bezzwrotnych pożyczek w SKOK Wołomin. Oskarżyła Bank że wprowadził ją w błąd bo miała tej pożyczki nie zwracać a stało się inaczej. Bank upomniał się o dług co w jej opinii jest nie fair.

Tak celebryci mają nakiblowane w głowach. 

 Pawie piórko w d**e i na scenę. 

- taniec radości z otrzymania darmowego miliona. 

Vote up!
3
Vote down!
-1

***** tvn.

#1635975

Nie można wykluczyć i tego, że faktycznie jakaś figura ze SKOK Wołomin, w zamian za prywatne występy z repertuarem wymyślnych "tanecznych figur", obiecała "gwiazdeczce" zwolnienie ze spłaty pożyczki. No cóż, obiecanki cacanki...

Serdecznie pozdrawiam

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1636018

- tylko nie wiem jeszcze z jakim rozmachem.

Swoja drogą mąż Tajner - Michał Wiśniewski (Ich troje z bandy czworga) - też otrzymał kredyt w SKOK-u (około 3 miliony zł.) i natychmiast ogłosił upadłość aby nie musiał ich zwracać. Swoje 32 duże bańki przehulał. 

Te patologie cały czas trwają i mam coraz większe obawy o losy Polski bo PiS  to utrwala a to się zemści na nich po stokroć !  - to dlatego czerwoni zdrajcy tak nas atakują bo są blisko wygranej i to ich tak mocno dopinguje do ataków.

Trwają niby reformy w wymiarze niesprawiedliwości i warto podsumować ich efekt.

- i tak po pierwszych czterech latach nawalanki Ziobry z byłą Prezes Sądu Najwyższego Małgorzatą Gersdorf  bo tylko tym się wtedy zajmował dostał od niej łomot i ośmieszył się przed całą Europą 

Zrobił z siebie tylko pajaca. Teraz słyszę że chce dokończyć reformy tylko że on jeszcze nic nie zaczął !!!!!

 - tu link o likwidacji Izby Dyscyplinarnej: https://niezalezna.pl/417062-izba-dyscyplinarna-sn-bedzie-zlikwidowana-ale-terlecki-jej-idea-zostanie-zachowana-w-innym-ksztalcie

Wiem że gro Polaków mylnie ocenia tego człowieka pozytywnie ale on chyba zaczął grać z togowymi bandytami w jednej drużynie która to "gra" się nazywa - dzielenie się "porzuconymi"  nieruchomościami. 

Wszystkie afery i głośne zbrodnie i ich śledztwa wygaszone lub wyciszone a jego reformy to  - "Pic na wodę i fotomontaż"  !!!!!!!!!!

 - to tylko gra pozorów aby utrzymać elektorat. Przyznam że u mnie ma miano największego nieudacznika w obecnym Rządzie. Po prawie siedmiu latach jego "ministrowania" wszystko wróciło do punktu wyjścia. 

PS - gdyby nie Paweł Kukiz to nawet ustawy antykorupcyjnej by nie było. Nie wiem czym się ten lamus z "Solidarnej ze złodziejami Polski" zajmuje w Ministerstwie ale napewno nie tym czego oczekują od niego Polacy.

Vote up!
4
Vote down!
-1

***** tvn.

#1636024

Na pewno od tego, jak Zjednoczona Prawica poradzi sobie z reformą wymiaru sprawiedliwości, zależeć będzie przyszłość Polski i samej ZP. Nie sądzę, by ktokolwiek z przywódców ZP nie miał tego świadomości, w tym minister Ziobro, który -  moim zdaniem - jest wyróżniającym się, a nie najgorszym ministrem w obecnym rządzie. Obarczanie go winą za stan sądownictwa w Polsce to znacznie więcej niż lekka przesada. 

Jaki koń jest, czyli sądownictwo w Polsce (celowo nie użyłem określenia polskie sądownictwo), każdy widzi.  

PS Na podstawie moich obserwacji mogę powiedzieć, że nawet osoby wrogo nastawione do PiS-u w konfrontacji z wciąż bolszewickim w swym kośćcu systemem sądownictwa w Polsce, domagają się jego gruntownej reformy.   

Vote up!
1
Vote down!
-1

jan patmo

#1636088

- przestępcze gangi skorumpowane do szpiku kości kolaborujące z byłymi okupantami.
M.Gersdorf była Prezes SN oficjalnie jeździła na skargę do Niemiec prosząc ich o pomoc !

W Krakowie zarzuty ma około 60-ciu togowych bandytów !!!! - fałszowanie i kradzieże akt, pijaństwo, złodziejstwo, korupcja, współpraca z przestępcami, kradzieże depozytów sądowych, przestępcza współpraca z firmami windykacyjnymi i komorniczymi bandytami, ukrywanie dochodów w oświadczeniach majątkowych, udział w masowej kradzieży nieruchomości poprzez t.zw. fikcyjne zasiedzenie cudzej nieruchomości (tu przoduje Kraków, Warszawa i Wołomin) - to tylko niewielka część tego co te wykolejone ku*wy w togach wyprawiają !!

Za to powinna być kula w łeb !!!!

Taki stan rzeczy jest po prawie 7-iu latach reform tego nieudacznika którego Paweł Kukiz przymusił do wprowadzenia i uchwalenia ustawy antykorupcyjnej.
Wiem trochę więcej o posłach Ziobry i narazie zastanawiam się czy to ujawnić na forum.

Zgadzam się - jest wyróżniającym się Ministrem ale tym negatywnym. Wszystko co do tej pory zrobił to pozory działania - celowe czy nie, nieważne. Ten żałosny człowiek nie ma woli zmian i reform.

Nawet Sędziów Pokoju wprowadza Paweł Kukiz - piosenkarz potrafi - "prawnik" i Minister Z.Ziobro nie.

Vote up!
3
Vote down!
-1

***** tvn.

#1636090

Paweł Kukiz zyskał bardzo w moich oczach po tym, jak dostrzegł możliwość realizacji niektórych ze swoich projektów w ramach Zjednoczonej Prawicy. I nie mam mu za złe nawet tego, że zmienił front w sytuacji zagrożenia całkowitą marginalizacją swojego ugrupowania na scenie politycznej. Mimo wszystko nie związał się z totalną czy raczej totalitarną antypolską mafią (bo nie opozycją) i nie zaczął walić z całych sił w PiS dla osiągniecia jak największych prywatnych zysków dla siebie i swojego otoczenia. Wybrał dobro Polski nad prywatę i chwała mu za to.

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

jan patmo

#1636115

- nie przejmuj się jan patmo - takie gnidy zawsze były w Polsce - to część naszego folkloru i tożsamości narodowej - he he

Vote up!
2
Vote down!
-2

***** tvn.

#1636116

z pałą koczuje

 

za dużo krwi polskiej czuje

dlatego z pałą tutaj koczuje 

Vote up!
2
Vote down!
-1

jan patmo

#1636117