O łajdactwie RPO i działaczy PiS

Obrazek użytkownika cccp.ue
Kraj

Od 17 IX do 22 VI 1941 oraz powtórnie od 22 VII 1944 (właściwie od  maja / czerwca) roku  aresztują, prowadzą śledztwa i sądzą nas - Polaków - NAJEŹDŹCY  ze Wschodu, a teraz  ich DZIECI i WNUKI.   Doprowadzają do aresztu, do prokuratora, do sądu. Stosują stare NKWD-owskie metody - takich nie stosowało nawet hitlerowskie Gestapo.  SKAZANIEC, POZBAWIANY ŻYCIA PRZEZ KATÓW Z NKWD, NA EGZEKUCJE PROWADZONY BYŁ TAK JAK WIĘKSZOŚĆ ARESZTANTÓW W PRL-U i III / IV RP. RĘCE SKUTE NA PLECACH, PRZEZ KONWOJENTÓW WYKRĘCONE BOLEŚNIE RĘCE I GŁOWA MAKSYMALNIE BLISKO ZIEMI. PRZED ŚMIERCIĄ MUSIAŁ JESZCZE POCAŁOWAĆ BUTY SWOJEGO KATA, A W RAZIE ODMOWY KOPANY BYŁ TWARDYMI BUTAMI W ZĘBY.   Przeważnie całował buty kata, zanim wybili mu wszystkie zęby. 

U nas jest tak samo, z wyjątkiem tego, że wyroków śmierci się nie wykonuje, od końca lat 1980-tych - poza jednostkowymi przypadkami na komisariatach - i   butów kata nie całuje (od lat 1956-ych). prowadzi się aresztantów metodą na NKWD - ręce skute na plecach, często boleśnie wykręcone i z ryjem przy ziemi.  tak prowadzą każdego, kto nie należy do ELIT - chwilowo i  pechowo zatrzymanych np. bankierów.

Na czym więc polega łajdactwo RPO? Ano na tym, że  RPO od lat widział to w TV, czytał i UWAGI  na to nie zwracał.  KOMPLETNIE.  Teraz zaś ujął się głośno za zdegenerowanym zabójcą dziewczynki. Ujął się nie za nim, nie za innymi, tak traktowanymi, a dlatego, by dokopać PiS-owi. Wyłącznie z wyrachowania politycznego.

A na czym polega łajdactwo polityczków PiS - podobnie jak RPO od lat nie zauważali NKWD-owskich praktyk polskiej Policji Państwowej, nie zwracali na nie uwagi. Być może zaprotestowaliby, gdyby tak boso, z ryjem przy ziemi, z wykręconymi rękami prowadzono jakiegoś defraudanta bankiera, polityka PiS, a może nawet i z PO?

Teraz zaś  odwracają uwagę od problemu  zadawania bólu aresztantom i zbolałymi głosami  współczują - skądinąd słusznie -  matce dziewczynki i samej zamordowanej. ba, prawie  bronią prawa policji do zadawania bólu.

Wart pałac Paca, a Pac pałaca. Warci działacze PiS RPO, a RPO działaczków PiS.

Tylko policja nadal ma przyzwolenie do bezkarnego stosowania metod zadawania bólu  - w przypadkach nieuzasadnionych. No, bo jak dziadek z NKWD to robił, to dlaczego wnuk z Policji Państwowej (polskiej?!?!?!?!?!?!?) miałby się na NKWD nie wzorować?  Wiwat obóz zaprzaństwa i zdrady, wiwat obóz płomiennego patriotyzmu, wiwat NKWD ! ! ! ! ! ! ! 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:9)