Pan redaktor Stanisław Michalkiewicz gościem Klubu „Gazety Polskiej“ w Berlinie

Obrazek użytkownika Polak_w _Berlinie
Świat

Maraton red. Michalkiewicza w Berlinie.

Pan redaktor Stanisław Michalkiewicz - gość Klubu „Gazety Polskiej“ w Berlinie - przybył 29.04.2012 r. do Berlina. Sala w domku, obok Polskiej Misji Katolickiej, Lilienthalstr.5, odstąpiona na tę okazję przez Koło Przyjaciół Radia Maryja, wypełniona była po brzegi. Część przybyłych, mimo braku miejsc siedzących, wysłuchała na stojąco prelekcji na temat „Polska wobec kryzysu“.
Pan Michalkiewicz, znany ze swojego talentu krasomówczego, w bardzo przystępny sposób przedstawił zgromadzonym problem kryzysu na świecie. Dysponując ogromną wiedzą, potrafił wyjaśnić zagadnienia dotyczące sytuacji gospodarczej i politycznej. Szczególną uwagę poświęcił naszej Ojczyźnie. Pytaniom do redaktora nie było końca, a spotkanie rozpoczęte ok. godz. 13.30 trwało prawie 5 godzin. Zadowoleni z prelekcji słuchacze cierpliwie czekali jeszcze w długiej kolejce na autograf z dedykacją autora.
Bardzo interesujące spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze stworzonej przez prelegenta, zebranych i organizatorów.
Uwieńczeniem spotkania była wspólna modlitwa zainicjowana przez Koło Przyjaciół Radia Maryja.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

z góry dzięki za info i pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250260

Materialy (video) ze spotkania z redaktorem Michalkiewiczem na pewno beda.

Moze juz jutro ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250270